lijst lijst €'*■21 w-22 SPORT VERBROEDERT! Vorstelijke prijskrakers bij uw slijter €'0.22 ^■22 I B €\3.*21 €9^23 €'952: B 4 ^Slijterij In den Korenmaaier ioi Jagermeister Jim Beam Hooghoudt Pisang ZOEKERTJES ALGEMEEN BELANG II Johnnie Walker ALGEMEEN BELANG Bourbon Ambon u h Royalty Vodka Graanjenever NOUD NOUD SMITS SMITS GEZELLIGHEID ONDER DE KURK I bat sporters en vrijwilligers presteren zal Algemeen Belang waarderen! h- wtói 11 a h I p o Algemeen Belang, voor een leefbaar Oisterwijk. Algemeen Belang, lijst 1. A B Anders en Beter. F* ?i 7 7 *4$$^Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 Verhuur tapinstallaties, stoelen, enz. ■Fi 'DE GÈSSELSE’- WOENSDAG30JANUARI2002 PAGINA 10 i liter liter Sportbeleid dient niet te worden geregeerd door de waan van de dag, maar een natuurlijke aanvulling te zijn op hetgeen is bereikt, rekening houdend met ontwikkelingen in de maatschappij, met algemeen gemeentelijk beleid en tot stand te komen in samenwerking met andere overheden en organisaties. dienen er regelingen voor vrijwilligers te komen, zodat de club de vrijwilliger aan zich weet te binden. De supporters, die hun enthousiasme over brengen op de sporters en op die manier een positieve doorwerking hebben op prestaties en plezier, zijn onontbeerlijk. Royalty Vodka de koning onder de vodka, voor een koninklijke toost. De gemeente dient in de voorwaardenscheppende sfeer te zorgen voor een goede accommodatie, zodat de sport tegen een betaalbare huur ook daadwerkelijk bedreven kan worden, maar dan wel zo, dat er een uniform sportbeleid komt met voor iedere vereniging dezelfde uitgangspunten. De gemeente dient een zodanig subsidiebeleid te voeren, dat de jeugd geen belemmeringen kent om actief aan sport een genoegen te beleven maar daarnaast ook de opvoedende waarde ervan te onderkennen. Ook ten aanzien van de eerdergenoemde vrijwilligers heeft de gemeente een taak. De gemeente kan verenigingen ondersteunen met het “Vrijwilliger in beeld"-pakket, waarbij hulp geboden wordt bij het beschrijven van de uitgangspunten voor een nota, een kwantitatief onderzoek naar de vrijwilligerssituatie, een discussie over het vri- jwilligersbeleid, publiciteit en na-meting. Scoren dus voor open doel, want overduidelijk is, dat alle sport verenigingen het onderdeel “vrijwilligerswerk" zien als dè continue factor voor het voortbestaan en het levendig houden van hun "club". Algemeen Belang gaat ervoor! Algemeen Belang wil niet langs de lijn blijven staan, maar zich daadwerkelijk inzetten voor de sport. Geef ons daarom een goede score op 6 maart a.s. Algemeen Belang, A B, wie A zegt, moet ook B zeggen. A B, Altijd bij U in de Buurt. Ijskoud de lekkerste fles 70 cl. üuhhefc o H Keep walking met Johnnie Walker. Red Label liter liter Te koop: riante tussenwoning, bouwjr. 1997. Op Papenacker II, tel. 013-5131455. Hossen met albatrossen, lallen met kwal len, zwieren met wieren a.s. zaterdag in de Viskus! Met DJ Jeroen Vis! En om 0.00 uur van Blub naar Club. Gevraagd: 1x per week hulp in de huis houding. Mevr. C. v.d. Zanden, tel. 5136081. A.S. zaterdag Vurpruuve in de Veerkes! De eerste feesthits gedraaid door DJ Jeroen Visser! En om 0.00 uur van Blub naar Club! Gin worst van de Hema of Nistria maar van B.V. ‘t Stokske. Die zit al oan dur Maxima. Hulp in de huishouding gevraagd. Sprangers v. Rijckevorsellaan 25, Moer gestel, tel. 5131479. Kernbegrippen in sportbeleid zijn toegankelijkheid, verscheidenheid en kwaliteit. Deelname aan sport mag niet betekenen, dat er drempels worden opgeworpen met tè hoge contributies en tarieven; de grote verscheidenheid aan sporten zegt alles van de samenleving, die een kleurrijke schakering vertoont en waarvan de veelheid aan sportv erenigingen een afspiegeling is; kwaliteit hoeft niet noodzakelijkerwijs in te houden dat er gestreefd wordt naar topprestaties, maar er dienen van de sport wèl prikkels uit te gaan. Op het gebied van sport komen diverse geledingen bij elkaar, zij zijn, ieder op hun manier, onontbeerlijk: de sporters, de vrijwilligers en de supporters De actieve sportbeoefenaar kan niet zonder de vrijwilliger en de sport drijft nu eenmaal ook op de ondersteuning van enthousiaste sup porters. Vrijwilligers in bestuur, in de kantine, op de velden, op de banen en aan de waterkant, bij de samenstelling en het rondbrengen van het clubblad, bij het langs de deur gaan met kerststukjes, bij het ophalen van oud papier, enz., enz. Dit alles uit pure clubliefde. Zij dienen bin nen elke vereniging een herkenbare status te krijgen en vandaar om de smaak en nergens anders om. <iS Jonge Dubbele Graanjenever!^ Kentucky Straight Bourbon The American Spirit since 1795 fles 70 cl. Gevaarlijk lekker, het geheim uit de jungle. A.S. zaterdag Vurpruuve in de Veerkes! De eerste feesthits gedraaid door DJ Jeroen Visser! En om 0.00 uur van Blub naar Club! Hossen met albatrossen, lallen met kwal len, zwieren met wieren a.s. zaterdag in de Viskus! Met DJ Jeroen Vis! En om 0.00 uur van Blub naar Club. Steeds opnieuw komt er carnavalskleding binnen voor jong en oud bij Twinkeltje, dus loop gerust eens binnen. Te koop: rubberen tegels voor bv onder een speeltoestel. 25 stuks van 50x50 cm voor €6,- p/st bij v.d. Wouw, tel. 5133888. Bezoek ook eens onze web-site: www.batavus.com/schepens. Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. 5 Gegrilde kippenbouten voor €25,-. Slagerij Ketelaars. Worstenbrood met eigen gehakt 6 stuks €1.40, hele doos 84 stuks €17.50. Slagerij Ketelaars. KPJ Moergestel weer bedankt voor het gebruik mogen maken van Den Donk. De Poekeltjes. Uw belastingformulier vakkundig laten invullen. Bel. 5136460 DAC. Problemen met uw belastingformulier? Bel. 5136460 DAC. Wel een computer maar nog niet kunnen typen? Computertyples tel. 5136460 DAC. Blind typen op de computer leren in 14 weken. Bel. 5136460 DAC. kosten, bij ’normale’ grootte €2,75-; anders €4,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: ’De Klusjesman’, Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Elke zondag Schoteldag van 17 00 tot 20.30 uur bij Café De Brouwer. Elke week ’n andere schotel voor maar €6,50. Volop oorbellen - kettingen - hoeden - pet ten - boa’s - oranje panty’s - glitterkleding voor carnaval in Twinkeltje. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbran den en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Een bruikbaar tweedehandsje over of juist nodig? Dan ’s zaterdags voormiddag naar Anto nis, Oirschotseweg 41,513 1114. Muziekvereni- ging 'Prinses Juliana'. Nieuw! Nieuw! Geboortekaartjes van Klijn- tje... verrassend... modern... opvallend... Wiltu tijdig reserveren? Buro '76, Oisterwijkseweg 43, tel. 513 2268, e-mail: buro76@wolmail.nl Seniorenbuffet!!! Op maandag vanaf 17.00 uur. 55 Betalen slechts 16.50 (normaal €20,-). Reserveren bel De Eeterij te Diessen, 013-504 6148. Gevraagd: strijkijzers; speelgoed; plakband; potloden; pennen; schrijfpapier; breigaren; lap pen stof; scharen en naaimachines; oud en nieuw kadopapier; kadolint. Leen v. Herck, tel. 513 2567. De Geitenhoeve: het adres voor heerlijke geitenkaas en eieren. Tevens geven wij excur sies op ons biologisch geitenbedrijf (op af spraak). De Geitenhoeve, Torentjeshoeve 6a, 5018 TL Tilburg, tel.: 013-5368323 (nabij Trap- pistenklooster). Geboortekaartjes? Een meer dan bijzondere keus.vindt u bij ons! Buro '76, Oisterwijkseweg 43. Waar anders? (Sier)bestrating, grond-sloop-opruim-riool- werken, bomen rooien, tuinaanleg, schuttin gen. Tel. 06-19154052. Kwaliteit uut Grunningen, Je drinkt het fles 70 cl.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 10