West^est Festival Moerpop 2003 PLANNEN VOOR 2003? WIJ ZOEKEN Uü inderopvdrig Gratis Beach Beauty Bag als u boekt bij Rabobank Reizen. Rabobank Wat we in beweging zetten... ...laten we ook gesmeerd lopen! Gastouderbureau Humanitas Gezocht Werk van Pierre Wolfs in Gallery the A-r-ttic Mini-cursus borstvoeding VIDO Het gastouderbureau van s c G Boek nu uw vakantie en ontvang gratis een strandtas. Het is tijd voor de Rabobank. Gallery the A-r-ttic Raadhuisstraat 37, Moergestel, Tel. 513 3623; e-mail: JeanneGeubbels@cs.com. Open: wo., do. en vrijdag 10.00 - 17.00 uur of op afspraak. De informatie avonden starten om 20.00 uur. En zijn vooral bedoeld voor aanstaande moe ders. Voor meer informatie of aanmelding, kun je contact opnemen met Jessica Jansen, telefoonnummer 513 2643. Kan ik als moeder wel alles eten en drinken Ik ga bevallen in het ziekenhuis, waar moet ik dan rekening mee houden Kan ik na een keizersnede ook borstvoeding geven ♦Borstvoeding geven aan een meerling, is dat mogelijk ‘Hoe doe ik dat met de borstvoeding als ik weer ga werken Kan ik ook borstvoeding met kunstvoeding combineren Ik heb een borstoperatie ondergaan, kan ik dan borstvoeding geven Reizen BV is in Moergestel op zoek naar enthousiaste GASTOUDERS. Bv. vanaf april 2 dagen voor een baby van 3 mnd. of vanaf maart 2 dagen voor een tweeling van 3 mnd. Bel voor vrijblijvende informatie met: Tel. 013 513 15 76 Email: goboisterwijk@kov.humanitas.nl In de nieuwe kalender van de harmonie herkent mijn zus Maria iedereen op de foto uit 1958, behalve de jongeman naast haar. Ben jij dat of weet je wie het is, mail haar dan maria.vande- loo@gmx.ch of laat het even weten aan zus Ineke, de Lathouwer 31 Moergestel. Dank, namens Maria. Olie- en Benzinehandel In april 2003 wordt Festival Moerpop georga niseerd. Na drie geslaagde edities van het fes tival, zal Moerpop ook in 2003 weer een ver rassend leuk programma neerzetten. Het wordt een programma met weer veel toekomstig talen ten, die zeker niet vergeten mogen worden. Dit jaar krijgen zij een kans om in de schijnwerpers hun kunsten en public te vertonen. Zoals ieder jaar zijn er verschillende vormen van MUSIC, ARTS en ACTS. Naast de blues, rock, dance en dj’s, is er de mogelijkheid om je kennis te ver breden met theater, dans en dichtkunst. Ben jij dat talent voor in de schijnwerpers, stuur dan vrijblijvend een mailtje naar info(« moerpop.nl met je talent. Voor degene die op een of ande re manier ook een steentje bij willen dragen aan het festival, kunnen vrijblijvend contact opne men via eerdergenoemd emailadres. Wil je op de hoogte blijven, check dan WWW.MOERP- OBNL Namens: Dirk, Ellen, Erik, Frosja, John, Mark, Peter en Teun. Tot en met 28 februari - Toen Pierre was overleden en ik met andere mensen over hem sprak realiseerde ik me weer opnieuw hoe kort en waardevol het leven is en hoe vreselijk snel men dat vergeet,zelf heb ik Pierre niet zo goed gekend maar in ’93 heb ik met hem samengewerkt aan een expositie in Den Boogaard van Moergestel Kreatief, en ik herinner mij de vele gesprekken en discussies die we hebben gevoerd over het schilderen, en kwam toen zeer onder de indruk van deze man die opstond en naar bed ging met zijn hoofd vol over het creëren van Boerderijen, molens, kerken: Wolfs kon ze op meesterlijke wijze in een landschap inkleuren. Met zijn aquarellen verwierf hij de meeste faam, maar olieverf was hem ook toevertrouwd. Huisschilder van professie, veroverde Wolfs zich een publiek voor zijn kunstwerken. Hij won prijzen en richtte tentoonstellingen in. Volgens zijn zus waren er plannen om bij wijze van ten toonstelling de gangen van de Reuselhof met werk van hem te vullen, “dat zou mooi geweest zijn: als hij op weg naar de koffie iedere dag zijn eigen werk had gepasseerd”. Pierre heeft lang met zijn broer een schilders bedrijf gerund, “dat was aanpoten en als ik ‘s avonds thuis kwam, had ik de fut niet meer om achter de ezel te kruipen”. “Ik stond vaak boven op de ladder de dakgoot te schilderen. De helft van de tijd keek ik naar het spel van de wolken”. Dan vroeg ik me af:”wat doe ik hier op de lad der, ik hou van lucht, die schilder ik het liefst”. “Een goeie lucht is het halve schilderij.” Volgens zijn zus Annie heeft Pierre Wolfs de laatste jaren van zijn leven maar weinig geschil derd” hij had het te druk met buurten, zei hij” Wolfs een vrijgezel, was een van de jongste bewoners van de Reuselhof, het Moergestelse bejaardentehuis. Hij is zijn leven lang slecht ter been geweest, net als zijn tweelingbroer. Die beperking drukte bij tijden zijn gemoed. Maar eenmaal onder de mensen kon Wolfe ook de vro lijkheid zelve zijn, hij trok vaak met andere amateur-kunstenaars de natuur in. Veel van zijn werk ontstond in de auto, met het dash boardkastje als ezel. Op donderdag 16,23, en 30 januari organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk een mini-cursus over borstvoeding. Wil je je kindje graag borstvoeding geven? Het is heel natuurlijk om te doen, maar toch gaat het niet bij iedereen helemaal vanzelf. Als je goed geïnformeerd bent is de kans op slagen van borstvoeding groter. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk deze mini cursus. Tal van onderwerpen komen aan bod, zoals: Hoe weet ik dat mijn kindje voldoende melk drinkt Hoe kan ik eventuele problemen voorkomen Wat doe ik met nachtvoedingen Zo iemand verdient gewoonweg dat er nog een keer een tentoonstelling van zijn werk komt. (Vrouwen in de overgang) Iedere ie en 3e woensdag van de maand is er een informatieochtend van 9.30-10.30, waar vrouwen tussen plm. 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. De komende koffieochtend is woensdag 15 januari 2003. Bij iedere informatieochtend bestaat de moge lijkheid om je op te geven voor een gespreks groep, 12 keer voor 35,-. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164 te Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 534 5703 of542 6591. PAGINA 5 H N T A r Het is zomertijd bij de Rabobank. Want als u nu een zomerreis boekt via Rabobank Reizen, ontvangt u gratis deze unieke Beach Beauty Bag. Een handige tas die u niet alleen kunt gebruiken als make-uptas, maar ook als strandtas. En dankzij de klittenbandstrips kunt u bovendien heel eenvoudig een badlaken meenemen naar het strand. Ga dus snel naar de Rabobank om uw zomerreis voor 2003 te boeken. U ontvangt dan direct deze unieke Beach Beauty Bag. 2e prijs: 3e prijs: ,25 punten 24 punten 23 punten 25 punten 24 punten 22 punten 22 punten 1e prijs: 2e prijs: 3e prijs: 3e prijs: St. Nicolaas etalage: 1e prijs:Huidverzorgingsinstituut Aphrodite ...B&E Groente en fruit speciaalzaak De Gebackerij van Hulten Kerstetalage .Huidverzorgingsinstituut Aphrodite Verkooyen Brood Banket D.A. Drogist Kemps Slagerij van Zon MOTOR BRANDSTOFFEN OK SMEERMIDDELEN OK BULKGAS TANKS EN LEKBAKKEN HU MANITAS Duyvekotstraat 6, 5066 BP Moergestel, telefoon (013) 513 4141 'DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 8 JANUARI 2003 I I T I Door diverse consumenten uit Moergestel zijn de diverse etalages voor St. jWN'co'aas en kerstmis beoordeeld. Zij konden hiervoor punten per etalage ijajSwy geven. De prijzen zullen op de eerstvolgende vergadering uitgereikt worden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 5