14,9" VOGELS J Sparen, kleuren en winnen... Kapsalon Barbers Zie ginds komt de stoomboot... 5 Aphrodite i Harry d’n Urste: nieuwe Stadsprins Regenjas Agu NU Lezers schrijven... PR HL- Foutje... \3 Schepens Tweewielers WOENSDAG 13 NOVEMBER 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1215 Moergestel Biest-Huutakker Haghorst EXTRA CURSUSSEN Huidverzorgingsinstituut COMPUTERTYPEN Nog voor de vakantie je diploma DRINGENDE OPROEP!!! 5 I -<« j de èsselse Openingstijden; Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 (C.Z. en V.G.Z.; Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Op veler verzoek starten wij in januari met extra groepen, (vanaf groep 7) ook voor jongeren en volwassenen, op maandag van 15.30 - 17.00 uur en 18.30 - 20.00 uur. Wij verzorgen al vele jaren de cursussen in Moergestel e.o. Geef je tijdig op, de groepen zitten snel vol. De volgende cursussen starten pas in september weer. Typebureau van der Pluijm, 013-5133793, e-mail info@typebureau.nl site www.typebureau.nl Informeer ook eens naar onze bedrijfs- trainingen. Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Voor de goede orde geven wij u hierbij de volgende mededelingen c.q. aanwijzingen: - De intocht en ontvangst van Sint Nicolaas zijn zaterdag om 13.30 uur op ter hoogte van de voetgangersbrug bij de Hofakker/Heren- goedstraat; vandaar zal de Sint en zijn gevolg de tocht voortzetten per rijtuig langs de vol gende route Herengoedstraat, Voorbrugstraat, Boonhofstraat, Kloosterlaan, Huysackerstraat, Kerckackerstraat, Kruysackerplein, Kruys- ackerstraat, Rootven, Raadhuisstraat. -14.15 uur ontvangst op het oude gemeentehuis door B&W Oisterwijk. - Door onze collectanten zijn kaartjes afgege ven waarop datum en uur staan aangegeven wanneer uw kinderen worden verwacht bij de Sint in de zaal van Partyboerderij ’t Draai- boompje. Houdt u zich wel aan de tijd en de kleur van de kaartjes welke u van de collectanten gehad heeft. Als u met een verkeerd kaartje aankomt zijn wij helaas genoodzaakt om u te weigeren. Dit doen we niet graag maar moeten zo streng zijn omdat we anders het overzicht op de ingedeelde groepen verliezen. Wij, van het Sint Nicolaascomité, hebben van de reispiet de bevestiging ontvan gen dat Sint Nicolaas inderdaad op zaterdagmiddag 16 november per boot in Moergestel zal aankomen. We zijn met de voorbereidingen nagenoeg gereed om de Sint op gepaste wijze te ontvangen, maar zijn wel een beetje afhankelijk van een grote opkomst van de Moergestelse kinderen met hun ouders, want jullie aan wezigheid geeft de intocht natuurlijk een extra feestelijk tintje. Op 25 mei 2003 vinden de eerste commu nievieringen weer plaats. Zoals altijd gaat hier heel wat organisatie en voorbereiding aan vooraf. De mensen van de Communie- werkgroep steken hier, belangeloos, hun vrije tijd in. Natuurlijk kan iemand niet eeuwig lid blijven van deze belangrijke werkgroep. De meeste mensen zwaaien, om allerlei redenen, na 3 a 4 jaar inzet af en dan wordt het dus weer tijd voor “nieuw bloed” in de groep. Tot op heden is het ons altijd wel gelukt nieuwe krachten te vinden, al ging dat niet zonder slag of stoot. Helaas zijn we nu op een punt gekomen dat er geen respons kwam op onze oproep in de brief aan de ouders van de communicantjes van 2003. En dat is heel jammer, want twee van de drie leden van de werkgroep gaan er in de nabije toe komst mee stoppen. Hetgeen dus zou kunnen betekenen dat het voortbestaan van de werk groep ernstig in gevaar komt.En hoe moet het dan met de communicantjes van 2004? Ver vooruit gedacht misschien, maar wel bittere noodzaak! Vandaar dat we nog maar eens een oproep plaatsen in ‘De Gèsselse’, in de hoop dat er nu mensen zijn die de ernst van de situatie inzien en ons team willen komen versterken. Dus: iedereen die de eerste communiewerk- groep een warm hart toedraagt en niet zou wil len dat deze in de toekomst ophoudt te bestaan, meld u aan! Alle hulp is welkom en vele han den maken licht werk. Voor inlichtingen en/of aanmeldingen, bel naar: Marieke Verkooijen, tel. 513 2985; Helma van Heumen, tel. 543 0753; Marij Pijnenburg, tel. 5131751. Wij wachten vol spanning af. Wellicht zijn er onder onze lezers wel men sen die een wezenlijke bijdrage willen leve ren aan de komende kerstkrant. Wilt u zelf iets schrijven bij gelegenheid van kerst, heeft u 'n leuk verhaaltje of gedicht of iets anders toepasselijks, dan mag u dat naar ons opsturen, en wie weet, wordt het door ons opge nomen in het kerstnummer van deze krant dat verschijnt op woensdag 18 december. Bijdragen het liefst als Word-document en per e-mail of op diskette/CD. Hebt u er ook een afbeelding bij, dan deze apart naar ons toe stu ren, dus niet IN het Word-document, en alles dient uiterlijk woensdag 11 december binnen te zijn. We zijn benieuwd... De retjactje di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u H /M Schoolstraat 5 Tot zaterdag en zondag, het Sint-Nicolaascomité. ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel bezoek onze website www.cso-orthopetlie.nl De prijswinnaars van de kleurwedstrijd Lieke van de IFbuze, Claudia van Esch en Nico Oerlemans, ontvangen uit handen van Brechtje van der Sande van Rabobank de Hilver hun prijs. De herfstvakantie staat bij de Rabobank in het teken van de spaarweek. Ook dit jaar was het spaarfeest weer een succes. Ruim 400 kinderen zetten hun spaarcentjes op de rekening en moch ten een cadeautje uitzoeken. Daarnaast konden ze een kleurplaat inleveren waarmee mooie prij zen te winnen waren. Zo’n 75 kleurplaten, waarop een tovenaar Rabobank De Hilver uit zijn hoed toverde, werden ingeleverd. Afgelopen vrijdag werden de prijswinnaars bekend gemaakt. Lieke van de Wouw won in de categorie 0-4 jaar, Claudia van Esch in de categorie 5-7 jaar en in de oudste leeftijdsgroep won Nico Oerlemans. Na een glaasje fris met chips en snoep gingen de gelukkige winnaars met hun welverdiende prijs naar huis. DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 2I. Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Prorileschcpens@hetnet.nl Ruim 75 jaar Reisplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiwcg ’s-Maandags gesloten De nieuwe stadsprins van C.V. ‘De Piere waaiers' is onze dorpsgenoot Harry Smits (57 en in het dagelijks leven leraar kok) en wonend aan de Pr. Margrietstraat 23. Zaterdagavond werd hij gepresenteerd als stadsprins van Moergestel voor het komen de camavalsjaar. Harry kent het Moergestelse ‘uitgaans’leven. En, geboren op de Oisterwijkseweg lijkt hem ook het carnavalsleven met de paplepel ingegeven. Wat heet? Ook ‘De Pierewaaiers’ zagen er ten slotte het levenslicht..,. Harry vertoefde al jarenlang in de directe omge ving van ‘De Pierewaaiers’. Niet als bestuurs lid of als lid van de Raad van Elf, nee, als kok en bereider van het zgn. ‘galgenmaal’ voor de aftredende prins. Niemand had achter hem de nieuwe stadsprins gezocht, zoveel te mooier was het zaterdagavond en zoveel verrassender voor iedereen! Harry koos als prinsennaam Prins Harry d’n Urste en hij wordt bijgestaan door Jan Horsten die, op zijn voordracht, werd benoemd tot adjudant. Van harte gefeliciteerd Harry en veel succes het komende carnavalsseizoen!!! De tijden van bezoek zijn als volgt verdeeld: Zaterdag 16 november 15.00 uur de kinderen met de roze kaartjes, 17.00 uur de kinderen met de gele kaartjes, Zondag 17 november 13.00 uur de kinderen met de blauwe kaartjes, 15.00 uur de kinderen met de groene kaartjes, Wanneer uw kind (leeftijd van 2 tot met 8 jaar) wegens ziekte niet naar de Sint kan komen, of als u nog niet in het bezit bent van kaartjes, omdat u niet thuis was met de collecte, dan kunt u alsnog contact opnemen c.q. kaartjes afhalen bij mevr. R. Willems Schoolstraat 69, tel. 513 1914. Afgelopen weekend is de verkoop begonnen van de kalender van de harmonie. De oplet tende verzamelaar zal ongetwijfeld gezien hebben dat er op het omslag een foutieve uit gave staat vermeld. Het is niet de 26e, maar de 27e uitgave van de Moergestel Kalender. Met excuses voor dit foutje... Buro 76 11 i l’ïi prr K A

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1