moorman GEZIEN IN GEWEI Nu bij een RaboTopKid Rekening: leuke cadeaus voor alle kinderen Vereniging Dierproeven organiseert Bierproefavond ut Joy houdt open repetities s X EK x Wat is er te doen in: X (Üafr dambrinus Hl en TSeegaaïiï HAKken in ’t Kwartierke Hoort wie klopt daar!!! Protestantse Gemeente Oisterwijk U Rabobank al AUTOMOBIELBEDRIJF Feestcafé Après-ski party Feestcafé Hollandse avond Feestcafé Trance party Feestcafé Uit de oude doos Feest in de tent 01-11 02-11 08-11 09-11 15- 11 16- 11 22- 11 23- 11 29-11 ;enstal aan de lomen in het Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Vrijdag 1 november a.s. organiseert de Moergestelse Bierproefvereniging “Vereniging Bierproeven” een bierproefavond met bieren van de Henegouwse brou werij “Brasserie De Silly”. In de editie van ‘De Gèsselse’ net voor 16 november zullen wij de exacte route bekend maken welke de Sint en zijn gevolg gaan afleg gen door Moergestel en tevens wanneer de kin deren (afhankelijk van de kleur van het toe gangskaartje) op welke dag en tijd de Sint per soonlijk mogen ontmoeten. Naast het afterschoolcafe op vrijdag van 15:30 -18:00 uur, is er deze zaterdag een HAK party. Tijdens de vrijdagmiddagen kun je lekker relaxed het weekend in gaan. Je kunt muziek luisteren, poolen, darten, tafelvoetballen, tijd schriften lezen etc. Zaterdag is er een HAKparty voor de 16+ers. Tijdens deze avond zal dj Bro hard trance, hard house, hardcore en hardstyle draaien. Entree is gratis en de openingstijden zijn van 22:00 - 2:00 uur. Voor meer informatie: www.kwartierke.nl of bel naar ’t Kwartierke 513 3261. Meer info: www.denboogaard.nl Het dorpje Silly, dat in het Frans een norma lere klank heeft dan in het Engels ligt in een streek die gekend is om zijn trouw aan de plaat selijke speciale bieren. De brouwerij van Silly is een klein familiebedrijf met een zeer lange traditie dat een uitgebreid assortiment speci- aalbieren brouwt. “De bijzondere bieren van deze onafhankelijke brouwerij zijn bij ons in het algemeen moeilijk verkrijgbaar” aldus Christian Roosen voorzitter van Vereniging Bierproeven “Maar dat betekent niet dat wij niet de moeite willen nemen om ze onder de aan dacht te brengen van de ware bierliefhebbers.” Kosten noch moeite worden bespaard door Vereniging Bierproeven om bierspecialiteiten uit de gehele wereld tijdens de maandelijkse bierproefavond te kunnen presenteren. Zo heeft Dat waren dus de col lectanten voor de Sint Nicolaasbijdrage die alweer een week gele den bij u aan de deur zijn geweest en met suc ces kunnen wij van het Sint Nicolaascomité aan u melden. Dus bij deze willen wij van het Sint Nicolaas comité de Moergestelse bevolking hartelijk danken voor hun gulle financiële steun, deze steun maakt het ook dit jaar weer mogelijk om van de intocht van de Sint een geslaagd kin derfeest te maken. Maar deze bijdrage van u hadden we nooit bij elkaar gekregen zonder de medewerking van de ongeveer 50 collec tanten die bij u aan de deur zijn geweest. Daarom willen wij ook deze mensen wederom bedanken en hopen dat we volgend jaar weer een beroep op ze kunnen doen. Binnenkort houden wij 2 Open Repetitie- avonden, te weten woensdag 6 november en 13 november a.s., om iedereen die van zingen houdt de gelegenheid te geven eens een kijkje te komen nemen of om zelf mee te doen. Iedere woensdagavond repeteren wij van 20.30 uur tot 22.30 uur in de Kunstkring in Oisterwijk onder deskundige begeleiding van een diri gent en pianist. Op het moment zijn wij druk met het instu deren van ons gevarieerd kerstrepertoire voor ons kerstconcert. Door het jaar geven wij concerten en bezoeken muziekfestivals. Hiervoor hebben wij een uit gebreid repertoire van populaire songs, ever greens en nummers uit musicals. Wanneer je een van onze Open Repetitie-avon- den bijwoont, kun je kennismaken met onze zanggroep waar gezelligheid hand in hand gaat met het streven naar de hoogste kwaliteit van het lied. Je bent van harte welkom. Voor inlichtingen kunt u terecht bij Marloe van Vught (533 3538) of Janny Ligtvoet (513 2555). Op zaterdag 16 november zal de Goedheiligman in Moergestel aankomen. Zijn intocht begint om 13.30 uur via de Reusel nabij ‘De Reuselhof ter hoogte van de voetgangersbrug. Hierna zal hij met zijn gevolg via een nog bekend te maken route per rijtuig door Moergestel rijden. De intocht zal zoals gewoonlijk muzikaal bege leid worden door harmonie Prinses Juliana. Traditioneel zal de Sint en zijn gevolg, omst reeks 14.15 uur op het oude gemeentehuis door burgemeester en wethouders van de gemeente Oisterwijk/Moergestel, ontvangen worden. Vanaf het bordes zal de Sint, soms bijgestaan door de burgemeester de Moergestelse kinde ren toespreken en tevens uitnodigen voor een persoonlijk ontmoeting in partyboerderij ‘t- Draaiboompje. men tijdens eerdere proefavonden al bijzondere bieren uit Japan, Mexico, Ierland en zelfs Afrika kunnen proeven! Maar natuurlijk ook uit beter bekende bierlanden zoals Duitsland en België. Tijdens een proefavond wordt u op de hoogte gebracht over een bepaald onderwerp betreffen de bier en worden in een gemoedelijke omge ving een vijftal speciaalbieren geproefd en beoordeeld aan de hand van een proefformu- lier. Heeft u interesse om de eerstvolgende bier proefavond bij te wonen, bent u a.s. vrijdag om 20.00 uur van harte welkom in de zaal van Café De Brouwer te Moergestel. Voor meer infor matie kunt u terecht bij Vereniging Bierproeven 06-53695393 06-26540764 of www.bierproe- ven.tk Zondag 3 november, Kerkstraat 64, Aanvang 10.15 uur. Voorganger is mevr. ds. W. van Egmond. De Schriftlezingen zijn Wijsheid 6: 12-16 en Matteüs 25: 1-13. Er is kindemevendienst en crèche, Jeugdkerk van 11-17 jaar. Er zal met elkaar gewerkt worden aan de dienst van 10 novem ber waarin het thema: ‘???Geweld???’ is. Zanggroep Joy uit Oisterwijk bestaat al bijna 10 jaar. Het is een enthousiast gemengd koor met ca. 20 leden tussen de 20 en 55 jaar. UK ïUp - 02-11 Op 't Hoog presentatie 03-11 Op 't Hoog presentatie 08-11 Disco 09-11 Toneel Naemloose Speelers 10-11 Toneel Naemloose Speelers 17-11 Bingo 20- 11 KBO 21- 11 KBO 22- 11 Disco 24-11 Con Amore/Crescendo concert 01-12 Vlooienmarkt XP XX:- - Ja, daar ontkwamen we afgelopen zondag uiteraard ook niet aan. De zware zuidwesterstorm liet ook in Moergestel z’n sporen na. Deze biggi Heuvelstraat kreeg het zwaar te verduren en ook ’n aantal b< Helfortstraatje (van de Scheerman naar de A58) sneuvelde als luciferhoutjes... PAGINA 5 Heeft u kinderen tussen 5 en 11 jaar? En wilt u ze spelenderwijs met geld leren omgaan? Open dan nu een RaboTopKid Rekening: de allereerste eigen rekening, speciaal voor kinderen. Ze kunnen er zelf geld op storten en sparen. En het er bijbehorend mapje. Neem uw kids vandaag nog even mee naar de Rabobank. Dan gaan ze met hun eigen rekening én een leuk cadeau weer naar huis. Meer informatie op: www.rabobank.nl I Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 VOORTAAN OP ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! 1 samen met u weer afhalen. Ook krijgen ze eigen rekeningafschriften, met een DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 30 OKTOBER 2002 ■’Scw,.,, ■■HF- 'v'‘ -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5