3.00 1.59 Kip-stroganoff 1.59 1 Nasivlces 1.00 Slagerij J. van Zon-Reyrink III Mike: 3x goud Nederlands kampioenschap Nebas GEMEENTE BELANGEN 1 Rabobank l Speklappen 4 Gèsselse saucijsjes Beste biljartvrienden, 4 tit 1 mi» N Tot volgend seizoen. Rest mij nog om alle kampioenen te felici teren met hun behaalde kampioenschap. Tevens willen we als biljarters Jan en Hanne- lies bedanken voor de goede verzorging van deze finale avond. De zondag van dit weekend werd er een sprint- wedstrijd in Eindhoven gezwommen. Voor Wendy en haar estafetteteam de kans om Nederlandse records aan te vallen. En dit lukte perfect. Op de 4x200m vrijeslag en op de 4xl00m vrijeslag. Mike zwom hier de tijden van zijn leven op de 200m en 400m vrijeslag. De 100m vlinderslag zwom hij stevige persoonlijke recordtijden. Ook afgelopen weekend zwom Wendy met het estafetteteam weer een Nederlands Record aan flarden. De 4xl00m vrijeslag, 50m bad, moest niet echt tevreden. Na de pauze zwom hij de 100m vlinderslag. Ook hier pakte hij ”goud”, met een tijd die net geen PR was. Hierna kwam de 200m vrijeslag en wederom was er goud. Rauwe ham Gek. ham Moergestel Op zaterdag 27 april vond de jaarlijkse finale avond van de persoonlijke competitie plaats in café ’t Stokske. Het opgekomen biljart publiek werd getrakteerd op enkele hele spannende finales. In de 1ste finale van de avond, de E klasse stonden 2 biljarters van ’t Centrum in de finale. Ondanks een goed begin kreeg Monique Wolfs weinig kansen tegen Jo de Jong. Na 18 beurten had Jo zijn benodigde 12 caramboles verzameld en wist daardoor zijn 1ste prijs in zijn biljartcarrière binnen te halen. Hierna speelden wederom 2 biljarters van ’t Centrum in de finale van de D klasse. Bart Wolfs begon in deze finale sterk maar werd toch door Marcel Oerlemans achterhaald. Het gespeelde gemiddelde van ruim 2,5 in de voorronde kon Bart nu niet be reiken. Marcel wist als eerste zijn benodigde aantal caramboles te behalen en mocht zich daarom kampioen van deze klasse noemen. Een week later zwom Mike het Nederlands Kampioenschap Nebas in Drachten. Op de 50m vrijeslag greep Mike gemakkelijk naar de Nederlandse titel. Op de 400m vrijeslag moest hij zijn meerdere erkennen in zijn ploeggenoot Joost de Hoogh. Zijn tijd was goed, al was Mike Wendy: goud en 3 Nederlandse juniorenrecords In het weekend van 18 tot en met 21 april greep Wendy voor de 3de achtereenvolgende keer naar de Nederlandse titel op de 800m vrijeslag. Dit ging vrij gemakkelijk met als grootste con current haar bril. ”Het was helemaal mistig, ik zag niets”. Haar eindtijd viel dus een beetje tegen, maar de nr. 2 kwam na 10 seconden bin nen. Op de 50m vrijeslag zwom ze bij de dames nog een dik persoonlijk record, 0.29.13 in een 50m bad. JHLF I Op maandag 13 mei komt de fraktie van Ge meente Belangen bijeen voor de voorbereiding van de komende raadsvergadering. Tijdens deze vergadering zal de agenda van raadsver gadering van donderdag 16 mei besproken wor den. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis, 2e etage kamer 7. Op de agenda staat o.a. het voorstel tot het beschikbaar stellen van kredieten voor de reali sering van een cultuurcentrum en een parkeer garage en voor de voorbereidingskosten voor de herinrichting van VW -plein e.o. Voor meer informatie kunt u zich richten tot een van onze raadsleden: Piet Meeuwis tel. 528 4678Cees Rijnen tel. 528 8133, Carel Brands tel 528 2756 of Maria Willems tel. 521 5826. Of bij het secretariaat Frans van lersel tel 528 2500. Tot maandag 13 mei om 20.00 uur in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. Een kopje koffie of thee staat voor u klaar. Gemeente Belangen met ’De Beste Kijk op Elke Buurt en Wijk” Si.ii In de 3de wedstrijd speelden Jos Swinkels, ’t Stokske tegen Wim de Kruijf, de Schouw. In de voorronde had Wim nog van Jos gewonnen. In deze wedstrijd nam Jos het heft in handen en leek bijna onbedreigd de partij naar zijn hand te zetten. Wim vocht zich echter knap terug en in zijn laatste beurt kwam hij net 1 carambole tekort om er een verlenging uit te slepen. Jos wist de partij wel uit te caramboleren en werd hierdoor kampioen. In de B klasse stonden 2 spelers van ’t Draaiboompje in de finale. Na een goed begin nam Ted Verhof hier het heft in handen. Zijn tegenstander Cor Verhagen kwam echter wat later in de partij goed terug. Ted begon wat druk op zijn biljartschou- ders te voelen en miste enkele mooie kansen om de partij uit te maken. Cor bereikte op 1 caram bole na de finish en bood Ted een niet te mis sen kans. Het was weer eventjes geleden dat Ted zich als kampioen kon laten kronen maar dit jaar lukte het weer eens. In de finale van de A klasse speelden wederom 2 spelers van ’t Draaiboompje. Voor Moergestelse biljarters zijn dit 2 goede bekenden, Tini Derksen en Wim Rijnen. Wim nam in het begin van de par tij direct het heft in handen terwijl Tini moeite had om een goede serie op het groene laken te toveren. Halverwege de partij lukte hem dit wel en bijna had hij daarbij Wim achterhaald. Het antwoord van Wim was zeer sterk en hier na trok hij de partij definitief naar zich toe. Ook voor Wim geldt dat het weer enkele jaren gele den was, maar dit jaar werd hij terecht ajs kam pioen gehuldigd. Hierna vonden de prijsuit reikingen plaats onder leiding van dhr. J. Oerlemans, de nieuwe wethouder van o.a. sportzaken in Oisterwijk. I L Bij aankoop van 500 gram ’n bakje van 200 gram GRATIS! nam/preisaiade L—Ml het hier ontgelden. Op de 4xl00m wisselslag faalden de meisjes, maar er komen nog nieuwe kansen. Ook Mike zwom in deze wedstrijd. Hij plaatste zich voor het Nederlands kampioen schap sprint door de limiet op de 50m vlin derslag te halen. Van uw specialiteitenslager: Nasi - Bami - Spaghetti - Stoofvlees - Babi Pangang - Varkenshaas/kip-rol- lade in bruine room saus - Kip Stroganoff - Fricandeaureepjes in paddestoelensaus - Diverse aardappel schotels - Gebr. kip- saté’s - Kant-en-klare maaltijden etc. etc. ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON (013) 513 1.769 1 kg Gehakt of 1 kg Verse worst per kilo 3*1 5 t I DE GÈSSELSE’-WOENSDAG 8 MEI 2002 PAGINA 9 'ij 4 t www.rabobank.nl .WOENSDAG: met GRATIS rijst WO gram De Rabobank heeft iets met fietsen. Niet alleen met de toppers van de Rabobank Wielerploeg, zoals Michael Boogerd die op 11 mei start in de Giro d'ltalia - in Groningen. De Rabobank stimuleert ook het fietsen naar school, winkel of werk. Of gewoon voor de lol. Want fietsen is gezond en goed voor ons milieu. Daarom ondersteunt de Rabobank op zaterdag 11 mei ook de Landelijke Fietsdag. Daar kunnen we allemaal aan meedoen. U ook. Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 100 gram 100 gram «r— MAANDAG EN DINSDAG: 500 gram 5.00 VRIJDAG EN ZATERDAG 500 gram fiRBB t Waar fietst u op 11 mei? 500 gram 5.00 IEDERE WOENSDAG: S 4 E Mi .MURIIWT.l' I t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 9