Hoe dichtbij is ver weg? Oranjecomité Moergestel ii 33 jaar CV De Durdraaiers Nog 12 weken!!! z Ruud: bedankt! S Rabobank Oranjecomité laat van zich horen... i Reizen v.Ln.r; van boven naar onder). Fles l:Ans van den Meijdenberg, Bart de Laat, Kees de Laat j), Karei Willaert Jan Jansen, Louis van den Meij denberg; Fles 2: Geert Claassen, Jan Timmermans, Toon Moorman, Wout van Korven, Ton Dirkx, Frans Roosen; Fles 3: Theo van Logten (prinsFles 4: Toon van der Zanden, Toon Claassen, Jan Heemskerk, Henk van Ommeren (ex-prins), Jos van Alphen. Op zaterdag 25 mei en zondag 26 mei 2002 viert CV De Durdraaiers haar 33-jarig bestaan. In haar 33-jarig bestaan heeft deze carnavalsvereniging 16 verschillende prin sen gehad. Tot aan het feestweekend in mei 2002 zullen wij in dit blad aftellen, door iedere week in chronologische volgorde een prins met zijn Raad van Elf de revue te laten pas seren. Vandaag de vijfde prins van De Durdraaiers: Prins Theo den Urste. Hij was in het cama- valsjaar 1976 prins van onze carnavalsver eniging. Op de foto ziet u Prins Theo den Urste met zijn Raad van Elf. Wie kent u er nog van? CARNAVALSWAGEN Ieder jaar rijden er met carnaval 3 prinsenwa gens mee in D’n Opstoet. Een daarvan is uit eraard van De Durdraaiers. Dit jaar werd voor het eerst sinds jaren weer een beker uitgereikt aan de Carnavalsvereniging met de mooiste wagen. En ja hoor, evenals de (dubbele) over winning tijdens het Pieregeblèr, ging ook deze wisselbeker naar ’t Draaiboompje. Het kan niet op in het jubileumjaar. OPROEP OUD-LEDEN Aangezien wij niet meer beschikken over de gegevens van alle oud-leden, nodigen wij deze hierbij alvast van harte uit voor het feestweek end in mei 2002. Mocht u nog oud-leden ken nen, die inmiddels naar elders zijn verhuisd, dan vragen wij u deze ook te informeren over het feestweekend. Mocht u hierover nog vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met de organisatie (tel. 5130111). KORTOM: Noteer zaterdag 25 en zondag 26 mei 2002 alvast in je agenda, zodat je het 33-jarig jubileum van CV De Durdraaiers in ’t Draaiboompje te Moergestel niet mist! Gemeente Belangen Oisterwijk Al geruime tijd geleden heeft het boeg beeld van Gemeente Belangen, Ruud Hora, te kennen gegeven zijn functie als wethouder van de gemeente Oister wijk neer te willen leggen. Ruud, mede dank zij jou heeft Gemeente Belangen zich een solide en betrouwbare partij getoond. In ons verkiezingsprogramma kunnen we dan ook met een gerust hart de balans opmaken over de achter ons liggende bestuursperiode. We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen. Het vriendenteam van de fractie zal je missen, maar gesterkt in de wetenschap dat het estafettestokje op een goede manier wordt doorgegeven kijken we vol vertrouwen naar de komende periode. Ruud, bedankt en het ga je goed!!! De komende weken gaan we het nieuwe Oranje comité aan u voorstellen. Het is tenslotte nog maar zo’n acht weken en het jaarlijkse feest dient zich al weer aan. De komende tijd mag u dus alles verwachten wat met het Oranjecomité en de viering van Koninginnedag 2002 in Moergestel te maken heeft. Ook het programma, waaraan op dit moment nog druk wordt gesleuteld, zal van week tot week aan u worden bekendgemaakt. Tot volgende week! 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 27 FEBRUARI2002 PAGINA 5 U wilt ertussenuit. De vraag is, waarheen? Het antwoord is dichterbij dan u denkt. Rabobank Reizen helpt u op weg. Welke bestemming u ook in gedachten heeft. Boek nü uw vakantie bij Rabobank Reizen en ontvang een gratis rugtas. Rabobank Reizen, elke bestemming dichtbij. sport- en cultuur- voorzieningen een goede communicatie tussen gemeentebestuur en haar burgers Kandidaat wethouder Jan Oerlemans: behoud van het eigen dorpskarakter Lijsttrekker Piet Meeuwis: Jan van Rooy: Verkeersluwe wijken en een goed openbaar vervoer Lambert Duys: blijvende deelname ouderen in het maatschappelijk verkeer Riky Smetsers: welzijn voor de agrariërs in het buitengebied Eric Bogaers: behoud van de eigen cultuur in de kernen Kees Rijnen: Inzet voor een goed onderwijsniveau Gemeente Belangen (GB): met de beste kijk op elke buurt en wijk Gewoon de Beste Bestuurlijk: Als bestuurder van diverse verenigingen actief geweest waaronder: -12 jaar bestuurslid w.v. 9 jaar voorzitter van een 500 leden tellende personeelsvereniging - 6 jaar lang bestuurslid/penningmeester en tevens commissielid van de scheidsrechtersvereniging Tilburg. - 4 jaar bestuurslid, waarvan 3 jaar voorzitter, van de buurtvereniging Oistelvoirtjes. - 6 jaar lid van de ondernemingsraad bij zijn werkgever. - Vanaf 1996 tot heden voorzitter van de bloeiende sportvereniging “ROEF!, Moergestel. Zakelijk: 38 jaar werkzaam bij een grote bankinstelling waarbij diverse functies bekleed werden en hij met name ook in de zakelijke dienstverlening werkzaam is geweest. Thans bekleedt hij een staffunctie op regionaal niveau. Politiek: Ruim 12,5 jaar actief in de plaatselijke politiek, waar van: - 2 jaar partijvoorzitter geweest van de toenmalige lokale partij PGB, Moergestel - ruim 10 jaar lid van diverse raadscommissies - 8 jaar gemeenteraadslid, eerst 3 jaar in de toenmalige zelfstandige gemeente Moergestel en vanaf 1997 na de herindeling met de gemeente Oisterwijk. Een wethoudersschap is dus een logische stap in zijn politieke carrière. Hij heeft zo’n stap zeer goed over wogen en heeft te kennen gegeven deze uitdaging voor de volle 100 aan te willen gaan. Hij wil in de komende 4 jaar als wethouder ook voor uw belangen opkomen. U kunt zich daar ook in vinden? Stem dan op Jan Oerlemans: nummer 2 van GÊMËENTF. Bl I \X(.l X een goede zorg voor het millieu en een zorgvuldig planologisch beleid mMhh Wle IS onze kandidaat wethouder Jan Oerlemans? Jan Oerlemans is al ruim 15 jaar woonachtig in Moergestel, (de Looijakker 8). ‘R Adrie Zuman: Frank Bertens: Annemarie Antonis: Betaalbare woningen goede en betaalbare aandacht voor de voor jong en oud sport- en cultuur- eigen middenstand ,t,

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5