40^ X Jan Micljiels 1 ALLEMAAL BEDANKT!!!!! Mini playbackshow Carnavalsconcert Prinses Juliana ’t Kwartierke wordt Open dag in de Roozendries op 16 februari 2003 Bel Jos van Dijk MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 RIOLERINGSPROBLEMEN? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Via deze weg willen wij iedereen die onze reis naar de Wereld Jamboree mogelijk hebben gemaakt bedanken. Stick ting Welzijn Ouderen in de gemeente oisterwijk HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Protestantse Gemeente Oisterwijk Er is (gratis) Parkeerruimte bii onze winkels in overvloed!!! Eieren beschilderen De complete woninginrichter PAGINA 3 KB.O. AFDELING MOERGESTEL Th. Schepens, pastoraal werker vervolg van voorpagina Moniek Jonkers en Carlijn van Oort llffi I *>P% De initiatiefnemers hebben zich verzekerd van een “Comité van Aanbeveling”, die het initia tief van harte bij alle Moergestelnaren aanbe velen: Leen van Herck, Jeanne Hoffmans, Ma rian van den Meijdenberg, Kees Jansen, Frans Nouws, Frans van der Poel, (pastor) Theo Sche pens, Ruud van de Ven en Theo Verbakel sr. GROND- EN RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Allereerst onze sponsoren: Martien Oerlemans, Copycat, C.S.O., Klomp Buchmhomen, Ligtvoet Nimco, D.A. Kemps, Slijterij ‘In den Korenmaaier’, A.S.M.I., Scouting Moergestel, Feestcafé Cambrinus, van Dal Kunststoffen, Schildersbedrijf Kerkhof, R Janssen, Taxi van de Loo, Café de Klaore, Rabobank, ‘t Stokske en Vivace allen uit Moergestel. Bergon uit Oisterwijk, Bouwbedrijf BJ W uit Haghorst, Bols en Kopyman en Dankers accountantskantoor uit Tilburg, Bakkerij van den Broek uit Goirle en Robbert Snik uit Diessen. De rekening is geopend door Noud Smits en Martien Oerlemans en heeft de naam mee gekregen inzake Operatie “Allison”. De gel den die op deze rekening gestort worden, komen alleen maar ten goede van het gezin van Marcel Oerlemans. Er zal nauwlettend op toegezien worden, dat het geld een gerich te besteding krijgt en daarover zal via bericht geving in “De Gèsselse” volledige opening van zaken gegeven worden. Voor alle kinderen die op de basisschool zit ten is dit het bericht dat je zeker even moet lezen. Playback jij op school met camaval ook en vind je het leuk om dat nog een keer te doen? Dat kan! Zondag 2 maart 2003 is het weer zover. In ’t Draaiboompje mag jij laten zien wat jouw favoriete band of artiest is door een liedje van hen te playbacken. Want ook dit jaar organiseert CV de Durdraaiers weer een mini playbackshow. We zouden het leuk vinden als je meedoet. Je kunt je dan t/m 17 februari opgeven bij Jessica van Boxtel, tel. 013-5133103 of 06-29 291535. Dus kies alleen of samen met je vrienden en vriendinnen een leuk liedje uit en geef je meteen op! De kosten, die hij gedurende deze achter hem liggende tijd noodzakelijkerwijs heeft moeten maken, rijzen de pan uit en hebben hem “blut” gemaakt. De huur en vaste las ten van zijn woning, zoals gas, water en elec- tra en de verzekeringen lopen gewoon door; de kosten van overtocht in het recente ver leden en ook nu weer hebben een flinke bres geslagen in zijn inkomenspositie alsmede de kosten voor de verloskundige en het kraam- hotel, waarvoor Angelina op grond van haar visum niet verzekerd was. Natuurlijk hoopt u al dat onze Muziekvere niging Prinses Juliana ook dit jaar weer het carnaval opent met een concert op de don derdag voorafgaand aan deze dolle dagen. U wordt hierin niet teleurgesteld want op don derdag 27 februari a.s. zult u alle onderdelen van onze harmonie weer in Partycentrum Den Boogaard kunnen beluisteren in haar eerste bijdrage aan Camaval 2003. Het Opleidingsorkest, de Slagwerkgroep en het Harmonieorkest zullen beurtelings in een carnavaleske entourage optreden in Zuid Europese en Zuid Amerikaanse sferen. Boven dien zal een saauwelèr de feestvreugde nog komen verhogen met een buut die ook klinkt als een klok. Als klap op de vuurpijl zal een heuse Salsaband in een wervelend optreden een stortvloed van tropische klanken over u heen storten. Een ongekende ervaring. Het belooft een unieke opening van carnaval 2003 te worden. Reserveer donderdag 27 februari in uw agenda. Meer info over programma, kaartverkoop enz. volgt in de komende weken. Blijf het volgen! enige verlichting te brengen in deze voor hem en zijn gezinnetje duistere periode. Ook willen*wij de Sauwelaars van 2002 bedanken voor hun gift. Verder alle mensen die mee gespaard hebben met onze muntjesactie en al onze abonnees van de nieuwsbrief (over enkele dagen valt de nieuwe en laatste nieuwsbrief bij U op de deurmat). Zonder U allen was het zeer zeker niet gelukt om het benodigde geld bij elkaar te sparen. Nogmaals hartstikke bedankt, en tot ziens!!! Marcel gaat nu met onbetaald verlof en zal zo spoedig mogelijk moeten proberen in de Dominicaanse Republiek een tijdelijk baantje te zoeken en voor huisvesting te zorgen voor zichzelf en zijn gezin. Ook al is de langst denk bare termijn die met het in orde maken van de papieren gemoeid is een kwestie van acht maan den, er zal al het mogelijke in het werk gesteld worden om de zaak te bespoedigen. Vanuit ons dorp is er nu een initiatief genomen om Marcel en zijn gezin via een tijdelijke actie verlichting te brengen. Daartoe is op de plaat selijke Rabobank een inzake-rekening geo pend, waarop geld gestort kan worden dat benut wordt om onze onfortuinlijke Moergestelnaar Zoals al eerder vermeld gaat 't Kwartierke ver bouwen. Dit houdt in dat in de maand maart geen activiteiten zullen plaatsvinden. Na de verbouwing zal ’t Kwartierke een geheel nieuw uiterlijk krijgen en daarbij hoort een nieuwe naam. Heb jij een goed idee? Laat het dan weten voor 10 februari. De opening zal een grootst spektakel worden: voor iedere doelgroep iets tofs. De maand februari gaan we nog gewoon door met allerlei leuke activiteiten. De basisschool- jeugd (vanaf 6 jaar) kan zaterdag 8 februari hun eigen spaarvarken maken. Hiervoor moet je zelf 4 lege toiletrollen en een lege, uitgewassen plastic fles (1 It.) meenemen. De entree is 1,50 en deze middag duurt van 14:00 - 16:00 uur. Woensdag 12 februari is er weer een video- middag van 14:00-16:00 uur, ditmaal een film over de vliegende vrienden uit Nooitgedacht- land en de entree is 1,20. De tieners en 16+ers kunnen op vrijdagmid dag 7 februari van 15:30-18:00 uur terecht bij het afterschoolcafe en op zaterdag 8 februari bij Cupid’s night out. Deze speciale valentijnseditie van de disco is van 20:30-22:30 uur voor de tie ners en van 22:30-02:00 uur voor de 16+ers. De entree van beide dagen is gratis. Voor meer info: www.kwartierke.nl of bel 513 3261 CARNAVALSMIS Ik maak u alvast attent op de ‘carnavalsmis’ die op zaterdag 1 maart zal worden gehouden. Of eigenlijk is het geen ‘Mis’, maar een woord- en communiedienst. Wat u moet weten, is dat deze dienst ’s avonds om zes over zes (18.06 uur) begint. Diaken Henk Degen zal erin voorgaan; dat is voor het eerst na lange tijd, dat hij hier in Moergestel weer een dienst leidt. Met name degenen die een intentie hebben opgegeven of dat van plan waren, wijs ik erop, dat dit dus een andere viering is dan gewoonlijk en die boven dien op een ander tijdstip begint. Maar voor anderen zou het wellicht een aanleiding kun nen zijn om nu juist een intentie op te geven. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 5 FEBRUARI 2003 Zondag 9 februari Kerkstraat 64,10.15 uur. Voorganger; ds. W. de Leeuw uit Eindhoven Schriftlezingen zijn 2 Koningen 4: 18-37 en Marcus 1: 29-39 Jeugdkerk van 15-17 jaar, thema: toekomst. Rock Solid vrijdag 7 februari op de zolder van de Voorhof. Dit jaar is de ouderensoos 10 jaar in de Roozendries gevestigd. Dat moet gevierd worden en wel met een OPEN DAG in de Roozendries op zondag 16 februari a.s. van 11.00 uur tot 17.00 uur. U kunt dan kennis maken met de verschillende hobby’s die de di verse clubs uitoefenen, zoals biljarten, fietsen, drie dimensionaal, handvaardigheid, jeu de boules, kalligrafie, keramiek, poppen maken, tekenen en schilderen (ook eieren) en de sport- instuif. U bent allen welkom op deze open dag, waarbij ook de mogelijkheid bestaat om in te schrijven voor een cursus of een activiteit. In “de Gesselse” van 22 januari jl. maakten we bekend dat er bij voldoende belangstelling een cursus eieren beschilderen wordt gegeven. We kunnen u thans meer daarover mededelen. De cursus is gepland op donderdagmiddag 6 maart a.s. De kosten van deze cursus zijn alleen de mate riaalkosten. U heeft nodig: lege eierendoppen. Deze kunt u leegblazen door er boven een klein gaatje in te prikken en onder een iets groter. Als u een gekookt ei wilt beschilderen (en bewaren) moet u er voor het koken geen gaatje in prik ken. Verder is nodig: watervaste Oost-Indische inkt, een ouderwetse kroontjespen, acrylverf of aquarelverf, viltstiften, een potlood, een klein penseel en een ring of dop waar je tijdens het werk het ei in kunt plaatsen. De cursus wordt gegeven door Lena Verheyen bij haar kunt U ook informatie inwinnen (tel. 513 1495). Voor beelden van beschilderde eieren zijn ook op de open dag (16 februari) te zien. Hebt U belangstelling? In de Roozendries ligt tot 16 februari 2003 een inschrijfformulier. vervolg van pagina 2 doet daarom een dringend beroep op uw finan ciële betrokkenheid bij de parochie. Dit nega tieve saldo laat onverlet, dat we dankbaar zijn ten opzichte van al diegenen die - vaak met grote edelmoedigheid en in grote trouw - jaarlijks hun bijdrage leveren. En die dank wil ik hier met nadruk uitspreken. Het Parochiebestuur richt zich met name tot allen die geen parochiebijdrage geven of die al jaren eenzelfde bescheiden bedrag geven dat nooit meer is bijgesteld. De parochie is er, wan neer u op enig moment een beroep op haar wilt doen. Geef daarom wat u dat waard is. Als U zich begaan weet met het lot van Marcel, Angelina, Adriel en Allison, dan is élk bedrag welkom. Vele kleintjes maken immers één groot. Wij hopen, dat U Uw solidariteit betoont met Marcel en zijn gezinnetje door Uw geldelijke bijdrage over te maken. U hoeft het bedrag, dat U uiteindelijk voor ogen staat, niet in één keer te storten. De actie loopt gedurende een zestal maanden, kort maar hevighopen wij! De eerste klap is een waard. De rekening op de Rabobank is als volgt geo pend en te naam gesteld: Rekeningnummer: 1113.62.253 t.n.v. A.A.M. Smits eo M.J.B.M. Oerlemans, Inzake Operatie “Allison”, Moergestel. Mogen wij op Uw steun rekenen? Bij voor baat dank. Wij houden U op de hoogte! JÖP

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3