Kermis in Den Boogaard Rabobank De Hilver LOVO ernstig gedupeerd door brutale diefstal O takel te worden van ”1mS de bovenste plank. Jg Wie kent ze niet de nummers van The Rolling Stones en Meatlof, maar ook oud r Riolering Krijtestraat/ Burg. Bardoelstraat aan de beurt L Rabobank Hb Raadsvergadering donderdag 20 juni Oistenvijkse omroep zonder camera’s Afgelopen donderdagnacht hebben brutale inbrekers de lokale omroep van Oisterwijk (LOVO) beroofd van hun camera’s. Door een deur te ontzetten ver schafte men zich een weg tot de studio’s waarin het kostbare materiaal zich bevond. vervolg van voorpagina. Het fusievoorstel werd vervolgens door de voor zitter, dhr. L. Hooghiemstra, voorgelegd aan de leden. De vele vragen en opmerkingen zijn kenmerkend voor de betrokkenheid van de le den met hun bank. Rond de klok van 23.00 uur, toen alle vragen tot tevredenheid waren beant woord, kon tot stemming worden overgegaan. De overgrote meerderheid van de leden was overtuigd van het belang van fusie en brachten een positieve stem uit. Slechts 8 van de 137 aanwezige leden stemden tegen. Op hetzelfde moment brachten ook in Hilvarenbeek de leden van Rabobank Hilvarenbeek-Diessen hun stem uit. Ook hier was de stemming positief en kon den de voorzitters van beide banken elkaar te lefonisch feliciteren. KERMISZATERDAG; GOUD VAN OUD IN DEN BOOGAARD”. WEGENS ENORM SUCCES OPNIEUW IN DEN BOOGAARD Op zaterdag 6 juli (kermiszaterdag) zal er in Den Boogaard muziek te horen zijn uit de jaren 70, 80 en 90 met achter de disco een aantal oud DJ’s. Er zullen uitsluitend singles en LP’s worden gedraaid op een heuse pick-up. De oud DJ’s heb ben er zin in om weer een avondje muziek te maken in Den Boogaard. Het beloofd een spek- Tot slot werd het glas op de nieuwe bank geheven en eindigde de laatste Algemene Ledenvergadering van Rabobank Moergestel in een ontspannen sfeer. Aan het eind van het jaar worden de leden uitgenodigd om tijdens een informele bijeenkomst nog eens terug te blikken op 90 jaar Rabobank Moergestel. Directeur van Rabobank de Hilver wordt de huidige directeur van Hilvarenbeek-Diessen, dhr. Coppens. De directeur van de Moergestelse bank, dhr. van der Poel wordt directeur Risico- Management en Control. Moergestelnaar dhr. Hooghiemstra wordt voorzitter van Rabobank de Hilver. Vice-voorzitter wordt de huidige voorzitter van Hilvarenbeek-Diessen, dhr. Vugts. De nieuwe bank telt 115 medewerkers en een kleine 3.000 leden. Vrijdagochtend vroeg zag een passant de toe gangsdeur tegen de muur staan en waarschuwde hij enkele LOVO-medewerkers. Ongeloof sloeg om in werkelijkheid bij het betreden van de stu dio. Drie daar opgestelde camera’s (de avond tevoren waren nog opmaken gemaakt) waren vakkundig van de statieven geschroefd en mee genomen. Hetzelfde lot onderging nog twee camera’s die elders waren opgeslagen. Hoe groot de financiële schade is konden LOVO-medewerkers nog niet zeggen. Dat zal afhankelijk zijn van de verzekering. Hoewel verzekerd tegen diefstal is nog niet te overzien wat de gevolgen zullen zijn voor de ruim 40 vrij willigers van LOVO. Woordvoerders Joop van Wingerden en Sjef Ketelaars deden het verhaal van hun ervarin gen tijdens de afgelopen dagen zondagochtend tijdens de radio-uitzending van MTV. Ook ver telden zij geen idee te hebben van wat er met het materiaal is gebeurd en of waar het terecht is gekomen. Duidelijk is wel dat van opnamen maken op dit moment geen sprake meer is, hoewel er inmiddels alle mogelijke medewer king door o.a. hun collega’s van MTV is toege zegd. Een serieuze hobby is voor velen op dit moment abrupt afgebroken. De diefstal van het materi aal (veelal door acties, eigen inbreng en zelfwerk zaamheid van velen aangeschaft) heeft de LOVO- medewerkers niet uit het veld doen slaan, al lijkt het voor veel van hen op een nachtmerrie en zijn de emoties nog zichtbaar aanwezig. De ko mende dagen zullen ongetwijfeld meer duide lijkheid gaan brengen over hoe de toekomst van LOVO er op korte termijn uit zal zien. DJ’s van vervlogen jaren terug op honk Tijdens de kermis in Moergestel zal het weer bruisen van activiteiten in Den Boogaard. Met een speciaal kermisprogramma voor jong en oud zet Den Boogaard de deuren open met voor ieder wat wils. Zo zal er op de vrijdagavond een schuimparty gehouden worden voor de discogangers en is er op kermiszaterdag een fantastische Goud van Oud avond met een groot aantal oud dj’s die in het verleden in Den Boogaard gedraaid hebben. Op zaterdag, zondag, maandag en dins dag is het kermis in Café Cambrinus met een speciaal kermisprogramma. SCHUIMPARTY Het kermisprogramma begint op vrijdagavond, 5 juli, met een grandioze schuimparty. Vanaf 20.00 uur zal er weer een dijk schuim in Den Boogaard geblazen worden en zal DJ Jochum weer zorgen voor uitstekende disco (schuim)muziek. Toegangsprijs 3,50. (legiti matie verplicht). De Raad heeft afgelopen donderdag een krediet goedgekeurd en men kan na de bouwvakvakan- tie aan het karwei beginnen. Na jarenlange wateroverlast gaat nu eindelijk de riolering van de Krijtestraat en Burgemeester Bardoelstraat vervangen worden. Uit eerder onderzoek is ge bleken dat de toestand van de riolering heel slecht is en daarom is nu een plan uitgewerkt ter vervanging. Men is ook tot de ontdekking gekomen dat de riolering in de kern Moergestel uit een aantal aan elkaar gekoppelde gemaalt jes bestond vandaar wordt het water opgepompt en naar het hoofdgemaal bij het Brieltje gevoerd. Voor zware regenbuien konden de pompen het water niet snel genoeg verwerken en ontstond er overlast. Er ontstond ook stankoverlast bin nen de woningen door borrelende syfons. Recente aanpassingen in de Bosstraat, Postel- straat, Scheerman en de Schoolstraat die nage noeg voltooid zijn hebben er toe geleid dat er nu een volledig systeem is vanaf de Krijtestraat naar het Brieltje. Er wordt ook een infiltratie- riool aangelegd om regenwater van de straten en daken versneld af te voeren. Het vastgestelde krediet bedraagt totaal 380.000,=Op 27 mei jl zijn de plannen al voorgelegd aan de bewo ners en de aanbesteding zal zo snel mogelijk vol gen. Maria Willems (GB) vroeg extra aandacht voor het informeren van de bewoners tijdens de werkzaamheden om zoveel mogelijk overlast te voorkomen. Tevens vroeg zij aandacht voor het verzoek van de bewoners van de Papenacker die om een voetpad tussen de Burgemeester Mayer- straat en de Eysenbrand hadden verzocht. Dit voetpad is ingepland voor 2003 maar eerdere uit voering zou gezien de verkeersveiligheid beslist geen luxe zijn. Ook het nieuwe parkeerbeleid in Oisterwijk centrum haalde de eindstreep. Parkeren zal wel wat duurder worden maar moet kostendekkend gehouden worden. In de prijzen is ook al de par keerkelder van het nieuwe cultuurcluster mee genomen. Het aantal parkeerplaatsen wordt uitgebreid en de wijk Waterhoef blijft voor be taald parkeren gespaard. Ook vroegen verschil lende raadsleden om aandacht voor de sluiting van de fietsenstalling bij het station. Wethouder Martin Matthijssen kreeg de opdracht mee om met de NS te gaan praten om sluiting te voor komen. Hij zegde toe zo snel mogelijk te gaan onderhandelen. KERMIS IN CAFÉ CAMBRINUS 6, 7,8 EN 9 JULI FEEST IN DE TENT Ook Feestcafe Cambrinus is weer open tijdens de kermis. Op zaterdag, zondag, maandag en dinsdagavond is er Disco Satisfaction met onze eigen Dj. Bart en als gast Dj. Gert Jan van den Boogaard (die we nog kennen van de carnaval). Elke avond groot bal in Cambrinus met op zondagavond ook nog een gastoptreden van: ’’Henkie de zingende barkeeper”. Dus 4 avon den groot feest in ons feestcafé. Entree gratis. Laat je verrassen in Café Cambrinus! Hollandse muziek en de oude dansmuziek van die tijd zal te beluisteren zijn. Aanwezige oud Dj’s zijn: Ome Gijs, Bart van de Wijdeven, William van de Steen, Nico Koenen, Leon van Bijsterveld en Andre Schoenmakers, techniek: Sjef Schilders De toegang van deze bijzondere avond is gratis en de aanvang is 20.00 uur. Dit mag je beslist niet missen! PAGINA 5 Kantoren te Hilvarenbeek, Diessen en Moergestel. Rabobank Hilvarenbeek-Diessen en Rabobank Moergestel worden één. Deze fusie betekent een bundeling van al het goede van twee banken. Rabobank De Hilver wil haar klanten een goede en betaalbare financiële dienstverlening bieden, zowel zakelijk als privé. Deze fusie maakt dit mogelijk. Door de krachten te bundelen ontstaat een sterke, efficiënte organisatie. Een bank die de toekomst met vertrouwen tegemoet kan zien. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 26 JUNI 2002 V-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5