VOGELS De Tweede Jeugd speelt weer De Gèsselse’ en de euro Kapsalon Barbers 1 januari 2002 nog blauwe (gulden) acceptgiro's ontvang?" Opruiming fietsen KORTINGEN TOT 500,- Komende Pieregeblèr 2002 zit nog nie aon z’n maxima!! Ji Aphrodite "Wat moet ik als ik na Aphrodite Moergestelse wethouder? De Euro komt eraan WOENSDAG 9 JANUARI 2002 - 27e JAARGANG - Nr. 1174 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst R.C. Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 €2.75 €4.00 1.40 €0.15 1 januari 2002 verving de Euro de gulden. Voor u het weet betaalt, ontvangt, rekent en werkt u in Euro's, alsof u nooit anders gewend bent geweest. De komst van de Euro roept heel wat praktische vragen op. Rabobank Moergestel helpt u op weg. En natuurlijk is ook ’De Gèsselse’ overgegaan naar de euro. Uiteraard heeft dat aanpassingen teweeggebracht in de prijzen van de ’Zoekertjes’ en de mm-prijs. Voor alle duidelijkheid: Zoekertjes normaal Zoekertjes groot Brieven onder nummer Losse mm-prijs Zaterdag 19 januari a.s. zullen weer zo’n tweehonderd moergestelse artiesten hun beste beentje voorzetten tijdens het 7e Pieregeblèr in den Boogaard. Natuurlijk is het overbodig, maar misschien zijn er nog een paar mensen die het nog niet gehoord of gelezen hebben; je kunt maar nooit weten: wij, ”De Tweede Jeugd” spelen het blijspel” Tango voor eenzame harten” voor u van D.J.Eggengoor en wel op don derdag 10 januari om 14.00 uur voor de leden van de K.B.O. en zaterdag 12 januari en maandag 14 januari voor iedereen om 20.00 uur in Den Boogaard waar u ook de kaartjes kunt komen halen. Vorige keer hebben we u al verteld dat Lilly een Russische balletdanser heeft ontmoet waar ze stapelverliefd op is geworden. Van alle kanten Dit jaar zullen er 11 moergestelse groepen op het podium gaan strijden om het Moergestels Carnavalslied van 2002. Dat zij hiervoor hele maal willen gaan, getuigt wel uit de maanden lange voorbereidingen en de vele tijd en energie die de deelnemers nu al hebben gestoken in decors en kleding. De grote vraag is natuurlijk: Wie gaat met de titel van beste moergestelse carnavalslied 2002 naar huis? Zou het de Poekeltjes lukken om na de overwinning van vorig jaar weer op het bovenste schavot te staan of zal het dit jaar de Durdraaiers lukken om na 4 jaar de 2e plaats te hebben behaald dit jaar de grootste beker de lucht in te houden? ’t Allegaartje zal dit zeker niet willen toestaan en zullen er alles aan doen om zelf het grootste feest op deze avond te vieren. Andere outsiders die zeker niet onder schat mogen worden zijn (b)rasband Clapopp, Will Bax - Habraken met haar bekende gevolg en de Brouwer Jr. Ook ’t Spulleke en natuur lijk Kees Kouwenberg ontbreken dit jaar weer niet op ’t Pieregeblèr. Ook Wóuw! zal revanche willen nemen nadat vorig jaar technische pro blemen zorgden voor een te lage klassering. Dit jaar is er ook weer een rentree van een oude be kende namelijk ’Dès ok Wè’, die hun rentree a.s. Donderdag, zaterdag en maandag wordt dat tegengewerkt. Zelfs de Russiche geheime dienst komt er aan te pas. Ze moeten in Amsterdam in de Stopera voor de koninklijke Familie dansen. Dus met de hele familie naar de Stopera waar de creme de la creme aanwezig is. Maar dan begint de narigheid. De familie laat zich echter niet zomaar inpakken; ze staan als een man achter dochter en zuster Lena. Men verzint van alles, zelfs de gekste dingen om de problemen uit de wereld te helpen. Ik mag u alleen nog verklappen dat het heel leuk opgelost wordt; dat een andere onmogelijke liefde vreemd afloopt en weer een andere, niet tot ieders genoegen overigens, weer opbloeit. En verderMogen wij u een goede raad geven? Kom kijken, u zult er beslist geen spijt van krijgen. Integendeel: ”De Tweede Jeugd” bezorgt u een fijne middag of avond. Het zou jammer zijn als u dat moet missen. natuurlijk extra glans willen geven met een le plaats. Of zal het toch de debutant van dit jaar ’S janternel’ worden die met de hoogste eer gaat lopen. Dat zij zeker niet met trillende benen op het podium zullen staan blijkt uit een ervaren zangeres die zij in hun midden hebben. Ook dit jaar wordt er naast de titel van beste moergestelse camavalsnummer natuurlijk weer gestreden om de Cees van Esch wisselbokaal (presentatieprijs). Zal het de Brouwer jr. wéér lukken om deze felbegeerde prijs in de wacht te slepen? Dat zij het dit jaar niet makkelijk zullen krijgen blijkt wel uit de hierboven geschreven voorbereidingen. Dit zullen dit jaar weer de ingrediënten zijn voor de jaarlijkse show-en spektakelavond in moergestels enige concert- en congreszaal Den Boogaard (aanvang 20.00 uur). Er zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar in de voorverkoop bij Jumbo Denissen Super markt, Slijterij Tn den Korenmaaier’, Cafe de Brouwer en Den Boogaard. Wees er op tijd bij want vol vol. Wij hopen u op deze geweldige feestavond te mogen ontmoeten, zodat we op het eind van deze avond kunnen zeggen: ”Ik zit aon m’n maxima”. J Huidverzorgingsinstituut (M.D.) Als het aan de lokale politieke partij Gemeente Belangen ligt dan wil men na de komende raadsverkiezingen weer graag in een coalitie meebesturen en draagt men Moergestelnaar Jan Oerle- mans (Looijakker 8) als kandidaat wet houder voor. Dit maakte voorzitter Carel Brands van Gemeente Belangen afgelopen zaterdag bekend tijdens een persconferentie op de verenigings- dag in Partycentrum Den Boogaard. Voor zover ons bekend is dit de eerste Moergestelse kan didaat wethouder van de partijen die deelnemen aan de komende gemeenteraadsverkiezingen van 6 maart a.s. Wethouder Ruud Hora verlaat, zoals reeds bekend, de politiek en Piet Meeuwis zal als lijsttrekker straks tevens de fractie in de raad gaan leiden. Gemeente Belangen krijgt, volgens voorzitter Brands, vrij veel respons van kiezers en geïnteresseerden die direct of indi rect bij de samenstelling van het verkie zingsprogramma betrokken zijn. Op woens dag 16 januari a.s. zal dit verkiezingsprogram ma en de volledige lijst met kandidaten bekend gemaakt worden tijdens een algemene leden vergadering in Café-Brasserie-Zaal ”de Schouw”. Hb a+* Voor een vakkundig en vriendelijk advies... Schepens Tweewielers PROFILE Eigen parkeerplaats via Vloeiweg de esselse Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Openingstijden: Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen ’Moergestel-Nieuws ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl RH I r*<^ H di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. eni V.G.Z.)]g jl E' MIJ -w W.. mg Altijd leuke aanbiedingen Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! DEFFErssPECiALisT ’s-Maandags gesloten

Weekblad Moergestels Nieuws | 2002 | | pagina 1