Crescendo’ huldigt gouden Riet en Nelly Gesloten op 22 november 2002! I Wat is er te doen in: Al vijf maal ’goud’ Rabobank oetjaaïiï en dafé (üambriitus Ml' Th. Schepens, pastoraal werker Onze excuses voor het ongemak. Na 22 november staan de medewerkers van Rabobank De Hilver weer als vanouds voor u klaar! Rabobank De Hilver gaat op vrijdag 22 november 2002 intern verhuizen. Dit betekent voor u dat de kantoren in Hilvarenbeek, Diessen en Moergestel op deze dag niet geopend zijn. Ook zijn we dan beperkt telefonisch bereikbaar. Zorg ervoor dat uw schriftelijke betaalopdrachten uiterlijk 21 november 2002 in ons bezit zijn. Via Rabofoon en Rabo Internetbankieren kunt u 24 uur per dag uw bankzaken regelen. Het was een supergezellige avond zater dagavond in partyboerderij 't Draai- boompje. Zangvereniging ‘Crescendo’ hield er haar jaarlijkse feestavond voor de leden en hun partners. Het werd een prachtige ‘bonte avond’ met voor elk wat wils: zang, voordrachten en.jawel, huldigingen. De Hilver RIOLERINGSPROBLEMEN? Bel Jos van Dijk GROND- EN RIOLERINGSWERKEN Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! 20- 11 KBO 21- 11 KBO 22- 11 Disco 24-11 Con Amore/Crescendo concert 01-12 Vlooienmarkt 05-12 St.Nicolaasdisco 13- 12 Biggenbal 14- 12 Suara Indo Kerstbal 18-12 KBO Kerstviering 20-12 Disco 26-12 Kerstdisco (2e kerstdag) Katholieke Jongerendag Op zaterdag 30 november organiseert de Werkgroep Katholieke Jongeren (WKJ) voor de 25e keer een dag voor jongeren tussen 15 en 35 jaar. Deze keer wordt die dag gehouden in de Maaspoort in Den Bosch. De dag bestaat uit samenzang, muziek en sprekers. Het muzika le gedeelte van de dag wordt verzorgd door de bekende Nederlandse band No Buts. Verder presenteren tientallen organisaties zich op de informatiemarkt en is er een stilteruimte, met een Taizé-viering. Voor meer informatie: www.wkj.nl 22- 11 Feestcafé 23- 11 Uit de oude doos 29- 11 Feest in de tent 30- 11 Zwerversbal 06-12 Feestcafé 07-12 St. Nicolaasparty 13- 12 Feestcafé 14- 12 Snowparty 20- 12 Feestcafé 21- 12 De herdertjes lagen... Meer info: www.denboogaard.nl Vervolg van pagina 2. schilderen, zijn we misschien ook al geholpen. Vandaar: is er iemand die vaardig is met verf en penseel en ons zou kunnen helpen? U zou ons (en de peuters en kleuters uiteraard, want om hen gaat het) reuze van dienst zijn. Wilt u meer informatie of eens komen kijken, neem dan contact op met het Parochiecentrum; tel. 513 2774. Picokrie-Aarden in het bijzijn van hun kinde ren uitvoerig onderscheiden door de vereniging. Voorzitter Jan Larmit ging uiteraard niet voor bij aan de verdiensten van de beide dames, ook vriendinnen trouwens, door dik en dun. Zij kregen uiteraard de bijbehorende onderschei dingen opgespeld, en uiteraard was er namens de vereniging voor beiden nog een prachtig cadeau: een schitterend horloge met inscriptie. Nadat zij ook nog eens werkelijk in de bloe metjes waren gezet kreeg iedereen de gelegen heid om de koperen en gouden jubilarissen geluk te wensen. En daarna was het weer feest. tot in de hele kleine uurtjes.We hebben geno ten!!! Bijbel op internet De complete Bijbel staat sinds zondag 10 november j.l. (Willibrordzondag) op internet. De site is te vinden op www.willibrordbijbel.nl en geeft de meest recente vertaling in het Nederlands: de ‘Willibrordvertaling 1995’. Voor wie nog nooit iets in de Bijbel heeft gelezen, geeft de site ook een selectie van 150 - kortere of langere - teksten die je toch minstens één keer in je leven gelezen zou moeten hebben. Stuk voor stuk zijn dat ontroerende, spannende, schokkende, mooie, raadselachtige, aangrij pende of verrassende teksten uit het Boek dat zo’n groot stempel heeft gedrukt op de wester se cultuur. 500ste uitzending Kruispunt Kruispunt is al elf jaar achtereen het best beke ken godsdienstige programma in Nederland. Op zondag 24 november (22.30 uur op Nederland 1) is de 500ste uitzending. Bij die gelegenheid is Kruispunt te gast in een van de mooiste kloosters van Nederland, dat van de Norber- tinessen in Oosterhout. Daar komen drie abdis sen (uit Berkel-Enschot, Megen en Oosterhout) en twee abten (uit Berkel-Enschot en Egmond) een dag bij elkaar om te vertellen over hun leven, hun zoektocht naar God, hun twijfels en vragen, hun worsteling om soms te bidden en echt stil te zijn, maar ook over hun diepe geluk. Kruispunt wil weten hoe zij - de abten en abdissen - gelukkig worden. Wat kunnen zij leren over geluk aan ons die vaak de weg naar geluk kwijt zijn. Liefst vijf personen werden in de bloemetjes gezet vanwege hun lidmaatschap bij de ver eniging. Herma Smits, Ben Bekkers en Wil van Nunen werden gefeliciteerd vanwege hun 12,5 jarig lidmaatschap. Twee personen span den deze avond echter de kroon: als 50-jarig lid werden Riet de Groot-van den Broek en Nelly We kunnen ons voorstellen dat niet alle lid maatschappen zo lang duren: vijftig jaar. Toch heeft Zangvereniging ‘Crescendo’ al liefst vijf maal eerder ’n gouden jubilaris in haar midden gehad. In 1989 mocht zij er al een drietal hul digen: Willeke van Velthoven, Cees van de Wouw en Bernard Oerlemans waren op dat moment vijftig jaar lid van de vereniging die in dat jaar trouwens ook haar 50-jarig bestaan vierde. Met de afgelopen zaterdag gehuldigde dames Riet de Groot en Nelly Picokrie komt het koor al op vijf gouden jubilarissen... M.O. Z 4: PAGINA 5 Met kantoren in Hilvarenbeek, Diessen en Moergestel Vooskerbos 25, Moergestel DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 20 NOVEMBER 2002 a f- s I f

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5