Wat doet u met Koninginnedag? T FRANSBEC TUINMACHINES \l- \l 1 I Koninginnedag met briljant Oranje! ft Administratief- en secretarieel Medewerker (MTV) 33 jaar CV De Durdraaiers Nog 4 weken!!! *14/ 4 V 4 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Rabobank VERKOOP SERVICE SLIJPEN VERHUUR iTRIEWEG 8d MOERGESTEL TEL. (013) 513 11 40 Gaat u feestvieren, uitverkoop houden of houdt u 't dit jaar wat rustiger? Wat u ook doet, uw bankzaken hoeven niet tot 1 mei te blijven liggen. Via de tele foon en internet kunt u 24 uur per dag uw saldo checken, betalingen doen en beleggen. Interessant? Kijk op www.rabobank.nl. Of bel de Rabofoon. Leve de Koningin! GEEN STEKEN, MAAR PETTEN 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 24 APRIL 2002 PAGINA 5 Je salaris is in overeenstemming met je leeftijd en vooropleiding. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Met het oog daarop, verwachten wij van jou: - Initiatief, zelfstandigheid, inzicht, accuratesse en een goede motivatie. - Uitstekend in staat tot het werken in teamverband. - Een relevante opleiding op MBO-niveau en enige affiniteit met automatisering. Ter ondersteuning van dit enthousiaste team en ter assistentie van de directie, zijn wij op zoek naar een jong en enthousiast: ,Ie taken bestaan onder andere uit: - secretariële ondersteuning (agendabeheer, telefoonbeantwoording, notuleren enz.); - administratieve werkzaamheden met betrekking tot personeel, financiën en organisatie; - postselectie en verwerking; - registratie en archivering van documentenmateriaal en overige bescheiden; - gegevensinvoer en -verwerking in geautomatiseerde informatiesystemen; - het mee verzorgen van reclame activiteiten; - ondersteunende werkzaamheden in de winkel. I.v.m. ondersteuning door onze huidige medewerkster, die na haar zwangerschap voor 16 uur blijft werken, is ervaring niet vereist. Voor uitgebreide informatie kun je contact opnemen met Peter Delisse, telefoonnummer 013-5131140. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae kun je binnen 14 dagen richten aan: Frans Becx Tuinmachines BV. Industrieweg 8d. 5066 XJ Moergestel. OPROEP OUD-LEDEN Aangezien wij niet meer beschikken over de KORTOM: Noteer zaterdag 25 en zondag 26 mei 2002 alvast in je agenda, zodat je het 33-jarig jubileum van CV De Durdraaiers in ’t Draaiboompje te Moergestel niet mist! (24 tot 38 uur per week) v.l.n.r.: Frank de Laat, Robert Wolfs, Mark van Hulten, Mari Ketelaars, Aron de Kruijf, Adrie Koster (prins), Jos van de Heuvel, Jan Ketelaars, Sjef op’t Hoog, Pieter van Bijsterveldt, Peter Ketelaars en Rini op’t Hoog. Frans Becx Tuinmachines BV in Moergestel is een snelgroeiende onderneming, die zich met name richt op verkoop, reparatie en verhuur van tuin- en parkmachines. Bij ons bedrijf, dat sinds 1977 bestaat, staan kwaliteit en service hoog in het vaandel. Het totaal aantal medewerkers bedraagt momenteel 18. Er zijn groeiplannen door de vergroting van ons klantenbestand, verbreding van het assortiment en uitbreiding van het afzetgebied. De beslissing tot de bouw van een geheel nieuw (in 2003 te betrekken) bedrijfspand op een aantrekkelijke zichtlocatie langs de snelweg, sluit hier eveneens bij aan. Op zaterdag 25 mei en zondag 26 mei 2002 viert CV De Durdraaiers haar 33-jarig bestaan. In haar 33-jarig bestaan heeft deze carnavalsvereniging 16 verschillende prinsen gehad. Tot aan het feestweekend in mei 2002 zullen wij in dit blad aftellen, door iedere week in chronologische volgorde een prins met zijn Raad van Elf de revue te laten passeren. Vandaag de dertiende prins van De Durdraaiers: Prins Adrie den Urste. Hij was in het carnavalsjaar 1993 prins van onze carnavalsvereniging. Op de foto ziet u Prins Adrie den Urste met zijn Raad van Elf. Wie kent u er nog van? De viering van Koninginnedag op 30 april is met de loop der jaren wijd en zijd een begrip geworden. Op deze nationale feestdag laat heel Nederland de wereld op een vrolijke wijze nadrukkelijk zien wat het betekent om op vrijwillige basis, ondanks alle tegenstellingen, een hechte nationale eenheid te vormen. Dat doet iedereen deugd, ook de mensen die de feestvreugde waar dan ook alleen maar kun nen aanschouwen. Mede gelet op het Briljanten Huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard is op 30 april van dit jaar de bijeenkomst van alle gedeco reerde inwoners van de gemeente Oisterwijk in het Raadhuis aan de Lind, een uitgelezen mo ment om behalve op de Koningin ook een toast uit te brengen op het Briljanten Prinselijk Paar. Daartoe nodig ik via de media iedereen uit die nu en in het verleden een Koninklijke Onder scheiding opgespeld hebben gekregen. Daar past naast oranjebitter zeker de koninklijke drank bij uitstek champagne bij! Vanaf deze plaats wens ik zowel de Oranjever eniging Oisterwijk als het nieuw samengestelde In de eerste 15 jaar van haar bestaan beschik ten De Durdraaiers, zoals bijna iedere carna valsvereniging, over de welbekende steken. Halverwege de jaren tachtig werd er echter gekozen voor witte petten. Op de foto kun je zien hoe dit er uit zag. Het dragen van petten hebben De Durdraaiers meer dan tien jaar vol gehouden. Daarna is de pet toch weer ingeruild voor de steek. De verwachting is nu dat de steek niet meer in de steek gelaten zal worden. heeft Prinses Juliana een aantal jaren geleden al bij haar tachtigste verjaardag laten weten, dat zij het prettig zou vinden voortaan alle aandacht naar andere mensen in Nederland te laten uit gaan. In dat verband is het ieder jaar weer een heuglijk feest om een aantal medeburgers uit Oisterwijk, Moergestel en/of Heukelom door het uitreiken van een Koninklijke Onderscheiding in het Oranjezonnetje te zetten. Dat zijn mensen die zich gedurende een groot aantal jaren onbaat zuchtig verdienstelijk hebben gemaakt in onze samenleving. Met het oog op de instandhouding van alle waarden en normen is Koninginnedag de meest geschikte gelegenheid om onze geza menlijke waardering voor die inzet te tonen. Oranjecomité Moergestel veel succes bij alle fes tiviteiten, die zij dit jaar ter gelegenheid van Koninginnedag op touw zetten. Hopelijk genie ten weer veel jongeren en ouderen van alle fees telijkheden. Ik denk dat wij niet alleen Hare Majesteit Koningin Beatrix, haar echtgenoot Z.K.H. Prins Claus en de overige leden van het Koningshuis, maar zeker ook elkaar mogen gelukwensen met Koninginnedag! Hopelijk isTrins Claus weer zodanig hersteld, dat hij enigszins in de feestvreugde mee kan delen. De burgemeester van Oisterwijk, drs. Y.C.Th.J. Kortmann. Alles en iedereen is op 30 april oranjegekleurd, mede om te laten zien dat het Oranjehuis het symbool is van eensgezindheid. De inwoners van Nederland hebben de Koninklijke Familie in hun hart gesloten. Van die sympathie is op 02-02-’02 nog maar eens gebleken bij de huwe lijksvoltrekking tussen Kroonprins Willem- Alexander en Prinses Maxima! Dit jaar is het ook 65 jaar geleden dat onze voormalige Koningin Prinses Juliana en Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard elkaar trouw beloofden. Een Briljanten Huwelijk is toch een glorieus moment om daar even bij stil te staan. Alleen laat de gezondheid van het bruidspaar het niet meer toe om alle hartelijk heid in het openbaar te ontvangen. Overigens gegevens van alle oud-leden, nodigen wij deze hierbij alvast van harte uit voor het feestweek end in mei 2002. Mocht u nog oud-leden ken nen, die inmiddels naar elders zijn verhuisd, dan vragen wij u deze ook te informeren over het feestweekend. Mocht u hierover nog vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met de organisatie (tel. 5130111).

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5