rnv Bingo op Koninginnedag Sponsors Oranjecomité Koninginnedag extra feestelijk beginnen??? Vier Koninginnedag in Moergestel! Samen met Oranjevereniging Oisterwijk Het volledige programma voor 30 april 2002 1 i wg Jl I "V/l DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 17 APRIL 2002 PAGINA 3 •jJA 10.15 uur: o V uur: zit: >len in Moergestel. Ook de en Mokido zullen niet ver ouderen die het niet aandurven of kunnen om te voet of met de fiets naar ’Den Boogaard’ te komen worden opgehaald door Taxibedrijf Van de Loo. Hoewel mondjesmaat, komen er toch nog regelmatig sponsors zich melden om het nieuwe Oranjecomité te helpen met de organisatie (ofwel financiering) van Konin ginnedag 2002. We zijn daar natuurlijk erg blij mee. Wilt u met uw bedrijf echter mee genieten van de promotie rond onze activiteiten dan is daarvoor nog tot in het weekend de tijd. Volgende week verschijnt nl. (als bijlage in 'De Gèsselse’) het progammakaartje met achterop de vermelding van de sponsomamen. Als u nog niet heeft gereageerd, gelieve u telefonisch contact op te nemen met Martien Oerlemans, tel. 513 2268. Het telefoonnummer schakelt na enige tijid automatisch over op voice-mail, waarna u eventueel uw boodschap in kunt spreken. Zoals de traditie wil is er op Koninginnedag, direct na afloop van de H. Mis van 9.30 uur, bingo voor de liefhebbers in de grote zaal van 'Den Boogaard’. Speciaal de senioren heten we hier van harte welkom om ’n tijdje gezellig bij elkaar te zijn, onder het genot van ’n lekker kopje koffie of thee met wat lekkers daarbij. Natuurlijk zijn er leuke prijzen te winnen, maar het belangrijkste is natuurlijk het gezellige samenzijn op deze feestelijke dag. 08.00 uur: We gaan met het Oranjecomité kijken naar ’Vroege Vlaggers’. Voor 11 van hen hebben we een heerlijke taart beschikbaar die om 12.30 uur overhandigd wordt op het St. Jansplein. 09.30 uur: H. Mis in de parochiekerk m.m.v. ’Cantate Domino’. 10.00 uur: Vanaf dat moment kunnen kinderen zich uit leven op de klimmuur. Dat kan, want vanaf dit jaar ziet een nieuwe activiteit het licht: de Vroege Vlaggers! Wat houdt dat in? Heel simpel. Het énige wat u moet doen is op het moment van zonsopgang (die dag is dat om 07.53.46 uur) de nationale driekleur buitenhangen. Om 08.00 uur gaat een auto door Moergestel en wie weet bellen de daarin zittende personen wel bij u aan als u de vlag buiten hebt hangen. Als ze bij u aanbellen krijgt u een Koninklijke Taartcheque waarmee u om plm. 12.30 uur een taart krijgt overhandigd door burgemeester Kortmann op het St. Jansplein. Elf taarten worden er op die manier door de Moergestelse banketbakkers beschikbaar gesteld. Nog geen vlag? Wees er op tijd bij; nu kan het nog! Vroege Vlaggers kunnen Koninginnedag 2002 extra feestelijk beginnen!!! 1U.SJ UU1 Bingo voor de ouderen in ’Den Boogaard’. 11.00 uur: Verzamelen op het plein voor de .versierde fiet- senoptocht. Liefst 865 versierpakketjes wor den er uitgedeeld op de scholen, met daarin ook ’n verrassingskaart: chips, limonade, snoepjes, ijsje, button maken, schminken. 11.30 uur: Vertrek Oranje-optocht met voorop Harmonie Prinses Juliana. Route: Raadhuisstraat, Kloos- terlaan, Kloosterdreef, Huize Stanislaus (ach terom), Kloosterdreef, Kloosterlaan, Rootven, Raadhuisstraat, St. Jansplein. In de jury: nie- Eerder in dat verband was Moergestel al op bezoek in Oisterwijk toen John en Alexandra Ligtvoet (2 februari 2002) ’n tweetal bomen plantten bij gelegenheid van hun huwelijk. Afgelopen zondag waren de voorzitters van de beide verenigingen (Harriet van Opstal voor Oisterwijk en Martien Oerlemans voor Moer gestel) te gast bij LOVO om daar o.l.v. Bèr Kos ter te praten over het programma van 30 april. (Deze uitzending is nog te zien zondag 21 en dinsdag 23 april). Volgende week donderdag, 25 april, zijn beide om 19.00 uur te gast in de studio van MTV. O.l.v. Jan van Eijndhoven wordt dan vooruit geblikt naar de beide programma's. De intussen ontstane contacten hebben alles in zich voor een fijne samenwerking in de toekomst. de fiets te ver sieren; een vlagge- k tje; een ballon; een ballonkaartje k om thuis alvast in te vullen; een Q briefje met uitleg n, dat mogen we zeker niet ver- geten, een verrassingskaart die je om je nek kunt hangen en waarvoor je op het St. Jansplein van alles krijgt en van alles kunt doen. Zoals: een U ziet: een feest voor iedereen en voor elke leeftijd. U bent van harte uitgenodigd om op welk onderdeel dan ook deel te nemen aan dit prachtige feest. Volgende week is ingesloten in deze krant een handig overzichtelijk kaartje op zakformaat. Op dat kaartje staat het hele programma van uur tot uur en van onderdeel tot onderdeel aange geven. Steek het in uw zak en neem het mee, dan hoeft u niks te missen! Wilt u hiervan gébruik maken, bel dan even naar Martien Oerlemans, tel. 513 2268. Krijgt u het antwoordapparaat spreek dan even dui delijk uw naam en adres in. Dan komt het alle maal voor elkaar en wordt u netjes opgehaald en weer thuisgebracht! Ook werd gesproken over hoe de samenwerking de komende jaren zou kunnen verbeteren. Een van de zaken waaraan te denken valt is het con tracteren Van artiesten. Eén contract bijv, voor 'de beide dorpen zou best wel eens interessant kunnen zijn, terwijl de betreffende artiest dan 'n optreden zou kunnen verzorgen in de beide dorpen afzonderlijk. Burgemeester Kortmann, zelf aanwezig, juichte het initiatief van harte toe 13.30 uur: Vanaf dat tijdstip kunnen kinderen zich laten schminken en mogen ze buttons maken en na tuurlijk is er nog véél meer!Voor de allerklein sten is er een kindvriendelijk speeltuintje in gericht... 13.30 uur: Circus-workshop door Circus ’Hoeps’ 13.30 uur: Kindershow/theater door 2 clowns. 14.00 uur: Aanvang allerlei activiteiten: penaltyschieten; levend voetbalspel; darttoernooi; beachvolley- baltoernooi. 14.00 uur: Matinee in ’Den Boogaard’ door De Alpen jagers! (tot 15.30 uur) 14.30 uur: Start Oranjeloop. 15.30 uur: Prijsuitreiking Oranjeloop afhalen van de oorkondes van het skeeleren bij het ’meeting point’ op het St. Jansplein. 16.00 uur: Burgemeester Kortmann geeft het startsein voor de ballonwedstrijd. 16.00 uur: Op dit tijdstip worden de sponsors uitgenodigd om samen met het nieuwe Oranjecomité een ’Oranjeborrel’ te komen drinken aan de Oranje- bar. Als kennismaking en als dank... 17.30 uur: Optreden Waker Vermeer op de podiumwa- gen. 19.00 uur: Feestelijke afsluiting van Koninginnedag 2002 met de Jan van Brusselband op de podiumwa- gen (tot 21.00 uur). ijsje, snoepjes, limonade, chips, en je kunt je laten schminken en zelf een button maken! Voor kinderen die buiten Moer gestel op de basisschool 1 zitten: zij y kunnen zo’n pakketje af halen bij Mirjam Snels, Oisterwijkseweg 49 op vrijdag 26 april vanaf 15.00 uur. Moergestel op uitnodiging van ae oranje vereniging Oisterwijk op bezoek geweest tij dens een vergadering in 't Stationneke te Oisterwijk. Doel van de bijeenkomst was een mogelijke samenwerking daar waar het de organisatie van de feestelijkheden betreft. Zo werden er ideeën uitgewisseld over de beide programma's zoals die nu georganiseerd zijn voor de komende Koninginnedag. f-; I II WW - -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 3