Verkiezingskoorts stijgt MTV en de verkiezingen Bart de Groot Open Dag Huize Stanislaus Draagt u de oudere medemens een warm hart toe... Aphrodite Showroomkeukens KORTINGEN .<.,60% ’De Gèsselse’ en de Verkiezingen... KEUKENCENTRUM Schepens Tweewielers WOENSDAG 27 FEBRUARI 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1181 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst De redactie Volgende week verschijnt ’De Gèsselse’ ’n dag later i.v.m. de uitslagen van de gemeenteraadsverkiezingen. Computer-trainingen Tel. (013) 5136460 of 06-12394190 PROFILE Culi-Fine Ij h o Zaterdag 2 maart a.s. dan bent u misschien degene naar wie we op zoek zijn Huidverzorgingsinstituut ...ook op diverse showroom- apparaten en keuken- artikelen! Voor een vakkundig en vriendelijk advies... êlfcs 3inft e» Mijt algemeen belang I lijst de esselse Tel. 0499-550666 of 06-15080471 lees verder op pagina 3 VISA Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl van 19 februari t/m 2 maart a.s. dagelijks geopend van 10."“ tot 17.“° uur (voorheen 'Moergestel-Nieuws Op zaterdag 2 maart a.s. staan de deuren van de Reuselhof wijd open in het kader van de landelijke open dag van de zorg. Van 11.00 tot 16.00 uur ontvangen we u graag als u mogelijk belangstelling heeft voor het werk met en voor ouderen. Het kan hierbij gaan om betaald werk, in het verzorgingshuis of als medewerker in de thuiszorg. Tijdens de open dag zijn in de Reuselhofmedewerkers aan wezig die u hierover alles kunnen ver tellen. horen, dan nodigen we u van harte uit om een kijkje te komen nemen tijdens onze open dag op 2 maart. U bent van harte welkom op 2 maart in de Reuselhof! Het komende weekend en de dagen daarna tot aan de verkiezingen wordt er via MTV nogal wat aandacht besteed aan de komende gemeenteraadsverkie zingen. plaatselijke politieke partijen. Publiek is welkom en wordt uitgenodigd actief aan de discussie deel te nemen. Dit programma wordt dinsdagavond 5 maart vanaf 19.00 uur herhaald. Nog ’n week en dan staan de gemeen teraadsverkiezingen weer te gebeuren. Iedereen, en ook uiteraard de kandi daten zelf, wachten vol spanning af welke wegen de kiezers nu zullen bewan delen. En niet in het minst is de vraag hoe groot het opkomstpercentage zal zijn op woensdag 6 maart. Word, Excel. Access. Exact. Internet Powerpoint. Intro PC, Creatief met Word. E-commerce, op elk niveau! Industrieweg 5f Oirschot DE FIETSSPECIALIST KFUKtNtlNAXClflHNd Vraag naar onze nieuwe ftnonrtertngsmogeÖjkbrfefl. Zondag 3 maart 10.00-12.00 uur MTV Radio. MTV-radio bijt zondag 3 maart het spits af. Om 10.00 uur begint (onder voorbehoud) een speciale uitzending met medewerking van alle politieke partijen. Een stelling loopt als dis- cussieonderdeel door het programma heen. Maar als u misschien af en toe een paar uurtjes over heeft dan zijn er ook legio mogelijkheden om als vrijwilliger aan de slag te gaan. Enkele weken geleden hebben we geadverteerd om vrijwilligers te werven. Dat heeft ons gelukkig wel in contact gebracht met een paar nieuwe, enthousiaste mensen. Maar we hebben nog meer klusjes waar we vrijwilligers voor zoeken. Voor mannen en voor vrouwen. Als u denkt ik wil daar eens wat meer van zien en over De afgelopen periode van drie jaar is er na tuurlijk het een en ander gebeurd waaruit de kiezer lering kan trekken en of’zijn’ partij posi tief dan wel negatief in de publiciteit is geweest. Hete hangijzers waren er in de Oisterwijkse politiek de afgelopen raadsperiode genoeg. Onderwerpen als OZB en cultuurcentrum liggen daarbij natuurlijk nog vers in het geheugen. Er zijn belangrijke beslissingen genomen waarmee niet iedereen in een hoera- stemming werd gebracht en ook het overbren gen van die beslissingen kwam bij de burger niet altijd vriendelijk over. Een en ander heeft dan ook tot gevolg dat de kiezer veelal denkt niet meer serieus genomen te worden. Met lage opkomstpercentages als gevolg... Hier ligt wellicht een taak voor de gemeenteraadsleden die volgende week gekozen zullen gaan worden om daar de komende periode iets aan te doen. Kortom: de Moergestelse kiezer zal er nog een hele kluif aan hebben om mee te gaan beslis sen wie de komende vier jaar in zijn of haar ogen de belangen van de burger naar behoren zal behartigen. We gunnen iedereen de wijsheid die nodig is om politici te kiezen die staan voor wat ze gekozen worden: als vertegenwoordigers van de ’stemmende burger' in de gemeenteraad! ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.ni De afgelopen weken is de ’’Zorgkrant” in heel Nederland huis aan huis ver spreid. Hierin hebt u kunnen lezen dat het gaat om een landelijke beeldvor- mingscampagne voor de hele zorgsector. Vaak komt onze sector negatief in het nieuws en op deze dag willen wij als een miljoen werknemers in de zorg) laten zien dat ons werk ook heel erg leuk is. Wij hopen dat het mensen stimuleert om een baan in de zorgsector te kiezen. Voor het eerst doet ook Huize Stanislaus mee aan deze landelijke open dag. Onlangs verscheen in de krant een bericht waaruit u kon opmaken dat wij een klooster- verzorgingshuis zijn dat volop in beweging is. Tot voor kort werd ons huis alleen bewoond door de zusters van de Congregatie Zusters van Liefde. Begin februari heeft de eerste ”niet- kloosterling” een permanente woonruimte ge kregen in ons huis. (Het bevalt hem overigens prima!!!). In de nabije toekomst zal het steeds vaker voorkomen, dat inwoners van Moergestel of Oisterwijk bij ons een thuis krijgen aangebo den. Bovendien gaat stichting ”De Runne” een tijdelijke voorziening bij ons plaatsen, die ruim te biedt aan 20 bewoners. Dit is voornamelijk om de grote wachtlijst in Oisterwijk te verklei- Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 !jli Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.jJjj nen. In Moergestel blijkt er nauwelijks sprake te zijn van een wachtlijst. Om toekomstige bewoners, toekomstige colle ga’s en vrijwilligers (en alle andere belangstel lenden) te laten weten wat Stanislaus is, zetten wij onze deuren wagenwijd open op zaterdag 2 maart a.s. van 10.00 uur - 16.00 uur. Als thema voor deze dag hebben wij gekozen: ”Het is fijn wonen en werken in Huize Stanis laus”. Toen we dit thema verder wilden toelichten was het moeilijk te omschrijven. We kwamen niet verder dan: vrij kleinschalig, gemoedelijk, iedereen kent iedereen, er is zeer weinig per soneelsverloop en er zijn meestal voldoende vakantiehulpen (u ziet weinig personeelsad vertenties van ons). Voor deze open dag hebben 30 tot 40 medewerkers en vrijwilligers zich spontaan opgegeven om te helpen. Hier zullen veel organisaties jaloers op zijn. Kortom: het valt gewoon niet verder uit te leg gen. U moet het zien, horen, meemaken, mee beleven en meevoelen!!! Wat hebben wij op deze dag te bieden: Allereerst: de koffie en thee staan klaar. Ons huis is ”in bedrijf”. De kapsalon, wasse rij en winkeltje zijn open. Er worden rondleidingen gegeven op de ver- zorgingsafdelingen door zusters en mede werkers. Er zullen diverse activiteiten plaatsvinden op de begane grond: - instuif met handwerken, spelletjes en kaarten maken in de aula. - gym en pannenkoeken bakken in dagcen trum ”d’n Inloop” - demonstratie met badlift, tillift, stoeltaxi etc. - uitleg over de maaltijdverstrekking - uitleg over zorgvisie, zorgdossier en eerst verantwoordelijke verzorgende - de bedrijfshulpverlening geeft uitleg - stand voor werving van vrijwilligers en va kantiehulpen - t.a.v. de tijdelijke voorziening: plattegrond; werving personeel - er is een puzzelopdracht voor bezoekers - er is gezorgd voor kinderopvang door deskun dige leidsters. Woensdag 6 maart 20.30-uur MTV TV. Op woensdag 6 maart (de dag van de verkiezin gen) vanaf 20.30 uur zullen MTV en LOVO gezamenlijk in een live-uitzending u op de hoogte brengen van de uitslag van de verkiezin gen. Deze uitzending vindt plaats vanuit De Kunstkringen ook hierbij is publiek van harte welkom. Zondag 3 maart 12.00-uur MTV TV. Om 12.00 uur die dag neemt de TV het over. U kunt dan kijken naar een TV-portret van alle 7 plaatselijke politieke partijen. Om 13.00 uur volgt een live-debat vanuit de LOVO-studio o.l.v. Hans van Meerten. Dit debat vindt plaats met de lijsttrekkers van de Altijd leuke aanbiedingen Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326 E MM E-mail: Profileschepens@helnet.nl *3^* Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten NOUD SMITS in Oisterwijlc

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1