3 Zakken groenten z ZOEKERTJES ZOEKERTJES WOK IV ZATERDAG 27 APRIL BIG BUCKS EASY MONEY I .eceambo? thema's Eerste optreden dit seizoen Koninginnedag in Leypark UW SPECIAALZAAK Fiets-Skeelertocht Moergestel voor €3.50 B&E Valse voorlichting! o Ze spelen nummers van The Beatles, The Stones, Red Hot Chili Peppers, Neil Young, Alanis Morisette, Crowded House en vele andere. Pop-, Rock; Blues en Country muziek van de afgelopen halve eeuw jven. De vraag om optredens uit binnen- en buitenland is echter veel groter. Slechts in inci dentele gevallen kan een extra optreden wor den toegevoegd. Dit jaar gaan de reuzen nog naar Bergen op Zoom (juni) en naar Antwerpen (september). Live optreden Het Brabants Dagblad van vrijdag 19 april plaatste een foto, waarop vertegen woordigers van de drie partijen, Algemeen Belang, GemeenteBelangen en CDA, het bestuursakkoord ondertekenden en daarmee een coalitie vormden voor de peri ode 2002-2006. Een volslagen misplaatste kop stond boven de bewuste foto, te weten: ’’Visvijver als vervanger van wintertuin”. In het betreffende artikel viel onder meer het navolgende te lezen: ”Zo viel te verwachten dat de wintertuin, de pretijsbaan die de vorige coalitie had willen aanleggen, volledig uit beeld is. Op recreatief gebied stelt het nieuwe Oisterwijkse bewind er wel iets tegenover, een onderzoek naar de mogelijke aanleg van een visvijver. De toeris tenbelasting gaat omhoog, want de visvijver moet (duur) worden betaald.” In het tussen de drie partijen Algemeen Belang, GemeenteBelangen en CDA gesloten bestuurs akkoord staan de navolgende passages met betrekking tot de in het bovenaangehaald citaat vermelde zaken: 1) Er komt een onderzoek naar de mogelijkheid en wenselijkheid om een visvijver aan te leggen; 2) Er worden geen initiatieven ontplooid ter realisatie van een wintertuin; 3) Verhoging van toeristenbelasting is onder meer mogelijk bij uitbreiding van promotie- activiteiten. De suggestie als zou de visvijver een vervanger zijn van de wintertuin gaat volledig mank. Bij de visvijver gaat het om een onderzoek naar de mogelijkheid en wenselijkheid van aanleg van een accommodatie voor een 1200-leden tel lende hengelsportvereniging in de kern Oister- wijk. Evenals men zich inzet voor diverse andere takken van sport, zoals voetbal, tennis, hockey, etc., etc., is het niet vreemd om ook ten behoe ve van déze tak van sport te bezien of er een visvijver gerealiseerd kan worden. In de kern Moergestel ligt al vele jaren een prachtige vis vijver, die gerealiseerd is kunnen worden door dat bij de aanleg van een viaduct grond afge graven moest worden. Zo ontstond simpel weg gezegd voor de visclub een gat en voor rijks waterstaat een dijk zand voor de aanleg van het viaduct. De ’’zandboer” was er gelukkig mee en betaalde er goed voor. De leden van de hen gelsportvereniging in Moergestel hebben des tijds met een leger van vrijwilligers, in samen werking met de gemeente, iets fantastisch gere aliseerd waar veel vissers (maar ook de vele toeschouwers) hun hartje kunnen ophalen. Wat de relatie is van de visvijver met de ver hoging van de toeristenbelasting ontgaat ons. Als een journalist een verdraaiing van feiten geeft of zaken niet weergeeft zoals ze zijn, dan mag zoiets niet onbesproken blijven. Wat de beweegredenen zijn van de journalist om boven staande versie via het Brabants Dagblad wereld kundig te maken, blijft uiteraard gissen. Noud Smits, fractievoorzitter Algemeen Belang I Koninginnesalade per kilo voor €4.50 WIBK 09 Filet americain Alle SOepen panklaar Skeelers en fietsers opgelet. Op zondag 19 mei wordt voor de tweede keer de Moergestelse Fiets Skeelertocht geor ganiseerd. In deze editie kan gedurende de dag, weer ge start worden voor recreatieve fiets of skeeler tochten. Er is voor de fietsers keuze uit twee gevarieerde routes; 25 km of 60 km. Nieuw dit jaar is, ook voor de skeelers, een keuze uit twee afstanden; 20 of 40 km. Meedoen staat voorop en we rekenen weer op een gezellig evenement. Zoals voorheen is er halverwege de route een gratis kopje koffie. Redenen te over om ook (weer) mee te doen aan de Fiets-Skeelertocht Moergestel, noteer de datum zondag 19 mei daarom nu meteen in uw agenda. Voor inlichtin gen zie de aankondigingen, ook kunt u terecht bij Franky van Boxtel tel. 513 3103. WOK 2® Goed gevulde fruittassen WOK 2D Aardappelsalade en huzarensalade oo 3 50 zijn tussen 13.00 uur en 17.00 Uur in het Leypark te bewon deren. Dit eerste optreden van het seizoen van de reuzen wordt het allereerste optreden van het Oisterwijkse FC NOTT met dit illustere drietal. FC NOTT heeft de adoptie van Peer Paorel overgenomen van de Mènnekes. De overkoepe lende Reuzenstichting is daar blij mee omdat de Oisterwijkse reus inmiddels op handen wordt gedragen door FC NOTT. De Koninginnedagviering in Tilburg is het eerste optreden van drie dit seizoen. Omdat bij een optreden telkens zeer veel komt kijken (de begeleidings groep is zestig mensen groot en voor het transport van de reuzen is een vrachtwagen nodig), moet het aantal optredens per jaar tot drie beperkt bli- Deze foto geeft een goed beeld van de enorme belangstelling die de reuzen ten deel vallen. Gèèselse Ermeldindis, Peer Paorel en Heukelomse Mie (vlnr) trekken hier voorbij een tribune van het Bloemencorso in Zundert. DE REUZEN TREKKEN NAAR TILBURG Het nieuwe seizoen begint voor de drie reuzen in Tilburg. Peer Paorel, Gèèselse Ermelindis en Heukelomse Mie treden op Koninginnedag op in het Leypark in Tilburg. In dit park vindt tra ditioneel de grootschalige Koninginnedag viering van Tilburg plaats. De drie reuzen met de begeleidingsgroep van zo’n zestig mensen 64T Marges**' PAGINA 6 B&E O voor 5.00 WOK D3 i.v.m. Koninginnedag zijn wij 30 april GESLOTEN en woensdag 1 mei de hele dag GEOPEND. DEZE WEEK i.vm. Hemelvaart zijn wij donderdag 9 mei GESLOTEN en woensdag 8 mei de hele dag GEOPEND. per ons €0.99 voor 1 .99 kosten, bij 'normale' grootte €2,75-; anders €4,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Te koop: Tenorsax Amati, 4 jaar oud €900,- inclusief boek en koffer. R van Deijl, tel. 513 3015, Ruymheuvel 13. (Sier)bestrating, grond-sloop-opruim-riool- werken, bomen rooien, tuinaanleg, schuttin- gen. Tel. 06-19154052. Zaterdag 27 april: Live optreden Big Bucks Easy Money in Café de Klaore. Communie-cadeautje? Wij hebben ver- kleedkleding genoeg!! O.a. fee, ridder, space man, prinses, etc. en natuurlijk ook glas- en sie raden in Twinkeltje. Elke zondag Schoteldag van 17.00 tot 20.30 uur bij Café De Brouwer. Elke week 'n andere schotel voor maar 6.50. Live on Stage bij Partyboerderij 't Draai- boompje: Frank Smeekensül Zondag 28 april met DJ Jacques. Verfaanbieding! Diverse merken vanaf €1,00. Dus wees er snel bij, want OP OP! Doe Het Zelf Centrum op 't Hoog. Computertypen. Extra: basisvaardigheden computer in Den Donk, vanaf Groep 7. Nog maar enkele plaatsen!!! Typebureau van der Pluijm, 013-5133793, www.typebureau.nl Van Dam Dierenbenodigdheden. Groot assortiment voor: hond, kat, knaagdier, vogel, vis. Voor vragen-info-bestellingen, tel.: 06- 5065 2778. Bezorging 's avonds aan huis. Natuurlijk sta ik ook op de jaarmarkt 5 mei! Wij zijn er ook op de feestjaarmarkt. Voor groot en klein. Op de hoek van het plein. De prijs is klein, het doel is groot. En! We heb ben een grote hoop. De opbrengst is voor een ziekenhuis in Roemenië. Tot ziens. Leen van Herck en vele helpers. Maandag 29 april Hollandse avond! Smart lappen, nederpop, enz. En om 0.00 uur'een extraatje omdat ze jarig is... DJ Bomber, Kruien muts. kosten, bij 'normale' grootte €2,75-; anders €4,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Verfaanbieding! Diverse .merken vanaf €1,00. Dus wees er snel bij, want OP OP! Doe Het Zelf Centrum op 't Hoog. Partytime bij the Turn Tree met Frank Smee- kens en DJ Jacques! Zondag 28 april vanaf 16.00 uur. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www.batavus.com/schepens. Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. Zomergoed te koop vanaf 11 mei bij Koen Swinkels, Schout v.d. Wouwstraat 4. Tel. 013- 5134285. Hitachi Schroefmachine DS120VA Nu voor €175,- Doe Het Zelf Centrum op 't Hoog. Zaterdag 27 april: Live optreden Big Bucks Easy Money in Café de Klaore. Voor persoonlijke sieraden naar uw of mijn ontwerp. Tevens alle voorkomende reparaties en restauraties. Kees Ketelaars, Tilburgseweg 11, Moergestel, 5133168. Pensionstalling voor paarden: ruime boxen, weidegang, wasplaats, grote buitenbak, aan rand van Oisterwijkse bossen. F. Verhoeven, tel. 5136345. Nog eens compleet uit je dak met: Frank Smeekens!!! Zondag 28 april vanaf 16.00 uur. Dus kom op tijd! Communie-cadeautje? Wij hebben ver- kleedkleding genoeg!! O.a. fee, ridder, space man, prinses, etc. en natuurlijk ook glas- en sie- raden in Twinkeltje. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbran den en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Een bruikbaar tweedehandsje over of juist nodig? Dan 's zaterdags voormiddag naar Anto nis, Oirschotseweg 41,513 1114. Muziekvereni ging 'Prinses Juliana’. Te koop: Peugeot 309 Profil 1.1, donker blauw, BJ 1990. APK tot sept. 177.000 km. €680,-. Tel.: 06-5329 6524. Kwaliteitsvoer voor hond, kat, knaagdier, vogel, vis, tegen zeer lage prijzen. Bel en ver gelijk Van Dam Dierenbenodigdheden, tel.: 06-5065 2778. Tevens groot assortiment speelgoed, riemen, benches voor honden. Hitachi Schroefmachine DS120VA. Nu voor €175,- Doe Het Zelf Centrum op 't Hoog. Gevraagd: strijkijzers; speelgoed; plakband; potloden; pennen; schrijfpapier; breigaren; lap pen stof; scharen en naaimachines; oud en nieuw kadopapier; kadolint. Leen v. Herck, tel. 513 2567. Maandag 29 april Hollandse avond! Smart lappen, nederpop, enz. En om 0.00 uur een extraatje omdat ze jarig is... DJ Bomber, Krul en muts. i.v.m. Pinksteren zijn wij maandag de hele dag GESLOTEN en woensdag 22 mei de hele dag GEOPEND. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 24 APRIL 2002

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 6