S CHOENMA KER M/ V Volksfeest Biest-Houtakker n lil II 2-Daagse tocht voor wandelaars mét de hond C.S.O. zoekt voor uitbreiding een: C.S.O. b.v. is een modern opgezette onderneming. actief op het gebied van en ambitie voor zijn werk orthopedische schoen- iemand die over de juiste mentaliteit beschikt om gezamenlijk een kwaliteitsproduct te kunnen vervaardigen techniek.C.S.O. is het productiebedrijf van een samenwerkings verband tussen vijf grote ortopedische goede secundaire arbeidsvoorwaarden bedrijven. Voor deze een interne opleiding Carpooling is bespreekbaar en andere schoen- technische bedrijven in binnen- en buitenland solliciteren bij Dhr. W.A.M. Ligtvoet, vervaardigen wij m.b.V moderne CAD/CAM appa- Industrieweg 21b ratuur schachten en onder 5066 XJ Moergestel werken. Door de toenemende (013) 513 24 75 T vraag naar onze producten info@cso-orthopedie. n! E www. cso-orthopedie. n! W van het werkaanbod. Orthopedische Schoentechniek De gemeente Diemen Inlichtingen: Belangstellenden kunnen informatie inwinnen of schriftelijk Wij bieden: een uitdagende functie met toekomstperspectieven binnen een bestaanszekere organisatie een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Wij vragen: iemand met ervaring in de schoenenbranche iemand met verantwoordelijkheidsgevoel, motivatie Orthopedische Schoentechruefc kennen wij een structurele groei 1: :'.-M dankt Kanoboerderij 'De Reus^l' (Guus Mulders) voor de. fantastisch verzorgde dag afgelopen vrijdag^ PAGINA 9 SS t Op 31 mei, 1 en 2 juni 2002 wordt in het kleine, maar oer gezellige kerkdorp Biest-Houtakker het 24e Volksfeest Biest-Houtakker gehouden. Dit had de 25e versie van dit mooie gebeuren kun nen zijn, ware het niet dat de MKZ-cri- sis, die in 2002 Nederland teisterde, roet in het eten gooide. Daarnaast is er een optreden geplan van het bijna legendarische duo Saskia Serge. Wie twee jaar geleden de Country Night bezocht kan beamen dat dit toch al niet zo jong meer zijnde duo het binnen de kortste keren voor elkaar kreeg om de tent op zijn kop te krijgen. Met andere woorden echt country fist op de Biest! DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 29 MEI 2002 Na deze teleurstelling verwerkt te hebben, heeft de Stichting Volksfeest echter niet stilgezeten, maar is doorgegaan met het werken aan het Volksfeest 2002. Dat wordt dan wel niet het 25ste, maar wat in het vat zit verzuurt niet. Het programma voor de feesttent aan het Vossenhol staat. De organisatie is de ingeslagen weg voor de vrijdagavond gaan uitbouwen en kiest voor de zaterdagavond na drie jaar ’’Limlands” weer voor het ’’Hollands” of mogen we toch het ’’Brabants” zeggen. Op vrijdagavond 7 juni begint het wandel- weekend en worden de deelnemers verwacht op een lokatie aan de rand van de Loonse en Drunense Duinen. Om 19.00 uur start hier een gezamehlijke wandeling van 10 km rond en door de duinen. Aan het eind van de tocht wordt iedereen weer ontvangen bij het vertrek punt, waar nog een gezellig avondje plaatsvindt en de deelnemers kunnen blijven overnachten in de eigen tent. De volgende dag hebben de wandelaars met de hond een langere wandeling voor de boeg, namelijk 20 of 30 km naar keuze. Afhankelijk van de afstand kan tussen 8.00 en 11.00 uur ge start worden, vanaf het startpunt in Haaren. ”Een gemiddelde loper legt een afstand van 5 km per uur af, dus de tocht van bijvoorbeeld 20 km zal circa 4 uur gaan duren. Dit wil natuur lijk niet zeggen dat de tocht in een keer uit- Het voorjaar zit weer in de lucht; tijd om er op uit te trekken en lekker naar buiten te gaan. Wat is er nu leuker in deze tijd van het jaar dan een mooie wandeling te maken in de prachtige natuur die Midden-Brabant rijk'is? Ook voor de hond is het tijd om weer eens lekker de benen te gaan strekken en erop uit te gaan met de baas. Op 7 en 8 juni a.s. organiseert Hondenvereniging Kyon daarom een unieke activiteit voor iedereen die van wandelen met zijn of haar hond houdt. Kortom een programma, dat een bezoek aan het oer gezellige Biest-Houtakker op vrijdag, 31 mei en/of zaterdag, 1 juni a.s. de moeite waard maakt. Het voor- en tussengerecht alsmede het toetje wordt verzorgd door FantasyFM. De voorverkoop voor het vrijdag- en zaterdag avond programma is op donderdag, 18 april 2002 van start gegaan met als voorverkoop adressen D’n Bolck Biest-Houtakker, Hercules Diessen, Carolus Hilvarenbeek, Joske in Reusel en De Klaore te Moergestel. Ook dit jaar heeft de Stichting Volksfeest Biest- Houtakker weer voor een mooie web-site gezorgd, die met uitgebreide informatie en ver wijzingen naar de nodige links alle vragen kan beantwoorden. Raadpleeg daarom gerust een www.volksfeest.com. gelopen moet worden; de deelnemers hebben de hele dag de tijd.”, aldus een woordvoerder van de hondenvereniging. Aan het einde van de dag wordt de inzet voor de dag zeker beloond in de vorm van een lekkere barbecue. De kosten voor het weekend bedra gen 18,50, inclusief overnachting, ontbijt, lunchpakketje en bbq. Voor deelname alleen op zaterdag bedragen de kosten 12,50, inclusief bbq. Inschrijven voor dit weekend kan nog, voor zowel de vrijdag en zaterdag, als alleen de zaterdag. Wil je meer informatie over de wan deling, dan kun je met alle vragen terecht bij Evelien Vromans (533 5540) of Willy Verhagen (0411-625239). Reageren per e-mail kan natu urlijk ook: evelien.vromans@12move.nl of willy-henkverhagen@hetnet.nl ZATERDAG, 1 JUNI: HOLLANDSE AVOND Op zaterdagavond, 1 juni verwacht men een echte Hollandse Volksfeestavond. Na een aan tal jaren feestmuziek uit Limburg met Rowen Hèèze is dit keer gekozen voor Brabantse feest muziek met One Two Trio en met Huub Hang op. Het One Two Trio is een echte Nederlandstalige feestband, die een ’Hollandse avond’ van het etiket ’feest gegarandeerd’ kan voorzien. De band bestaat uit Freek van Daal (gitaar en lead- zang) en de gebroeders René (bas en zang) en Joris Cijffers (drum en zang). In korte tijd groei de de band uit tot een van de meest gevraagde live feestbands van Nederland. Wie One Two Trio zegt, zegt ongetwijfeld ’’Juffrouw Toos”, ’’Tien Kleine Tuinkabouters” of ’’Series Uit Mijn Jeugd”. De band, die als vaste huisband van het programma Evers Staat Op’ fungeert, heeft inmiddels vier albums uitgebracht met als laatste ’Zin In Een OneTwoTriootje’-. Naast One Two Trio staat voor zaterdagavond Huub Hangop geprogrammeerd. Deze Roosen- daalse artiest met markante hits. Als merk waardige toppers kunnen genoemd worden ’Het Vrachtwagenchauffeurslied’, ’Je wordt weer een vent in de sjoarma tent’, ’Ik lauf lang’ en van recentere datum ’Ik wil ook zo’n broek met van die zakken aan de zijkant’ en ’Haal die vinger uit je neus, schat’ zijn klappers en mee zingers, die iedereen kent en die zeer zeker sfeerverhogend werken. ZONDAG, 2 JUNI: OP DE BUURT OP DE BIEST! Het sluitstuk van het Volksfeest Biest-Hout akker wordt gevormd door het programma, dat zich voor een groot deel buiten en in de onmid dellijke omgeving van de feesttent aan het Vossenhol plaatsvindt. VRIJDAG, 31 MEI: COUNTRY NIGHT De twee jaar geleden ingeslagen nieuwe weg voor de programmering van deze avond is zowel de bezoekers als de organisatie goed bevallen. Country Night of wel Country Time was een thema dat uitstekend scoorde. Voor dit jaar heeft de organisatie de fantastis che Black Hills Country band weten te con tracteren. Deze band afkomstig uit Kaulille in het Belgische Noord-Limburg heeft met een bezetting afkomstig uit België, Nederland en Duitsland. Al zo’n twintig jaar toert de groep met een countryshow door de Benelux en Duits land. De zes muzikanten van de groep worden gecompleteerd door twee erg goede vocalisten in de persoon van Miss Carine en Jack Sunman. Zowel in genre als act brengt dit duo de nodi ge afwisseling in het optreden. In het pro gramma van Black Hills Country band kom je naast country-rock, tex-mex, cajun en folk ook square-dance, instrumentals, ballads en tradi tionals tegen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 9