moorman LET OP! VOLOP VOORDEEL DEZE WEEK laatste kerstrestanten KORTING 50 Tè. Administratief medewerker m/v onze salefolder kradoshcif* Expositie fotogroep FoMo S? p z 1 HM Speelgoed voor jou! openingstijden: hijs van de Wbuw ERKO stomerij- de vriendelijkste J^gr »w kleding! uw persoonlijk financieel adviseur Heb je interesse? AUTOMOBIELBEDRIJF ma. - vr. 8.00 - 18.00 uur zaterdag 8.00 - 16.00 uur In verband met een toename van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor 16-24 uur per week (bij voorkeur in de ochtenduren) Functie-eisen: - Je bent in het bezit van een MBO-diploma of een gelijkwaardige opleiding. - Tevens beschik je over werkervaring op administratief gebied (bij voorkeur binnen de verzekeringsbranche). - Uitstekende kennis van Word en Excel en de Nederlandse taal is onmisbaar. - Daarnaast ben je accuraat, flexibel ingesteld en allround inzetbaar. Functie-omschrijving: - Je gaat werken binnen een enthousiast team en bent verantwoordelijk voor de juiste verwerking van gegevens inzake cliëntengegevens. - Je verwerkt mutaties en beheert de agenda’s. - Daarnaast ben je verantwoordelijk voor een correcte telefoonafhandeling en opvang van bezoekers. Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89 Stuur dan voor 20 januari aanstaande je brief en curriculum vitae naar Attentiv, t.a.v. de heer P. Trommelen, Tilburgseweg 14, 5066 BV Moergestel. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Attentiv; telefoon (013) 513 02 40. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ai d ZFT haar werk is licht en schaduwwerking erg aïrentiv Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur J Bezoek aan huis Gratis offerte, geheel vrijblijvend Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 VOORTAAN OP ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Pr. Christinastraat 5 5066 BE Moergestel Tel./Fax (013)513 0648 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 8 JANUARI 2003 Op vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 januari aanstaande houdt fotogroep FoMo weer haar jaarlijkse foto- en diapresentatie in “De Kunstkring”, Stations straat 3 te Oisterwijk. Het is de 15e expositie van de groep die dit jaar haar 4e lustrum viert. 21 van de inmiddels 24 leden presenteren op de tentoonstelling foto’s. Vijf leden leveren ook een bijdrage aan de diapresentatie. Op de tentoonstelling zijn ca. 120 foto’s te zien waarvan het overgrote deel in kleur, maar ook zwart-wit is aanwezig. De onderwerpen varië ren: realistische natuur- en landschapsopnamen, architectuur en portretten worden afgewisseld met abstracte vormen, spelingen met licht, close-up en macrofotografie enzovoort, enzo voort. Het gros van getoonde werken is nog op de traditionele manier in de doka afgewerkt maar het aantal digitale foto’s neemt ziender ogen toe. Maar in welke vorm dan ook, voor op staat een grote mate van perfectie en creati viteit. Naast foto’s tonen vijf leden van FoMo ieder ook een korte klankdiareeks. Ook hier een grote afwisseling in de onderwerpen. De expositie wordt op vrijdag 10 januari om 20.00 uur geopend door Hans Zoete, consu lent fotografie en beeldende kunst van het Centrum voor Amateurkunst te Tilburg. Op deze avond is de tentoonstelling te bezoeken van 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 11 en zon dag 12 januari open van 12.00 tot 17.00 uur. Ton van Elsdingen (ook dia’s) Realistisch of abstract, in beide genres voelt Ton zich thuis. Soms gaat hij daarvoor wat ver der weg, maar ook dicht bij huis vindt hij veel fotografische beelden. Ton laat ons zowel in zijn foto’s als dia’s zien dat hij een veelzijdig foto graaf is. Piet Huijgens (ook dia’s) Of het nu een detail is of min of meer een over zicht, zijn beelden zijn altijd enigszins myste rieus. Hij zoekt daarbij nadrukkelijk naar samenhang in het beeld maar ook tussen de beelden onderling. Jolanda Jansen Laat dit jaar enkele onderwerpen de revue pas seren. We zien architectonische beelden, pron te figuren en een raadselachtig spel tussen scherp en onscherp. Zoals we van Jolanda gewend zijn, zijn details erg belangrijk. Gerrit Kulik Van een realistisch maar sensueel portret tot een abstraherend beeld waarbij je je afvraagt wat je ziet, van kunst tot vergankelijkheid. Ziedaar het scala aan onderwerpen die Gerrit ons deze maal voorschotelt. Een fotograaf die nu een in close- up, dan weer ruimtelijk werkt. Marion Luijten Marion is voor de eerste keer aanwezig op de expositie van FoMo, zij is nog geen jaar lid. In belangrijk. De onderwerpen kunnen daarbij zeer uiteenlopen. Zo zien we architectuur, men sen en details van bladeren. Dorothé Marjot Met haar camera weet Dorothé wat ze ziet feil loos vast te leggen. Ze gaat hiervoor graag op pad, dat kan dicht bij huis zijn, maar ook over de Nederlandse grenzen is veel te vinden. Het menselijke aspect wordt daarbij steeds belang- rijker. Gerard van Meel Nog maar zeer recent lid geworden van FoMo. Gerard werkt zowel in kleur als zwart-wit. In zijn kleurenwerk schuwt hij felle kleuren niet. We zien o.a. enkele kleurrijke bijna surreële opnamen maar ook enkele avondlijke land- schapsfoto’s in zwart-wit. Co Mei Heeft een duidelijke voorkeur voor fotografe ren in de natuur. Hoewel zijn voorkeur uitgaat naar zwart-wit, laat hij deze keer ook een aan tal beelden in kleur zien. Co houdt ervan om ons de kleinste details te laten zien, maar ook om ons het overzicht te tonen. Jeroen Nouwens (ook dia’s) Een fotograaf die graag veel verschillende paden bewandelt. Jeroen heeft ons in de afgelopen jaren al veel verschillende onderwerpen voor geschoteld. Deze keer enkele meer dan levens grote portretten in sepia, en een interieurbeeld. Coen van den Oetelaar Verrassend anders is deze keer zijn werk. Coen toont ons een serie foto’s van een rustiek kerk hof. Op een respectvolle wijze laat hij de rela tie tussen mensen en hun dierbaren zien. Kenmerkend blijft ook hierbij zijn oog voor detail. Harold van den Oetelaar (ook dia’s) Harold is een natuur- en landschapsfotograaf pur sang, hij toont enkele indrukwekkende landschappelijke panorama’s. Dicht bij huis is de Kampina een belangrijke inspiratiebron, maar ook in een bergachtige omgeving voelt deze fotograaf zich in zijn element. Nelleke Okkers Nelleke is een veelzijdig fotografe, die laat zien dat zij een goed oog heeft voor een realistische weergave van diverse onderwerpen. Zij heeft een voorkeur voor oude in verval geraakte indus- trieële gebouwen, waar de vergane glorie nog goed te zien is. Martien Pepping Wie het kleine niet eert is het grote niet weert. Dat komt in het werk van Martien goed tot uit drukking. Ritme en een vrijwel monochroom kleurgebruik met zo nu en dan een stevig con trast zijn ditmaal belangrijke kenmerken. Daarnaast laat hij zien dat hij ook ruimtelijk werk niet schuwt. Martin Prumpeler De enige exposant die alleen zwart-wit werk toont. Daar heeft Martin dan ook een grote voorliefde voor. Logischerwijze geeft hij daar om de finishing touch aan zijn foto’s in zijn eigen zwartwit doka. En al lijken zijn beelden dit jaar realistischer dan we van hem gewend zijn, erachter schuilt een mystieke beeldspraak. Jan van Schaaik Nog geen jaar lid van FoMo. Hij heeft er veel voor over om lid van onze club te kunnen zijn, elke twee weken betekend dat minimaal 3 uur rijden, want Jan woont in Bussum. Hij laat ons 4 zwart-wit portretten zien met een heel sterk contrast en schaduwwerking. Dat Jan liever fotografeert dan shopt laat hij met zijn foto windowshopping zien. Elly Snoeijer Dat candidfotografie heel boeiend kan zijn laat Elly ons in een serie van 4 foto’s zien. Met haar betrappen we een kind, een lezende man, een op klanten wachtende koetsier en een tweetal verdwaald lijkende Indiërs. Daarnaast nog enkele andere onderwerpen, hoewel... mis schien is nr. 5 ook wel een candidfoto. Door Timmermans Nog maar enkele maanden lid van FoMo, (ook) zij is daarom voor het eerst aanwezig op de expositie. Zij toont ons in een serie van 5 foto’s PAGINA 4 haar fascinatie voor kleine kleurrijke bloe- mendetails die met het blote oog niet waar te nemen zijn. Cora den Turck Wie Cora kent weet dat zij graag met veel ver schillende onderwerpen bezig is. Al langer is zij op zoek naar de kunst van de detailfotogra- fie. Zij toont ons het resultaat van deze zoek tocht, waarbij sommige details nog heel her kenbaar zijn en je je bij anderen afvraagt waar je naar kijkt. Ad Verhoeven Een fotograaf die van afwisseling houdt: we zien enkele avondlijke beelden, abstracte details van.en de indrukwekkendheid van de ver steende historie. Ad kiest zijn standpunten zorgvuldig. De compositie en het juiste licht zijn belangrijke elementen in zijn werk. Gijs Vugts (ook dia’s) Verrassend veelzijdig blijven de onderwerpen van de foto’s van Gijs. We zien abstracte beel den, waarbij het onderwerp niet meer van belang is maar vorm en lijnenspel des te meer, zijn voorliefde voor Griekenland brengt hij ook tot uiting. Piet Zoutendijk Piet blijft het werken in zijn eigen kleurendoka trouw. Ook hij houdt van uiteenlopende onder werpen. De foto’s die hij ons dit jaar toont laten beelden uit Toscane zien waarbij hij zowel een impressie geeft van de cultuur als van de natuur. iMSM F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2003 | | pagina 4