MEUBELEN - TAPIJTEN - GORDIJNEN Voorlezen in de bibliotheek JM Aan: alle Moergestelse kinderen van de basisscholen ZJah Miezels J C u ‘g d VakaNti e ui e ei[k Antonius pleinfeest jFjeu^vak»Ntiemeek VIDO (Vrouwen in de overgang) INLEVEREN VÓÓR MAANDAG 17 JUNI NAAM: GROEP: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 Ik wil WEL NIET kamperen (alleen voor groep 7 en 8) SCHOOL: Bienekebolders Graaf van Ursel Hertog Jan Andere school TELEFOON: Belangrijk om te weten: Geen bijzonderheden ik heb epilepsie ik heb suikerziekte ik ben allergisch voor Ik wil graag in de groep bij: 1. 3. 4. omcirkelen wat van toepassing is evt. aanvullen Leverbaar in stof en leder. Masi/ a/lijd.'homu/Maar Het voorleesseizoen werd in de bibliotheek van Moergestel zeer feestelijk afge sloten. Tijdens de Nationale Voorleesdag op 15 mei kwam een zeer vriendelijke heks op bezoek. Zij zorgde voor een erg leuk voorleeshalfuurtje. Heks Anneke had een boek meegebracht over een toverstokje. Het was een grappig en spannend prentenboek. De kinderen smulden van het verhaal en daarna nog van een lekkere traktatie. Tijdens de zomermaanden is er dus geen voorleeshalfuurtje. In oktober gaan we weer van start met voorlezen. De opening van het voorleesseizoen is tijdens de kinderboekenweek. Alle kinderen van 3 t/m 6 jaar zijn dan weer elke woensdag welkom. Iedere le en 3e woensdag van de maand is er een informatieochtend van 9.30-10.30, waar vrouwen tussen plm. 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. De komende koffieochtend is woensdag 19 juni 2002. Bij iedere informatieochtend bestaat de moge lijkheid om je op te geven voor een gespreks groep, 12 keer voor 34,10. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164 te Tilburg, ingang park de Ho- rion. Voor informatie 456 2738 of 542 6591. Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de jeugdvakantieweek! Dit jaar wordt die gehouden van 12 t/m 16 augustus, dus de laatste week van de zomervakantie. Het thema is: Middeleeuwen WAT GAAT GROEP 1-2 ALLEMAAL DOEN? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje 1-2 staan, waar je door de leiding wordt opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, begin nen we met een spel. Öm 12.00 uur zijn jullie weer terug bij Den Donk, ’s Middags is er geen programma. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. De bus brengt jullie naar het Phillips van Lenneppark in Eindhoven, om daar de hele dag te spelen. Brood en drinken niet vergeten dus. Om 16.00 uur is de bus weer terug bij Den Donk. Woensdag is er een theatervoorstelling. Om 9.30 uur worden jullie verwacht bij Den Donk. Om 12.00 uur kunnen jullie weer opgehaald worden bij Den Donk, ’s Middags zijn jullie vrij. Donderdagmorgen is het druk. Van 9.30-12.00 uur gaan jullie knutselen, spelletjes doen en pannenkoeken bakken bij Den Donk. Zelf knutselmaterialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel je naam op. ’s Middags zijn jullie vrij. Vrijdagmorgen worden jullie om 9.30 uur ver wacht bij de Pierenberg om een leuk bosspel te doen. Om 12.00 uur kunnen jullie daar weer opgehaald worden. De Pierenberg is niet toegan kelijk voor auto’s, dus brengen met de fiets is het makkelijkste, ’s Middags kunnen jullie uit rusten, of met je ouders naar de kindermarkt gaan. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. WAT IS HET PROGRAMMA VOOR GROEP 3-4-5? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met een spel. Óm 12.00 uur gaan jullie naar huis, ’s Mid dags bouwen jullie van 13.30 tot 16.00 uur hut ten bij den Donk. Dinsdagmorgen hebben jullie het druk. Jullie worden om 9.30 uur bij Den Donk verwacht voor een spelcircuit, pannenkoeken bakken en om te oefenen voor de bonte middag. Om 12.00 uur gaan jullie naar huis. Van 13.30-16.00 uur worden jullie bij ’t Draaiboompje verwacht om een toernooi te spelen. Woensdag gaan jullie op stap. De bus brengt jul lie om 9.30 uur naar de Beekse Bergen. Wel eten en drinken (en zwemkleding) meebrengen, want jullie zijn om 16.00 uur pas weer terug. Donderdagmorgen worden jullie om 9.30 uur verwacht op de trimbaan aan de Pijnendijk. Tot 12.00 uur spelen jullie daar diverse bosspe len. ’s Middags worden jullie om 13.30 uur ver wacht bij Den Donk. Gezamenlijk gaan jullie naar Den Boogaard, waar iedereen zijn kunsten kan vertonen tijdens de bonte middag. Om 16.00 uur zijn jullie weer terug bij Den Donk. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30- 12.00 uur gaan jullie knut selen bij Den Donk. Zelf materialen meebren gen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ’s Middags begint om 13.30 uur de kindermarkt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mogen jullie je spullen klaarleggen, met een ma ximale vraagprijs van 10,00 Euro per artikel. Levende have (dieren dus) mogen niet verkocht worden op de markt. Wel mag je eventueel een briefje ophangen. Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ou ders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. HET PROGRAMMA VOOR GROEP 6-7-8 Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met het bouwen van hutten. Om 12. 00 uur gaan jullie naar huis, ’s Middags worden jullie om 13.30 uur op de fiets bij Den Donk verwacht. Van daaruit gaan jullie gezamenlijk naar de trimbaan voor een bosspel. Om 16.00 uur zijn jullie weer terug bij Den Donk. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Tot 12.00 uur gaan jullie op speurtocht. Om 13.30 uur verzamelen jullie bij Den Donk. Op de fiets vertrekken jullie voor een Middeleeuwse spelmiddag. Om 16.00 uur zijn jullie weer terug bij Den Donk. Woensdagmorgen worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Tot 12.00 uur proberen jul lie zo rijk mogelijk te worden. Om 12.00 uur gaan jullie thuis eten, waarna jullie van 13.30-16.00 uur bij ’t Draaiboompje een toernooi spelen. Donderdagmorgen vertrekken jullie om 9.30 uur vanaf Den Donk. Per bus gaan jullie naar de Tongelreep in Eindhoven. De bussen zijn pas om 16.00 uur weer terug, dus eten, drinken en niet te vergeten zwemkleding meebrengen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan we knutselen bij Den Donk. Zelf materialen meebrengen mag (liev er geen verf), maar zet er wel even je naam op. ’s Middags begint om 13.30 uur de kinder markt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mogen jullie je spullen klaarleggen, met een maximale vraagprijs van 10,00 Euro per artikel. Levende have (dieren dus) mogen niet verkocht worden op de markt. Wel mag je eventueel een briefje ophangen. Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de dis co. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. Overnachting Voor de kinderen van groep 7 en 8 is het mo gelijk om een nacht te kamperen. Geef je je op voor de overnachting, dan wordt maandag met je leiding besloten welke avond jullie gaan kam peren. De bewuste avond word je ’s avonds om 18.30 uur, op de fiets, verwacht bij Den Donk. Een luchtbed (liever geen stretcher), slaapzak en eventueel zaklamp moet je meebrengen. Zorg ervoor dat je een lange broek en trui of eventueel j as bij je hebt, want het kan ’s avonds flink afkoelen, ’s Morgens ben je rond 8.00 uur weer bij Den Donk terug. DE KOSTEN Ondanks verhoging van de subsidie, zijn we ge noodzaakt de deelnamekosten op te schroeven tot 10,00 Euro. Tenminste, als je je vóór maandag 17 juni opgeeft! Wil je kamperen, dan komt daar 2,50 Euro bij (dus dan zijn de kosten 12,50 Euro). Bij te laat inleveren betaal je het dubbele bedrag (dus 20,00 Euro) en is het NIET meer mogelijk om mee te gaan kamperen. We hebben namelijk een beperkt aantal slaapplaatsen. Te laat inle veren betekent ook dat we er geen rekening mee kunnen houden bij wie je in de groep wilt. Lever dus op tijd in! Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in en doe het strookje samen met gepast geld, in een envelop, ip de brievenbus bij Fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaarden tehuis) of bij Fam. Donders, Eijsenbrand 20. En ouders, we zijn nog steeds op zoek naar lei ding. Dus als u tijd hebt en mee wilt doen, ver meld dat dan op onderstaand strookje. Doe je mee, bewaar dan deze brief; zodat je weet wat je gaat doen en waar je moet zijn. De complete woninginrichter Er 's (gratis) Parkeerruimte bii onze winkels in overvloed!!! In samenwerking met Peter van de Poel en K.RJ. en K.V.O. van Biest-Houtakker gaan we een gezellig samenzijn organiseren in de vorm van een Pleinfeest rond de kerk. Diegenen die willen kunnen eerst naar de H. Mis van 10.00 uur en daarna lekker koffie drinken. Ook zijn er leuke dingen te doen voor zowel groot als klein. Zondag 16 juni van 11.00 tot 17.00 uur. KVO Biest-Houtakker is aanwezig met een creatieve kraam, ’n Aantal dames heeft flink zit ten knutselen en deze mooie dingen worden door hen verkocht. We hopen met z’n allen op een goede, maar vooral gezellige opkomst. De toegang is gratis. Bestuur KVO Biest-Houtakker Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek! PAGINA 3 2. MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 12 JUNI 2002

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 3