MEUBELEN - TAPIJTEN - GORDIJNEN Damesgymclub huldigde leden Poirters WARTiERKE Feestcafé Cambrinus 1 jaar open JM Activiteiten Bezoekerscentrum Oisterwijk I VN-wandeling in De Brand Verzamelbeurs Boxtel X Jan Miezels SLOGGI ACTIE Protestantse Gemeente Oisterwijk Minicursus ’borstvoeding geven’ 10 Juni start de mini- I cursus ’Borstvoeding y geven’ van de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk. Agenda juni 2002 Leverbaar in stof en leder. De geheimzinnige onderwaterwereld In de Kerkstraat is kindernevendienst en crèche. Jeugdkerk van 15-17 jaar. Rock Solid Club Slotavond 7 juni! Op woensdag 12 juni om 14.00 uur is er in Be zoekerscentrum Oisterwijk van Natuurmonu menten een Doemiddag voor kinderen van 8 t/m 12 jaar. De middag duurt tot 16.00 uur. De kosten bedragen €1,13 voor leden van Natuurmonumenten, niet-leden betalen €1,59. Reserveren is nodig. De onderwaterwereld is een wereld apart, waar hele andere dieren en planten leven dan in onze wereld. Vanmiddag ga je met een schep net, een aquarium en een soort microscoop zelf deze wereld onderzoeken. Hoe ziet een libelle- larve eruit? Dat blijkt een enge rover te zijn! Een geelgerande watertor is ook niet zo’n lieverdje. Misschien vang je wel een bloed zuiger... Informatie en reserveren bij het Bezoekers centrum, tel. 521 9209. 7 Mei jl. had Damesgymclub Van de Loo haar jaarlijkse ontspanningsavond. Na een korte fietstocht werd de avond voortgezet met spelletjes en het nuttigen van hartige hapjes met 'n drankje. Vier leden werden door erelid Lenie Hermus gehuldigd wegens: 30-jarig lidmaat schap: Truus van Kempen, Lies Wolfs en Ans Hoppenbrouwers. 20 Jaar lid: Toos Roosen. Jo Michels (30 jaar lid) en Jo Jansen (20 jaar lid) waren helaas verhinderd. ALS JE JARIG BENT MOET JE DAT VIEREN EN DAT GAAN WE DUS OOK DOEN. Dus zorg dat je er bij bent en haal die toe gangskaarten snel op. (max. 2 p.p.). Juni-maand, Sloggi-maand. De 3+I slip gratis is ook dit jaar weer in de maand juni. De maand dat heel Nederland weer klaar is om heerlijk van de zomervakantie te gaan genieten. De ideale tijd om wat extra slips en tops te kopen. MODEHUIS jeugd-en jongerencentrum Op donderdagmorgen 13 juni om half tien vertrekken we vanaf het kapelletje aan de Schoorstraat voor een lange wan deling door de Brand. De Brand is een van de weinig resterende moe rasgebieden in onze omgeving. Bovendien is er veel afwisseling van bos, weitjes en hakhout. Daardoor kent het gebied een heel gevariëerde flora en fauna. De Brand staat o.a. bekend om zijn vele vlindersoorten. Omdat we ook door vrij natte gedeelten komen is het misschien verstandig om laarzen aan te trekken. Degelijk schoeisel is in ieder geval aan te raden, omdat de wandeling ongeveer 3 uur duurt. Na afloop is in café Boslust (voor eigen rekening) de koffie bruin. Deelname is gratis. We vieren de verjaardag op maandag Op MAANDAG 1 juli is het feest in de tent, we hebben muziek die avond van onze eigen DJ. Bart en we hebben op deze avond nog een LIVE-optreden van Edwin Roelvink (Meisjes van de nachtVoor deze avond zijn gratis toegangskaarten af te halen aan de bar bij Cambrinus. (let op: vol vol). Ook is er voor iedereen gratis gebak op deze feestelijke avond. Wat we verder deze avond nog meer gaan doen blijft een verrassing. Als je je kindje borstvoeding wilt geven, dan wil je gedegen en uitgebreide informatie; want wat zijn nu eigenlijk de voordelen van moeder melk? En hoe gaat het zeslf voeden in de prak tijk. Hoe weet je of je kindje voldoende voeding binnen krijgt, en wat kun je doen als het niet gaat zoals je graag wilt. Hoe minder je door eigen opvoeding en ervarin gen met dit natuurlijke proces vertrouwd bent geraakt, des te meer hulp kun je erbij gebruiken. Met goede informatie en meer kennis van zaken kun je de goedbedoelde, maar vaak tegenstrij dige adviezen, die je ongetwijfeld van alle kan ten krijgt, naar waarde schatten. Je hoeft geen diepgaande studie van borstvoe ding te maken. Het gaat erom dat je zelfvertrou wen tegen een stootje kan, en dat je je eigen ver antwoordelijkheid kunt nemen. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk een minicursus van drie avonden bij jouw in je omgeving. Voor meer informatie over inhoud, plaats, tijd en eventuele aan melding kun je contact opnemen met Jessica Jansen tel. 013 5132643. n /toffie ïtaal r-Mt u k/aai Zondag 9 juni 2002 organiseert de Ver eniging van Boxtetse Verzamelaars een verzamelbeurs in Gemeenschapshuis De Rots, Nieuwe Nieuwstraat 7 te Boxtel van 10.00 tot 13.00 uur. Op deze drukbezochte en gezellige beurs kun nen geruild worden: postzegels, munten, prent briefkaarten, stickers, sigarenbandjes, tele foonkaarten, melkkuipjes enz. Verder wordt er op iedere ruilbeurs aandacht besteed aan een speciaal verzamelthema. Voor zondag 9 juni is dit: Treinen. Voor de jeugd is er een speciale attentie. In de Kerkstraat vieren we de maaltijd van Brood en Wijn. De cantorij verleent haar medewerking aan deze dienst. We lezen Jesaja 57: 14-21 en Mattheüs 9: 9-13 Het thema van de lezingen is: Mensen met lef gevraagd. Vorige week schreef ik iets over groen en groei. Het pro ces van groeien verloopt niet altijd gracieus, maar sprongsgewijs, met uitschieters. Het gaat deze morgen over een mens, die verstrikt is geraakt, Matjah of Mattitjahoe. Zijn naam betekent: geschenk van God. Maar deze mens is verstrikt geraakt, vastgelopen in het leven. De mensen om hem heen kijken alleen naar zijn buitenkant. Jezus gaat verder hij kijkt achter de maskers van mensen, delft hun gezicht op en biedt nieuwe groeikansen. Jezus gaat met deze man aan tafel. Daarmee raakt hij een gevoelige snaar bij Mattitjahoe, maar ook - met een heel andere uitwerking- bij de godsdienstige leiders in zijn tijd. Zij voerden een discussie met wie je wél of niet aan tafel behoorde gaan, om mocht gaan. Voor Jezus zijn alle volksgenoten tafelge noten, hoe verstrikt ze ook zijn. Met zijn provo cerende gedrag zet Jezus de discussie op scherp en toont Hij lef. Mattitjahoe krijgt later een andere naam, waarin duidelijk wordt dat hij een leerling is geweest die heeft verstaan wat Jezus bedoelde. Een man, die groeide vanuit de cri sis. Zijn nieuwe naam luidt Levi. Het is afgeleid van het woord ’lev’ dat hart, kern betekent in de bijbel. Door Jezus kreeg God opnieuw stem in zijn hart en dat geeft groeikansen. Op een folder van de bekende Loesje las ik eens ’’leven is het meervoud van lef(v)”. Leven vanuit je hart, daar is lef voor nodig en er komt ruimte om te groeien. Zaterdag 1 juni; skeelerhockey; 14:00 uur; entree €0,50; leeftijd van 8 tot 12 jaar. Woensdag 5 juni; stoepkrijten; 14:00 uur; entree 1,-; leeftijd vanaf 6 jaar. Zaterdag 8 juni; speurtocht; 14:00 uur; entree 1,-; leeftijd vanaf 8 jaar. Woensdag 12 juni; film ’Minoes’ o.v.; 14:00 uur; entree 1,20; leeftijd vanaf 6 jaar. Zaterdag 15 juni; picknick spelletjes met een ritje in een huifkar! 13:30-16:00 uur; entree €3,-; alle leeftijden; inschrijven t/m 12 juni. Woensdag 19 juni; bingo; 14:00 uur; entree 2,-; leeftijd vanaf 8 jaar; met fantastische prij zen! Zaterdag 22 juni; Roefeldag. Woensdag 26 juni; oefenen Talentenpodium. Nu kun je alvast oefenen voor je optreden. Als je vragen hebt of uitleg nodig, kun je het nu doen! Zaterdag 29 juni; grote afsluiting! Talenten podium; zaal open 13:30 uur. Inschrijfformu lieren op basisscholen in Moergestel en bij ’t Kwartierke; inschrijven t/m 26 juni. Tweeny disco 19:30-23:00 uur; entree GRATIS, leeftijd van 10 tot 15 jaar. Zondag 9 juni Kerkstraat 64, Aanvang 10.15 uur. Voorganger ds. W. van Egmond. Kivitslaan 3; Aanvang: 9.30 uur. Voorganger mw. dr. D. Timmers uit Lage Zwaluwe. Op 1 juli a.s. is het precies een jaar gele den dat wij de deur van ons Feestcafé de Cambrinus opende. De Cambrinus is in een jaar uitgegroeid tot ’n gezellig Feest café waar velen al hun weg naar toe heb ben gevonden. Jong en oud kent dit café dat vóór in Den Boogaard is gevestigd. Voor het komend jaar zijn er een groot aantal activiteiten gepland in de Cambrinus. Verder kan men in de Cambrinus genieten van de muziek, een potje darten, dansen, springen of gezellig bij de open haard zitten. Al deze bezigheden zijn bij de jongeren van Moergestel, en de verre omtrek, bekend en ze maken er dan ook gretig gebruik van. En dat alles is dus precies op 1 juli een jaar geleden begonnen. De complete woninginrichter Er 's (gratis) Parkeerruimte b’j onze winkels in overvloed!!! PAGINA 3 Off i HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 DE GÉSSELSE’ - WOENSDAG 5 JUNI 2002

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 3