Beach- volleybal- toernooi VOGELS De Zonnebloem gaat een dagje uit! Uitwisselingsconcert ’Prinses Juliana’ Kapsalon Barbers Aphrodite I pi 11 111 1 Van harte welkom... Waardige herdenking vliegramp Tenerife P PR FIL- DE FIETSSPECIALIST Gedichtenbundel Nilles Op ’t Hoog moergestel in leniehoi... Schepens Tweewielers til WOENSDAG 3 APRIL 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1186 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst Computer-trainingen Tel. (013) 5136460 of 06-12394190 Huidverzorgingsinstituut [FOUT® si j k J de esselse Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 1 Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Het wordt vast een leuk en gezellig toernooi. Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail-.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl omslag van de bundel (voorheen 'Moergestel-Nieuws Al met al dus een zeer afwisselend en boeiende muziekavond die u niet mag mis sen, deze 20e april. Elk bedragje of bedrag helpt. Van harte welkom!!! Word, Excel. Access, Exact. Internet Powerpoint. Intro PC, Creatief met Word, E-commerce, op elk niveau! Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J N ILLES’ gedichten Zoals jullie hebben gelezen is een van de activiteiten op 30 april beachvolleybal. Er komen twee beachvelden op het St. Jansplein. Dit toernooi wordt vanaf ongeveer 13.00 uur gespeeld. Voor de wedstrijden kun je je van tevoren inschrijven met je club, familie, collega’s, vrienden etc. Vooral het plezier staat voorop deze dag. De teams moeten uit minimaal 4 personen bestaan waarvan 1 dame. Inschrijven kan tot 20 april bij Ad Kocx, Ruijmheuvel 14, Peter van de Wouw, De Stappert 28 of Annie Hekker, Burg. Poortstraat 22 of per e-mail: lhekker5@freeler.nl Graag bij de opgave vermelden: leken of geoefend. ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl zijn. Vaak beoefenen de orkestleden al vele jaren, vaak al enkele tientallen jaren, deze hobby. En dat is te horen. Het orkest, onder leiding van Cor van Rooij, brengt een veelheid aan bekende melodieën in het populair klassieke genre, volksmelodieën, schlagers en evergreens vaak in big band-achtige arrangementen. Het streven van het orkest is om leuke muziek te brengen, zowel aangenaam om te maken als ook om naar te luisteren. Het concert wat om 20.00 uur be gint zal een zeer afwisselend programma bieden. Ook de Slagwerkgroep van Muziekvereniging Prinses Juliana, die dit jaar ook op concours gaat, zal een deel van het concert verzorgen. wilt, bel dan zo spoedig mogelijk, bij voorkeur tussen 6 en 7 uur ’s avonds naar: Lies de Laat, tel. 513 3251; Corry van de Loo, tel. 513 1492; Willeke de Laat, tel. 513 2531. De kosten zijn€12,-. Hierbij is alles inbe grepen. Dus tot 23 april??? Zaterdag 20 april a.s. organiseert Muziekvereniging Prinses Juliana een Uitwis selingsconcert in Partycentrum Den Boogaard. Dit concert heeft een tweeledig doel. Allereerst ter verdere voorbereiding op het con cours op 23 november en om vriendschaps banden te leggen of verder te onderhouden met collega-verenigingen. Er zullen dit jaar dan ook nog wel meer uitwisselingsconcerten plaats vinden. De uitwisselingspartner is het Seniorenorkest van de Nieuwe Koninklijke Harmonie Tilburg. Dit orkest, onderdeel van de Afdeling Muziek van de Sociëteit Nieuwe Koninklijke Harmonie aan de Stationsstraat, is een kleine 3 jaar geleden opgericht om muzi kanten uit Tilburg en omgeving die overdag daarvoor de tijd hebben, in de gelegenheid te stellen hun hobby, het maken van (blaas) muziek, uit teoefenen. De leden, vaak afkom stig van harmonieën of fanfares in het Midden Brabantse, zijn dus veelal gepensioneerden en vutters of personen die anderszins op de dag vrij 41 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) fj di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl x Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten De afgelopen weken kregen leden van het nieuwe Oranjecomité de vraag van sommige inwoners of zij het comité mochten helpen; hetzij op de dag zelf, hetzij op ’n andere manier. In bepaalde gevallen werd gezegd om ook finan cieel een handje te willen toesteken. Welnu: u bent zeer welkomElke bijdrage, groot dan wel klein, is bijzonder graag in ontvangst genomen en wordt uitstekend besteed! De afgelopen periode hebben we al veel bedrij ven en ondernemers aangeschreven en in veel gevallen is onze informatie vriendelijk ont vangen en het verzoek zeker niet voor niets ge weest. Een van de komende weken komen we hier nog meer uitgebreid op terug. Maar ook particuliere bijdragen zijn natuurlijk welkom voor deze dag die een dag moet wor den voor iedereen in Moergestel: de jongsten, de jongeren, de tieners, de twintigers, dertigers, veertigers, vijftigers, zestigers, zeventigers, tachtigers... Kortom alles wat zich maar in de leeftijd bevindt tussen de 3 en 100 jaar... Aan elke leeftijdscategorie is gedacht! Particuliere bijdragen zijn welkom op ons bankrekeningnummer: 13.45.17.016 t.n.v. Oranjecomité Moergestel. Vóór de vliegramp een aardige Sint Nicolaasdichter, ontpopte Nilles Op ’t Hoog zich na de ramp als een mees ter om zijn gevoe lens aan het papier toe te vertrouwen. Vijfenveertig van die gedachten in gedicht en vervat zijn bewaard gebleven en in een bundel bijeengebracht. Zoon Cees over handigde het eerste exemplaar aan het oudste kleinkind Luuk Broek op het samenzijn van de familie en vrienden na de herdenking in Den Boogaard. De bundel is voor eenieder verkrijgbaar voor 7 euro bij de Rabobank. In de Paasviering van 19.00 uur afgelopen zaterdag, waarin de eerste communiekanten zich voorstelden aan de parochiegemeenschap was in de eerste lezing een ruime plaats geboden aan de herdenking van de vliegramp vijfentwintig jaar geleden in Tenerife, waarbij moed er en drie dochters Op ’t Hoog het leven verloren. Niet in volzinnen, maar in trefwoorden en trefzinnen gaf zoon Cees gevoelens weer die toen speelden en nu nog steeds opgeld doen. Dinsdag 23 april gaan we met de Zonne bloem naar het schitterende landgoed ’’Mariahoeve” in Leende. Bij aankomst wordt u verwend met een heer lijk kopje koffie met Limburgse vlaai. Daarna gaan we een wandeling maken door de prachtige tuinen en vennen. Mocht het slecht weer zijn, dan gaan we in die tijd andere leuke dingen doen. Na de wandeling zal de perfect verzorgde en uit gebreide lunch u vast goed smaken. En wat u daarna te wachten staat, blijft nog een verrassing. We verklappen alleen dat u het zeker heel leuk zal vinden. Na een borreltje of iets fris, gaan we op het eind van de middag weer met de bus naar huis. Natuurlijk zijn er de nodige vrijwilligers van de Zonnebloem om u die dag te begeleiden. Er kunnen 40 personen mee. DusAls u mee

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1