enthousiaste gastouder Ex-theatersporters improviseren bij GUO op 15 februari inderopvang Fiets-Skeelertocht Moergestel Bel ons! Dol op baby's? financieel/administratief medewerker(ster) die ons minimaal 8 uur tot 12 uur per week komt ondersteunen. Deze week in DEMO Jongeren in debat met Brabantse statenleden VIDO s 3 s u De werktijden zijn in overleg vast te stellen. Gerichte werkervaring is een vereiste. De Hair Maris Notarissen Gratis informatie over het nieuwe erfrecht? De Hair Maris Notarissen Waar moet u op letten bij het kopen van een huis? De Hair Maris Notarissen Wat voor voordelen heeft een samenlevingsovereenkomst? FRANS VAN DER BRUGGEN Stucadoorsbedrijf De taken bestaan uit: het inbrengen/uitwerken van belastingaangiften het inboeken van financiële administraties overige administratieve werkzaamheden Administratiekantoor Het Perspektief is op zoek naar een Uw schriftelijke sollicitatie verwachten wij binnen 10 dagen t.a.v. Hannie of Ad van Boxtel. Administratiekantoor Het Perspektief De Looijakker 42., 5066 MS Moergestel Telefoonnummer 013- 513 3729 Minimale opleiding: - Praktijkdiploma boekhouden - MEAO richting bedrijfsadministratie Abdij van Averhodestraat 22, 5037 CB Tilburg Telefoon (013) 467 34 97 Mobiel (06) 51 18 84 49 Slichli ng Welzijn Ouderen in de gemeente oisterwijk Cabaretgroep Piranha bijt zich vast in Ber Koster met ’Zimmer Frei’ ’De Confrontatie’ (Vrouwen in de overgang) DE GÈSSELSE’- WOENSDAG 12 FEBRUARI 2003 PAGINA 5 A G H M A N T A H K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Want wij zoeken in Moergestel een i'Vw. hairmaris.nl of bel voor een afspraak www.hairmaris.nl of bel voor een afspraak die twee dagen per week een baby van 4 maanden wil opvangen. Vergoeding vaak belastingvrij. Postbus 67 5060 AB Oisterwijk De Balbian Versterlaan 6 Oisterwijk E-mail notarissen@hair.maris.knb.nl Postbus 67 5060 AB Oisterwijk De Balbian Versterlaan 6 Oisterwijk E-mail notarissen@hair.maris.knb.nl De Balbian Versterlaan 6 Oisterwijk Postbus 67 5060 AB Oisterwijk E-mail notarissen@hair.maris.knb.nl Telefoon (013) 52 33 400 Telefax (013) 52 33 401 Telefoon (013) 52 33 400 Telefax (013) 52 33 401 Telefoon (013) 52 33 400 Telefax (013) 52 33 401 Bel voor informatie Tel.: 013-513 15 76 RIKKEN EN JOKEREN Vrijdag 14 februari om 13.30 uur is het weer kaarten in De Roozendries. U bent van harte welkom! De winnaars van de vorige keer: 1. Mevr. Burgers 273 pnt.; 2. Mevr. A. Larmit 244 pnt.; 3. Mevr. L. Swinkels 232 pnt. Proficiat dames! BINGO Op woensdag 19 februari 2003 om 19.30 uur wordt er een bingo-avond georganiseerd in de Reuselhof U bent allen welkom. Wij hopen dat het, als vanouds, weer een gezellige avond wordt en wij jullie mogen ontmoeten. De organisatoren Lies op ’t Hoog en Diny Derksen. Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 Op zondag 18 mei wordt al weer voor de derde keer de Moergestelse Fiets Skeelertocht georganiseerd. Dit jaar ver wachten we weer meer fietsers en skee lers die, gedurende de dag, kunnen star ten voor één van de mooie routes. www.hairmaris.nl of bel voor een afspraak GEEF ELKAAR DE HAND Donderdag 20 februari om 14.00 uur is in de Reuselhof een gratis bingo met leuke prijsjes en zoals gewend weer met het gratis kopje kof fie of thee met iets lekkers. Natuurlijk geeft u aan ons door of het nodig is dat u gehaald en gebracht wilt worden. De leden van de Zonne bloem staan ook weer klaar om voor het ver voer te zorgen. Daar zijn wij vanzelfsprekend heel blij mee. Wel heel graag op tijd opgeven bij Jaqueline Vis, tel. 513 2523 of Gina Smits, tel. 513 2007. Een wel heel bijzondere vorm van cabaret teis tert zaterdag 15 februari het lommerrijke Oisterwijk. Als uit een bosven gerezen, zet Piranha haar tanden in lokale gast Ber Koster, wereldberoemd onder Oisterwijkers en toeris ten als uitvinder en uitbater in ruste van Piet Plezier. Vast staan titel van de voorstelling (’Zimmer Frei’), aanvang 21.00 uur), opening van de kassa (20.30 uur), locatie (De Kunstkring Oisterwijk), voorverkoopadres (Rabobank Oisterwijk) en organisatie (’Groeten Uit Oisterwijk’). Voor Piranha is dat al heel wat vastigheid. Daarom staat verder alleen maar vast dat er niks meer vast staat. Deze week is er in jongerencentrum DEMO zoals altijd veel te doen. Op woensdag is er de disco Aloha, op zaterdag de Purple Haze (alter natief hardrock café), op maandag de film en op dinsdag de meidenavond Girls Only in de huiskamer. Verder is van maandag tot vrijdag het internetcafe’s middags open en op dinsdag en donderdag ook ’s avonds. Voor 3,- per uur kun je hier internetten, spelletjes doen, mail en, chatten of serieus werken En natuurlijk is jongerencentrum DEMO ook gewoon een gezellig ’inloopcafé’ voor alle jon geren uit Oisterwijk en omgeving. Kom gewoon eens binnenlopen voor een bakje koffie, een kopje thee (of iets anders), een potje tafelvoet bal, poolen, darten of flipperen en om gezellig wat te kletsen. Tot ziens in jongerencentrum DEMO! Jongerencentrum DEMO, Molenstraat 1 Oisterwijk, 013-5215496, www.jcdemo.nl Voor de fietsers, jong en oud, zijn er twee afstan den beschikbaar; 30 of 60 km. Fietsroutes welke u laten’zien hoe mooi de omgeving van Moer gestel is. Voor de skeelers is er een keuze uit de twee afstanden; 25 of 40 km. Bij het uitzetten van deze routes wordt uiteraard gekeken naar de kwaliteit van het wegdek. Zoals voorheen blijft het recreatieve karakter waarbij meedoen en gezelligheid voorop staan. Naast prachtige en gevarieerde routes wordt er ook voor de in wendige mens gezorgd. Redenen te over om ook mee te doen aan de Fiets-Skeelertocht Moer-' gestel, noteer de datum zondag 18 mei daarom nu meteen in uw agenda. Tevens hierbij het ver zoek aan de verenigingen om rekening te hou den met deze datum bij het organiseren van hun activiteiten. Voor inlichtingen kunt u terecht bij Franky van Boxtel tel. 513 3103 of via e-mail; fiets.skeelertocht@12move.nl ”Nou ja, niks”, nuanceert Andre Besseling, ”in ’Zimmer Frei’ werken we met een grove ver haallijn”. Daarin neemt lokale gast Ber Koster zijn intrek in pension Piranha. In een poging hem een geschikte kamer aan te bieden, vraagt iedereen hem het hemd van het lijf. De gesprek ken lopen hopeloos uit de hand. Elke speler heeft zo zijn eigen visie op de gast en zet die om in een ontroerend lied, schuimbekkende scene of hilarische dialoog. Een theatraal hoogstandje waarbij Ber en zijn verhaal van onverwachte kanten worden belicht. En wordt Ber het mid- de punt van een absurde talkshow, waarin veel ruimte blijft voor interactie met het publiek. ”Het publiek bepaalt bijvoorbeeld een beroep, een verlangen, een voorwerp en ook een muziek- thema voor onze pianist. Vanuit deze associa ties improviseren we een avondvullend pro gramma bij elkaar”, aldus Besseling. Een paar jaar geleden stelde hij zijn gedachtespinsels over improvisatietheater te boek in ’Theater vanuit het niets’. Info: GUO-foon: 521 0175; website: www.do.nl/guo; w-mail: vofguo@hotmail.com Op vrijdag 28 februari om 14.00 uur organi seren K2, Brabants kenniscentrum jeugd, de Provincie Noord-Brabant en het Sint Odul- phuslyceum uit Tijburg 'De Confrontatie’. Dit is een verkiezingsdebat tussen een veer- tigtalleerlingen uit 5-VWO-klassen van het Sint Odulphuslyceum en de verkiesbare sta tenleden. Het debat zal gaan over milieu, ruim telijke ordening, verkeer en vervoer en jeugd zorg. Tijdens het debat zullen docenten en 400 leerlingen van 4-VWO aanwezig zijn. De jon geren bepalen de gespreksonderwerpen. Omroep Brabant doet verslag. Als opmaat naar de Statenverkiezingen heeft de Provincie Noord-Brabant K2 gevraagd een ver- kiezingsproject te organiseren waarin jonge ren kunnen participeren. De docenten van de vakken maatschappijleer en geschiedenis van het Sint Odulphuslyceum in Tilburg vonden dit een goede kans om deze vakken praktisch in te vullen. Ambtenaren van de provincie hebben de leer lingen inhoudelijk voorbereid op het terrein van hun vakgebied. Op dit moment verdiepen de leerlingen zich verder in de materie. Zij wor den hierbij gesteund door een ’mental coach’ die groepjes van vier leerlingen begeleidt. De leerlingen formuleren eigen stellingen, ver richten onderzoek en maken excursies naar onder andere de BBA, een waterleidingbedrijf en een krachtcentrale. De Confrontatie op 28 februari vindt plaats om 14.00 uur in de kantine van het Sint Odulphus lyceum aan de Noordhoekring 99 in Tilburg en is voor iedereen vrij toegankelijk. K2 geeft een digitale nieuwsbrief uit over dit project. Deze is op te vragen bij Zizi Juhasz, e- mail: zizi.iuhasz@k2.nl. Uitzending door Omroep Brabant is op zondag 9 maart. De voorpremière is op 8 maart tijdens een open dag in het Provinciehuis. Voor meer informatie: Paul van der Klein, telefoon: (073) 614 17 74 of 06480 12 846, e-mail: paul.van.der.klein@K2.nl T I N T I C Iedere le en 3e woensdag van de maand is er een informatieochtend van 9.30-10.30, waar vrouwen tussen plm. 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. De komende koffieochtend is woensdag 19 februari 2003. Bij iedere informatieochtend bestaat de moge lijkheid om je op te geven voor een gespreks groep, 12 keer voor 35,-. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164 te Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 534 5703 of 542 6591.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5