Wij zijn op zoek naar jou! MARÉBOUw KERSTBOMEN Boomkwekerij ’De Paardebloem i ~jjke.fr c, WAArfrij ik tknis, voet! Thebe Thuiszorg Alphahelpenden (m/v) 0900-8806 0900 - 8844 D’n Tob tegen de vlakte... GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. g i Voor het vervullen van uw woonwens! ga je naar Dan kun je meteen aan de slag! 8 Zoek jij een leuke baan in de buurt? Met veel vrijheid en zelfstandigheid? Een baan die bovendien goed verdient? Solliciteer dan bij Thebe Thuiszorg want zij zijn op zoek naar: Je helpt mensen met het uitvoeren van verschillende huishoudelijke taken, wanneer zij dat zelf niet meer zo goed kunnen. Het gaat om een baan van maximaal 10 uur per week. Je bent in dienst van de klant en je salaris is 10,13 per uur. Solliciteren? Meer informatie? Bel 0900-8806 en vraag naar Thebe Perspectief. bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Oisterwijkseweg 30 5066 XD Moergestel Tel. 013-513 3604 O Ben je klantgericht en kun je goed met mensen overweg? O Kun je zelfstandig werken? O Ben je minimaal 20 jaar? Alle maten, groot en klein. Voor een mooie kerstboom Alarmnummer 1 1 2 voor ais het écht nodig is... In alle andere gevallen: Oirschotseweg 26, MOERGESTEL, Telefoon 013 - 513 14 97 <Open: maandag t/m vrijdag 9.00-18.00 uur, zaterdag 9.00-17.00 uur j T., k a PAGINA 9 nemers uitgenodigd ontwerpen in te sturen re zorg, voeding en dieet, thuiszorgwinkel, personenalarmering en ledenservice. Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013) 513 24 66 b.g.g. Tel.: (013) 513 38 13 Begin dit jaar werden, in het kader van het tienjarig bestaan van het Eftelinghotel, deel- voor een thema-kamer in het Efteling-hotel. Voor de wedstrijd ‘Ontwerp je eigen Droom- suite’ zonden bijna duizend deelnemers een ontwerp in. Deelnemers kwamen uit het gehe le land en Vlaanderen. Een jury, met daarin ook enkele ontwerpers van de Efteling, selecteerde aanvankelijk 20 ontwerpen voor een nieuw te bouwen themakamer. De twintig geselecteer den werden zaterdag 30 november in het Eftelinghotel uitgenodigd. Onder leiding van TV-presentator Danny Rook werden de 20 ontwerpen getoond en werd de inzenders gevraagd naar hun bedoelingen. Uiteindelijk werden de drie beste ontwerpen bekendge maakt, waaronder het ontwerp voor een Droomsuite door Annemiek van Seters. Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL Moergestelse wint prijs in Droomsuite-wedstrijd met sprookje van het levenswater Annemiek van Seters wint derde prijs in Efteling-ontwerpwedstrijd De Moergestelse kunstenares Annemiek van Seters kreeg zaterdag 30 nov. de 3e prijs overhandigd in de Efteling ontwerpwedstrijd. De winnende ontwerpen voor een thema-kamer in het Efteling-hotel in Kaatsheuvel worden in de nabije toekomst uitgevoerd. Met het behalen van de 3e prijs ontving Annemiek meerdere prijzen, waaronder een verblijf met haar gezin in een themakamer in het Efteling-hotel. Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Thebe is een zorginstelling, die een compleet pakket van diensten levert voor gezond, zelfstandig en comfortabel leven in de eigen thuissituatie. Thebe heeft aandacht voor de klant, kwaliteit en vernieuwing hoog in het vaandel staan Ruim 4 400 medewerkers maken dat waar met hun vakkennis en betrokkenheid. Thebe speelt een belangrijke rol in de zorgketen in de o regio Midden-Brabant en levert diensten op de volgende terreinen: kraamzorg, jeugdgezondheidszorg, thuiszorg, particulie- S Annemiek van Seters liet zich inspireren door het nog onbekende sprookje van het levenswater door Grim. In haar Droomsuite-ontwerp wor den dieren, sfeer en stromend (levens)water daadwerkelijk in de hotelkamer uitgewerkt. Volgens Annemiek geeft het kabbelende water boven het bed en uit de muren een rustgevend effect aan de gasten die in de kamer verblijven. De jury gaf aan dat de sprookjessfeer, de origi naliteit en de gedetailleerde uitwerking aan leiding vormden voor hun keuze voor dit ont werp. Inmiddels is men al volop bezig het win nende ontwerp van de Amsterdamse Mick Rijnders in een toren van het Efteling-hotel te bouwen. Manager Sepp Rickli van het hotel ver zekerde dat bij het bouwen van nieuwe the- makamers het ontwerp van Annemiek van Seters zal worden gebruikt. Annemiek van Seters mag met hele gezin in de komende winter en zomer gratis naar de Efteling en krijgt met haar gezin een totaal verzorgde overnachting in een Droomsuite van de Efteling aangeboden. ‘Eindelijk.eindelijk.eindelijk.Da’s tenminste één doorn uit ons geteisterde dorpsoog’, zou je bijna kunnen zeggen over de sloop van het voormalige clubgebouw van de KPJ; voormalig jeugdhuis; voormalig feestzaaltje; voormalig oefenlokaal voor Windlopers en Alpenjagers; voor malige noodschooltje; voormalig schoenfabriek. Want dat is het allemaal geweest en wie weet nog voor wat het verder allemaal heeft dienst gedaan. Nu ligt het gebouwtje tussen kerk en parochie centrum dan eindelijk, na zeven jaar wachten en soebatten, tegen de vlakte. Of er snel iets anders in de plaats zal komen en wat er zal komen blijft voorlopig echter nog even koffiedik kijken. Zodra wij het weten weet u het ook. DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 11 DECEMBER 2002

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 9