Spontaan ’euro’s’ ingezameld voor Carlijn en Moniek tijdens Verenigingendag tn te Die Naemloose Speelers Spcckt5 V)'!£n^°Ofz' A._- k De deelnemers waren het er in elk geval over eens dat zij hopen dat deze Dag een vervolg zal krijgen. Wellicht op een iets ander tijdstip. Complimenten zijn er in elk geval voor directie en personeel van ’Den Boogaard’ met dit lofwaardig initiatief. Op de foto worden Carlijn en Moniek geïn terviewd over hun komende reis waarvoor ze zichzelf zo hard inzetten om het resultaat te bereiken. Spelen weer voor jullie en wel op vrijdag 1 februari 2002 om 19.15 uur zondag 3 februari 2002 om 15.00 uur met het stuk ’Het einde is zoek’. Hou deze datums vrij, want het wordt zeker weer een leuk en spannend toneel stuk voor de hele familie van ’Die Naemloose Spelers Volgende week volgt meer informatie. CARLIJN EN MONIEK SPAREN DOOR Carlijn van Oort en Moniek Jonkers bli jven enthousiast bezig met allerlei klus- jes, werkzaamheden en acties om zodoende het geld bij elkaar te krijgen voor hun deelname aan de Wereld Jamboree van de scouting in Thailand. Afgelopen zaterdag waren beide dames aanwezig tijdens de Verenigingendag in ’Den Boogaard’ om aan bezoekers te laten zien en horen waar ze mee bezig waren. Aan het eind van de middag ontstond er door een van de bezoeksters spontaan een inzameling voor Carlijn en Moniek. Dat leverde weer een extra zak centje op. U mag het echter ook op het huisadres van de meisjes afgeven: voor Moniek is dat Krieken- akker 56 en voor Carlijn Kriekenakker 4. Zoals u wellicht bekend is zijn ze ook nog steed bezig met een muntjesactie. Dat houdt in dat ze proberen het ’kleingeld’ wat mensen nog hebben liggen in te zamelen. Hebt u dus hier of daar nog een zakje liggen met stuivers, dubbeltjes, muntgeld uit andere landen, of noem maar op: Carlijn en Moniek zijn er heel blij mee! U kunt deze muntjes afgeven bij Ligtvoet Nimco of Slijterij ’In den Koren maaier’. Op beide plaatsen staan bussen waarin u het geld kunt deponeren. Afgelopen zaterdag werd door Partycentrum ’Den Boogaard’ aan alle Moergestelse verenigingen de gelegenheid gegeven om zich aan het publiek (en dus Moergestel) te presenteren, ’n Behoorlijk aantal had gebruik gemaakt van de gastvrijheid die ’Den Boogaard’ hen bopd, waarbij hen ook nog eens de mogelijkheid werd gegeven hun bezoekers een gratis kopje koffie of thee aan te bieden. Bijgaande foto’s geven een kleine indruk van wat er zoal te beleven en te zien was op deze gezellige Verenigingendag. Ook het kerkkoor ’Cantate Domino liet zich deze dag zien èn horen... Jan van Eijndhoven interviewt L.O. T. U.S.-slachtoffer Angelique Kastelijn van de E.H.B.O. Martien Oerlemans vraagt aan Carlijn en Moniek hoever het staat met de voorbereidingen. Lia van Oort won een taart door een enquête te winnen bij Gemeente Belangen. PAGINA 9 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 9 JANUARI 2002 Verenigingendag: niet druk maar wel gezellig geslaagd! Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 9