XJdn Micfaels Poirters NU!!!! Tentoonstelling Oud-Indiëgangers profiteer nu Dekbedovertrekken Nice Cambridge Hoofdkussen Comforel Hoofdkussens dons enz. Voor 23," keus in Bad-Boys sweaters, blousen, Nieuwe speelgoedformule spectaculair van start! x 200 extra knieholte- Superieure Pocketvering matras Voor 225,“ Voor€ 270,“ lattenbodem 90 WW Lits-jumeaux 240x200 Van 69,- Voor €57,- Van 39,- Van 44,95 Voor 24,95 Van 29,95 Voor 15,95 Toys2Play, de nieuwe speelgoedformu le van Marskramer, opende op 16 sep tember meer dan 160 verkooppunten in Nederland. Dit zijn hoofdzakelijk in-store speelgoedafde lingen in Marskramer- en Novy-winkels, ook zelfstandige winkels nemen deel aan dit ini tiatief. stress 2 zijden beslaapbaar katoen verstelbare bodems maten leverbaar HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Tentoonstelling in De Schalm in Berkel-Enschot op zaterdag 28 en zondag 29 september DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 OOK VOOR DE ALLERJONGSTEN Ook voor de pasgeborenen en hun ouders orga niseert Toys2Play een speciale actie. Alle ouders van kinderen die in de maand augustus gebo ren zijn, krijgen op vertoon van het geboorte bewijs een Fischer-Price polsrammelaar cadeau. De complete woninginrichter MODEHUIS GRANDIOZE OPENINGSACTIE De opening van de eerste 160 verkooppunten wordt gevierd met een spectaculaire actie. Toys2Play organiseert een bijzondere kleur- wedstrijd, waarmee kinderen fantastische prij zen kunnen winnen. Bijvoorbeeld' een drie daagse reis met het hele gezin naar Euro Disney in Parijs, de lengte van de winnaar in Lego- dozen of voor honderden euro’s uitzoeken aan Playmobil. In de openingsweek wordt een ope- ningsfolder verspreid met 1,3 miljoen kleur platen. Hierop staat de nieuwe mascotte van Toys2Play, die door de kinderen zo mooi moge lijk gekleurd, beplakt of geschilderd moet wor den. Dit kunstwerk moeten ze dan een week op een goed zichtbare plaats voor hun raam han gen zodat een jury hun werkstukken kan beoor delen. Daarna leveren de kinderen hun werk stuk in bij de nieuwe speelgoedwinkel met de naam die zij aan de mascotte willen geven. Ze krijgen dan onmiddellijk een leuk cadeautje mee. De beste naam die bedacht is, wordt de naam van de mascotte en de bedenker wint een Speelgoed-verwendag. Een onvergetelij ke gebeurtenis! naar hun zin zullen krijgen als bij de bevers. Op zaterdag 5 oktober zullen we weer enkele nieuwe kinderen verwelkomen bij de bevers. De kinderen die reeds op de wachtlijst staan, krij gen hier volgende week een speciale beveruit- nodiging voor. Kinderen die zich nog niet heb ben aangemeld, maar toch graag bij de bevers komen spelen hebben dit jaar geluk. We hebben vanaf 5 oktober nog enkele plaats jes vrij bij de bevers. Ben je 5,6 of 7 jaar en zit voormalige kolonie en kaarten uit die tijd zullen het geheel completeren. Van harte nodigt de heemkundekring belang stellenden uit voor deze gratis tentoonstelling om zodoende iets te proeven van de sfeer van dat verre en grote land. De heemkundekring stelt de bezoeker van deze tentoonstelling tevens in de gelegenheid kennis te nemen van het kadasterproject van Oisterwijk tussen 1832 en 1980. Vrijwilligers laten zien, hoe kaarten, percelen en eigenaars ervan in de computer worden opgeslagen Daarnaast is er een groot aantal oude landkaarten te zien van Midden- Brabant. Cultureel Centrum De Schalm, Eikenbosch 1, Berkel-Enschot. Openingstijden: zaterdag 28 september van 12 tot 17 uur; zondag 29 sep tember van 13 tot 17 uur. Scoutingnieuws, Bevemieuws, Nieuwe Bevers Aanstaande vrijdag is het zover. Dan vliegen de oudste bevers over naar de Esta’s. Dit is elk jaar weer een bijzondere gebeurtenis, welke we bele ven met alle speltakken van Scouting Moer gestel. Zo vliegen namelijk ook de oudste Esta’s en Scouts over naar de volgende speltak. Dit jaar zullen bij de bevers Thomas, Tom, Corné, Kars, Lisanne, Mitch en Jan overvlie gen. We hopen dat ze het bij de Esta’s net zo Toys2Play wil met een landelijke dekking, in spelen op de vraag naar goed gesorteerde speel goedwinkels ’in de buurt’. Met een assortiment van scherp geprijsde, actuele speelgoedartikelen en maandelijks diverse Toytoppers, brengt Toys2Play speelgoed weer dichtbij huis. i^orto^^htendstramheid- - Anti-allergisch - - Damast 100% I Geschikt voor I Diverse i Éénpersoons 140x200 In de afgelopen maanden hebben vrijwilligers van de Heemkundekring ’De Kleine Meijerij’ gegevens verzameld van de militairen, die tussen 1945 en 1950 het vaderland hebben gediend in het toenmalige Oost-Indië en die afkomstig zijn uit ons dorp en de dorpen, die aangesloten zijn bij de heemkundekring. Velen zijn nog in leven en met ontroering denken ze terug aan de tijd, toen ze in Indië gediend hebben. Met enthousiasme hebben ze gereageerd, toe ze vernamen dat de heemkundekring een onder zoek ging instellen naar hen en het land waar ze soldaat zijn geweest. Wat de tentoonstelling van dit onderzoek, dat nog lang niet is afgeslo ten, laat zien, zal zeker bij hen herinneringen oproepen aan die dramatische tijd. Van velen zijn reeds de persoonlijke gegevens bij elkaar gebracht. Diverse foto’s, voorwerpen uit de je nog niet in groep 4 dan kun je je opgeven bij Suzanne Helmons, telnr. 513 3006. Je ontvangt dan alvast het nieuwste informatieboekje van de Bevers waar uitgebreid in staat omschreven wat we zoal op de zaterdagochtend beleven met de bevers in Moergestel. Daarnaast krijg je na tuurlijk ook de speciale beveruitnodiging om elke zaterdagochtend tussen 10.30 uur en 12.00 uur bij de bevers in Huize Hotsjitonia te komen spelen. Diana, Paulien, Petra en Suzanne ’n Kopje koffie I staat altijd voor u klaa en (gratis) parkeerruimte is er bij onze winkels in overvloed... Van 315,- Van 495,- Met extra neksteun- en c °V"re middensector- versteviging Diverse maten leverbaar BAD BOYS DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 25 SEPTEMBER 2002 PAGINA 3 Speelgoed voor jou!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 3