Geef om vrijheid ■(O0/? 1 XJdii Miezels 020 626 44 36 www.amnesty.nl giro 454000 Piet van Hazendonk AMNESTY International Protestantse Gemeente Oisterwijk Zondag 2 februari vervolg van pagina 2 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Rees van den Brink Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Avondwake: donderdag om 19.00 uur in voornoemde kerk. de Piet van Hazendonk De plechtige Eucharistievering wordt gehouden op vrijdag 31 januari om 11.00 uur in de parochiekerk St. Jans Onthoofing te Moergestel, waarna de begrafenis plaats vindt op de parochiële begraafplaats. 5066 GN Moergestel, 26 januari 2003 Pater op ’t Hooghof 4 Gelegenheid tot afscheid nemen: donderdag na de avondwake tot 20.00 uur in de rouwkamer van verzorgingstehuis De Reuselhof, Reuselhof 1 te Moergestel. Samenkomst in de kerk waar voor aanvang van de viering gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat, na een zwaar ziekbed, van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze fantastische vader, schoonvader en trotse opa Omdol er liefde is, bestaat er geen voorbij, in alle eeuwigheid ben jij. Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416)37 84 69 Petrus Joannes Josephus Henricus Abdij van Averbodestraat 22, 5037 CB Tilburg Telefoon (013) 467 34 97 Mobiel (06) 51 18 84 49 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 FRANS VAN DER BRUGGEN Stucadoorsbedrijf Slichting Welzijn Ouderen KERKBALANS (2) Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan de enveloppen van de actie Kerkbalans. Als er niets tussenkomt, kunnen ze rond het komend weekend verspreid gaan worden. U kunt ze dus in de bus verwachten. Nou maar hopen dat u ze inderdaad aantreft en dat ze niet per ongeluk tussen het reclamewerk ver zeild raken en ongezien in de papiercontainer belanden. U weet het: voor bijna de helft van haar inkomsten is de parochie afhankelijk van het succes van de actie Kerkbalans. Daarom dat ik uw aandacht ervoor vraag. Th. Schepens, pastoraal werker Moergestel: Rees van Hazendonk - van den Brink Moergestel: Mariëtte en Mark van Dijk - van Hazendonk Sebastiaan - Thomas - Mareijn Oirschot: Jan van Hazendonk en Sietske de Vreeze Hilversum: Rob van Hazendonk en Suzette Melieste Kerkstraat 64,10.15 uur Voorganger; ds. W. van Egmond Wie een beetje thuis is in de traditie van de litur gie weet dat deze zondag het feest van ’Maria Lichtmis’ gevierd wordt. Veertig dagen na de geboorte van Jezus, 33 dagen na zijn besnijde nis, gaat Maria volgens het voorschrift van Mozes naar de tempel om haar eerstgeboren jon getje God toe te wijden. Zelf zal zij dan ook weer worden opgenomen in de geloofsgemeenschap, waarvan zij veertig dagen vrijgesteld was. Wij hebben daarom voor deze zondag gekozen om de namen van de kindertjes die gedoopt wer den het afgelopen jaar, nog eens in de geloofs gemeenschap te laten klinken. Maar ook de ouders worden hierbij betrokken, samen berei den we de dienst voor. Samen met de ouders zal dan ook een keuze uit verschillende bijbelge deelten gemaakt worden. Meestal wordt op deze zondag gelezen uit Lukas; het verhaal van Jozef en Maria, die hun kind in de tempel bren gen, maar ook het verhaal van de reacties van de oudere generatie daarop. We zullen in ieder geval ook uit Jozua lezen waar ouders geleerd wordt hoe zij het geloof en de traditie aan hun kinderen door mogen geven. We hopen dat zo deze oude woorden opnieuw betekenis krijgen voor ons en voor de jonge ouders in ons mid den en dat we samen, oud en jong, mee leren varen in de koers van het koninkrijk van God. W. van Egmond. Er is kindemevendienst en crèche. Jeugdkerk van 11-14 jaar thema: jaloezie Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... parochies zich hadden aangemeld, waaronder 11 uit het bisdom ’s-Hertogenbosch. Op woens dag 29 januari wordt (werd) de verkiezing op de t.v. uitgezonden (16.30 uur, Ndl. 1), de her haling is te zien op donderdagmiddag 15.05 uur, Ndl. 1). Inmiddels is wel duidelijk dat Moer gestel niet de prijs van het jaar heeft gewonnen, want anders had ik er wel meer van gehoord. Maar het is toch de moeite waard om naar de uitzending te kijken, niet alleen om onze afge vaardigden te zien, maar ook om ideeën op te doen voor een veelzijdige, vitale en creatieve parochie. RIKKEN EN JOKEREN Vrijdag 31 januari om 13.30 uur rikken en joke ren. U bent van harte welkom. Hoe meer men sen hoe groter de spanning! De eerste prijs was op 17 januari voor mevr. J.Boogaers 260 pnt.; 2. G. de Laat 249 pnt.; 3. C. van den Aker 210 pnt. Van harte proficiat! ,s (gratis) parkeerruimte bij onze winkels in overvloed! De complete woninginrichter PAGINA 3 Support our fight for human rights U! 00°/° Namens het parochiebestuur en de pastores Sint Jans Onthoofding te Moergestel Weet dat er bij God ruimte is, hoe of wie je ook bent. (Johannes) In de gemeente oisterwijk K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van vice-voorzitter van het parochiebestuur 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 29 JANUARI 2003 JM Zoals Piet omging met zijn ziekteproces is kenmerkend voor zijn persoonlijkheid. Een bestuurder pur sang. Positief denken, alert zijn, een duidelijke visie, de regie van zijn leven tot het laatst toe, dit was Piet ten voeten uit. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 3