Wij nodigen u graag uit! 6 HALEN S BETALEN! I Concerten Zonnewende - jong talent -ar*! Pisang i Thuis genieten nu ai hef goede eau de echte specialist Oranjecomité Moergestel Got Jon's Gin Passos Hooghoudt Royalty Fruit Energie Ambon Jim Beam Bourbon GEZELLIGHEID ONDER DE KURK RaooSank €4.55 €4.55 €4.55 €4.99 Yue court, Bordeaux 2000 Rouge Yvecourt, Entre-deux-Mers, blanc sec Yi/ecourf, Bordeaux 2000 Moëlleux Yvecourt, Bordeaux 2000 Rosé Een heerlijke, zachte vijs, voor ohs een ouwe trouwe, pus voor u: een ouwe trouwe of een belevenis!!! Graag zien of horen wij uw reactie vóór 05 april 2002. Het complete programma wordt ruim van tevoren naar u toegestuurd. Ja, ik ben geïnteresseerd in het beleggingsseminar en meld mij hierbij aan. Naam Adres Postcode en Woonplaats: Aantal personen (max. 2): Telefoonnummer liter fc Lies en Diny. Antwoordcoupon Rabobank Moergestel De bovenlokale samenwerking op het gebied van effectendienstverlening van de Rabobanken Moergestel en Hilvarenbeek-Diessen nodigt u graag uit voor een beleggingsseminar. Het beleggingsseminar heeft als onderwerp ’Strategie bepalen met opties’ en vindt plaats op woensdagavond 17 april 2002 in ’De Eikelaar’ te Diessen. Op deze avond willen wij u graag meer vertellen over de volgende onderwerpen: De werking van opties; Invloeden op de optiepremie; Met behulp van opties inspelen op koersstijgingen en koersdalingen; Met behulp van opties inspelen op weinig geen fluctuaties en grote fluctuaties; Beleggen in opties bij de Rabobank. De spreker tijdens deze avond is de heer J.J. Ekelmans, beleggingsspecialist bij IRIS. Hét Institute for Research and Investments Services B.V. (IRIS) is het gezamenlijke researchinstituut van de Rabobank Groep en de Robeco Groep. Via bijgevoegde antwoordcoupon kunt u aangeven of u geïnteresseerd bent in deze avond. U kunt zich tevens aanmelden op telefoonnummer 013 - 505 88 20 of via e-mail rabobank_moergestel@tref.nl En er is nog méér... Véél meer... Tot volgende week! M Stick Li ng Welzijn Ouderen fles 70 cI.SB*- De concerten worden zonder winstoogmerk opgezet. De in authentieke stijl ingerichte muziekzaal van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor uitvoeringen van kamermuziek. Op 24 maart a.s. zal optreden Chaim Steller (1983) altviool, die werken ten gehore zal bren gen van o.a. Bach, Schumann en Hindemith. Zaterdagmiddag 24 maart en zaterdagmiddag 20 april 2002 om 14.15 uur. Conferentieoord Zonnewende, Tilburgseweg 54, Moergestel. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal. Prijs 7,00 p.p. per concert (incl. con sumptie); (Kinderen t/m 16 jaar 3,50). Informatie: Stichting SOKA te Amsterdam telefoon 020 - 470 09 80. Marjon is voor heel veel Moergestelnaren zeker geen onbekende als gewezen directeur van de Openbare Basisschool ’De Bienekebolders’. Uit hoofde die functie voelde zij zich aangetrokken tot een plaats in het nieuwe Oranjecomité. Marjon kan de school dan wel vaarwel hebben gezegd; kinderen hebben in haar hart nog al tijd een speciaal plaatsje. Vanuit die hoek gezien wilde zij graag een bijdrage leveren aan de vie ring van Koninginnedag in Moergestel en meldde zij zich spontaan aan. GEEF ELKAAR DE HAND Bezinningsmiddag, georganiseerd door de K.B.O. Donderdag 21 maart a.s. wordt er door de K.B.O. afd Moergestel in het parochiecentrum een bezinningsmiddag die gepland is om 14.00 uur. Wij willen daar graag bij aansluiten. Pastor Th Schepens zal deze middag verzorgen. Het Thema zal zijn ’’Euthanasie en Uitvaart”. Iedereen is van harte welkom! Wij rekenen op een grote opkomst. De vrijwilligers van de Zonnebloem zijn ook nu weer bereid om jullie van en naar huis te ver voeren. Wel heel graag op tijd laten weten. Wilt u gebruik maken van dat vervoer bel dan tijdig naar Jacqueline Vis, 513 2523 of naar Gina Smits, 513 2007. FIETSCLUB 50 KM. Onze jaarlijkse snertmiddag is op 25 maart. Alle personen die altijd mee fietsen worden uitgenodigd. De personen die ’s maandags mee gaan lopen worden gewoon om 13.00 uur ver wacht op het St Jansplein. Zij die niet kunnen lopen worden om 16.30 uur verwacht bij de Roozendries. Met ingang van 2 april gaan we weer fietsen, ver trektijd 13.00 uur. De eerste lange tocht is op 6 mei vertrektijd 9.00 uur, lunchpakket en drin ken meenemen. Wij wensen u veel fietsplezier. Vanaf deze datum gaan we ook weer ’s woens dags een lange tocht maken. Er is in 2001-2002 gefietst met 1222 personen en die hebben 4707 km afgelegd. Jan en Wim K.B.O. RIKKEN EN JOKEREN Het kaartseizoen loopt stilaan op het eind. Maar we hebben nog wat voor u in petto. Op vrijdag 22 maart om 19.30 uur is het ook nog rikken en jokeren. Dus knoop in de zakdoek om niet te vergeten. K.B.O. paasrik 22 maart 19.30 uur. H. Derksen. De snoepkaart die de kinderen krijgen (te vin den in het versierpakketje dat ze op school krij gen) is nu bijna rond. Op die kaart kunnen de kinderen ’n aantal tractaties krijgen die af te halen zijn bij een speciaal kraampje op het St. Jansplein. Een St. Jansplein dat die dag bol staat van ac tiviteiten, want naast het grote terras is er ruimte om te darten en vindt er een heus Beachvolley- baltoernooi plaats. Voor die gelegenheid wor den enkele kubieke meters zand aangevoerd. Voor deze wedstrijden kan van tevoren inge schreven worden door clubs, families, verenigin gen enz. Houd publicaties daaromtrent dus goed in de gaten. Was het vorige week Mirjam Snel die uit de groepsfoto van het Oranjecomité was geplukt, dit keer valt die ’eer’ te beurt aan Marjon van Deijl, Ruymheuvel 13. Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 Verhuur tapinstallaties, stoelen, enz. Op zondagmiddag 24 maart en zater dagmiddag 20 april 2002 zullen in Con ferentieoord Zonnewende te Moergestel (N.Br.) wederom concerten plaatsvin den. Doel hiervan is het bieden van een podium aan jonge getalenteerde musi ci uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (inter)nationale muziekconcoursen. fles 70 cl.l F PAGINA 7 Spirit since liter -rri^F^ Special London Dry Gin. Internationaal de populairste. The passion drink DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 20 MAART 2002 I In de gemeente oisterwijk K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Royalty Energie drink, verkrijgbaar in drie inhouds- Kwaliteit uut Grunningen. Appel, Bessen, en Citroenbrandewijn. Gevaarlijk lekker, het geheim uit de jungle. Kentucky Straight Bourbon. The American Spirit since jf 17DC Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 33 cl. 50 cl. 1,5 liter. fles 70 cl.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 7