<0^ X RUIMTE VOOR IEDEREEN? Carnavalsbal bij het V.O.G.G. 33 jaar CV De Durdraaiers Nog 15 weken!!! Het succes van een tango... Rabo Verlof Sparen geeft nieuwe energie GROENLINKS Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 In ieders voordeel Rabo Verlof Sparen biedt voor zowel werknemers als werkgevers voordelen. Werknemers kunnen de accu opladen en persoonlijke doelen realiseren zonder er financieel op achteruit te gaan. Na de verlof periode kunnen ze met nieuwe energie weer in hun oude functie aan de slag. Werkgevers kunnen profiteren van een uitstel van belasting. De werknemer mag namelijk maximaal 10 van zijn brutoloon per jaar belastingvrij wegzetten. Hierover betaalt de werkgever pas loonbe lasting tijdens de verlofperiode. In de krappe arbeidsmarkt is het voor werkgevers lastig om medewerkers te werven en behouden. Werknemers kunnen steeds meer eisen stellen en immateriële zaken geven vaak de doorslag in de keuze van hun werkgever. Rabo Verlof Sparen betekent een aanzienlijke verbe tering van de secundaire arbeidsvoorwaarden. Ook via Rabobank Moergestel kunnen uw medewerkers sparen voor een opfrisverlof. Praat er eens over met onze adviseurs. Zij kunnen u de verschillende mogelijkheden voorleggen. 'Een tijdje ertussen uit', wie droomt er niet van. Rabobank helpt deze droom te realiseren. Rabobank heeft Verlof Sparen in haar pakket opgenomen. Hiermee is zij de eerste financiële dienstverlener waar werknemers kunnen sparen voor een zogenaamd 'Sabbatical Leave'. Met Verlof Sparen speelt de Rabobank in op een wijziging van de Wet op de Loonbelasting, die deze fiscaal vriendelijke manier van sparen voor extra verlof mogelijk maakt. Fuji Photo Film BV tekende afgelopen week als eerste een contract met de Rabobank. De medewerkers van ditTilburgse bedrijf kunnen hiermee sparen voor een extra verlof van maximaal één jaar. Inmiddels zijn de eerste spaar rekeningen geopend, waarvan gedurende de verlofperiode het salaris plus de rente wordt betaald. Zelden zal een muziekstuk zo’n over weldigende indruk hebben gemaakt als de tango die gespeeld werd tijdens het kerkelijk huwelijk van prins Willem Alexander en prinses Maxima afgelopen zaterdag. De muziek van de kerkelijke viering is inmiddels op CD verschenen en zoals het er nu naar uitziet zal de eerste oplage daarvan binnen enkele dagen zijn uit verkocht. Intemet-liefhebbers hebben deze muziek, en dan zeker specifiek de ’tango’ Adios Nonino, op bandoneon gespeeld door Brabander Carel Kraayenhof, al veel vuldig gedownload. Zelfs de live-uitvoe- ring is er terug te vinden, waarschijnlijk op het net gezet door een particulier die daarvoor het geluid van de televisie uitzending gebruik heeft. Een en ander leidde afgelopen dagen al tot een wacht- rij op het internet om het nummer bin nen te kunnen halen. Ook dit jaar heeft de carnavalsgroep van het V.O.G.G. er weer voor gezorgd dat we een gezellige carnaval tegemoet kun nen zien. We beginnen zondag 10 februari met een traditionele H. Mis om 11.00 uur in de kerk van St. Petrus’ Banden te Oister- wijk. Rabobank introduceert nieuw spaarproduct voor werknemers GROEN EN EERLIJK OPROEP OUD-LEDEN Aangezien wij niet meer beschikken over de gegevens van alle oud-leden, nodigen wij deze hierbij uit voor het feestweekend in mei 2002. Mocht u nog oud-leden kennen, die inmiddels naar elders zijn verhuisd, dan vragen wij u deze ook te informeren over het feestweekend. Mocht u hierover nog vragen hebben, dan kunt u con tact opnemen met de organisatie (tel. 013- 5130111). Alle belangstellenden zijn hierbij van harte welkom. Ook worden we vereerd met het gezel schap van Prinses Angelien en Prins Wouter met hun gevolg en Prins Tinus met zijn adju danten. Eveneens zullen aanwezig zijn De Zotte Mul ders, het SOK, De Plekkers en de jeugdprins met zijn Raad van Elf. Aansluitend is er voor de leden koffie en worstenbrood in ’t Molentje. Dinsdag 12 februari is de camavalsmiddag van het V.O.G.G. Bij ’t Molentje staan vanaf 13.30 uur de deueren wagenwijd open voor iedereen die zin heeft in een gezellige middag. Deze middag zullen zeker present zijn De Zotte Mulders, het SOK en De Plekkers. Wij nodigen alle belangstellende uit om gezel lig met ons carnaval te komen vieren. Verder wensen we iedereen fijne carnavals dagen toe! KORTOM: Noteer zaterdag 25 en zondag 26 mei 2002 alvast in je agenda, zodat je het 33-jarig jubileum van CV De Durdraaiers in ’t Draaiboompje te Moergestel niet mist! CARNAVAL 2002 Ook dit jaar zult u De Durdraaiers weer tegen komen tijdens de carnavalsdagen. U bent dan ook van harte uitgenodigd om dit met ons mee te vieren in onze residentie ’t Draaiboompje. Een echte aanrader voor jong en oud is het Artiestengala, dat op de zaterdagavond door ons wordt georganiseerd, maar ook de andere dagen zal het zeer gezellig worden. Voor het volledige programma verwijzen wij u naar de advertentie elders in dit blad! Het bedreigde groene landschap opofferen aan vermaak voor een select gezelschap? Of bossen, heide, weilanden en akkers in stand houden voor onze kinderen en kleinkinderen? Durf te kiezen! Op zaterdag 25 mei en zondag 26 mei 2002 viert CV De Durdraaiers haar 33- jarig bestaan. In haar 33-jarig bestaan heeft deze carnavalsvereniging 16 ver schillende prinsen gehad. Tot aan het feestweekend in mei 2002 zullen wij in dit blad aftellen, door iedere week in chronologische volgorde een prins met zijn Raad van Elf de revue te laten pas seren. Vandaag de tweede prins van de Dur draaiers: Prins Jan de Twidde (zie foto). Hij was in het carnavalsjaar 1970-1971 prins van onze carnavalsvereniging. Wie kent u er nog van? Achterste rij v.Ln.r.: Jan v/d Zanden ex-prins), Toon Moorman, Tijn van Korven, Jan Swanenberg (prins, f), Jan v/d Bruggen en Janus Horrevorts. Voorste rij v.Ln.r.: Frans Roosen, Kees v/d Boogaart, Piet van Oirschot, Jan van Elderen, Karei IVielaert f), Theo Boogaers en Theo Roosen. PAGINA 7 o®. \x\ IK. WEET HET OOK. Ml ET, ICLAAf-jAM... EEM HOLE-IM-OME WELLICHT?’ DE GÈSSELSE’- WOENSDAG 6 FEBRUARI 2002

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 7