I Carnavalsconcert: één groot feest I Aphrodite I 1 VOGELS Kapsalon Barbers Bienekebolders, Hertog-Jan en Graaf van Ursel vierden samen Carnaval $5 Schaatswedstrijden om ”Van Dam Bokalen Carnaval in de Reuselhof J. Schepens Tweewielers WOENSDAG 13 FEBRUARI 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1179 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst Kijk verder op pagina 6 Albert van der Werf 3+* Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 Computer-trainingen Word, Excel, Access, Exact, Internet Powerpoint, Intro PC, Creatief met Word, E-eommerce, op elk niveau! Tel. (013) 5136460 of 06-12394190 ”De Vennen” worden gehuldigd als clubkam pioen van ”De Vennen”. In de categorieën Junioren en Senioren A zal door de leden van ”De Vennen” bovendien worden gestreden om de ”Van Dam Wisselbokalen”. Dit zijn wissel- bekers die genoemd zijn naar clubsponsor ’’Van Dam Partners” accountants en belastingad viseurs te Moergestel. Nadere informatie en een compleet overzicht van alle deelnemers van ”De Vennen” is te vin den opwww.devennenmoergestel.nl. Er wordt bovendien getracht om de volledige uitslag van de club kampioenschappen op maandag 18 fe bruari op deze website te plaatsen. Geslaagde rentree Alpenjager Op zaterdag 16 februari a.s. worden op de wedstrijdbaan in Eindhoven van 18.00 tot 22.00 uur schaatswedstrijden georga niseerd door ’’Ijsclub Tilburg”, Schaats- club ’’Viking” (Boxtel) en Schaatsclub ”De Vennen”. Aan deze wedstrijden zullen in verschillende categorieën 58 leden van Schaatsclub ”De Vennen” deelnemen. Lezers die onze leden willen komen aan moedigen zijn van harte welkom. De toegang is gratis. Per categorie zal het snelste lid van Schaatsclub Pen en papier om op- en aanmerkingen te kunnen maken had ik net zo goed thuis kunnen laten. Er viel niets op- of aan te merken; je ging niet zo zeer naar een ’’con cert”, je moest je maar storten in het feestgedruis. Nou ging dat niet helemaal op, want zolang de harmonie musiceerde kon er niet gedanst worden omdat zij nu eenmaal bezit neemt van ”de kuip”. Als die ruimte er wel was geweest, zou er zeker gedanst worden, want ook de harmonie kon zich uitleven in een aaneenschake ling van bekende melodieën. Met haar uitdossing in Zuid-Duitse kledij was zij niet alleen een lust voor het oor, maar ook voor het oog. De ’’act” van de drum band paste daar weer uitstekend in. De harmonie was dus een volwaardig ’’opwarmertje” voor de rentree van de Alpenjager, waarnaar velen reikhalzend hadden uitgezien. De jeugd met camera’s in de aanslag (”dat willen we wel eens zien”) en de ouderen met nostalgische gevoe lens. De kuip ontruimd en de remmen waren los. Aan vitaliteit hadden de ’’heren” nog niets ingeboet en het enthousiasme droop er weer vanaf. Bart Meeuwis merk te fijntjes op zelfs 77 jaar te zijn. Ook hij is vitaal genoeg om het misschien niet bij deze ene keer te laten PROFIL^ Ook in 2002 waren onze sponsors weer erg royaal en konden onze bewoners weer genieten van vier fantastische carnavals-avonden! Hartelijk dank aan: deRabobank, Bloem Groen, de Korenmaaier, Vivace, Michiels, Chr. Kemps, Bakker Verkooijen, Slagerij van Zon-Reijrink, Broers, Dr. Terwindt, Dr. van Delft, R. v.d. Geijn, Juwelier Ketelaars, P.V.S., Vogels, 't Winkeltje, Slager Ketelaars, Tankstation van Esch, Autoschadebedrijf Donkers, Vakgarage Donkers, Mercedesgarage van Balkom, Aannemersbedrijf Gebr. Janssen, Aannemersbedrijf Op 't Hoog, Ramenfabriek op 't Hoog, Aannemersbedrijf Dovako, Aannemingsbedrijf Gebr. v.d. Zanden, Bakker van Hulten, Taxi v.d. Loo, van Dijk verhuur, Schilder H. Kerkhof, Autobe drijf Bijvelt v.d.Ven, Cirred lederwaren, Frans v.Velthoven, 't Draaiboompje, Garage Persoons, Supermarkt Jumbo, Super de Boer, Jan Smits meubel- bekleding, Commpanion-reclame Peter Grob, 't Stokske, Cafetaria Epi, de Klaore, café de Brouwer, De Schouw, Den Boogaard en natuurlijk "De Gèsselse" voor het altijd weer gratis plaatsen van onze berichten. Hartelijk dank allemaal! Het was een groot, gezellig goed geor ganiseerd feest, vrijdagmiddag in den Boogaard samen met de drie basisscho len van Moergestel. Voor het tweede jaar vierden deze 3 scholen samen de carnavalsmiddag met ZDH prins Gé met zijn Pierewaaiers. Andere jaren brachten de Pierewaaiers altijd een be zoek aan elke school. Het bezoek was dan vaak zo kort, tot ieders spijt. We waren het die vrijdagmiddag allemaal eens, dat dit veel leuker was voor de kinderen. De kinderen konden er de hele middag over doen om alle handtekeningen van de pierewaaiers op hun kleren te laten schrijven, en de Pierewaaiers konden weer lekker van de ranja genieten. Ja jongens, dat oranje niet altijd geel hoeft te zijn, wisten jullie niet meer he. Er was niet alleen ranja voor de kinderen en pierewaaiers, maar ook snoepzakken en chips. Verder hebben we kunnen genieten van een kleine play-backshow waarbij alle scholen vertegenwoordigt waren. Je kon je laten schminken, als je geen zin had om te hossen ging je lekker zitten kleuren, of zelfs naar een pipo kijken die in een kleine rustige zaal de kinderen kostelijk vermaakten. Er was een springkussen en een ballenbak. En wat er ook was, was heel veel begeleiding van de ouders van alle drie de basisscholen. Die was onmisbaar, goed georganiseerd, bedankt graaf van Ursel die dit jaar het voortouw had in de organisatie, en de samenwerking was opti maal. Bedankt ouders, bij deze namens alle 3 de scholen dat jullie je hebben ingezet voor de Carnavalsmiddag van onze Moergestelse kinderen. Ik zou zeggen, volgend jaar weer. YvdW di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u Huidverzorgingsinstiti ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Harmonie en Alpenjagers bedankt voor de mooie avond^ Voor een vakkundig en vriendelijk advies... Altijd leuke aanbiedingen de esselse Openingstijden: Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws Schoolstraat 5 MOERGESTEL 'J Tel. 013-513 1474 HBV»G DE FIETSSPECIALIST dbr 71 Schoolstraat l jp p inrnnrnTri Tel. 013-513 1474 IK, Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C [C.Z. en V.G.Z.jf Kerkstraat 21, Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Prorileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg ’s-Maandags gesloten Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 w(1 mV -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1