(GESLAAGD! D Pakaftas 11 D. VOGELS Leden positief over fusie Rabobank Feestcafé Cambrinus 1 jaar open We vieren de verjaardag op maandag Samenwerking De Runne/ Stanislaus verder uitgebreid Kapsalon Barbers Aphrodite PR FIL- DE FIETSSPECIALIST o 3f|eestcafé 0 WOENSDAG 26 JUNI 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1198 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst voor Ook is er voor iedereen gebak. Gratis entreekaarten af te halen aan de bar. (Maximaal 2 p.p.) vol=vol! Huidverzorgingsinstituut [FOUT3® ©[POELE St. Jansplein 5 Moergestel 013 513 16 65 info@denboogaard.nl www.denboogaard.nl Schepens Tweewielers We zijn jarig en dat vieren we maandag I juli a.s. met: DJ Bart en Edwin Roelvink (Meisjes van de nacht) Leer in 14 weken blind typen op de computer! Intentieverklaring ondertekend esselse vervolg op pagina 5 Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 de Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws De verdere samenwerking kan naar het oordeel van de besturen van beide instellingen het best worden bereikt door een fusie van beide stichtingen. Met een op 24 juni 2002 onderte kende intentieverklaring werd het voornemen om tot een fusie te komen uitgesproken, zo mogelijk te realiseren per 1 januari 2003. Met de ondertekening van de intentieverkla ring werd formeel het fusieonderzoek gestart in de verwachting van een positief resultaat. Wat we verder deze avond nog meer gaan doen blijft een verrassing. Dus zorg dat je er bij bent en haal die toe gangskaarten snel op. (max. 2 p.p.) Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 t Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Zo’n 175 Moergestelnaren bezochten afgelopen donderdag de laatste Algemene Ledenvergade ring van Rabobank Moergestel. De jaarcijfers werden getoond aan de hand van een videopre sentatie die bij de aanwezigen zeer in de smaak viel. De eerste resultaten van 2002 en de vooruit- Donderdag 20 juni jl. hebben de leden van Rabobank Moergestel en Rabobank Hilvarenbeek-Diessen ingestemd met de voorgenomen fusie tussen beiden banken. Daarmee wordt Rabobank de Hilver op 1 september 2002 een feit. Op 1 juli a.s. is het precies een jaar geleden dat wij de deur van ons Feestcafé de Cambrinus openden. De Cambrinus is in een jaar uitgegroeid tot ’n gezellig Feestcafé waar velen al hun weg naar toe hebben gevonden. we hebben muziek die avond van onze eigen DJ. Bart en we hebben op deze avond nog een LIVE-optreden van Edwin Roelvink (Meisjes van de nachtVoor deze avond zijn gratis toegangskaarten af te halen aan de bar bij Cambrinus. (let op: Vol vol). Ook is er voor iedereen gratis gebak op deze feestelijke avond. ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthoDedie.nl blik laten een lichte daling van de winst t.o.v. 2001*zien. Hoewel Rabobank Moergestel nog steeds een financieel gezonde bank is, is dit wel één van redenen om te komen tot een fusie. Zo willen beide instellingen een verbetering van de kwaliteit van zorgverlening door: optimale inzet van beschikbare deskundigheid, inte gratie van verzorging en verpleging met een ver ankering in de plaatselijke gemeenschap, kwa litatief voldoende aanbod aan zorgfuncties in Moergestel en een verhoging van de efficiency met daarbij behoud van de eigenheid van Huize Stanislaus in de Moergestelse gemeenschap. Vorige week is er een foutje geslopen in onze berichtgeving. Miriam van Gestel, Pepijn van Gils, Linda Mathijssen, Erik Rommen en Bram van Velthoven behaal den het HA VO-diploma (i.p.v. AL4 VO). Kempenhorst Oirschot Bouwtechniek: Conroy de Laat. Groen: Carlijn Biesheu vel, Marieke van Erven, Irene van Esch en Rob van de Wouw. Metaaltechniek: Geert Antonis, Bart van Beers, Bart van Elderen, Noël Krijnen en Tijs van der Zanden. MAVO: Noël Op ’t Hoog, Mi chael Kogels en Frank Timmermans. Midden-Brabant College Bakkerij: Roel Bertens. ROC Midden-Brabant College HA VO oude stijl: Denise Helmer. HA VO: Marion de Kruyf. Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profilcschepens@helnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten Al enkele jaren wordt door Stichting De Runne en Stichting Huize Stanislaus samengewerkt, onder andere op het ter rein van de medische advisering, de ge zamenlijke uitvoering van een psycho geriatrisch meerzorgproject, de warme maaltijdvoorziening vanuit de centrale voedingsdienst van De Runne en zeer recentelijk is hieraan toegevoegd het gezamenlijk opzetten en beheren van een tijdelijke voorziening voor verzor gingshuisbewoners. Kloosterverzorgingshuis Stanislaus, zo heeft het congregatiebestuur besloten, zal met ingang van 1 juli aanstaande in principe ook de moge lijkheid creëren voor de opname van niet-reli- gieuzen. Stichting De Runne en Stichting Huize Stanislaus zijn daarbij tot de conclusie gekomen dat, om een aantal doelen te realiseren, een verdere samenwerking wenselijk is. Jong en oud kent dit café dat vóór in Den Boogaard is gevestigd. Voor het komend jaar zijn er een groot aantal activiteiten gepland in de Cambrinus. Verder kan men in de Cambrinus genieten van de muziek, een potje darten, dansen, springen of gezellig bij de open haard zitten. Al deze bezigheden zijn bij de jongeren van Moergestel, en de verre omtrek, bekend en ze maken er dan ook gretig gebruik van. En dat alles is dus precies op 1 juli een jaar geleden begonnen. Als je jarig bent moet je dat vieren en dat gaan we dus ook doen. Op MAANDAG 1 juli is het feest in de tent, di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u 1 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Zjjg We starten weer in september. Geef je snel op voor de laatste plaatsen. Tel. (013) 5136460 of 06-12394190 De intentieverklaring wordt ondertekend door Mevr. Ermen, mevr. Huberts en Zr. Dorothé Vink. F 4*^

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1