'TIKWARTIERKE o BIBLIOTHEEK DeiRunne Pi stichting’openbare E.H.B.O.-Nieuws Bazar Hogar San Pedro 25 mei Agenda april en mei Groei Bloei-nieuws GEMEENTE BELANGEN Muziek in de bibliotheek... Vier dagen fietsen, maar ook af en toe eens afstappen Bel Jos van Dijk O jeugd- en jongerencentrum Ter versterking van het zorgteam zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers, die hun werkzaamheden voornamelijk in het verzorgingshuis zullen uitvoeren. Activiteitenbegeleider (M/V), voor 32 - 36 uur per week (ook mogelijkheden voor 2 parttimers), (FWG-35), in het bezit van het diploma MBO-AB of gelijkwaardig RIOLERINGSPROBLEMEN? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Jaarlijkse happening in ’Den Boogaard’ Savannah houdt fanavond in Moergestel OISTERWIJK EN MOERGESTEL Verzorgende verzorgingsafdeling (M/V), voor diverse dienstverbanden MOERGESTEL DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 APRIL 2002 Stichting De Kunne en Thebe Thuiszorg werken samen in het project ‘integrale zorgverlening’ in Moergestel. Dat Wij hebben de volgende vacatures: betekent onder andere dat vanuit één zorgteam alle zorg in Moergestel wordt verleend, zowel in verzorgingshuis De Reuselhof als in de thuissituatie. Doel van het project is om cliënten, of ze nu thuis of in het verzorgingshuis wonen, de zorg te bieden die zij nodig hebben. Alle producten van thuiszorg, verzorgings- huis- en verpleeghuiszorg kunnen zo nodig op elke plaats worden ingezet. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die zowel in het verzorgingshuis als bij mensen thuis willen werken, maar heb je een duidelijke voorkeur, dan is dat ook bespreekbaar. Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ria Stam, locale manager Moergestel, telefoon 013-513.22.22. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Stichting De Runne t.a.v. mevrouw D. Roestenberg, wervingsfunctionaris. Postbus 38, 5050 AA Goirle of mailen naar: PenO@derunne.nl. Vrijdag 26 april hebben we een bierproefavond gepland. Speciaal voor deze avond hebben we een groot aantal verschillende biersoorten in huis gehaald. Deze avond zijn de deuren vanaf 21.00 geopend. Savannah bestaat uit: Wilma Smulders (key- boards/zang), Marcel Smulders (zang/ritme- gitaar), Johnny Bernhard (leadgitaar), Joseph van Kollenburg (basgitaar/zang) en Karei Fransen (drums/zang). Zaterdag 20 april: Konga’s maken. Maak zelf een leuk muziekinstrument. Voor de materialen wordt gezorgd. Leeftijd: 8+. Tijd: 14.00-16.00 uur. Entree: €1.00. Woensdag 24 april: Filmmiddag. Leeftijd: 8+ Tijd: 14.00-16.00 uur. Entree: €1.00. Zaterdag24 april: Tweenie disco. Alcoholvrij! Leeftijd 11 t/m 15 jaar. Tijd: 19.30-22.30 uur. Entree: gratis. Zaterdag 4 mei: Dancenight 16+.Tijd: 21.30- 02.00 uur. Zaterdag 25 mei: Inschrijving Roefeldag 2002. Vanaf 14.00 uur. Publicaties over de roefeldag volgen later. Maandag 22 april: hanging baskets. Een rijk gevulde mand met zomerbloeiers om op een in ooglopend plek te hangen! U maakt op deze avond zelf een mand en vult die vervolgens met zomerplanten naar eigen keuze. U wordt hierbij geadviseerd door Mevrouw Broekhoven. In haar kassen heeft ze een ruim assortiment zomerplanten zodat U met een goedgevulde mand Uw huisgenoten kunt verrassen. Hoeveel water en wat voor mest ze moeten hebben Mevrouw van Broekhoven haar lange advi serende arm wijst het U tot ver in de zomer. Plaats Dongen (nadere gegevens krijgt u bij opgave). Tijd 19.30- 22.00 uur. Kosten leden 22 Euro. Niet-leden 25 Euro. Opgeven Diana Verbrugh511 1912. GROND- EN RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! De Tilburgse formatie Savannah geeft zaterdag Tl april 2002 een concert in party-centrum ’Den Boogaard’ in Moergestel. Het gaat om de jaarlijkse fanavond van de Populairste country band van de Benelux. Deze ’thuiswed strijd’ zal opnieuw worden bezocht door honderden trouwe fans. Gastartiesten zijn Ruud Hermans en JJ. Johns. PAGINA 6 Leden van de E.H.B.O. vereniging St. Christoffel Opgelet!!! Onlangs hebben we een uitnodiging ontvangen om een lezing bij te wonen deze gaat over het menselijk bot. Hiervoor is een specialist ge vraagd die 23 april in het Gastenbosch in Hel- voirt deze lezing zal verzorgen. We vertrekken vanaf het St. Jansplein om 19.15 uur. STICHTING instellingen voor ■B verpleging en verzorging (FWG-35), in het bezit van het diploma verzorgende (niveau 3) Deze datum nadert snel. Wat kunt u doen? U wordt gevraagd alle spullen die goed en heel zijn, maar die u niet meer gebruikt of niet meer nodig hebt voor deze bazar af te staan zodat ze op 25 mei verkocht kunnen worden. De protestantse gemeente Oisterwijk, waaron der Berkel-Enschot, Udenhout, Haaren en Moergestel valt, organiseert elke twee jaar een bazar (dit wordt de 9e keer) waarvan de op brengst voor Hogar San Pedro is. U weet inmid dels dat Hogar San Pedro een medisch opvang centrum is voor kansloze zieken in Peru. Vernieuwingen, onderhoud en andere speciale investeringen kan het centrum zich, zonder hulp van buiten af, niet veroorloven. Het is van het grootste belang, zowel voor de patiën ten als ook voor het personeel dat het centrum onderhoud ètc. kan blijven doen. De opbrengst van de komende bazar zal voornamelijk geïn vesteerd worden in lopend onderhoud van de patientenonderkomens. Maar zonder goederen geen bazar en dus geen opbrengst. Kijkt u in uw huis eens na wat u nooit meer gebruikt maar voor en ander nóg goed bruikbaar is. Met onderstaande persoon kunt u contact opnemen om een afspraak te maken over de goederen die u kwijt wilt. Wij rekenen op u! Emy Hoogeland, Herengoedstraat2a, 513 2745. GBS Dit zijn voorlopig de geplande activiteiten, tot ziens bij de activiteiten. Wil jij ook lid worden van de KPJ, en ben je 14 jaar of ouder, bel dan naar Noortje van Korven 513 3460. Na een succesvolle presentatie van de instru menten hobo en blokfluit, door docenten van de Tilburgse Dans- en Muziekschool locatie Oisterwijk, wordt de serie vervolgd met een presentatie van het instrument: de klarinet. Dat zal zijn op zaterdag 20 april a.s. van 11.15 tot 12.00 uur in de Bibliotheek van Oisterwijk, Distelstraat 1. Leerlingen van de muziekschool zullen hun medewerking verlenen en zij zullen de moge lijkheden van dit instrument laten horen. De klarinet als solo instrument, maar ook als een uitstekend instrument voor samenspel. Denk maar eens aan de harmonieën en fanfares... maar ook aan de dixielandband. Op dit instru ment kun je ook vele muziekstijlen laten horen, van klassiek tot hedendaags. Bij de laatste presentatie mochten we rekenen op vele belangstellenden, en ook nu stellen we uw aanwezigheid zeer op prijs. Deze uitvoeringen zijn ontstaan uit een samenwerkingsverband tussen muziekschool en bibliotheek, twee instellingen die een belangrijke bijdrage willen leveren aan de ontwikkeling van jong tot oud. Daarom zijn deze uitvoeringen gratis toegankelijk voor iedereen. met hsft Op maandag 22 april komt de fraktie van Gemeente Belangen bijeen voor de voor bereiding van de komende commissiever gaderingen. Tijdens deze vergadering zullen de agenda’s van de commissievergaderingen van dinsdag 23 april, woensdag 24 april en donderdag 25 april besproken worden. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis, 2e etage kamer 7. Graag nodigen wij U uit om over deze voorbereiding op de commissievergadering van gedachten te wisselen. Voor meer informatie kunt u zich richten lot een van onze raadsleden: Jan Oerlemans tel. 513 2239, Piet Meeuwis tel. 528 4678, Cees Rijnen tel. 528 8133 of Carel Brands tel. 528 2756 of bij het secretariaat Frans van lersel tel 528 2500. Bezoek ook zeker onze website via www.do.nl in het keuzemenu ”het gemeentekantoor”. Tot maandag 22 april om 20.00 uur in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. Een kopje koffie of thee staat voor u klaar. Gemeente Belangen met ”De Beste Kijk op Elke Buurt en Wijk” Savannah heeft inmiddels zes cd’s uitgebracht, waarvan de meest recente ’New road’ dateert uit 2001. Eerder verschenen: ’For you I’ (1991), ’Lights in the night’ (1993), ’Side by side’ (1995), ’For you II’ (1997) en Love, me (1999). De agenda is uitstekend gevuld met optredens in binnen- en buitenland, alsook op radio en tv. Zondag 28 april hebben we een dag voor de echte bierproevers, want we gaan naar een be kende bierbrouwerij in Belgie. Opgave voor 20 april bij Yvonne Antonis, tel. 513 3283. Verdere informatie volgt nog. Graag nodigen wij iedereen uit om zaterdag 27 april naar Moergestel te komen (party centrum Den Boogaard, St. Jansplein 5). Entree: 5,-. Het programma begint om 19.30 uur; zaal open om 18.30 uur. Voorinschrijving Midden-Brabantse Fietsvierdaagse opengesteld Deze zomer vindt van maandag 1 t/m donder dag 4 juli de Midden-Brabantse Fietsvier daagse plaats. Dat Midden-Brabant een heel gevarieerd landschap heeft, zal blijken uit de fietsroutes die op de vier achtereenvolgende dagen zijn uitgezet door Toerclub Tilburg '93. Dit jaar heeft de organisatie niet alleen aan fietsen gedacht, onderweg zijn ook leuke en interessante afstapmogelijkheden in de routes opgenomen. Iedere dag gaan de routes naar een andere wind streek. Zo wordt men door de Loonse en Dru- nense duinen gevoerd, vestingstad Heusden, Regte Heide, ’t Zand, Grensplaats Baarle Nassau/Hertog, Ulicootse Heide, Landgoed De Baest, Ijzeren Man en de Oisterwijkse vennen. Onderweg hebben de fietsers de mogelijkheid om bezoekjes te brengen aan diverse kleinere musea, of bezienswaardigheden en natuurlijk een van de vele terrasjes die in het Midden- Brabantse te vinden zijn. Bovendien biedt de organisatie iedere deelnemer elke dag onderweg een gratis versnapering aan. Men kan kiezen uit de afstanden 33 km, 45 km en 70 km. Vertrek en aankomst zijn alle dagen bij de Stadspporthal Tilburg achter het Willem Il-stadion. Het inschrijfgeld voor de Midden-Brabantse Fietsvierdaagse is zo laag mogelijk gehouden. Bij inschrijving vóór 8 juni betaalt men voor 4 dagen 18 voor een gezin of 7 voor een indi viduele deelnemer. Na 8 juni bedraagt het inschrijfgeld resp. €20 en €8. Alle deelnemers ontvangen na afloop gratis een leuke herin nering aan deze fietsvierdaagse. Men kan zich aanmelden door de folder aan vra gen bij het secretariaat, Dussekstraat 58, 5011 AJ Tilburg, telefoon 456 0409 of via de website van Toerclub Tilburg ’93: www.tct93.nl Savannah staat in zijn genre al meer dan vijf tien jaar aan de Europese top. Eerder deze maand ontving Savannah voor de vijfde keer op rij de jaarlijkse Gram-Award voor de ’Meest populaire countryband van de Benelux’. Leadgitarist Johnny Bernhard werd voor de tweede keer op rij uitgeroepen tot ’Instrumen talist van het jaar’. The: Woon- en Zorgservice* coöperatie u.a. I 2.^44

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 6