AU EXTRA: WARTIERKE Rabobank De Hilver gaat vol vertrouwen het nieuwe jaar in Zaterdag 8 februari 20.00 uur Genieten van en met ‘De Tweede Jeugd’ Pieregeblèr 2003 Toegangskaarten a 7.- (incl. 'n kopje koffie) verkrijgbaar in de voorverkoop op woensdag 29 januari om 19.00 uur in 'Den Boogaard' (volgnummers v.a. 18.00 uur) BRABANTS KAMPIOEN nor Mahceus. I Eric Boogaers, muzikale begeleid Daarna (zolang de voorraad strekt) bij Jumbo Denissen, Slijterij 'In den Korenmaaier' en Kadosbop Van Wezel en zaterdag 8 februari aan de zaal. ’Grenskapel' uit Poppel, dit jaar ft jeugd-en jongerencentrum Zaterdag 1 februari en Bas Smits PAGINA 5 A (M.D.) Met haar kantoren in Hilvarenbeek, Diessen en Moergestel zal de Rabobank de klanten in het werkgebied De Hilver prima kunnen bedie nen. “In 2003 ligt voor ons de uitdaging om als grote bank met ruim 100 medewerkers lokaal betrokken te zijn en te blijven bij de gemeen schap. En dat gaat ons zeker lukken”, vertelt een trotse René Coppens. Vrijdag 24 januari afterschool café; 15:30-18:00 uur/entree gra tis; vanaf 10 jaar Zaterdag 25 januari pompoendieren maken; 14:00 - 16:00 uur entree 1,50; vanaf 6 jaar Zaterdag 25 januari P@RtY NiGhTs Present Hawaiiparty; 20:00 - 23:30 uur 10 tot 15 jaar; entree 1,50: free present; dresscode: exotisch Dat gemis werd door de anderen ruimschoots vergoed. Zelfs Rien Ceulemans ‘dialect’ horen praten deed ons deugd, en hij deed het nog goed ook! ‘Donder..dagen’ was een stuk zoals je van een blijspel mag verwachten: de boodschap simpel, maar de intriges eromheen maken het komisch interessant. Regisseuse Wilna Schut (compli ment ook voor haar) heeft dan weer het geluk dat ze met personen mag en kan werken die komische rollen aankunnen en anderen die perfect als ‘aangever’ kunnen fungeren. Zo wer den Cees van Dijk, Annie Nouwens, Rien Ceulemans, Toos van Dijk, Jan Habraken en Mien van de Snepscheut kundig bijgestaan door Willeke de Laat, Jeanne van Herck, Leo Boogaers, Nico van Elderen, Diny van Elderen en Toos Kastelijn. Alleen was de oorspronke lijk voor Sjaan van Lieshout bedoelde rol in han den gegeven van (gastspeelster) Mien van den Boogaart. En daar kan Wilna geen spijt van gekregen hebben. ontstaat, stelt ons in staat onze leden en klan ten een optimale kwaliteit en service te bie den, nu en in de toekomst”. Het vertrouwde gezicht van de bank behouden vindt Coppens daarbij een belangrijk streven. “De schaalver groting mag niet leiden tot een minder per soonlijke benadering. Daarom hebben we gepro beerd de bekende gezichten op hun vertrouw de plek te behouden”. Na op 1 september 2002 gefuseerd te zijn, was het eind november voor de medewerkers van Rabobank De Hilver tijd om fysiek te verhuizen en te beginnen in hun nieu we functie bij de nieuwe bank. Terugkijkend op deze ver huizing stelt de heer Coppens, algemeen directeur van Rabobank De Hilver dat het een hele klus was, maar dat de bank vol vertrouwen het nieuwe jaar is ingegaan. SAUWELEN 2003 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 22 JANUARI 2003 We konden ons geen beter ‘avondje uit’ voorstellen afgelopen zaterdag dan lek ker ’n paar uurtjes uittrekken voor het blijspel van ‘De Tweede Jeugd’ in ‘Den Boogaard’. Heerlijk onbezorgd genieten was de boodschap en die werd dan ook volledig bewaarheid, ondanks dat een van onze meest favoriete speelsters, Sjaan van Lieshout, er niet meer bij was. Zaterdag 1 februari a.s. zullen weer zo’n tweehonderd Moergestelse artiesten hun beste beentje voorzetten tijdens het 8e Pieregeblèr in den Boogaard. Dit jaar zullen er 11 Moergestelse groepen op het podium gaan strijden om het Moergestels Carnavalslied van 2003. Dat zij hiervoor hele maal willen gaan, getuigt wel uit de maanden lange voorbereidingen én de vele tijd en ener gie die de deelnemers nu al hebben gestoken in decors en kleding. De grote vraag is natuurlijk: Wie gaat met de titel van beste moergestelse carnavalslied 2003 naar huis? Zou het de Durdraaiers luk ken om na de overwinning van vorig jaar weer op het bovenste schavot te staan of zal het dit jaar de Poekeltjes weer lukken om na 1 jaar de de grootste beker wederom de lucht in te hou den. ’t Allegaartje zal dit zeker niet willen toe staan en zullen er alles aan doen om zelf het grootste feest op deze avond te vieren. Andere outsiders die zeker niet onderschat mogen wor den zijn Sjanternel, Will Bax-Habraken met haar bekende gevolg en de Brouwer Jr. Ook ’t Spulleke en natuurlijk Kees Kouwenberg in samenwerking met D’Ambiejans ontbreken dit jaar weer niet op ’t Pieregeblèr. Ook Wóuw! zal dit jaar weer erg goed voor de dag willen komen. Dit jaar is er ook weer een rentree van een oude bekende namelijk ‘De Plekbatsen’, die hun rentree natuurlijk extra glans willen geven met een le plaats. Of zal het toch de debutant van dit jaar ‘De Kammeroaj’ worden die met de hoogste eer gaat lopen. Dat zij zeker niet met trillende benen op het podium zullen staan blijkt uit het feit dat zij al jaren nummer één zijn tijdens het artiestengala dat zaterdags met carnaval wordt gehouden. Ook dit jaar wordt er naast de titel van beste Moergestelse carnavalsnummer natuurlijk weer gestreden om de Cees van Esch wissel- bokaal (presentatieprijs). Zal het De Dur draaiers wéér lukken om deze felbegeerde prijs in de wacht te slepen? Dat zij het dit jaar niet makkelijk zullen krijgen blijkt wel uit de hierboven geschreven voorbereidingen. Dit zullen dit jaar weer de ingrediënten zijn voor de jaarlijkse show-en spektakelavond in Moergestels enige concert- en congreszaal Den Boogaard (aanvang 20.00 uur). Er zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar in de voorverkoop bij Jumbo Denissen Supermarkt, Slijterij ‘In den Korenmaaier’, Cafe de Brouwer en Den Boogaard. Wees er op tijd bij want vol vol. Wij hopen u op deze geweldige feestavond te mogen ontmoeten onder het motto ‘Ik waar ut nie’. “Ruim 85% van de medewerkers van de bank is daadwerkelijk verhuisd”, zegt de heer Coppens, “daar moesten we dus niet te licht over denken.” Om de overlast voor de klanten tot een minimum te beperken is besloten om op één dag de verhuizing te laten plaatsvinden. Op deze dag waren de kantoren van Rabobank De Hilver gesloten. De verhuizing is goed verlo pen en sinds 25 november 2002 is de bank ook fysiek Rabobank De Hilver. Over de toekomst is de heer Coppens positief. “Door de krachten van de voormalige Rabo- banken Hilvarenbeek-Diessen en Moergestel te bundelen, hopen wij de financiële belangen van onze leden en klanten nog beter te kunnen behartigen. Bancaire deskundigheid en gespe cialiseerd personeel hebben we nu samenge voegd. De schaalvergroting die door de fusie De volle zaal heeft dan ook genoten van de avonturen van Chris Bavink en kornuiten. En wat is er mooier dan ’n volgepakte zaal laten genieten. Dan immers snijdt het mes aan twee kanten. Men verschaft anderen (als ze komen. veel plezier en zelf beleeft men er niet minder plezier aan. Ook een compliment uiteraard verdienen de mensen achter de schermen: Jack Jansen, Johanna Schut, Ron Siteur, Marcel van Herck, Nolly Vaes, Del Boogaers en de bouwer van het prachtige decor: Leo Vaes. Nolly verschafte ons tevens ’n kijkje op het podium tussen de bedrijven door. Ook dat is leuk om te zien: de rekwisieten die in orde worden gebracht voor weer een nieuw bedrijf. Dat mag ook gerust gezien worden! We zullen weer ’n jaar moeten wachten op ‘De Tweede Jeugd’. Da’s op zich wel jammer, maar we hebben het er graag voor over. Complimenten allemaal en bedankt voor de gezellige avond! M Q o I> o

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5