’’ROEF i gehuldigd Geslaagd NK voor ATB-team PV Over Berg en Dal Willem II op zaterdag 29 juni in Diessen X Vrijwilligers bij Audacia Audacia- nieuws Pupillen E kampioen veldcompetitie 2001/2002 sportvereniging sporthal Stokeind of bel even met Corrie Schilders (5132326) of Peter Vrijhoeven (5133455). Franky Staand: v.l.n.r.: José Trompenaars (leidster), Paulien Jans, Marga Bierkens, Marloes van de Ven, Marjan Trompenaars, Annet Verstijnen (trainster). Zittend: Mariska Machielsen, Minouck Jonkers, Moniek Jans. Niet op de foto: Inge Jonkers. Verenigingsuitslag: Th Colsen 1,12, 13,17,20,22,25,27,28,32 (36 mee) J v Drunen 2, 3,4,15,21, 32 (16 mee) A v Holten 5, 6, 8, 9, 11, 14, 16, 18, 19, 23, 26 (28 mee) L Kennes 7, 10, 24, 29, 30 (36 mee) Verenigingsuitslag Creil: L v Boxtel 1,6, 7, 11,13,17,18, 26 (11 mee) Th Colsen 2, 3,14, 20, 23 (12 mee) L Kennes 4, 12, 15,21, 22, 24, 25 (32 mee) L v d Branden 5, 8,19 (6 mee) A v Holten 9,10,16 (6 mee) De derde eendaagse fondvlocht is gelost in La Sooterraine, 650 km Hiervoor zijn door onze vereniging 22 doiven ingemand. Wil je na de vakantie gaan sporten en lijkt korfbal je een leoke sport, kom dan alvast kennis maken. Kom gezellig eens mee trainen (6 gratis proeftrainingen) op de maandagavond om 18.00 oor (tot 12 jaar), 18.30 (tot 16 jaar), 19.30 (vanaf 16 jaar en recreanten) op ons sportpark naast Het kampioenschap is reeds enkele weken geleden behaald. De renners van het ATB-team van schaatsclub De Vennen hebben nu een paar weekjes rust en kunnen zich dan weer helemaal richten op het tweede doel van het seizoen, nl het eindklasse ment van de Topcompetitie. Het team wil de sponsors en haar supporters bedanken voor de ondersteuning. Op zaterdag wisten Luuk v/d Meijdenberg en Theo Jacobs al mooie top-25 klasseringen te behalen bij respectievelijk de espoirs (t/m 23 jaar) en bij de veteranen. Zondag zou toch wel de climax worden, getui ge het sterke rijden van Richard en Marcel Bruurs de laatste weken. In Arnhem wisten zij al een 6e en 8e plaats te behalen bij het ontbre ken van een paar toppers. Een week later in Bergschenhoek reed vooral Richard zeer sterk. Rijdende op de 18e plaats moest hij echter door een lekke band de strijd staken. Voor de twee broers, uitkomend bij de profes sionals, zou het Nederlands Kampioenschap een van de hoogtepunten van het seizoen moeten worden. De start verliep dramatisch. Door een valpartij vlak voor hen verloren zij al direct kostbare tijd. Na deze aanlooplus was het voor de twee rijders zaak het hoofd koel te houden en het juiste ritme te vinden. Dat ze daarin slaagden, bleek wel uit hun niet te stuiten op mars. Op imponerende wijze wisten zij steeds verder naar de kop van de wedstrijd te rijden, maar immer in elkaar buurt. Dan weer liet Richard een klein gaatje op een beklimming vallen, dan weer werd Marcel in een afdaling voorbij gestoken. Na de korte aanlooplus zijn de twee echter niet meer door andere rijders voorbij gereden. In de laatste ronde moest Marcel uiteindelijk Richard laten gaan en wist de nummer 15 tot op twee seconden te naderen. Nederlands Kampioen werd wereldtopper Bart Brentjens. ”Een fantastische prestatie 16e en 17e van Nederland. Die mannen hier zijn stuk voor stuk prof of semi-prof. Maar ze hebben er hard voor gewerkt.” aldus een van de sponsors. Op 14 en 15 juni vond in het Gelderse Groesbeek het Nederlands Kampioenschap mountainbike plaats. Het parcours was al flink verzwaard t.o.v. vorig jaar met dui delijk meer beklimmingen en daarbij had de hevige regenval in de dagen ervoor nog een duit in het zakje gedaan. Het beloofde dus een slijtageslag te worden, zo ook voor het Merida-Vogels Fiets Sport ATB-team van schaatsclub De Vennen. Het afgelopen weekeinde stonden er vier vluch ten op het programma. Door onze leden wer den er aan drie meegedaan. Alleen St. Vincent kende geen deelname van onze leden, waar schijnlijk nog in mineurstemming door de vlucht uit Bordeaux vorige week. De eerste vlucht was er een uit Creil, de voor laatste midfondvlucht, De overwinning gaat hier naar Louis v Boxtel, die zijn duif draait om 12.00.36 goed voor 1519 mtr/min. De laat ste prijs gaat naar een duif die 1436 mtr/min maakt, concoursduur 12 minuten. tiviteitencommissie, Denise, Jessica, Alexander, Rowan, Dion. Zij hebben het afgelopen jaar zoveel werk verzet en daardoor ook nog eens zoveel extra inkomsten voor onze afdeling ’’ver diend”, dat dit een zeer groot compliment waard is. Daarom namens alle leden, hartelijk dank en ik hoop nog lang met jullie te mogen samen- werken. Een extra woordje van dank voor de redactie van ”De Gèsselse” voor alle artikeltjes die ze dit jaar voor ons publiceerden. In de volgende Roef-snipper die voor de vakan tie nog uitkomt, kun je vele leuke verslagen en foto’s over alle activiteiten terugvinden. Veel leesplezier en hopelijk iedereen een hele pret tige zonnige vakantie!!! Onder leiding van Mark Wotte en Andre Wentzel, de nieuwe technische staf van Willem II, en zonder de naar AZ vertrekkende Martin van Geel begon Willem II op maandag 24 juni aan de voorbereiding op het voetbal seizoen 2002-2003. Na vijf dagen trainen speelt Willem II op zater dag 29 juni om 19.00 uur zijn eerste oefenwed strijd op sportpark de Alsie in Diessen. Voor Willem II zijn er op dit moment nogal wat vraagtekens. Spits Mariano Bombarda gaat de club definitief verlaten, Quinn van West Brom wich Albion wordt zijn vervanger. Danny Land zaat staat nog steeds in de belangstelling van o.a. Ajax. Een eventuele ruil met Tomasz Gala- sek behoort nog steeds tot de mogelijkheden. Ook voor Geert de Vlieger, de doelman van het nationale elftal van België, bestaat er belang stelling. Standaard Luik en Club Brugge willen de doelman graag inlijven, maar of dit finan cieel haalbaar is blijft voorlopig een vraagteken. Op het moment dat Willem II in Diessen speelt, zal hierovér meer duidelijkheid bestaan. Waarschijnlijk zal de Tilburgse ploeg de, door verkoop van een van deze spelers, vrijkomende middelen besteden aan nieuwe aankopen. Voor het R.K.D.S.V.-combinatieteam zijn er minder vraagtekens. De volgende spelers zullen voor het team uitkomen: John van Bijsterveldt en Michel Aarts(Beerse Boys), Chris van Dorst en Ad Verhoeven(EDN ’56), Edgar Buylinckx en Pieter Peters(Hilvaria), Hubert Jan Hessel- mans en Jeroen Uitslag (SVSOS), Niels Smol ders en Ruud van de Wouw (Tuldania) en de RKDSV-ers Bart Abrahams, Hans de Brouwer, Joris Derks, Ton de Kroon en Bas van Rooij. Coach van de Diessense-combinatie is Adrie van de Wouw, trainer van Tuldania. Verenigingsuitslag: Th Colsen 1 (4 mee) A v Hullen 2, 5 (4 mee) A Westgeest 3,4 (7 mee) L Kennes 6 (7 mee) Zondag is de eerste jonge duiven vlucht van uit Duffel vervlogen, afstand ca 70 km. Hiervoor zijn slechts 125 jonge duiven ingemand. ROEF HANDBAL Na een zeer geslaagd combi-tournooi samen georganiseerd met Taxandria op onze velden, waar maar liefst 50 teams aan deelnamen, een hele mooie fiets-skeelertocht en een grandioos gezellig familie-vriendentournooi zit het hand- balseizoen er zo’n beetje op, op een paar ver gaderingen na. Vanaf de B-jeugd zijn er akti- viteiten geweest op de trainingsavond. Jessica heeft les gegeven in aerobics Attack en Combat, we zijn wezen squashen in Goirle, gaan laser- schieten in Tilburg en op ons eigen terrein, wegens weersomstandigheden een alternatief ’’beach-handbal-tournooitje” gespeeld. Het was heel leuk en we hebben dit seizoen dan ook op een hele prettige ontspannen manier af gesloten. Hartelijk dank aan de leden van de ac- Zaterdagavond 15 juni was er een feestavond georganiseerd voor alle vrijwilligers (en sponsors) van Audacia in de kantine op het Audaciaterrein. Audacia telt ruim 200 vrijwilligers. Drie daarvan zijn deze avond in de bloemetjes gezet. Broeder Fernaodo uit Den Bosch kwam namens het NKS (Nederlandse Katholieke Sportfederatie) een leidster/vrijwilligster huldigen. Jeanne Denissen was volkomen verrast met de oorkonde die ze in ontvangst mocht nemen. Jeugdvoorzitter Ruud Trines feliciteerde Jeanne namens Audacia. Vrijwilligers van het Jaar 2002 werd het echtpaar Jan en Riet van Dijk-Lapien. Jarenlang hebben ze leiding gegeven aan de kantinecommissie; Audacianen in hart en nieren! Voorzitter Louis van den Meijdenberg overhandigde Jan en Riet een prachtig ingelijst dorpsgezicht en bedank te hen voor alle energie en tijd voor Audacia. Zonder vrijwilligers heeft een sportclub geen bestaansrecht. PAGINA 11 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 26 JUNI 2002

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 11