’’ROEF Podiumplaatsen voor jeugdwielrenner Jasper de Laat Audacia nieuws Fiets-Skeelertocht Moergestel "S’u ■P Bridge in Moergestel Sportvereniging 'SINGL Moergestelse Dartcompetitie 2002 F „11.00 JÉ Opgeven nieuwe jeugdleden Ouders.als u een zoontje heeft dat graag wil voetballen, dan is het nu de beste tijd om hem op te geven voor het nieuwe voetbalseizoen. Er zit nog best jong talent in Moergestel! Voor opgeven kunt u terecht bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22. Uitslagen speelweek 3 (week 18): Veerkes A - Epi 19-1; Epi 2 - Veerkes Z 1 - 9; Veerkes M - Cambrinus 7 - 3; ’t Draaiboompje - Vriend schap 7 - 3; ’t Centrum - Plok 2-8. Stand na speelweek 3: 1. Veerkes Z 3 - 28; 2. Plok 3 - 24; 3. Veerkes A 3 - 24; 4. Veerkes M 3 - 20; 5. ’t Draaiboompje 3 -15; 6. ’t Centrum 3 - 11 7. Epi 1 3 - 10 8. Cambrinus 3 - 8 9. Vriendschap 3-7; 10. Epi 2 3-3. Ranglijst 180-worpen 1. Peter Geerts (Veerkes A) lx. Finishes boven de 751Mare Rijnen (Veerkes A) 103; 2. Robert de Klerk (Plok) 100; 3. Frank v Esch (’t Draaiboompje) 98; 4. Jean Marc v. Herck (Veerkes Z) 91; 5. Frank v Esch (’t Draai boompje) 90; 6. Niels Helmer (Cambrinus) 84. Wedstrijden speelweek 4 Op woensdag 8 mei worden gespeeld: Veerkes Z - ’t Draaiboompje; Vriendschap - Veerkes M Epi 1 - ’t Centrum Plok - Epi 2. .vertrek 10.15 .vertrek 12.30 De zomeravondbridge gaat weer beginnen De zomeravondbridge start op donderdag 16 mei, 1 x per twee weken kunt U bij ons brid gen op donderdagavond aanvang 19.45 uur. Gelieve 10 minuten voor het begin aanwezig te zijn. De data zijn: 16 en 30 mei, 13 en 27 juni, 11 en 25 juli, 8 en 22 augustus. We spelen in De Roozendries, Pr. Margrietstraat 1. ROEF HANDBAL Uitslagen van de eerste wedstrijden van de veldkompetitie: MBJ Roef-Wh.Demons 18-9; Elke maandagmiddag om 13.30 uur is er brid gen in de Roozendries in Moergestel, en dit het gehele jaar door. ROEF HONK- SOFT- PEANUTBAL Donderdag 9 mei: HB asp 11.00 MULO 2 - Roef Zaterdag 11 mei: Peanuts 11.00 driekamp thuis Roef! - Ducks - Wizards HB pup 10.30 Roefl - De Hazenkamp (dubbel) HB asp 11.00 Roef! - Meppers Eersel SB jun 13.00 Centrals - Roef! HB jun Roefl - De Hazenkamp Zondag 12 mei: SB sen 11.00 Kickers - Roefl. HB sen 2 11.00 Bullfighters - Roefl HB.sen 1.14.30 Bullfighters - Roefl GDJ Roef-Taxandria 0-5; GCJ Roef-Were Di 14- 6; DS HVM-Roef 8-9; HS Roef-Desk 12-16; GDJ Elshout-Roef 7-2; GCJ OSV-Roef 10-14; DS Roef-Havedo 13-8; DAJ Roef-Avanti 13-8. Met zowel de skeelertochten als de fietstochten wordt een controle post aangedaan. Hier kunt u bij een kopje koffie of thee en voor de kinderen een bekertje limonade, op adem komen. Ook voor de inwendige mens wordt gezorgd. Dit alles is geheel gratis, met dank aan onze gulle sponsors. Redenen te over om ook mee te doen aan de Fiets-Skeelertocht. Starten is mogelijk vanaf half elf tot twaalf uur vanaf het ROEF! Terrein, Stokeind 13 te Moergestel. De kosten voor deelname bedragen 2,50 per persoon en voor kinderen tot en met 10 jaar slechts één Euro. Voorinschrijven is gewenst, lever hiervoor het inschrijfgeld te samen met uw naam, adres en leeftijd in bij Franky van Boxtel, De Aanstede 16 Moergestel, tel 513 3103. Bij de start ligt uw deelnamekaart dan al klaar en kunt u direct ver trekken. Inschrijven bij vertrek kan uiteraard ook. Doe ook mee en schrijf vandaag nog in! SCHOOLKORFBALTOERNOOI Het op woensdag 1 mei gehouden jaarlijkse schoolkorfbaltoernooi is wederom een groot succes geworden. De wisselbekers zijn dit jaar verdeeld over de Hertog Jan en de Graaf van Ursel. Lijkt korfbal jou een leuke sport kom vrij blijvend op maandagavond vanaf 18.00 uur enkele keren trainen. Voor meer informatie kun je terecht bij Corrie Schilders (513 2326) of Peter Vrijhoeven (513 3455). AUDACIA 2 EN AUDACIA 6 KAMPIOEN Een paar weken geleden is Audacia 2 na een spannende competitie kampioen geworden en even eerder was Audacia 6 dat al, een elftal dat daar welhaast een abonnement op heeft. Nu lijkt het erop dat ook het eerste misschien een feestje mag vieren. Op 12 mei ontmoeten RKDSV en Hoogeloon elkaar in Diessen. Op 2e Pinksterdag 20 mei is het dan Hoogeloon - Audacia in Hoogeloon. Verliest Hoogeloon in Diessen dan volstaat zelfs een gelijkspel voor promotie naar de vierde klasse. Volgende week komen we daarop nog terug. In de periode van 30 maart tot 30 april werd een zestal jeugdwedstrijden verreden. Bas Persoons, Stijn en Jasper de Laat waren telkens hierbij een van de deelnemers in de categorie van hun leeftijd. In categorie 6 start Bas en wist alle wedstrijden in de grote groep uit te rijden. Stijn rijdt in categorie 3 en behoort tot de midden moot van het peloton. Zijn resultaten: in alle zes wedstrijden reed hij van plaats 19 tot plaats 23 op een deelname van bijna 40 deelnemers. De 8-jarige deelnemers starten in categorie 1. Een van de succes volle Pijnenburgrenners is Jasper de Laat. Op 30 maart startte hij voor de eerste keer in Rotterdam dat tevens een landelijk jeugdtoemooi is. Na twee ronden ontstond een kopgroep van 9 renners. Jasper was een van hen en behaalde na een lange sprint een keurige plaats 7. Hij plaatste zich hiermee meteen voor deelname aan het Nationale kampioenschap. 1 April stond Mierlo op het programma; een parcours van 800 meter met 9 bochten. De eerste ronde reed clubgenoot Danny van Poppel met een andere deelnemer weg van het peloton. Jasper reed de volgende ronde ook weg van de grote groep en reed 6 ronden lang alleen solo naar de derde plaats. 7 April in het zuidoosten van Brabant de plaats Oploo. Na een snelle start 5 renners op kop en AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 11 mei: Audacia BI toernooi Nevelo... Audacia Cl toernooi ZIGO Audacia El thuistoernooiaanw. 9.30 Audacia E2 thuistoernooiaanw. 9.30 Audacia E3 thuistoernooiaanw. 9.30 Audacia E4 thuistoernooiaanw. 9.30 Audacia F1 toernooi RKTVV ...vertrek 12.00 Audacia F2 toernooi RKTVV ...vertrek 12.45 Audacia F3 toernooi Beek Vooruitvertrek 7.45 Audacia F4 toernooi Beek Vooruitvertrek 7.45 Dreamteam maakt belofte waar Zondag 21 april was het zover. Het zwaar bevochten kampioenschap was een feit, al moet worden gezegd dat na vijf minuten de schrik er goed in zat. Het klusje zou wel even geklaard worden. Tegen stander Viola wenste hier niet aan mee te wer ken. Een 0-1 achterstand was een feit. Met beide benen op de grond en een geweldige twaalfde man speelde de jongens van het Dream team weer als vanouds. De ommekeer in de wedstrijd kwam en met een 3-1 ruststand kwam het kampioenschap wel heel dichtbij. Na een rustgevende speech van trainer René van Esch werd de tweede helft slechts een for maliteit. De sky dancer werd uitgerold, de disco opgetuigd en de kantine versierd. Na 90 minuten stond een klinkende 6-2 overwinning op het scorebord (Paultje bedankt!). De champagne vloeide rijkelijk op het veld, al waar het kampioenslied luid uit de speaker klonk. Na de nodige versnaperingen in de kleedkamer (waar trainer Van Esch afgekoeld werd onder de douche) werd koers gezet met een speciaal voor Audacia 2 ontworpen platte kar naar ons tweede clubhuis: H de B te M. Later in de kantine is het kampioenschap nog uitbundig gevierd (kantinepersoneel bedankt!). Om even bij zinnen te komen werd koers gezet naar een geweldig diner bij H de- B te M waar ook de laatste uren van deze zonnige zondag werden doorgebracht. Op maandag is het kam pioensfeest in besloten kring verder gevierd. Al met al een geslaagd verlengd weekend. Rest ons langs deze weg iedereen te bedanken die op welke wijze dan ook ons kampioen schap tot een geslaagd feest heeft gemaakt. De twaalfde man langs de lijn, de socio’s, MTV, De Gèsselse, de sponsors, café-restau- rant De Brouwer, Cambrinus, Audacia, be stuur en alle vrijwilligers. Zonder jullie hulp en inzet was dit nooit gelukt! Bedankt, Audacia 2 Dreamteam. FIETS/SKEELERTOCHT 19 MEI We gaan weer fietsen en skeeleren over prachtige routes. De voorbereidingen zijn nog in volle gang, houden jullie deze datum vrij, zodat je ook mee kunt gaan fietsen of skeeleren. De op brengst van deze aktiviteit is bestemd voor onze jeugdteams. Dus trommel je ouders, opa’s, oma’s, tantes, ooms, neven en nichten bij elkaar en trek er met z’n allen op uit! HANDBAL IS ALTIJD RAAK!!! 4^1 weer was Jasper een van hen en sprinte naar een plaats 5. 14 April Bergeyk, wederom een kopgroep van 5 deelnemers met hierbij 3 renners van Pij nenburg. Zij waren zeer succesvol en behaalden de eerste drie plaatsen: Danny van Poppel 1; Dennis van lersel 2; Jasper de Laat 3. 21 april Lieshout. Hierbij reden tien renners voorop met Jasper, Danny en Dennis. Na een lange sprint werd Jasper 5, Dennis 2 en Danny 1 30 April Dommelen weer 5 renners voorop met Jasper, Dennis en Danny. De Pijnenburgjeugd was weer zoals in Bergeyk te sterk voor de con currentie. De uitslag was hetzelfde als twee weken eerder in Bergeyk. Op zondag 19 mei wordt voor de tweede keer de Moergestelse Fiets Skeelertocht georgani seerd. Nieuw dit jaar is een keuze uit twee skee lertochten. Naast de bekende 20 km lange skee lertocht is op verzoek van de talrijke deelnemers van het afgelopen jaar ook een 40 km lange skeelertocht uitgezet. Voor de fietsers is er een keuze uit een tweetal routes. Speciaal voor kinderen en minder geoefende fietsers is er een 25 km route samengesteld. Zij die graag langer genieten van de mooie natuur is er een langere route van 60 km. De keuze is aan u. Zoals voorheen staat meedoen en gezelligheid voorop als eenling of als groep. Dit jaar leiden de routes u via rustige en vaak landelijke gelegen wegen naar het nationaal park de Drunense Duinen. U komt op plaatsen waar u normaal niet komt. Er kan iets moois plaatsvinden Audacia pakt volle winst in eerste wedstrijd nacompetitie Audacia - RKDSV2 - 1 In alle consternatie op de laatste competitiedag 28 april toen EDN'56 (Haghorst) in Casteren een kunststukje uithaalde door die ploeg onverwacht te verslaan en daardoor niet zij maar Audacia op doelsaldo naar de nacom petitie mocht gaan is er bij Audacia (en dus ook bij deze krant) uitgegaan van een verkeerd pro- gramma. Bij het goed lezen van de reglementen had men kunnen weten dat Audacia moest ope nen met een thuiswedstrijd tegen Diessen. Afgelopen donderdag kwam men pas tot die ontdekking; te laat om nog voldoende bek endheid te geven. Nu was er maar een handjevol Audacia-aanhang en waren het voornamelijk Diessenaren die de weg naar de Molenstraat wis- r? ^PECIAL!$ ten te vinden. Die hadden helemaal toegeleefd naar deze wedstrijd. Ten eerste was daar de volle vreugde van het behalen van de tweede periodetitel en ten tweede achtte zij zich ster ker dan Audacia waarvan de laatste keer makke lijk werd gewonnen. Maarhet liep anders! Niet verwacht en toch gekregen ontnam bij Audacia nervositeitgevoelens, waarmee RKDSV duidelijk wel mee belast was. Vooral in de eerste twintig minuten van de tweede helft werden daardoor enkele open doelkansen gemist. Bij rust was de stand 1 - 1. In de achtendertigste minuut van de eerste helft onderschepte Jos Ligtvoet een pass op het middenveld en verkreeg re ruimte om de bal op te brengen tot de zestien meter, waar hij juist op tijd afgaf aan de meegelopen Frans Geerts die onberispelijk binnenwerkte: 1 - 0. Op slag van rust wist Egon Schilders via lat en paal de gelijkmaker te scoren. TOCH WINST Toen RKDSV in die eerste twintig minuten van de tweede helft niet wist te scoren rook Audacia nog kansen. De licht geblesseerde Max van Alphen mocht toch een invalbeurt maken even later gevolgd door Stephen Malm (de broer van Rudo), die daarmee zijn debuut maakte in het eerste van Audacia. Het werd een droomde- buut. In de tweeëntwintigste minuut zag Max een uittrap van Joep Visser op zich afkomen en riep tegen Stephen ’’loop maar vast”. En jawel hoor: Max verlengde de bal met een achter waartse kopbal, die Stephen vrij voor de kee per bracht en hem beheerst versloeg: 2-1. Het is te begrijpen dat de resterende tijd bol stond van de spanning, maar Audacia hield stand en had af en toe het geluk aan haar zijde. Het eindsignaal werd met gejuich ontvangen en de Diessenaren dropen in stilte af. Gelieve 10 minuten voor half twee aanwezig te zijn, gezien de beperkte ruimte geldt hier, wie het eerst komt het eerste maalt. Ook zonder part ner bent U welkom. Speciaal beginnende brid gers kunnen hier ervaring opdoen. Programma zondag 12 mei: Audacia Cl toernooi Boeimeer..vertrek 10.15 We zijn ondertussen 3 weken onderweg in de competitie. Er worden mooie overwinningen geboekt door verschillende teams. Veerkes Z, Plok en Veerkes A voeren na 3 weken de rang lijst aan, alle drie zijn nog ongeslagen. Er wordt op een goed niveau gegooid, gezien de ranglijst van de hoogste uitworpen. Zie hieronder de uitslagen van de derde speelweek en de stand na drie speelweken. Op bijgeplaatste foto het podium van de wed strijd in Mierlo met Jasper op 3 en Danny op 1. Het programma voor de komende weken: 5 mei Hapert; 12 mei Schijndel; 19 mei Netersel; 26 mei Landelijk jeugdtoemooi in Nieuwkuyk; 2 juni Veldhoven; 9 juni thuiswedstrijd Tilburg Reeshof; 15 juni Nederlands kampioenschap Bocholtz Limburg met twee Pijnenburgrenners als kans hebbers voor een podiumplaats. Dennis van lersel moet vanwege zijn leeftijd helaas over naar de volgende categorie in de maand juni. TOERNOOI 12 MEI Zoals je al hebt kunnen lezen in de Roef-snip- per en De Gèsselse organiseren wij op 12 mei ons internationaal tournooi. We hebben elk team ingeschreven en er moeten heel veel hand en spandiensten verricht worden, om de verenigingen op een correcte manier te ont vangen. Er doen 50 teams mee. We verwachten dan ook IEDEREEN uiterlijk om 9.00 uur bij het clubgebouw, (de B-C en D-jeugd om 9.30 uur) zodat alles klaar is om de wedstrijden op tijd te kunnen laten beginnen. We hopen op een mooie, gezellige zonnige dag. ROEF KORFBAL Komende zondag de thuiswedstrijd tegen het puntloos onderaanstaande De weebosch. Daar twee weken geleden de wedstrijd tegen koplo per ZIGO verloren is gegaan, staat er niet meer dan ’de eer’ op het spel. Supporters zijn van harte welkom op ons sportpark Hoog Eigen. Uitslagen: Zigo - Roefl9 - 5 Klimroos A - Roefl A 3 - 5 Kangeroe E - Roefl E0 - 6 Programma 11 mei: Odisco El - Roefl El vertr. 9.45 Roefl Al - OEC Al .11.00 aanw. 10.30 (wordt waarschijnlijk verplaatst naar 15.30 uur) Programma 12 mei: Roefl 1- De Weebosch 210.00 aanw. 9.15 Programma 15 mei: Rosoio - Roefl recreanten AjA, 'DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 8 MEI 2002 .20.00 PAGINA 11

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 11