BIBLIOTHEEK Kerk is weer ’spie span’ Urker Vishandel t Vuurke BNN 19 april in Moergestel in Den Boogaard stichting’openbare ...onze showroom is het hele jaar dagelijks open van 9.00 tot 18.00 uur! 3e Moerpop 13 april Music, Arts Acts! Onder dit motto vindt op zaterdag 13 april voor de derde keer het eigenzinnige cultuurfestival Moerpop plaats. De or ganisatie van festival Moerpop zorgt er voor dat verschillende vormen van mu ziek, kunst en theater elkaar ontmoeten. Dit jaar vindt het festival plaats in vier zalen van het zalencomplex ’Den Boogaard’ van 15.00 uur tot 02.00 uur. Muziek in de Bibliotheek VIDO Hb Elke zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur op het St. Jansplein te Moergestel. Met elke week een speciale aanbieding! De komende koffieochtend is woensdag 3 april 2002. Bij iedere koffieochtend bestaat de mogelijkheid om je op te geven voor een gespreksgroep, 12 keer voor 34,10. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164 te Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 456 2738 of 542 6591. OISTERWIJK EN MOERGESTEL (Vrouwen in de overgang) Iedere le en 3e woensdag van de maand is er een informatieochtend van 9.30-10.30, waar vrouwen tussen plm. 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. rijpere leeftijd, driftig aan de schoonmaak van de kerkbanken mee. Piet Ketelaars zorgde dat het hete water wat door zijn broers beschikbaar was gesteld op tijd in de emmers van de dames belandde. Corrie Ceulemans, Ria Willems en Riet Hoefnagels hadden niet alleen bij de koffie het hoogste woord maar zij bliezen hun partij ook tussen de kerkbanken aardig mee. En zo waren er nog velen die anoniem blijven. Een tegenvaller was dat de van Den Boogaard geleende waterzuiger er na een paar minuten al mee ophield. En tussen al deze drukte door liep ’’opzichter” Corrie Op ’t Hoog-Basemans maar alles te regelen en vergat niet haar dank baarheid uit te spreken voor deze jaarlijkse happening waar steeds zo veel vrijwilligers aan deelnemen. Het is voor een goed doel en men beleeft er ook een fijne dag aan met z’n allen. Op zaterdag 30 maart a.s. zal de tweede voor- speelactiviteit worden gehouden in de biblio theek van Oisterwijk, Distelstraat 1. Deze serie uitvoeringen is een gezamenlijk initiatief van de Oisterwijkse Bibliotheek en de Tilburgse Dans en Muziekschool locatie Oisterwijk. Dit keer zal het instrument de blokfluit centraal staan. Rosalyn van Aerts-de Groot, blokfluit- docente zal met medewerking van haar indi viduele leerlingen en ensembles de mogelijkhe den van dit instrument laten zien en horen. Het staat de bezoekers vrij om vragen te stellen. Wij hopen dat we weer op uw belangstelling mogen rekenen. Moerpop staat voor vernieuwende, innovatieve en verfrissende cultuuruitingen. Muzikanten en kunstenaars uit de regio Midden-Brabant krij gen op het festival de kans hun grenzeloze crea tiviteit te uiten en daarmee een breed publiek te prikkelen en inspireren. Het ’andere’ festival biedt dit jaar een podium voor de volgende talenten: Music!: Buck41, Crimble Gromble, Freak Out!, Kolos, Tis Nie Anders en Dusk. Arts!: moderne Italiaanse kunst (Rita Michelotti), aria’s (Eva Emmen), pianozang (John van den Dries, Pieter Bas Hannelies Schleicher), airbrush (Debby) en foto’s (Harry van Loon) Acts!Dance, met DJ’s Skylla, BarBi, Bassion, Noid en Paul van Gerven; Theater (theater- sportgroep ’Binnenste Buiten’); Visagie door Carlijn (funky kapster) en Debby (airbrush tat toos). Meer info en band-biografieën op www.moer- pop.nl Vorige week maandag was een grote hoeveelheid ’’jonge dames en heren”, ’’ingehuurd” door koster Corrie, bezig om de kerk een grote beurt te geven. Het zeepschuim kwam ons bij de hoofd ingang al tegemoet maar er was echter niemand in de kerk te bekennen. Door lopend naar het Parochiecentrum trof fen wij de ’’medewerkers” wel aan en het was er een drukte van jewelste. Men was aan de koffiepauze toe en met een versnapering van Bakker van Hulten was het daar een ongelofelijke herrie want iedereen moest zijn of haar verhaal kwijt. Zelfs pastor Harry van den Tillaart kwam zijn ’’kerkengelen” begroeten en een hart onder de riem steken. En tijdens dit alles stond Rinus Ceulemans op de bovenverdieping zijn kerkelijke Paas- berichten te kopiëren. Later zagen wij Sjaantje en Frans Poppelaars de eiken bankjes in de was zetten, Betsy Denissen poetste het zilver dat het een lieve lust was. Sjaan van de Loo en Joke van Kerkoerle deden, ondanks hun al wat Moergestel: Op vrijdagavond 19 april komt BNN Drive In show in den Boogaard De entree voor de gehele avond is 5,- incl. de garderobe. Het spektakel vangt aan om 20.00 uur en duurt tot 01.00 uur. Legitimatie is (zoals gewoonlijk) verplicht. BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN X •.\v. INDUSTRIEWEG 1 MOERGESTEL TEL. 013-513 6666 DE GÉSSELSE' - WOENSDAG 27 MAART 2002 PAGINA 9 ERKEND SCHILDERS- EN AFWERKINGSBEDRIJF g.‘. K X x ^k ^k X' a ^k ^k X x"**»*«** x. x. x x* XX - -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 9