Vader en zoon VOGELS Gezien in Gèssel... “gèsselse winnen familievissen Varen met De Zonnebloem E.J. van Delft Aphrodite PR !F!L- DE FIETSSPECIALIST BRILLEN LENZEN Agu regenjack 14,90 Agu regenbroek 9,90 Opgelet: nieuwe cursus EHBO Ook na de vakantie GELDT: Schepens Tweewielers WOENSDAG 28 AUGUSTUS 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1204 Moergestel Biest-Huutakker Haghorst I Afwezig van maandag 2 sept. t/m zaterdag 21 september. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De boottocht is bestemd voor langdurig zieken en/of mensen met een lichame lijke handicap. Ook ouderen die hulp nodig heb ben om op stap te gaan komen in aanmerking. Moergestel heeft ca. 35 plaatsen beschikbaar. De week na 8 september wordt er dan contact met u opgenomen voor o.a. nadere informatie De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Nieuwe rubriek met uw medewerking: Het zal u ongetwijfeld ook wel eens overkomen dat u iets ziet waarvan u denkt: héééé.Dat kan ’n opvallend iets zijn of juist niet. Misschien bent u wel de enige die ‘het’ gezien heeft. In deze tijd van digitale fotografie is het dan ook heel moge lijk om vlug even ’n plaatje te schieten. Of door uzelf, of u belt ons even. Wanneer u dan de gemaakte foto naar ons e-mailt kan het wel eens zo zijn dat u hem ’n week later in De Gèsselse aantreft. Vermeld er wel even bij waar de foto gemaakt is en wat de reden ervan is (of wat er op staat). Let wel op: we bedoelen natuur lijk niet de plaatjes van alwéér ’n Abraham of Sarah in de tuin. h Huidverzorgingsinstituut Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2, Moergestel Telefoon 513 1204 Laat tijdig uw medicijnen aanvullen! Op kermiszondag wordt er traditioneel gevist door de hele familie Nouwens. Dit jaar streden de vier zonen en vijf schoonzonen van Jan en Koos Nouwens voor de dertigste keer om de Jan Nouwens-wisselbeker. Maandag 7 oktober a.s. is de afvaart uit Waalwijk van de Eureka IV voor een dag op het water. We varen met ruim 200 gasten uit Diessen, Hilvarenbeek, Moergestel, Oisterwijk Oost-, West- en Middelbeers, Reusel en Udenhout. Leuke bijkomstigheid is nog het volgende. Afgelopen jaar (2001) was het honderd jaar geleden dat Jan Nouwens werd geboren. In datzelfde jaar (2001) werd het honderdste fami lielid geboren: achterkleindochter Iris. Zij is de dochter van Eric en Susan Nouwens. Rest ons nog de controleurs Johan van Daelen en Wim Spaninks en Café De Brouwer en haar personeel te bedanken voor de zeer hartelijke ontvangst. Ook dank aan tante Mien voor de prijsuitreiking! Het was weer een prachtige dag die werd bij gewoond door VIJFENNEGENTIG familie leden, en hoe kan het mooier dan dat ik een van de ‘aangetrouwden’ hoorde zeggen: ,’t is nog schonder dan ’n bruiloft’. Tot volgend jaar! J.S./A.N. We starten in september op de donder dagavond, weer met een nieuwe cursus EHBO. De cursus duurt ongeveer 18 les sen examen. In een gezellige en ontspannen sfeer leert u, hoe u moet handelen of reageren op gebeur tenissen, die rond om of in het huis, speel veld of werkplek kunnen gebeuren. Heeft u interesse, vragen of wilt zich opge ven, dan kunt u altijd contact nemen met Toon Fonken tel: 513 3187, Jan Zoontjens tel: 513 1447 of Jan van Loon tel: 513 3187. Voor de tiende keer alweer werd gelijktijdig door de kleinkinderen gevist om de Tante Mien A.O.W.-bokaal. Slimme lezers onder ons zullen daardoor vast kunnen stellen dat tante Mien inmiddels ook al de 75e verjaar dag heeft bereikt. Proficiat! Terug nu echter naar het vissen, want wat tot nu toe niet was voorgekomen, gebeurde nu wel: zowel vader als zoon nestelden zich op de eerste plaatsen. Frans Nouwens (rechts op de foto) werd winnaar bij de ‘ouw’ en zijn zoon Pieter (links) werd winnaar bij de jongere garde. In het midden zien we Jan Habraken. Hij ving de grootste vis: liefst 23 cm, en werd daarvoor beloond met een echte originale drinkbeker, spontaan beschikbaar gesteld door Frank Nouwens. Wilt u als gast mee, dan moet u zich opgeven voor zaterdag 8 september bij een van de vol gende personen: Willeke de Laat, tel. 513 2531; Sjan Wolfs, tel. 513 1516 of Ida van Laarhoven, tel. 513 3635. Rond 08.00 uur vertrekt de bus uit Moergestel. Inschepen rond 09.00 uur zodat de boot om 09.30 uur kan vertrekken. Wij zijn om plm. 18.00 uur weer terug. Tijdens de vaart in de ochtend en middag is er ‘aangeklede’ koffie of thee en voor de liefheb bers ie er uiteraard ’n glaasje. Het diner, bestaan de uit 3 gangen, is rond het middaguur. Tussentijds worden er ook ontspanningsacti- viteiten georganiseerd. Er zijn verpleegkundi gen aan boord voor ondersteuning van de gas ten. Voor dit alles wordt aan de gasten een bijdra ge gevraagd van 25,- -I- 3,- voor vervoer. Totaal dus 28,-. Het hierbij afgedrukt voorbeeld kan wel als bijzonder worden aangemerkt. Toeval of niet dat we deze nieuwe rubriek juist nu aan u wilden uitleggen. Zondag rond het middaguur waren we op pad om wat foto’s te gaan maken van de Toer Mee. Wie schetste onze verbazing toen we deze auto aan troffen op de Akkerweg/T31De chauffeur, die van het viaduct kwam en naar Oirschot wilde, was de weg volledig kwijt. Voor de goede orde: we hebben mee helpen duwen, maar er was geen duwen aan. Nadat wij onze tocht vervolgd hadden hebben enkele omwonenden, die beschikten over de nodige tractorPK’s, de gestrande automobilist weer vlot getrokken. over het programma, het invullen van de for mulieren en de betaling van de bijdrage. Omdat de plaatsen beperkt zijn komen dege nen die zich als eerste melden het eerst in aan merking. Huidverzorgingsinstituut de esselse PAN IS F Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws HUISARTS ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 M Schoolstraat 5 MOERGESTEL W Tel. 013-513 1474 -T Ij 1 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) K Redactie 'De Gèsselse' en Buro '76 dat we niet bereikbaar zijn tussen 17.00 en 19.00 uur; dat kopij op zaterdag vóór 12.00 uur moet zijn ingeleverd. (advertenties tot en met maandagavond) Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1