Zeg waar het op staat moorman Doe met ons mee, stem WD lijst 2!! ZOEKERTJES ZOEKERTJES Onze speerpunten in Oisterwijk, Moergestel en Heukelom: lijst 2 Joost, Cora, Bas, Joop, Janneke en Mario De burger als klant. betaalbaar. en oud, —Stichting TC^elzijn uderen_^ïoergestel spoorpunt pijnpunt VVD voor jong, veiligheid, groen en leefbaar, Informatiemiddag over Bedevaart naar Lourdes meer informatie: www.vvdoisterwijk.nl Teamleider (38 uur) AUTOMOBIELBEDRIJF Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s snelle, correcte communicatie en afhandeling; één telefoonnummer voor vragen aan gemeente. realistisch, verantwoord financieel beleid; niet oppotten en niet potverteren. ouderen moeten in onze gemeente kunnen blijven wonen door gericht te bouwen en verbouwen; wachtlijsten wegwerken door extra zorgwoningen; royaal gebruik ’huizen voor stallen-regeling’. Bingo in de Reuselhof Op woensdag 20 februari is er weer een bin- goavond in de Reuselhof. We hebben weer mooie prijzen weg te geven net als altijd. Tot ziens in de Reuselhof. een onderzoek naar de mogelijkheid de spoorlijn ondergronds te brengen. een onderzoek naar de oprichting van een Huisartsen Onder Eén Dak (HOED). niet over, maar met jongeren praten door een jongerenplatform te starten; doorstroming op de woningmarkt en aanvullende nieuwbouw voor eigen jongeren. blauw meer op straat, ook ’s nachts; bestrijding (kleine) criminaliteit; 225.000,- extra besteden. beter groenbeheer dorpskernen; doorgaand vrachtverkeer uit kom Moergestel; vitaal buitengebied na reconstructie; ondergronds parkeren. De mogelijkheid bestaat om dit jaar in juni en september met de Limburgse Bedevaart naar Lourdes te gaan. Deze organisatie heeft zich ten doel gesteld om gezonde en zieke mensen uit heel Nederland samen mee naar Lourdes te nemen. Er bestaat een misverstand dat er met een bedevaart alleen maar zieke mensen mee gaan. Niets is minder waar. Een bedevaartreis met de Limburgse Bedevaart is er voor gezonde en zieke mensen, ouderen en gehandicapten. Een bedevaart betekent méér dan alleen een toeristische reis. De Bedevaaratorganisatie biedt U bij alle reizen per trein, bus of vliegtuig een grotere meer waarde door de geestelijke begeleiding van pas tores, een eigen Nederlands programma en de hulp van vele vrijwilligers. Hieronder ziet U de mogelijkheden van een reis: Reizen per trein, bus of vliegtuig Prima hotels dicht bij de Heiligdommen Verzorging voor zieken en ouderen in het verzorgingshuis. Medische begeleiding en goede reisleiders. Tarief inclusief reis- en annuleringsverze kering. DATA VAN DE REIZEN: Treinreizen van 3 tot 10 juni en van 4 tot 11 september Busreizen van 2 tot 10 juni en van 3 tot 11 september Nieuw: Nachtbus van 3 tot 10 juni Vliegreizen van 1 tot 4 juni 4 dagen) van 4 tot 9 juni en van 5 tot 10 september (6 dagen) De groepsreis van 4 tot 11 september - met de trein- wordt begeleid door Toos Hobbelen, die U alle hulp geeft tijdens de reis en het verblijf in Lourdes. Indien U informatie wilt over deze reizen kunt u contact opnemen met Toos Hobbelen, Schout Backstraat 34, Tilburg, tel. 467 3423 of Joke Hoekman, Olmenpad 13, Oisterwijk, tel. 521 6701. Tevens kunt U bij deze dames een uitgebreide brochure aanvra gen, inlichtingen verkrijgen en inschrijven voor de reizen. I DE GÈSSELSE’-WOENSDAG 13 FEBRUARI 2002 PAGINA 4 King Cuisine b.v. is een innovatieve "no-nonsense"producent van koelverse salades, maaltijden, sauzen en specialiteiten zoalspesto's en tapenades. King Cuisine verkoopt zijn producten aan supermarktketens, grossiers en restaurantketens in Nederland, Ierland, Duitsland en Engeland. Op dit ogenblik werken erbij King Cuisine zo'n 35 mensen. De komende jaren verwacht King Cuisine door verdere innovatie en technische ontwikkeling een sterke groei van zijn afzet. Ter versterking van de productieafdeling (kokerij, mengerij en afvulafdelingen) zoeken wij een meewerkend teamleider welke sturing geeft aan de afdelingen. De meewer kend teamleider moet in staat zijn op positieve wijze mensen aan te sturen. Tevens moet hij oog hebben voor de culinaire kwaliteit van het product. De meewerkend teamleider werkt in nauw overleg met de bedrijfsleider en de assistent bedrijfsleider. Functie-eisen: MBO-opteiding (bijvoorbeeld MAS) Motiverende, stimulerende en positieve instelling Leidinggevende capaciteiten Nauwkeurig en oplettend Affiniteit met lekker eten Kwaliteitsbewust Bereid zijn om kennis te verbreden Collegiaal Schrijf je sollicitatie of stuur je e-mail naar King Cuisine b.v., t.a.v. Frank Post, Energieweg 30, 5071 NP Udenhout (telefoon 5117575, fax 013-5117585, e-mail: info@kingcuisine.nl) Site: www.kingcuisine.nl Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 VOORTAAN OP ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! 1 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL kosten, bij 'normale’ grootte €2,75-; anders €4,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman’, Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www.batavus.com/schepens. Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbran den en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Een bruikbaar tweedehandsje over of juist nodig? Dan 's zaterdags voormiddag naar Anto nis, Oirschotseweg 41, 513 1114. Muziekvereni ging'Prinses Juliana’. Nieuw! Nieuw! Geboortekaartjes van Klijn- tje... verrassend... modern... opvallend... Wilt u ijdig reserveren? Buro '76, Oisterwijkseweg 43, el. 513 2268, e-mail: buro76@wolmail.nl kosten, bij 'normale' grootte €2,75-; anders €4,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! (Sier)bestrating, grond-sloop-opruim- rioolwerken, bomen rooien, tuinaanleg, schut- tingen. Tel. 06-19154052. Seniorenbuffet!!! Op maandag vanaf 17.00 uur. 55+ Betalen slechts €16.50 (normaal €20,-). Reserveren bel De Eeterij te Diessen, 013-504 6148. Gevraagd: strijkijzers; speelgoed; plakband; potloden; pennen; schrijfpapier; breigaren; lap pen stof; scharen en naaimachines; oud en nieuw kadopapier; kadolint. Leen v. Herck, tel. 513 2567. De Geitenhoeve: het adres voor heerlijke geitenkaas en eieren. Tevens geven wij excur sies op ons biologisch geitenbedrijf (op af spraak). De Geitenhoeve, Torentjeshoeve 6a, 5018 TL Tilburg, tel.: 013-5368323 (nabij Trap- pistenklooster). Geboortekaartjes? Een meer dan bijzondere keus vindt u bij ons! Buro '76, Oisterwijkseweg 43. Waar anders? Computertypen blind. Lessen in Den Donk. Aanvang september. Voor iedereen vanaf Groep 7. Geef je tijdig op. Typebureau van der Pluijm 013-5133793. www.typebureau.nl I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 4