l.v.m. de personeelsdag is zaterdag 28 september a.s. kantoor Moergestel gesloten! Nu bij een RaboTopKid Rekening: leuke cadeaus voor alle kinderen Moergestel rijk met Rooms leven ’’Moergestel is vandaag in Hilvarenbeek voetballen. Ik dacht ’dan rij ik eens naar Gèèsel, want voetballen kun je elke week zien en dit hier niet. Wat mooi zeg’,’’aldus Jan Smeijers, een van de vele bezoekers van de manifestatie over het Rijke Roomsche Leven. Dit door de culturele stichting WieKentKunst georganiseerde evenement is een zeer groot succes geworden. Duizenden zijn er voor naar Moergestel gekomen. Profile Schepens Tweewielers ontvangt kwaliteitscertificaat van BOVAG 1 V Rabobank De Hilver Kantoren in Hilvarenbeek, Diessen en Moergestel Na een grondige schouwing bij Profile Sche- pens Tweewielers, waarbij onder andere werd gekeken naar zaken als inrichtingseisen van de werkplaats, bedrijfsactiviteiten en vakbe kwaamheid, kwam Schepens uit de bus met Alles viel bij de bezoekers in de smaak, alle locaties hebben over belangstelling niet te kla- WieKentKunst brengt duizenden op de been Zij en de overige leden van dit kleine clubke kregen een hartelijk applaus nadat mevrouw Van Schooien de namen achter de stichting WieKentKunst nog een keer had ge noemd: Henriette van Gils, Gertruud Terwindt, Annie van Roessel, Jan van den Hurk, Eddie Hurkmans en Paul Spapens. Voorzitter Van Schooten dankte nadrukkelijk de tientallen vrijwilligers, de sponsors en de overal in het dorp genoten gastvrijheid. Met minimale finan ciële middelen heeft WieKentKunst Moergestel weer eens op een zeer positieve manier op de kaart gezet. Zelfs het dagblad Trouw was voor een verslag naar Moergestel gekomen. Tweewielerbedrijf Profile Schepens Tweewielers heeft onlangs het kwaliteits certificaat van BOVAG ontvangen. De door het onafhankelijke beoordelingsin- stituut Viaborg uitgevoerde shouwing resulteerde in een optimale score. een positief resultaat. ”Wij zijn uitermate tevre den dat onze inspanningen om onze klanten altijd het beste te geven op deze manier wor den erkend”, aldus Dion Schepens, eigenaar van Profile Schepens Tweewielers. Het kwaliteitssysteem van de BOVAG-afde- ling Tweewielerbedrijven (TWB) is in 1999 van start gegaan. Het houdt in dat elk bedrijf dat lid is van de BOVAG-afdeling TWB perio diek wordt gecontroleerd op het voldoen aan vastgestelde kwaliteitseisen. Om de objectivi teit te garanderen wordt het onafhankelijke beoordelingsbureau Viaborg uit Nieuwegein ingeschakeld dat kan bogen op een jarenlange ervaring in de mobiliteitssector. Het behalen van het certificaat van de BOVAG- afdeling TWB houdt voor de klant in dat hij een ruime keuze aan fietsen en brom- snor fietsen, een betrouwbaar advies en deskundig uitgevoerde reparaties mag verwachten. Tot uit Den Haag, Utrecht, Eindhoven, alle plaatsen uit de Kempen, Tilburg, alle omliggende plaatsen van Moergestel heeft dit evene ment belangstellenden getrokken. Van alles wat Wie KentKunst tot op heden heeft georganiseerd is dit een van de meest geslaagde spektakels geworden.” Omdat het onder- werp zoveel herkenning geeft”, zei voorzitter Hennie van Schooten na afloop in de kapel van de Nieuwenhof. gen gehad. ”Een onvoorstelbaar succes”, aldus Ad Wolfs AdrZn, die samen met Kees Schoen makers de tentoonstellingen in de kerk in had gericht. En over de kerk gesproken: het lof (prachtig gezongen door het Gregoriaans koor) door pastoor Jan van Noorwegen uit Tilburg trok liefst 550 bezoekers. Uit volle borst werd het Tantum Ergo gezongen. Oude tijden herleef den, onder meer ook de voortreffelijke Suisse- act die Frank van den Meijdenberg neerzette. Andere hoogtepunten waren het stukskes voor dragen bij Hans de Brouwer en de iconenex positie met alles wat daarbij hoorde zoals een lezing en het schilderen van iconen. De tentoonstellingen waren voor velen een déja vu-belevenis. ’’Alles van vroeger weer terugzien. Wat is er op dat gebied nog veel onder mensen”, aldus Ton van Elsdingen. Bij hem staat een glunderende Adrie Hoeven die over belang stelling voor zijn diapresentatie van het maken van het Mariabeeld geen klagen heeft. De rondleidingen in het Antonius Huis waren een schot in de roos. Honderden hebben gebruik gemaakt van deze unieke mogelijkheid het klooster te bezoeken. Ook Huize Stanislaus was weer geweldig gastvrij. En er is nog zoveel meer te melden over wat er dit weekeinde weer in Moergestel heeft plaats gevonden: de rondleiding door het dorp door Noud Smits, het gesprek met de zusters Anna- cleta en Genoveva, het kerkzilver gepresen teerd door Jaap Drubbel, de zeer geslaagde voordrachten van Niels van de Ven en dan heeft Moergestel er ook nog een paar blijvende din gen aan over gehouden: een fietsroute (1 euro), een set van acht heel bijzondere ansichtkaarten (3 euro) en een beeld van Sint Jans’ Onthoofding dat volgend voorjaar door Boxtelse vrienden in het plaveisel voor de kerk zal worden gelegd. Dit gebeurt tijdens de nieuwe manifestatie van de Stichting WieKentKunst op 21 en 22 juni 2003. Een datum om nu alvast op de kalender te zetten. Rabobank De Hilver BOVAG ja PAGINA 5 Heeft u kinderen tussen 5 en 11 jaar? En wilt u ze spelenderwijs met geld leren omgaan? Open dan nu een RaboTopKid Rekening: de allereerste eigen rekening, speciaal voor kinderen. Ze kunnen er zelf geld op storten en sparen. En het er samen met u weer afhalen. Ook krijgen ze eigen rekeningafschriften, met een bijbehorend mapje. Neem uw kids vandaag nog even mee naar de Rabobank. Dan gaan ze met hun eigen rekening én een leuk cadeau weer naar huis. Meer informatie op: www.rabobank.nl DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 25 SEPTEMBER 2002

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5