I I i ^7 I J D. VOCELS 090008844 f ih tei. ui3-t>i3 14/4 p MAXIMAAL FEEST 25% korting ka Moergestelse naar Nederlands kampioenschappen ponyrijden tüafé (Uttmbrimxs: carnavalskleding Verrassend Carnavalsconcert ‘Prinses Juliana’ Pierewaaiersblaoike Traditionele “Dienbladverkiezingen” tijdens Carnaval Den Boogaard BI bi nu met Schepens Tweewielers WOENSDAG 30 JANUARI 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1177 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst Pi 'en 13cwaa.azd: 1 'en a+> Computer-trainingen Marleen wint Ml-klasse tijdens de Brabants kampioenschappen op pony Jumper in Huidverzorgingsinstiti Aphrodite 1 hr—im Schoolstraat 5 PROFILE Eigen parkeerplaats via Vloeiweg de fietsspecialist s-Maandags gesloten C.V. De Pierewaaiers VISA Alle dagen open met Tropical Discoshow met Gert-Jan van den Boogaard Maandagmorgen vanaf 11.00 uur in De Cambrinus SNERTMATINEE (voorheen 'Moergestel-Nieuws Marleen, die Jumper nog maar 1 jaar op wed strijden uitbrengt, heeft op Jumper al vele le prijzen behaald, maar afgelopen zomerseizoen, zat het er nog net niet in om de hoogste plaats te behalen. In een zeer rumoerige omgeving wist haar per soonlijke begeleider Kees op ’t Hoog (eerder ook ruiter op Jumper) haar met luide stem naar de overwinning te commanderen. Tijdens de enerverende uitslagen bleek de com binatie met ruime voorsprong te hebben gewon nen. We hadden het natuurlijk gehoopt maar niet verwacht, dus was het tot het laatste moment spannend, aldus Marleen. Marleen en Jumper zijn begonnen in de Ll- klasse en hebben door veel te oefenen en een drukke wedstrijdagenda binnen één jaar inmid dels voortvarend de M2 klasse bereikt en zijn nu nagenoeg klaar om komende zomer in de Z (Zware) klasse uit te komen. Marleen hoopt met Jumper 3 maart a.s. hoge ogen te gaan gooien op de Nederlandse kampioenschappen van de NKB in Wanroij. Word, Excel. Access. Exact. Internet Powerpoint. Intro PC, Creatief met Word. E-connnerce, op elk niveau! Tel. (013) 5136460 of 06-12394190 Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 GEEN SPOED, WEL POLITIE IjAangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) i- in het kleinste kamertje van Aanvang I 7.00 uur (ingang achterom) met DJ Bart van der Heijden Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl maandag met carnaval worden deze dienbladen iedere dag één keer voor half geld afgevuld. Op dinsdag omstreeks 22.30 uur worden dan tra ditioneel de prijswinnaars bekend gemaakt en de bijbehorende prijzen overhandigd. De prijzen zijn: -Hoofdprijs: Wisselbeker 100 consump- tiemunten -2e prijs: Een handdruk en 50 consump- tiemunten -3e prijs: Een schouderklop en 25 consump- tiemunten Tevens worden op deze laatste dag alle bladen van de deelnemers lx gratis afgevuld. Als u met uw carnavalsgroep ook wilt deelnemen aan de “Dienbladverkiezingen Carnaval 2002” kunt u het exacte reglement met het inschrijffor mulier afhalen bij Partycentrum Den Boogaard, St. Jansplein 5 Moergestel of via www.bier- proeven.nl Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthoDedie.nl muziek kunnen genieten maar, desgewenst het biertje ook kunnen drinken uit een heuse, oerechte pul. Niet alleen aan het drankje is gedacht. Mocht zich een knorrende, hongerige maag melden, dan kan men zich laten ver wennen met een heerlijk stukje worst, warm of koud al dan niet met een stukje brood. Kortom een avondje carnaval wat er wezen mag. Aan alles is gedacht om u een heerlijke avond te bieden. Zelfs aan een grandioze, echt geweldige muzi kale verrassing! U zult ogen en oren niet geloven als u deze geweldige verrassing op het podium ziet verschijnen. Verbaasd zult u zich in een arm knijpen en je afvragen: zie ik het wel goed? vervolgens buurman of buurvrouw aankijken om vervolgens zeer enthousiast, de armen in de lucht uit te roepen: “Dit is niet waar!!!..., niet te geloven!!! Geweldig!!!... Hebt u nog geen kaartje? Voor slechts €5,— p.p. bent u deze avond onder de pannen. De kaart jes kunt u bemachtigen bij de Jumbo Super markt of de Super de Boer, Kadoshop Broers, café de Brouwer, slijterij In den Korenmaaier, Den Boogaard of bij R. van de Wouw, Raamackerstraat 1. Zondag 27 januari behaalde Marleen van der Aa van ponyclub ‘t Witte Paardje op haar pony Jumper een eerste plaats op de gewest- elijke NCB kampioenschappen in St.- Oedenrode in de categorie E-Ml. W Huub Hangop (tijdens het openingsbal zaterdagmiddag) One Two Trio zaterdagavond Erik Dikeb (pizzahut) zondagavond Altijd Lazerus maandagavond Cool Down Café dinsdagavond Maandag en dinsdagmorgen om 10.30 uur Kleuter/peutermatinee ELKE MIDDAG EEN GRATIS VERRASSING VOOR DE KINDEREN Ook dit jaar zal de Moergestelse Vereniging Bierproeven i.s.m. Den Boogaard.de 13e tra ditionele dienbladverkiezingen organiseren tij dens het Carnaval in Den Boogaard. Deze dienbladverkiezing is 14 jaar geleden spontaan ontstaan doordat veel carnavals groepen een zelfgemaakt dienblad meebracht en. Doordat steeds meer groepen meededen en hun bladen zich naar een zeer hoogstaand peil ontwikkelden moest er een reglement komen en een jury die deze “special shapes” op ver schillende punten iedere carnavalsdag beo ordeelt. De dienbladen worden gejureerd op de volgende criteria: de handelbaarheid, aansluiting thema van groep, afwerking, originaliteit. Tevens wordt er gekeken naar de presentatie en de kleding van de groep. Van zaterdag tot en met Pieregeblèr (elders in dit nummer) en Sauwel- avond zijn net achter de rug en dus komt car naval steeds dichterbij. En om precies te weten wat er dan allemaal gebeurt, maakt carnavals vereniging “De Pierewaaiers” elk jaar het Piere waaiersblaoike. Momenteel draaien de persen op volle toeren en op donderdag 31 januari, vrijdag 1 en/of zaterdag 2 februari kunt u één van onze hofhoudingsleden of misschien wel prins Gé zelfbij u aan de deur aantreffen om u de krant aan te bieden. Tevens hebben zij een collectebus bij zich voor een, uiteraard geheel vrijblijvende, bijdrage. Deze bijdrage komt ten goede aan o.a. de kindermiddag, de openings- middag en de carnavalsoptocht. Mochten zij u niet thuis treffen, dan zullen zij, middels uw brievenbus, de krant bij u achterlaten zodat u van alle activiteiten die Moergestel te bieden heeft tijdens carnaval op de hoogte zult zijn. Tevens willen wij van deze gelegenheid gebruik maken om u alvast gezellige carnavalsdagen toe te wensen onder het motto: “Ik zit aon m’n Maxima”. Al eerder attendeerden wij u op het car navalsconcert wat Muziekvereniging Prinses Juliana ook dit jaar weer in partycentrum Den Boogaard organiseert op de donderdag voor carnaval, donderdag 7 februari a.s. U hebt de datum al in het geheugen opgenomen en op de kalender gezet. Wij beloofden met nog wat details te komen om u enige indruk te geven van wat u zoal te wachten staat. Nou, het lijkt wel dat het carnavalsmotto: “Ik zit aon m’n maxima” in ieder geval al zeker voor deze don derdag geldt. “Prinses Juliana” heeft het weer groots aangepakt. Een ouwerwetse dolle muzi kale carnavalsavond met toepasselijke muziek veelal in Duitse, Beierse, Tiroolse sfeer, doch ook met echte carnavalskrakers en met ook van die “bier en worst”-muziek zo merkte een van de leden van de harmonie op. Alle onderdelen van de Muziekvereniging komen deze avond aan bod: het Opleidingsorkest, de Slagwerk- groep, die traditiegetrouw weer met een humor rijke en spetterende show de aandacht zal weten te trekken en natuurlijk het “echte har monieorkest”. Verder alles natuurlijk navenant: de muzikanten zien er als Tirolers uit, het pub liek zal aan tafels gezeten niet alleen van de i MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 t- Voor een vakkundig en vriendelijk advies... Altijd leuke aanbiedingen a Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl i Ruim 75 jaar fietsplezier!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1