Sprookje in de piste van Jeugdcircus IL Grigio Samen eten in Moergestel I 1 UOGË13 Kapsalon Barbers Anhrodite |l Aphrodite Bedankt! tl Giant Boulder onn Sport ATB 34<f PRIFILZ DE FIETSSPECIALIST MS VI De P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN en vakantie BRILLEN LENZEN Schepens Tweewielers WOENSDAG 10 JULI 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1200 Moergestel Biest-Huutakker Haghorst ra Afwezig van vrijdag 12 juli t/m vrijdag 2 augustus. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Van 13 juli tot en met 28 juli E. van DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 h Huidverzorgingsinstituut In Roozendries en Reuselhof (Zie pag. 3) sfylliKj de esselse 1 Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 5132268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws gen tegen een tarief van Euro 4,20. Er zal steeds een gastvrouw aanwezig zijn bij wie men een week vooraf een keuze uit twee menu’s kan maken. Belangstellenden kunnen zich opgeven voor deelname op 1, 2 of 3 dagen per week. Mocht men een keer verhinderd zijn, dan kan de maaltijd, mits dit tijdig wordt doorgegeven, afbesteld worden. Uiteraard kunnen ook bewo ners van de Reuselhof gebruik maken van de mogelijkheid om samen met andere mensen te eten. De maaltijden worden geleverd door stichting de Runne. Deze zal voor het eetpunt in de Rozendries magnetrons, serviesgoed e.d. beschikbaar stellen. HAAREN - Van zaterdag 13 juli tot en met zondag 28 juli is Haaren weer in de ban van het circus. In die periode geeft het bekende Jeugdcircus IL Grigio een reeks van twintig voorstellingen. De shows worden gegeven in het circusgebouw aan de Bossebaan in Haaren en beginnen elke middag om twee uur. Waarneming: Laat op tijd uw medicijnen aanvullen! ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl Volgende week versckijnt de laa+s+e 1Zaèsselse' vóór* de vakantie. Wilt u met ket aanleveren van teksten daarmee rekening kouden? Op de woensdagen 24 en 34 juli en 7 augustus zijn we er dus niet. Woensdag "14 augustus mag u ons weer verwackten. PRINSES RAJA Elk jaar doen circusdirecties hun uiterste best om het hooggeëerd publiek met een nieuw pro gramma te verrassen. Ook jeugdcircus IL Grigio, dat voor zijn grote broers natuurlijk niet onder wil doen, presenteert dit seizoen weer een originele circusshow. Tijdens de voor stelling, die ruim twee uur duurt, wordt de be zoeker meegenomen naar een ver oosters land. Kennis wordt gemaakt met de beeldschone prinses Raja, de goedhartige magiër Balizaar en... de vreeslijke heerser Souf. Deze laatste is een ware tiran en wanneer hij prinses Raja op sluit omdat ze niet met hem wil trouwen, gaat er een angstige rilling door het Arabische land. De magiër Balizaar zou zich geen tovenaar noe men als hij geen plannetje had bedacht teneinde de schoonheid te bevrijden. Om ’Souf de ver schrikkelijke’ om de tuin te leiden vindt Balizaar het wel nodig dat alle artiesten van jeugdcircus IL Grigio hem daarbij helpen. De Haarense ar- tiestenjeugd doet dat uiteraard graag en komt daarvoor met maar liefst achttien circusacts in de piste. In het programmaboekje staan onder meer afgedrukt: nummers met acrobaten, jong leurs, evenwichtskunstenaars op fietsen, op houten ballen en op ronddraaiende molens, JEUGDCIRCUS IL GRIGIO SPEELT van 13 juli tot en met 28 juli aan de Bossebaan in Haaren. ELKE MIDDAG OM TWEE UUR. Extra voorstellingen op 23 en 25 juli om 10 uur 's morgens en op 28 juli om 8 uur ’s avonds. Het is verstandig om telefonisch kaarten te bestellen. Circustelefoon 0411 - 621215. Inter net: www.ilgrigio.nl Als u meer wilt weten of als u zich op wil geven voor ’’samen eten in Moergestel” kunt u con tact opnemen met Jacqueline Vis, tel. 513 2523 of met Mieke Hooghiemstra, tel. 513 6113. De meeste mensen vinden het niet ge zellig om in hun eentje te eten. Boven dien vindt een alleenstaande het soms ook niet de moeite waard om voor zich zelf te koken. Daarom heeft een werk groepje vanuit het Thebe/de Runne prject ’’integrale zorgverlening” het initiatief genomen om mensen de moge lijkheid te bieden samen te eten. Dit ’’eetproject” is in samenwerking met de Katholieke Bond van Ouderen Moergestel en de Stichting Welzijn Ouderen tot stand geko men. Dit betekent dat ouderen (55+) vanaf half september op drie dagen per week (maan dag, woensdag, vrijdag) gezamenlijk aan tafel kunnen. In de Roozendries en in verzorgings huis de Reuselhof kan men om 12.00 uur een maaltijd, bestaande uit drie gangen, verkrij- goochelaars, fakirs en trampoline-springers. Bij het zien van de prestaties van antipodis- ten, slangenmeisjes, en frêle koorddanser essen houdt het publiek ongetwijfeld de adem in. Ook dieren werken aan de nieuwe circus parade mee. Dit jaar kan men genieten van een mooie paardendressuur, een pas de deux te paard, en ook de leuke hondenrevue valt zeker in de smaak. ’Sensatie in de lucht’, dat zal zeker gezegd wor den als de trapezewerksters vijf meter boven de piste hun kunsten vertonen en wanneer een artieste zich door en over geweldige linten laat rollen die in de circuskoepel hangen. Maar waar blijven de clowns? Natuurlijk zijn ze van de partij en tijdens hun generale repetitie was al te zien dat ook dit jaar de lachspieren van de bezoekers danig op de proef zullen worden ge steld. Geassisteerd door zo’n keur aan artiesten moet het de magiër Balizaar toch zeker lukken om de ongelukkige prinses Raja te bevrijden. Wilt u het antwoord daarop persé weten, Hooggeëerd Publiek, dan is een uitje naar jeugdcircus IL Grigio de juiste oplossing. - Schoolstraat 5 Mi MOERGESTEL O'J Tel. 013-513 1474 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.ZJJj H Q 7U Schoolstraat l 51 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G Z.) NOG STEEDS ZIN IN GLITTER, ZAND EN ZAAGSEL Met maar liefst negentig jeugdige artiesten en met vijfenveertig volwassen medewerkers begint jeugdcircus IL Grigio binnenkort aan het nieu we circusseizoen. Vorig jaar bestond het circus veertig jaar. Tijdens het jubileum werd heel dikwijls aan de vele felicitaties toegevoegd ”En nu op naar de vijftig”. Dat men bij het circus er duidelijk zin in heeft om die mijlpaal ooit te bereiken en dat men nog lang niet genoeg heeft van glitter, zand en zaagsel is duidelijk te zien in de Haarense manege, de plaats waar het cir cusvolkje jaarlijks zijn kunsten mag vertonen. In de afgelopen vier weken heeft een team van volwassen medewerkers van het kindercircus de paardenrijschool weer omgetoverd in een bijna professioneel circusgebouw. Schijn werpers staan gericht op het goudgele zaagsel in de piste, tribunes met bijna duizend zit plaatsen zijn opgebouwd en de trapeze en de w Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Kerkstraat 21, Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten touwladders hangen vriendschappelijk naast elkaar in de circuskoepel. Ook achter de schermen van de ’Big Top’ is de circussfeer te proeven. In de kleedkamers glinsteren de lovertjes op de kleurrijke kostuums, bij de paarden geurt het naar vers stro en naast de artiesten-ingang staan de rekwisieten en de postamenten klaar voor de nieuwe circusshow. Het kersverse programma, dat ’Fata Morgana’ heet, wordt gepresenteerd door negentig arties ten waarvan de leeftijd varieert tussen vier en vijftien jaar. Vanaf oktober hebben deze Haaren se kunstenmakertjes elke avond getraind en, soms met vallen en opstaan, hun circusacts beetje bij beetje opgebouwd. Nu hun nummers eenmaal ’staan’, wachten ze vol spanning en met ongeduld op de première die over enkele dagen begint. Dan schuift eindelijk het pluchen gor dijn van de artiesteningang open en gaan de ’stars’ als acrobaten, als clowns of als stralende circusprinsessen op weg naar de piste. Circus II Grigio is dan aan zijn 41ste circusjaar be gonnen. di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1