CD DeiRunne Gemeenteraadsverkiezingen op 6 maart, u komt toch ook? GEMEENTE BELANGEN ’De Gèsselse’ en de Verkiezingen... K.B.O. KRING Van 17.00-19.00 uur... Cliëntenvertrouwenspersoon (m/v) uderen De redactie Stichting TC^elzijn _y^ïoergestel Kijk ook op www.oisterwijk.nl/verkiezingen. Daar vindt u alle artikelen van de afgelopen weken. rechts van het venster. Vervolgens drukt u op de rode stemknop. U heeft nu blanco gestemd. 11U heeft zich vergist. Wat dan? Het is mogelijk dat u zich vergist bij het kiezen van een kandidaat. U heeft bijvoor beeld de verkeerde kandidaat ingetoetst. Dat is geen probleem. Zolang u de rode stemknop nog niet heeft ingedrukt, kunt u uw fout nog herstellen. Dit kunt u doen door de hersteltoets in te drukken die links van het venster zit. Daarna kunt u opnieuw uw keuze voor een kandi daat maken. Tot slot drukt u dan de rode stemknop in. U heeft nu gestemd. UITSLAGENAVOND IN DE KUNST KRING: IEDEREEN IS WELKOM! Op de dag van de verkiezingen bent u ’s avonds van harte welkom in de Kunstkring. U bent uiteraard benieuwd naar de uitslagen. Benieuwd wie straks onze gemeente gaan besturen. Benieuwd welke partijen of groeperingen win naar zijn en welke verlies hebben geleden. U kunt het allemaal live meemaken op de avond van 6 maart in de Kunstkring. Vanaf20.00 uur bent u van harte welkom. Er wordt voor muzikale omlijsting gezorgd en er kan in de loop van de avond van gedachten worden gewisseld met de winnaars en verliezers. De toegang is gratis. Opzij, opzij, opzij.... denkt u vast ook wel eens, wanneer het verkeer in ons dorp weer eens vast loopt. Blijkt het verkeer gestremd door verkeerd geparkeerde auto's, bijvoorbeeld voor de supermarkt of de bank. Beter handhaven, dan een fietser van zijn sokken rijden of breder asfalt. Het vergroot de veiligheid en doorstroming, en kost alleen de ver- keersovertreder geld, niet de gemeenschap. Handig zijn ook onze drive-in groenstroken. Recht voor de deur, goedkoper dan een par keerkelder en het scheelt ook in onderhoud. Het is alleen geen gezicht, onrechtvaardig en leidt tot veel ongenoegen. VOOR HET EERST ELEKTRONISCH STEMMEN. HOE GAAT DAT IN ZIJN WERK? 1. Iedereen die mag stemmen krijgt enkele weken van tevoren een oproepingskaart thuisgestuurd. Deze kaart is het bewijs dat u mag stemmen. Neem deze kaart altijd mee naar het stembureau! 2. Op de oproepingskaart staat het adres van uw stembureau. Dat is meestal bij u in de buurt. Op woensdag 6 maart kunt u daar tussen 07.30 uur en 21.00 uur gaan stemmen. 3. Wanneer u het stembureau binnenkomt, ziet u drie mensen achter een tafel zitten. Dat zijn de leden van het stembureau. Aan de persoon in het midden, de voorzitter, geeft u uw oproepingskaart. De tweede persoon zoekt uw naam op in het kiesregister. Staat uw naam op deze lijst, dan ontvangt u een volgnummer. 4. Dit volgnummer geeft u aan de persoon bij de stemmachine. Hij of zij zorgt dat u uw stem kunt uitbrengen. 5U loopt naar de stemmachine. Op het bedie ningspaneel van de stemmachine ziet u ver- Op maandag 4 maart komt de fraktie van Gemeente Belangen bijeen voor de voorberei ding van de komende commissievergaderin gen. Tijdens deze vergadering zullen de agen da’s van de commissievergaderingen van dins dag 5 maart en donderdag 7 maart besproken worden. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis, 2e etage kamer 7. Graag nodigen wij U uit om over deze voor bereiding op de commissievergadering van gedachten te wisselen. Voor meer informatie kunt u zich richten tot een van onze raadsleden: Ruud Hora tel. 528 8526, J an Oerlemans tel. 513 2239, Piet Meeuwis tel. 528 4678 of Cees Rijnen tel. 528 8133. Of bij het secretariaat Frans van lersel tel 528 2500. Bezoek ook zeker onze website via www.do.nl in het keuzemenu ”het gemeentekantoor”. Tot maandag 4 maart om 20.00 uur in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. Een kopje koffie of thee staat voor u klaar. Gemeente Belangen met ”De Beste Kijk op Elke Buurt en Wijk” schillende kolommen staan. Boven elke ko lom staat een nummer en de naam van een politieke partij. 6. Bedenk nu eerst op welke politieke partij u wilt stemmen. Zoek de naam van deze par tij op het paneel op. Drukt u nog geen toets in. Dat komt pas later. 7. Onder de naam van deze partij ziet u een lijst met toetsen. Op elke toets staat een naam. Dat zijn de kandidaten van deze partij: de mensen op wie u kunt stemmen. kiest nu één van deze kandidaten uit. Dat kan de persoon bovenaan de lijst zijn, maar ook een persoon in het midden of onderaan de lijst. 8. Druk nu op de toets met de naam van uw keuze staat. De naam van degene die u heeft gekozen verschijnt in het venster. Controleer of dit de naam van uw keuze is. 9. Geeft het venster inderdaad uw keuze aan? Druk dan op de rode stemknop, dat is de grote knop rechts van het venster. U heeft nu gestemd. 10. U wilt blanco stemmen. Wat dan? Voor een blanco-stem drukt u op de knop U hebt allemaal een brief in de nestor gehad met een uitnodiging voor de sociaal culturele dag in de kunstkring in Oisterwijk. Tot nog toe zijn er niet veel strookjes binnen gekomen, wij willen dit nogmaals onder uw aandacht brengen. De dag begint om 10.00 uur (zaal open om 9.45 uur) met een Eucharistie viering met zang van het ouderenkoor Levens vreugd, daarna is het koffiepauze. Om 11.15 uur krijgen we een uiteenzetting over cultuur en gewoonte van allochtonen. U moet niet denken dat dit een serieuze uiteen zetting is, ik heb zelf al met deze mevrouw gesproken en zij kan het heel leuk en boeiend vertellen. Dan is het om 12.00 uur tijd voor de koffietafel waarbij u lekker kunt babbelen met u eigen kennissen. Vanaf 13.30 uur krijgt u een zeer gevarieerde ontspanningsmiddag aange boden, die wordt ingevuld door zanggroepen, bandjes en dansgroepen uit verschillende lan den. Kortom een middag om u echt te ontspan nen. Bent u de brief met het strookje kwijt, geen ramp bel mij even en ik schrijf u op de lijst erbij dat betalen doet u dan maar op de dag zelf aan mij. Ook als u geen vervoer hebt mag u bellen, het wordt allemaal voor u geregeld. U hebt het toch allemaal gelezen de K.B.O. afd Moergestel betaald voor u €2,- bij zodat het u maar €10,- kost. Bel dus even naar Trees Verhoeven-Gianotten Tel 5131814. K.B.O. RIKKEN EN JOKEREN Vrijdag 1 maart om 13.30 uur weer een gezel lig middagje kaarten in de Roozendries. Kaartliefhebbers doet u allen mee! Vorige keer was de eerste prijs voor Mevr M Burgers met 289 punten, de tweede prijs voor Mevr C Bierkens met 276 punten en de derde prijs voor Mevr D Derksen met 247 punten. Alle dames proficiat. H. Derksen. We doen ons uiterste best om iedereen te woord te staan, zowel aan de deur als aan de telefoon, en zowel door de week als in het weekend. Wilt u er echter rekening mee houden dat we ook graag 'n hapje willen eten? DAAROM ZIJN WE 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR NIET MEER BEREIKBAAR.. Redactie 'De Gèsselse' en Buro '76 Volgende week verschijnt 'De Gèsselse’ ’n dag later i.v.m. de uitslagen van de gemeenteraadsverk iezingen. Op 6 maart aanstaande worden er weer gemeenteraadsverkiezingen gehouden. Als u op die dag naar de stembus gaat, bepaalt u samen met de andere kiezers welke politieke partijen straks mogen plaatsnemen in de raadzaal en hoeveel zetels elke partij krijgt toegewezen. Het is dus erg belangrijk dat u uw stem laat horen. Immers, de gemeenteraad en het college nemen veel beslissingen die van invloed zijn op de kwaliteit van uw directe woon- en leefomgeving. En daar heeft u dagelijks mee te maken! Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met Voorlichting van de gemeente Oisterwijk, telefoon 529 1213. 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 27 FEBRUARI 2002 PAGINA 12 •K De huizen beschikken en over ruim 600 plaatsen voor verzorging, verpleging, somatische en psycho geriatrische bewoners Bij de stichting zijn ruim 900 medewerkers werkzaam en is een groot aantal vrijwilligers actief. De stichting beschikt over verschillende vormen van kinderopvang, zoals dagopvang, naschoolse en buitenschoolse opvang. J.CCFBAAR GROFN] I I l K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Taken Het luisteren naar klachten, het verstrekken van informatie over de klachtenprocedure en eventueel het bieden van ondersteuning bij het zoeken naar een oplossing of, als de cliënt dit wenst, door bemiddeling trachten te komen tot een oplossing van de klacht, of het voorleggen van de klacht aan de Regionale Klachtencommissie. U bent daarvoor regelmatig aanwezig op de verschillende locaties of kunt daarvoor opgeroepen worden. U verstrekt regelmatig informatie over uw functie en de klachtenprocedure en draagt zorg voor een geanonimiseerde registratie en rapportage. Functie-eisen U beschikt over minimaal MBO werk- en denkniveau, kennis van de gezondheidszorg en het cliëntenrecht. U heeft een toegankelijke, onafhankelijke opstelling en goede sociale en communicatieve vaardigheden. Onderdeel van Stichting De Runne zijn de zorgcentra: - De Clossenborch, Hilvarenbeek - Sint Elisabeth, Goirle - De Reuselhof, Moergestel - De Schakel, Goirle - Vennerode, Goirle - De Vloet, Oisterwijk 1 I 1 1 1 HlUKFLOM O Motaaum Arbeidsvoorwaarden De werktijden kunnen in nader overleg worden bepaald. De aanstelling is vooralsnog voor de duur van 1 jaar. Het salaris is conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en bedraagt minimaal 1.472,— en maximaal 2.392,— bruto per maand op fulltime basis, conform FWG-45, salarisniveau 1 januari 2001. Een vertrouwenspersoon voor bewoners en deelnemers aan de dagbehandeling en/of hun contactpersonen met als doel: het op een onafhankelijke wijze begeleiden van bewoners bij knelpunten of meningsverschillen in het contact tussen cliënten en medewerkers en betrokkenen er niet zelf uitkomen. De cliëntenvertrouwenspersoon ressorteert rechtstreeks onder de directeur-bestuurder. en reactivering van en 104 aanleunwoningen. STICHTING M instellingen voor VI verpleging en verzorging Inlichtingen en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer N.J.M. Heijlands, sectormanager zorg, telefoon: 013 - 53 15 200. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 maart 2002 richten aan Stichting De Runne. Postbus 38, 5050 AA. Goirle, t.a.v. mevrouw D. Roestenberg onder vermelding van het vacaturenummer. Voor enkele verzorgingshuizen in Goirle, Moergestel, Hilvarenbeek verpleeghuis Sint Elisabeth in Goirle zijn wij op zoek naar een 1,1! I.T,. voor gemiddeld 4 uur per week (vacaturenummer 01-119)

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 12