Aphrodite Fiets-Skeelertocht Moergestel Skeelers en fietsers opgelet! Op zondag 18 mei wordt voor de derde keer de Moergestelse Fiets Skeelertocht georganiseerd. 40 Jaar Scouting Moergestel Het komende weekend is voor de Scouting in Moergestel een feestelijk weekend. Dan namelijk hebben we twee dagen feest. 15 Jaar De Brouwer Junior Voorjaarsrit Motorclub Moergestel Op zondag 13 april 2003 gaan we weer van start met onze eerste motorrit. De rit heeft een lengte van ruim 200 km en voert ons over mooie dijkweggetjes langs de Maas. Hierbij wordt regelmatig overgestoken met een pontje. Receptie kampioen Peter Hoffmans Handballers Roef! klaar voor 2e klasse J.M.A. Stieger TANDARTS E.J. van Delft Maandag 31 maart en dinsdag 1 april Thuismarkt echt winkel van Sinkei PROFIL? De praktijk is gesloten van 31 maart t/m vrijdag 4 april. afwezig van woensdag 2 april 2003 tot en met vrijdag 4 april 2003 Schepens Tweewielers WOENSDAG 26 MAART 2003 - 28e JAARGANG - Nr. 1231 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst Laat tijdig uw medicijnen aanvullen IS Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 Tot ziens, Leen van Herck Postelstraat 8, Moergestel tel. 5132567 Wie heeft er nog brei- of haakgaren voor ons? Tandarts L.F.M. Louwers Burg. Vogelslaan 69 te Oisterwijk Tel. (013) 528 28 50 Huidverzorgingsinstituut 3 T3 Schoolstraat 5 M MOERGESTEL J Tel. 013-513 1474 IN VERBAND MET NASCHOLING IS HUISARTS de esselse Peter kreeg deze receptie aangeboden vanwege het behalen van het Nederlands kampioi Uitgave en redactie: Buro '76. Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen ’Moergestel-Nieuws Graag tot ziens! Scouting Moergestel gratis kopje koffie, thee of ranja met iets lek kers bij de controle post. Vertrekken vanaf het ROEF! terrein, Stokeind 13 Moergestel. Redenen te over om ook (weer) mee te doen aan de Fiets-Skeelertocht Moergestel, noteer de datum zondag 18 mei daarom nu meteen in uw agenda. Voor inlich tingen kunt u terecht bij Franky van Boxtel tel. 513 3103 of via e-mail; fiets.skeelertocht @12move.nl ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopedie.nl Voor spoedgevallen wordt waargenomen door: tocht. Wat kleingeld bij de hand houden is daarom handig. Onderweg passeren we regelmatig leuke ter rasjes. Met een lekker zonnetje, kopje koffie, stukje appeltaart met en de dag kan niet meer kapot. Op het eindpunt wacht ons weer een lekkere voorjaarssoep met broodjes van Bart. Het inschrijfgeld bedraagt Euro 5,- per per soon, dit is inclusief routebeschrijving en de soep met broodjes op het eindpunt. De vertrektijd is tussen 10.00 en 10.30 uur van uit Café 't Centrum. Graag van tevoren aanmelden bij: Pieter van der Steen, Oostelvoortjes 12,5066 CE Moer gestel. Telefoon 5131976, e-mail p.vdsteen @zonnet.nl re Scoutinggroepen en genodigden ons zullen feliciteren met ons 40-jarig jubileum. In die 40 jaar hebben we veel leden en leiding ’’versle ten”, hebben we met veel mensen te maken gehad, mensen en bedrijven die belangeloos de Scouting ’’hulp” gaven. Al die mensen willen we bij deze dan ook uit nodigen om op zondag 30 maart vanaf 14.00 langs te komen voor een felicitatie, een natje en een droogje en weer even contact met Scouting Moergestel. De receptie duurt tot 15.30 uur. >en- schap veldrijden op 12 januari jl. Naast uiteraard vertegenwoordigers van Stichting Wieler ronde Moergestel/Oisterwijk en de Tilburgse Wielerclub Pijnenburg maakten velen van deze gelegenheid gebruik om Peter geluk te komen wensen en het glas te heffen op zijn succes. Zaterdag aan het begin van de avond vond in Café-Restaurant De Brouwer (tref punt voor sportlui) een receptie plaats voor Peter Hoffmans. In deze editie kan er tussen 10.30 en 14.00 uur weer gestart worden voor recreatieve fiets- of skeelertochten. Er is voor de fietsers keuze uit twee gevarieerde routes; 30 km of 60 km. Voor de skeelers is er een keuze uit de twee afstan den; 20 of 40 km. Meedoen staat voorop en we rekenen weer op een gezellig evenement. De kosten zijn 2,50 per persoon en voor kinderen tot en met 10 jaar slechts 1,00 euro. Dit is inclusief een se uitkomen. Dit duel eindigde in een gelijk spel, wat zelfvertrouwen geeft voor het vol gende seizoen. Het is dan voor de tweede keer in de geschiedenis van Roef! dat de Heren Senioren 1 zullen uitkomen op het niveau van de tweede klasse. De vorige keer was eind jaren tachtig, waarbij het avontuur slechts één seizoen mocht duren. Voordat echter al vooruit gekeken wordt naar volgend seizoen moet eerst het kampioenschap nog bezegeld worden met een overwinning op RHV Daarbij kunnen de heren van Roef, alle mogelijke steun gebruiken. Spelers en bestuur van Roef! afdeling Hand bal nodigen dan ook iedereen uit hen te komen steunen op zondag 30 maart a.s. om 13.00 uur in Sporthal Stokeind, Stokeind 11a te Moer gestel. De toegang is gratis. DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21, Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hctnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg ’s-Maandags gesloten Zaterdag 29 maart is er de landelijke Scouting- dag. Een dag waar alle Scoutingverenigingen in Nederland een open dag hebben. Op deze dag kan iedereen een kijkje komen nemen bij de Scouting. Alle leeftijdsgroepen zijn dan aan wezig en draaien hun programma’s. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen, die gene die misschien lid willen worden of wel licht leiding. Deze dag begint om 10.30 en ein digt om 13.00. ’s-Avonds is er een feest voor de leiding en genodigden. De zondag begint met een brunch voor alle Scoutingleden en hun families en genodigden waarna er vanaf 14.00 een receptie is waar ande- ”De Brouwer junior” is een club die ontstaan is uit 2 vriendengroepen die elkaar kenden van de plaatselijke voetbalclub Audacia en natuur lijk van de schooltijd. Naarmate deze club ouder werd groeide deze 2 groepen steeds verder naar elkaar toe en werd er in 1988 besloten een club op te richten met de naam ”De Brouwer junior”. De hoofdtak van deze club is altijd voetbal ge bleven en daarnaast is natuurlijk de gezelligheid onder elkaar erg belangrijk. Meedoen aan het Pieregeblèr was de afgelopen jaren ook een van de hoogtepunten in ons 15-jarig bestaan. Evenals de gezellige weekendjes weg. I.v.m. het 15-jarig bestaan zijn er dan ook diverse commissies binnen onze club opge richt om het jaar wat feestelijker in te vullen. Wij van de jaarmarktcommissie hebben dan ook besloten om tijdens de Moergestelse I fii 1 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.M7 Zonder zelf te hoeven spelen hebben de handballers van Heren Senioren 1 van S.V. Roef! uit Moergestel op 16 maart het kampioenschap en promotie naar de 2e klasse behaald. Met nog twee wedstrijden te gaan zijn zij op dit moment nog zon der puntverlies koploper. Naaste concurrent RHV uit Rijen verloor op 16 maart nipt van Blauw-Wit uit Den Bosch, waar door zij 6 verliespunten hebben en Roef dus niet meer kunnen achterhalen. Het kampioenschap zal op 30 maart a.s. na afloop van de laatste thuiswedstrijd gevierd worden. En laat deze laatste thuiswedstrijd nou net die tegen RHV zijn. De Rijenaren zul len ongetwijfeld willen winnen van de kers verse kampioen, terwijl Roef wil laten zien absoluut het sterkste team van de 3e klasse te zijn. Reden genoeg om aan te nemen dat deze laatste thuiswedstrijd een spannende wordt. Om zich voor te bereiden op de 2e klasse en het duel met RHV heeft Roef onlangs een oefen wedstrijd gespeeld tegen de plaatsgenoten van Taxandria, die op dit moment al in de 2e klas- Op 5 mei 2003 organiseert ”De Brouwer junior” tijdens de Moergestelse jaarmarkt de ’’Open Moergestelse latje-trapkampioenschappen” in verband met hun 15-jarig bestaan. jaarmarkt de le ’’Open Moergestelse latje- trapkampioenschappen te organiseren. Tijdens de ’’Open Moergestelse latje-trapkam pioenschappen” moeten de deelnemers vanaf ±15 meter in 10 beurten de voetbal zoveel mogelijk op de dwarslat proberen te plaatsen van een gewoon voetbaldoel. Na deze 10 beur ten zullen er 20 deelnemers doorgaan naar de finale, die via een afvalronde tot de uitein delijke winnaar van de ’’Open Moergestelste latje-trapkampioenschappen” zal leiden. Omdat er al veleh staan te popelen (denken allen te winnen) om tot de uiteindelijke win naar uitgeroepen te willen worden, moeten we natuurlijk hiervoor ook deelnemers hebben. We kunnen i.v.m. de tijd ongeveer 50 deel nemers mee laten doen. Denk jij of denken jullie als vriendengroep dit is een uitdaging voor ons om geplaatste deelnemers (den Droef of Piet Joep) te kunnen verslaan. Dus aarzel niet en geef je op. Je kunt je opgeven bij café De Brouwer aan de bar, waar ook meerdere informatie te verkrij gen is over dit evenement en eventueel en ander nieuws.We hopen U allen te mogen begroeten op zondag 4 mei bij dit grootse spektakel dat zal plaats vinden op het evenemententerrein naast café De Brouwer. Met vriendelijke groet, de commissie Daarom noemen we deze rit ook wel de pont- jesroute. In totaal moeten we zevenmaal ge bruikmaken van zo’n, voor dit gebied, ken merkend vaartuig. Tijdens het uitzetten van de rit is ons gebleken dat steeds meer pontjes verdwijnen. Dit is jammer want die gele vaar tuigen geven toch een gezellig rustpuntje in de route. Een perfect middel om te onthaasten in onze jachtige maatschappij. In plaats van over een grote brug of door een benauwde tun nel te jagen, lekker in het zonnetje wachten op het pontje en tijdens het wachten even wat bij kletsen. Enkele van deze pontjes zijn gratis maar de op de meeste moet toch een klein be drag betaald wordt. Voor een motor met berij der is dit een bedrag van Euro 0,75 per over-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1