Metamorfose bij Michiels Woningrichting in Haaren Presenteer uw woning bij Rabobank Moergestel i Verkoopplannen Xjan Michiels A Rabobank Vervolg Herdenking vliegramp PastMu^lgl DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 20 MAART 2002 PAGINA 5 I k.k. AvdW De Wurm Lente U Heeft u interesse of wilt u meer weten, neem dan contact op met Yvonne Vermeer of Chantal Schellekens; tel. 013 - 513 63 73. Als u uw huis wilt verkopen, wilt u natuurlijk wel dat kopers u weten te vinden. Rabobank Moergestel kan u hierbij helpen. Zij biedt verkopers van woningen in Moergestel de mogelijkheid hun woning te presenteren. Rabobank Moergestel zorgt voor een professionele foto van de te verkopen woning. Vervolgens wordt er een duidelijke affiche gemaakt die in de etalage van de bank gepresenteerd wordt. U bepaalt zelf hoe lang dit affiche blijft hangen. Let wel, Rabobank Moergestel bemiddelt niet tussen u en de potentiële koper. De daadwerkelijke verkoop van de woning blijft dus in uw handen. Deze extra service is geheel gratis en beschikbaar voor iedereen. De woning moet echter wel in het werkgebied van Rabobank Moergestel liggen. De complete woninginrichter I NILLES Toen de ramp gebeurde wist heel Moergestel over wie we het hadden. Nilles was een markante figuur met pet en onafscheidelijke eigenzinnige hond Laika. Ten opzichte van Cees, Leo en Peter was hij niet zo’n prater, maar er waren wel mensen om hem heen waar hij zijn gevoelens en emoties kwijt heeft gekund. Vooral met schoonzoon Cees Broek kon hij goed praten over alles wat hen was overkomen. Twee jaar na de ramp nam hij zijn intrek in de Reuselhof. Hij liet zijn gedachten varen in gedichten schrijven en had ongetwijfeld diep gaande gesprekken met Marinus Jansen op de urenlange wandelingen in de natuur. Ook met diens vrouw Miet waren er goede contacten. Nilles overleed in 1987. BUNDEL Na de herdenkingsdienst is er een samenzijn van familie en vrienden in Den Boogaard. Daarbij wordt een bundel gepresenteerd van de gedichten van Nilles. Die bundel komt voor iedereen beschikbaar middels verkoop bij de Rabobank. De zuidenwind kwam als ’n vrind na vele weken. Hij brengt nu warmte met zich mee uit verre streken. Hij zorgt voor frisse morgendauw en streelt soms zachtjes als een vrouw. Blijf nog maar lang m’n goede vriend, ik hou van jou. mei 1981 Nilles En Jan Michiels Woninginrichting bouwt verder aan de toekomst. Drie jaar geleden werd de winkel in Drunen geopend en het lijkt zeker niet onwaarschijnlijk dat bin nen niet al te lange tijd ook de winkel in Moergestel de ’Haarense’ metamorfose zal ondergaan. U moet er maar eens gaan kijken. De Brabantse gemoedelijkheid en gastvri jheid in de vorm van ’n kopje koffie staan u op te wacht en in een absoluut verrassende omgeving! iis 235.966,- Metamorfose: ’n ander woord is niet denkbaar als je een kijkje neemt in de totaal vernieuwde winkel van Jan Michiels Woninginrichting in Haaren. In niets herin nert de winkel meer aan ’n aantal weken geleden. Ook voor vertegenwoordigers en ’vaste’ klanten was dat ’n meer dan prettige constatering afgelopen weekend. Ook Jan, Diny en Francois Michiels (van achter naar voor op de foto) waren ver baasd van de reacties van de bezoekers. De hele winkel heeft een complete verandering ondergaan die zich moeilijk laat omschrijven. Nu kan men huiskamers, eetkamers en slaapkamers zien in een omgeving die er bij past. Elk model kreeg z’n eigen plekje. Je kunt er rustig naar kijken, of in de omgeving vertoeven zonder dat andere meubels de aandacht wegtrekken. LUUK EN ROBBERT Zij zijn de zonen van Corrie en Cees Broek en waren destijds de enige kleinkinderen. Luuk voelt zich als een echte ’’family-man”, nauw betrokken bij deze herdenking. Er is regel matig contact met oom Cees. Zijn liefde voor bloemen en planten komt tot uiting in zijn werk bij de veiling in Aalsmeer. Robbert zoekt zijn eigen weg in de maatschappij. DAARNA IN HET KORT Het leven werd geacht een normale voortgang te krijgen, zo goed en zo kwaad als dat ging. Het mannen-huishouden werd mede op gang gehou den door in eerste instantie a.s. schoondochter Trees en in een later stadium gezinsverzorgsters Anja en Marian. Zij vooral stimuleerden Nilles om zijn dagelijkse gang van zaken weer op te pakken. Leo en Cees waren jonge ondernemers. Leo bleef nog enkele jaren thuis op de kwekerij, trouwde en kreeg drie dochters. Na enkele om zwervingen is hij nu werkzaam bij een planten- bedrijf in hydrocultuur te ’s-Gravenzande. Cees kreeg niet zo lang na de ramp verkering met Willemien, zij trouwden en kregen drie zonen. Na enkele jaren een zaak in Moergestel en Hilvarenbeek is er nu nog een bekende bloe- menzaak in het centrum van Hilvarenbeek. Corrie was getrouwd met Cees Broek en zij hadden 2 kinderen. Cees, werkzaam in de ver pleging, is hertrouwd en vorig jaar helaas aan een hartstilstand overleden te Hoogeloon. Annie was getrouwd met Jos van den Hout en zij hadden geen kinderen. Jos is hertrouwd, veranderde van beroep en woonplaats en is enkele jaren geleden vertrokken naar Zuid- Frankrijk. Peter van de Wouw werkt nog steeds bij de Leye in Oisterwijk en is wellicht bekend van zijn activiteiten binnen het verenigingsleven. Hij woont nu met zijn vrouw Anneke aan ’t Hop veld. R3bobMa^ Mqergg^ VraagPr'is WcTBu We leven allémaol in de schors van bome tenger en soms fors. En in ’t derde jaargetij komen er veul bewoners bij. We knaogen hil ons leven lang dun ene nao dun anderen gang. Zo gad dè iederen dag mar voort, we leven vrijwel ongestoord. Tot op ’ne merge: klop, klop, klop we schrokke dur allémaol van op. Nog efkes lustere, ja ’t was echt, dè waar ’t kloppen van de specht. Nou nie mir knaogen, alles stil, als men nog langer leven wil. Mar veulen werden er toch gesnapt, veul schilfers waren afgeknapt dur ’t hevig pikken van de specht, die docht: 't gad nog nie zó slecht, ’t Waren er wir ne hilleboel! Nou gao’k efkes drinken aon de poel. De natuur die regelt dè allémaol goed, omdè de specht dk leven moet! maart 1981 Nilles lokat'e 1 Inhoud perct- I 1 ■oning °P ^Pape^ 1997 350 r"3 154 in2 uitsteKende *erli gou*Oaar :eel opp Ki

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5