Hoe dichtbij is ver weg? L|jst 3 bl Carnavalsoptocht 2002 Dubbelslag voor Durdraaiers inderopvarig Rabobank Van 17.00-19.00 uur... GEMEENTE BELANGEN Verkiezingsprogramma 2002 - 2006 Expositie Fotogroep Fomo druk bezocht I I Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Redactie 'De Gèsselse’ en Buro '76 U wilt ertussenuit. De vraag is, waarheen? Het antwoord is dichterbij dan u denkt. Rabobank Reizen helpt u op weg. Welke bestemming u ook in gedachten heeft. Boek nü uw vakantie bij Rabobank Reizen en ontvang een gratis rugtas. Rabobank Reizen, elke bestemming dichtbij. Wij zoeken u! Het gastouderbureau is o.a. met spoed op zoek naar een enthousiaste gast ouder die opvang wil bieden aan een baby van 6 maanden per 14 februari in Moergestel. Opvangdagen: Maandag van 8.30 t/m 18.00 uur, woensdag van 8.30 t/m 18.00 uur en donderdag van 8.30 t/m 18.00 uur. Verdiensten minimaal 3,00 per uur (vaak belastingvrij). Gastouderbureau Oisterwijk Lavendel 11, 5061 WB Oisterwijk Telefoon: 013-513 15 76 Kandidaat wethouder Jan Oerlemans: Lijsttrekker Piet Meeuwis: Wilt u kinderopvang combineren met de zorg voor uw eigen kinderen, of zijn uw kinderen het huis al uit? Bent u dol op kinderen en wilt u graag wat bij verdienen? Gastouder worden? Afwisselend en leuk: doen dus! een goede communicatie tussen gemeentebestuur en haar burgers een goede woonomgeving door goed buurt- en wijkbeheer Reizen Oisterwijk is de gelukkige winnares geworden. Ondanks de grote drukte op zondagmiddag konden de bezoekers de foto’s toch rustig en goed bekijken. De starttijd is ongewijzigd om 13.00 uur. Wij vragen uw medewerking om de verandering van het startpunt aan iedereen door te geven waarvan u denkt dat deze deelneemt aan de optocht. Zodat we niet later ontdekken dat iemand staat te wachten in de Schoolstraat. Om e.e.a. goed te onthouden een opsomming: Vertrek: vanaf OISTERWIJKSEWEG!!! Route: Oisterwijkseweg - Tilburgseweg - Rootven - Krijtestraat - Pr. Beatrixstraat - Pr. Irenestraat - Rootven - St. Jansplein, ontbinding na het podium. Inschrijfformulieren zijn te verkrijgen bij: Dirk van Abeelen, De Looyakker 68,513 0469 Gert van Elderen, Eysenbrand 15, 513 2744. Ook voor de kinderoptocht en op de scholen) Inleveren uiterlijk op vrijdag 8 februari. De optocht zal op zondag 10 februari plaats vinden. Opstellen vanaf 12.30 uur. (Wagens 12.00 uur) Vertrek om exact 13.00 uur. Waar opstellen? Industrieweg - Oisterwijkse weg!!! Nummerbordjes afhalen bij Café de Brouwer op zondag 10 februari tussen 10.30 en 11.30 uur. We doen ons uiterste best om iedereen te woord te staan, zowel aan de deur als aan de telefoon, en zowel door de week als in het weekend. Wilt u er echter rekening mee houden dat we ook graag 'n hapje willen eten? DAAROM ZIJN WE 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR NIET MEER BEREIKBAAR... Voor meer informatie kunt u bellen op iedere werkdag tussen 8.30 en 12.00 uur naar: De algemene ledenvergadering van Ge meente Belangen heeft op 16 januari jl goedkeuring gehecht aan het verkiezings programma 2002 - 2006. Tevens is de kandidatenlijst voor de gemeen teraadsverkiezingen op 6 maart a.s. vastgesteld. Vervolgens werd de heer Jan Oerlemans uit Moergestel unaniem als kandidaat wethouder aangewezen. Op 2 juni 2001 was de heer Piet Meeuwis reeds met algemene stemmen tot lijsttrekker be noemd. Met deze tandem zien wij vol vertrou wen de verkiezingen tegemoet. Uiteraard hopen wij dat u Gemeente Belangen een warm hart toedracht, mochten uw ideeën toch naar een andere partij uitgaan, zorg dan in ieder geval dat uw stem niet verloren gaat en ga stemmen!! Desgewenst kunt het verkiezingsprogramma bekijken op de internetpagina. (De eerste ver sie van het vastgestelde programma is nog niet van een goede lay out voorzien, hiervoor de excuses). http//home.wish.net/~cjbrands Nog even en dat is het weer zover. Velen zijn al volop in touw om te zorgen dat hun uit beelding op tijd klaar is voor de carnaval soptocht 2002. Als we terugkijken naar de afgelopen jaren, kunnen we zeggen dat de optocht elk jaar weer verbetert. De deelne mers zorgen voor uitstekende creaties en het aantal neemt toe. Zeker bij de kinderoptocht groeit het aantal. Vorig jaar zelfs tot 100 deelnemertjes. Dit jaar valt de carnaval vroeg in de maand februari. Op zondag 10 februari zal de optocht door de stra ten van Moergestel trekken. Er is echter dit jaar een grote wijziging met de optochtroute. Omdat de Schoolstraat opengebroken is en we niet weten of deze toegankelijk is voor de deelne mers, hebben we voorzorgsmaatregelen genomen. Het startpunt van de optocht is ver plaatst naar de OISTERWIJKSEWEG/INDUS- TRIEWEG nabij het kruispunt van het Rootven. De wagens worden verzocht om via de T31- Industrieweg richting kruising Oisterwijkseweg te rijden. De individuelen, groepen en de kinderen verzamelen op de ’bult’ van de Oisterwijkseweg-Industrieweg bij het Rootven. In het weekend van 11 t/m 13 januari organiseerde de Oisterwijkse fotogroep haar jaarlijkse expositie in de Kunst kring in Oisterwijk. Vrijdagavond werd, na het welkomstwoord van de voorzitter, de expositie met lovende woorden van de wethouder van cultuur, mevrouw I. Depmann, geopend. Daarbij waren vele vrienden en vertegenwoordigers van andere fotoclubs aanwezig. 18 van de 20 FoMoleden exposeerden vol trots 123 foto’s in zwart-wit en kleur. Van 5 leden was een diashow van 17 minuten samengesteld met de onder werpen: ’’handig”; ’’natuur in Oisterwijk”; ’’terminator 60”; ’’’Parijs” en ’’roze maandag”. De expositie is door ongeveer 475 personen bezocht. Zoals gebruikelijk hebben de bezoe kers 3 favoriete foto’s kunnen aanwijzen. Daarbij zijn de meeste punten gevallen op de volgende foto’s: 34 stemmen op ’’Zandvoort” van Piet Huygens; 31 stemmen op ”op weg” van Martin Prumpeler; 24 stemmen op ”web 2” van Piet Huygens. Ook was er veel waarder ing voor de foto’s: ’’Vianden” van Gerrit Kulik; ’’Mohamed” van Gijs Vugts; ’’factor 0” van Jolanda Jansen; ’’wolfsputven” van Martin Prumpeler en ”dood” van Gerrit Kulik. De camera, welwillend ter beschikking gesteld door ’’Photoshop Gerrit Killik”, is verloot onder degenen die de foto ’’Zandvoort” als eerste keuze op hun formulier hadden ver meld. Sabine Jacobs, Molenacker 80 in Na een hele reeks tweede plaatsen hebben De Durdraaiers afgelopen zaterdag hun slag ges lagen tijdens het jaarlijkse Pieregeblèr. Zij won nen zowel de prijs van het Gèssels carnavalslied als de presentatieprijs met ’De vloer van de Durdraaiers’. De beide tweede plaatsen waren dit jaar voor De Brouwer Junior. De derde prijs bij de presentatie was voor ’t Allegaartje, ter wijl Cees Kouwenberg die plek opeiste bij het carnavalslied. a.s. Zaterdag staat de tweede voorproef voor het Moergestelse carnaval op het programma. Om 20.00 uur mag gastsauwelaar, meervoudig Brabants Kampioen, Jan Strik uit Someren de zaal warm maken voor de jaarlijkse Sauwelavond. Vijf Moergestelse sauwelaars nemen vervolgens plaats in de ton. By I n ai i L- Kb DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 23 JANUARI 2002 PAGINA 5 •v SsSs* G S C H N A S N H U QB lïiiilliii GEMEENTE BELANGEN GB si I T T I T I M A

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 5