Weet jij een nieuwe naam voor ’t Kwartierke Carnavalsoptocht 2003 Zondag 2 februari finales driebandentoernooi De Klaore Aphrodite 090008844 KPJ gaat verhuizen PROFILE Mini playbackshow 2003 H.S.V. De Rietvoorn BRILLEN LENZEN Schepens Tweewielers WOENSDAG 29 JANUARI 2003 - 27e JAARGANG - Nr. 1224 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 De voorrondes zijn achter de rug. Deelname staat open voor 25 Moer- gestelnaren, die door loting worden ver deeld in 5 poules van 5 spelers. Die spe len partijen tot 10 caramboles. De car amboles zijn de punten (dus geen gemid delde of wedstrijdpunten). Adressen: Dirk van Abeelen, De Looijakker 68, Tel: 513 0469; Carlo van Esch, Schoolstraat 46, Tel: 513 0111. Voor alle kinderen die op de basisschool zitten is dit het bericht dat je zeker even moet lezen. Playback jij op school met carnaval ook en vind je het leuk om dat nog een keer te doen? Dat kan! Zondag 2 maart 2003 is het weer zover. Jeugd- en jongerencentrum ’t Kwartierke te Moergestel is in maart gesloten i.v.m. de verbouwing, dus je zult het even zonder ’t Kwartieke moeten doen. We kun nen jullie echter verzekeren dat het de moeite waard is om te wachten! Camaval zonder optocht, dat bestaat niet. Dus op zondag 2 maart is het weer zover; een bontgekleurde stoet zal door de straten van het Pierewaaiersrijk trekken. Gelukkig heeft de gemeente de afgelopen maanden flink doorgewerkt en is bijna het volledige centrum opnieuw bestraat zodat we dit jaar weer de normale route kunnen lopen met de start in de Schoolstraat. Er wordt zelfs gefluisterd dat ze na carnaval beginnen met de bouw van permanente tribunes langs de route, maar dit jaar zal het meeste publiek helaas nog moeten staan. Het zal weer de moeite waard zijn want we verwachten weer schitterende wagens, kleurrijke loopgroe pen, humoristische eenlingen en natuurlijk een geweldige kinderoptocht. Per poule gaan er 2 over naar de volgende ronde en dezen (10 dus) worden door loting weer gedeeld in 2 poules van 5, die dan partijen spe len over 12 caramboles en per poule plaatsen 2 zich voor de finale. Dat levert dus 4 finalisten op die na 2 kruisfinales in partijen tot 25 car- Nog even de belangrijkste punten: De optocht wordt gehouden op zondag 2 maart Inschrijfformulieren zijn te verkrijgen bij onderstaande adressen Inleveren inschrijfformulieren uiterlijk op woensdag 26 februari Nummerbordjes afhalen bij Café de Brouwer op zondag 2 maart tussen 10.30 en 11.30 uur. Opstellen optocht vanaf 12.30 uur in de Schoolstraat, Scheerman en Burg. Bardoel- straat. Vertrek optocht om exact 13.00 uur Prijsuitreiking kinderoptocht: 15.15 uur in Den Boogaard Prijsuitreiking volwassenoptocht: 16.45 uur in Café De Brouwer Route: Burg. Bardoelstraat - Past. Janssen- straat - Pr. Margrietstraat - Pr. Beatrixstraat - Krijtestraat - Rootven - St. Jansplein Als je als 15+er graag wilt darten, kun je in de maand februari goed terecht bij ’t Kwartierke! Er worden 3 oefenavonden georganiseerd (5,12 en 26 februari) van 20:00 - 21:30 uur en vrij dag 28 februari vindt het. toernooi plaats vanaf 20:00 uur. Zaterdagavond 1 februari wordt er weer een dance (22:00-02:00 uur)#gehouden voor de 16+ers, de entree is gratis. Tot dan! Voor de basisschooljeugd is er woensdag 5 fe bruari weer een film: dit maal gaat het om een scheet in de ruimte, van 14:00-16:00 uur en is de entree 1.20. Zaterdag 1 februari is er weer bingo met fantastische prijzen van 14:00 -16:00 en de entree is 1.20. Voor meer informatie: www.kwartierke.nl of bel naar ’t Kwartierke 513 3261. Kinderoptocht De laatste jaren is de kinderoptocht flink gegroeid en daar zijn wij en ook het publiek heel blij mee. We hopen dus dat jullie dit jaar weer allemaal meedoen, met je broer of zus, je klas genoten of gewoon alleen. Voor alle deelne mers is er een button, een snoepzak en ieder een heeft prijs! Kom dus allemaal naar Den Boogaard na de optocht voor de prijsuitrei king. Inschrijfformulieren kun je op school krijgen of bij onderstaande adressen, waar je de for mulieren ook weer in moet leveren. Op zondag 2 maart moet je dan tussen 10.30 en 11.30 uur een letterbordje afhalen bij Café de Brouwer. Vanaf 12.30 uur gaan we de kinderoptocht opstellen in de Burg. Bardoelstraat en we ver trekken om 13.00 uur. De route is gelijk aan de volwassenoptocht (kunnen ze jullie achterna lopen, anders weten ze niet waar ze naar toe moeten). Als je nog vragen hebt dan kun je bellen naar onderstaande nummers. Tot 2 maart! amboles een finale tot stand brengt eveneens van 25 caramboles. Door velen wordt dit beschouwd als hét driebandenkampioenschap van Moergestel. Zelfs een toch al gelouterde spe ler als Tiny Derksen heeft zijn zinnen gezet op dit kampioenschap. Hij mag het nu weer pro beren want hij is een van de finalisten. In de eerste kruisfinale (aanvang 14.00 uur) moet hij het dan opnemen tegen Albert van der Werf, ook meer dan eens finalist maar nog nooit gewonnen. De andere kruisfinale gaat tussen Ad Smolders (winnaar van twee jaar geleden) en Martin van den Aker, die daarmee kans heeft zijn titel te prolongeren. Vanaf april heeft ’t Kwartierke dus een heel nieuw uiterlijk en bij een nieuwe look hoort ook een nieuwe naam! Nu zouden wij ’t Kwartieke niet zijn als we daar niet iets speciaals mee zou den doen: verzin een orginele naam en wij zoe ken de leukste eruit. Je mag er zoveel inzen den als je zelf wilt, zolang je dat dan maar voor 10 februari doet. De winnaar krijgt behalve een eeuwige roem ook nog een toepasselijke verrassing! Veel succes! In ’t Draaiboompje mag jij laten zien wat jouw favoriete band of artiest is door een liedje van hen te playbacken. Want ook dit jaar organiseert CV de Durdraaiers weer een mini playbackshow. We zouden het leuk vinden als je meedoet. Je kunt je dan t/m 17 februari opgeven bij Jessica van Boxtel, teL 513 3103 of06-29291535. Dus kies alleen of samen met je vrienden en vriendinnen een leuk liedje uit en geef je meteen op! g Huidverzorgingsinstituut Dit jaar ook een paar veranderingen in de optocht. Ten eerste hebben we vanwege de geringe deelname in de categorie kleine wagens in de afgelopen jaren besloten om de grote en kleine wagens samen te voegen tot één catego rie (A) voor alle wagens. Ook de beide catego rieën voor de jeugd zijn samengevoegd tot één categorie (D) voor alle deelnemers van 12 t/m 16 jaar. Daarnaast wordt de optocht dit jaar voor het eerst georganiseerd onder de vlag van het Openbaar Carnaval Moergestel, de 3 geza- menlijke carnavalsverenigingen (c.v. de Durdraaiers, c.v. de Dorstvlegels en c.v. De Pierewaaiers) waardoor het ook mogelijk is het prijzengeld weer wat te verhogen. Ten slotte heeft Gert van Elderen onlangs aangegeven te willen stoppen als voorzitter van de optocht commissie vanwege een nieuwe functie op het werk. We zullen zijn inzet en jarenlange erva ring zeker missen en willen hem bedanken voor zijn vele werk voor de optocht. Gert bedankt! Maar tot die tijd is ’t Kwartierke gewoon open: vrijdag 31 januari is het weer afterschool cafe (15:30-18:00 uur) voor jeugd vanaf 10 jaar, de gelegenheid om een potje te poolen, je vrien den in te maken met darten of gewoon gezel lig te kletsen. Het is geheel aan jou! SNERTCONCOURS Op zondag 2 februari wordt er voor alle leden een extra wedstrijd georganiseerd. Er wordt gevist op de Reusel om de Van Oirschotbokaal. Het zal deze keer nog gezelliger worden, want er staat een kraampje bij het water waar elke deelnemer een kop snert kan nuttigen en een hartversterkertje kan nemen. We vissen van 10.00-12.00 uur en verwachten natuurlijk een grote opkomst. Opgave kan tot daags voor de wedstrijd bij Jan Rokven, 513 3122 of Hans van Esch 0499- 571189. Kosten: Jeugdleden t'/m 16jaar GRATIS; Senioren: 5 Euro Plaatsnummers worden om 8.30 uur getrokken in café de Klaore. Prijsuitreiking is direct na afloop aan de waterkant. Met ingang van 7 februari a.s. verhuist de KPJ met zijn 155 leden van D’n Tob naar café ‘t Draaiboompje. De KPJ betrok ruim 6 jaar geleden samen met t Kwartierke het gebouw naast Den Donk, ‘D’n Tob’ genaamd. Na zoveel jaren samenwerking is ‘t Kwartierke zover uitgebreid dat er een grote verbouwing aan zat te komen. De KPJ kon zich niet vin den met de nieuwe inrichting van ‘t Kwartierke, deze wordt strak en modern. De KPJ zoekt meer een caféstijl. Daarom is er samen met de leden besloten om de activiteiten in het draai boompje voort te zetten. De KPJ kennende laten zij deze verhuizing niet zonder feest voorbij gaan .Daarom is er op vrijdag 7 februari een feestelijke opening met om 20.30 uur een knallende verrassing. Later op de avond is er nog een optreden van de enige echte Peter Smulders, bekend van ‘Hé hallo mooie meid’. Bij deze willen wij ’t Kwartierke en de Scouting bedanken voor de goede samenwerking. de esselse RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Zaterdag 1 februari Pieregeblèr! DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21. Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Proilleschepens@hetnct.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg ’s-Maandags gesloten P I IUIU VUI LUI CJII lyOH lOLIll ïj 1 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) g GEEN SPOED, WEL POLITIE 3 7U Schoolstraat 5 4X MOERGESTEL W J Tel. 013-513 1474 ra n Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |H

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 1