Jan Miezels Gezien in Gèssel Da's gezond slapen. r I Hl L.oop'-' MOERGESTEL DRUNEN HAAREN Pijn? o rovid Ijjcfe koK Esta’s beginnen weer Geslaagd Protestantse Gemeente Oisterwijk De complete woninginrichter J Scouting Moergestel Er is kindernevendienst en crèche. Hoofdkussens Rugpijn Pijnlijke schouders Ondersfaande ziekenhuizen kozen reeds voor DFC Tempo r: Een compleet drukverlagend slaapsysteem voor ongeëvenaard comfort Na een lange zomervakantie zijn de scholen weer begonnen. En na zo’n week school is het dan weer fijn om iedere zaterdag eens lekker uit de band te springen. Voor de esta’s betekend dat, dat er weer naar D’n Donk gefietst kan worden. Vanaf 7 september gaan we weer aan de slag om jullie kinders te vermaken met sport en spel, knutsel en theater en wat al niet meer. Mocht je nou 16 jaar of ouder zijn en denken DAT WIL IK OOK. Dan kom eens langs op ons clubhuis aan de Bosstraat. We draaien iedere zaterdag van 10.30-12.30. En ja het is de scouting en ook heel erg cool. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411) 62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Aan de Universiteit Utrecht behaalden onze dorpsgenoten Josca Denissen en Ruud Tolboom vorige week hun Doctorale titel in de Wetenschappelijke Pharmacie. Beiden zijn 21 jaar jong! Drs. J. Denissen en Drs. R. Tolboom zetten hun studie voort met als eerste doel de internationaal erkende titel Master of Pharmacy te verwerven. Proficiat met jullie succes. Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 high 50x31x13 60x31x13 small 50x31x08 60x31x08 medium 50x31x10 60x31x10' ■F A En U? U kunt vrijblijvend onze volledige referentielijst opvragen. Milieubulletin Planning pinguïns in de war Pinguïns broeden hun eieren uit op een ijsveld, ver weg van de zee. Op het moment dat de jon gen groot genoeg zijn om zelf de koude zee in te plonzen, is het ijs gesmolten tot dicht bij het nest. Wanneer door de opwarming van de aarde de ijsvelden op de zuidpool krimpen, loopt de planning van de pinguïns in de war. De dieren gaan zo een onzekere toekomst tegemoet. De opwarming van onze aarde is een gevolg van de groeiende wereldeconomie waar steeds meer energie voor nodig is. Het stijgende energie verbruik veroorzaakt het broeikasgevaar: de onnatuurlijke opwarming van onze aarde. Verbruik daarom niet onnodig energie. Een beter milieu begint bij u zelf. Productspecificaties Revolutionair in vormgeving en ondersteuning Uw matras en hoofdkussen zijn belangrijker dan u denkt. Veel lichamelijke klachten worden veroorzaakt of versterkt door onnatuurlijke slaaphoudingen Het evangelie gaat over kritiek en zelfkritiek binnen de gemeenschap die Jezus wil volgen. Ik denk dat niemand het makkelijk vindt om kritiek te krijgen, ook al weten we dat het heel heilzaam voor ons is. Als ik eerlijk ben dan kan ik de mensen van wie ik kritiek goed kan verdragen op één hand tellen. Het zijn de mensen bij wie ik mij veilig voel. De mensen die mijn vertrouwen hebben, omdat ik hen ken en dat ik weet dat ze mij kennen en accepteren. Tegenover deze mensen hoef ik mij niet groter voor te doen dan ik ben en kan ik mijn verdedi ging eerder laten vallen. Dat betekent dus dat er een pleidooi gehouden wordt voor goede relaties binnen de gemeenschap. Waar mensen allemaal bereid zijn elkaar aan te zien, ieder met eigen mogelijkheden en opvattingen. Maar dan Zondag 8 september, Kerkstraat 64, Aanvang 10.15 uur. Voorganger is mevr. ds. W. van Egmond. Schriftlezingen zijn Matteüs 18: 1-20 en Ezechiël 33: 7-11. moet je wel( heel bewust) afstand doen van machtsvertoon en machtsbehoefte: niet meer man of vrouw, hoog en laag, gezagvol of onder daan, rijk of arm, blank of gekleurd. Dat machtsvertoon kan in het sociale vlak liggen, in de omgang met elkaar, elkaar niet willen vergeven. Maar ook in het materiële vlak, omdat je de macht van je bezit niet op wilt geven en niet minder op het ’geestelijke’ vlak, door gro ter te willen zijn dan de ander; ’die moet nog over de drempel, begrijpt er nog niets van of het tegenovergestelde daarvan; die laten alles los en denken dat alles maar kan. Het evangelie doet een pleidooi op kleine steentjes te leren lopen en verbindend met elkaar om te gaan. Probeer alles om elkaar vast te houden. Wat mij opvalt is dat de jonge kerk uiteindelijk strenger blijkt dan Jezus zelf, die nooit opgaf en juist mensen opzocht die verloren liepen en zich verantwo ordelijk voelde voor deze mensen. Pas als we er van overtuigd zijn dat we in zijn voetspoor willen gaan en daarom bij elkaar horen, kun nen we elkaar wijzen op de weg die we verder hebben te gaan. Idealistisch? Gelukkig wel! n Kooi6 -HH Zoniet bijzonder dan toch minimaal opmerkelijk was de boodschap op het prikbord in de hal van De Reuselhof. Waar normaal alleen activiteiten worden vermeld prijkte nu een duidelijke waarschuwing aan het adres van de bewoners. Een malafide koekjesverkoper was er wederom in geslaagd zijn slag te slaan en lichtte een van de ouderen op door een pak koekjes voor 40 euro te verkopen. Deur op slot of de receptie bemannen misschien een idee? *'*'3 "i Wife- ,w 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 4 SEPTEMBER 2002 PAGINA 3 DRUKVERLAGENDt PRODU Ischias Pijnlijke heupen Pijnlijke knieën Circulatie stoornissen .geeft u het gevoel n gewichtsloosheid MCA te Alkmaar AMC te Amsterdam Carolus te Den Bosch Nij Smëllinghe te Drachten UMC te Maastricht UMC te Nijmegen UMC te Rotterdam ...De matras en het kussen dat zich naar uw lichaam vormt.. voor uw gezondheid Alleenverkoop voor Haaren- Oisterwijk en omstreken bij woninginrichting Jan Michiels Hoofdpijn/ stijve nek 30 Dagen geld terug of omruilgarantie op matrassen Objectief aangetoond perfecte drukverdeling Getest door TNO en goedgekeurd CE normering voor medische apparatuur, categorie 1 Anti-allergisch, medicott velours hoes en bio-proof Milieuvriendelijk geproduceerd vrij van CFK's Wetenschappelijk en klinisch onderzocht Unieke garantieperiode: 15 jaar op matrassen en 3 jaar op kussens Verbetert de kwaliteit van slapen en vermindert de behoefte om te draaien De enige echte producten die ontwikkeld zijn door de Nasa ff Aanbevolen door meer dan 25.000 rugspecialisten over de hele wereld If

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 3