Kerst- programma MTV 20 jaar... PJ OP DE VALREEP ZOEKERTJES ZOEKERTJES 75 Jaar Spykerhistorie in Autotron Rosmalen van igsi komt moergestel-tv. in de lucht met de eerste experimentele uitzending. 'Nprogramma, samen gesteld door moergeslelse mensen, voor moergeslel se mensen, bandaag, ie kerstdag om ezs.so uur Jamt 11 deze uitzending volgen via duiislandz of. voor een betere on ivangst, via kei video - kanaal van uivtv. (zie gebruiksaanwijzing liz) ntaar ook dan afstemmen op v.hf kanaal z. tl kijkt toch zeker ook?! Het team van MTV Nieuwe Spykers, wensboom en voorlezen in kerstvakantie KERSTBINGO Op vrijdag 21 december hebben we weer ons jaarlijkse kerstbingo. Er is weer een overvloed aan prijzen te winnen in verschillende categorieën. Dus voor iedereen is er wat. D’n Tob is open vanaf20.30 uur en de bingo begint om 21.00 uur, dus kom gezellig even langs. KINDERACTIVITEITEN Ook voor kinderen is er in de kerstvakantie heel wat te beleven in Autotron. Zo is er een wens boom waar ieder kind zijn of haar kerstwens in kan hangen. De leukste, origineelste of ont roerendste kerstwens zal vervolgens vervuld worden. Ook is er een speciale voorleesboek, waar twee maal per dag een verhaal voorgelezen zal worden voor alle aanwezige kinderen. Eén van de verhalen is niet zomaar een verhaal: kinderen spelen er zelf in mee, waardoor het een ’meeleefverhaal’ wordt. HENGSTENBAL Op vrijdag 8 februari is er weer hengstenbal. De leden kunnen gratis kaartjes afhalen in D’n Tob op VRIJDAG 25 JANUARI OF OP VRIJ DAG 1 FEBRUARI. Vanaf zaterdag 2 februari liggen alle kaarten in de verkoop bij slagerij Ketelaars in Moergestel. Niet-leden kunnen de kaarten al kopen vanaf maandag 14 januari op bovenstaand adres, voor 8.50 Euro. Het twintigjarig jubileum zal bescheiden wor den gevierd. U, als trouwe kijker, mag van ons een cadeautje verwachten. Met inzet van alle medewerkers zijn we bezig een wel heel bij zondere uitzending voor te bereiden. Door het lot samengestelde productiegroepjes maken elk, naar aanleiding van een van de eerste uitzendingen, een programmaonderdeel. Het resultaat van deze aanpak mag u verwachten op oudejaarsavond van 19.00 uur tot 20.30 uur. Óp 1 januari zal niet de Euro het gesprek van de dag zijn... Autotron Rosmalen sluit 2001 op bijzondere wijze af met verschillende activiteiten. Hoogtepunt is de tentoonstelling van de twee nieuwe Spyker-modellen, samen met de vijf modellen die Autotron in de collectie heeft. De zeven auto’s, paradepaardjes van de Neder landse auto-industrie, zijn de hele kerstvakantie te bewonderen in het automuseum. Voor kin deren is er daarnaast nog een wensboom waaT zij hun kerstwens in kunnen hangen en een voorleesboek met een bijzonder voorlees-ver- haal. Spyker is één van de beroemdste Nederlandse automerken én bouwer van de Gouden Koets. In Autotron Rosmalen zijn 5 modellen te be zichtigen, waaronder 1 replica van een Spyker-race-auto. OPEN OP TWEEDE KERSTDAG Autotron Rosmalen is in de kerstvakantie van 22 december tot en met 6 januari bijna dagelijks geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. Ook op Tweede Kerstdag is Autotron geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Op Eerste Kerstdag en Oud- en Nieuwjaarsdag is Autotron echter gesloten. De entree is gratis voor kinderen tot en met 3 jaar, voor kinderen van 4 t/m 11 jaar bedraagt de toe gang fl. 7,50 (vanaf 1-1 t/m 6-1 Euro 3,40) en voor volwassenen fl. 12.50 (vanaf 1-1 t/m 6-1 Euro 5.65). Twintig jaar later en inmiddels onder de vlag van Stichting Ohm, blijkt het gelijk van de mensen van het eerste uur. MTV is niet alleen een van de oudste, nog functionerende lokale omroepen van ons land, maar heeft zich, met uw steun, ook een niet meer weg te denken plaats binnen onze kleine gemeenschap weten te creëren. Nationale waardering mag blijken uit de landelijke prijzen die de wanden van de studio sieren. MOERGESTEL FAMILIEREÜNIE De Spyker-modellen van Autotron worden gedurende twee weken verenigd met hun (veel) jongere ’’familieleden”. De C8 Spyder en de C8 Laviolette trokken eerder dit jaar op de AutoRai enorm veel bezoekers, te meer omdat de naam Spyker na zo’n 75 jaar weer nieuw leven ingeblazen kreeg. Technicus Maarten de Bruijn besluit in 1990 zijn eigen sportwagen te ontwerpen en krijgt vanaf 1997 van de onderne mer Victor R. Muller de nodige (financiële) hulp. Samen zetten ze een gelimiteerde auto- productie op in Zeewolde, waar volgens plan ning de eerste modellen in het voorjaar van 2002 van de band af moeten rollen. Zo krijgt het automerk met het karakteristieke logo (een vliegtuigpropeller met spaakwiel) en slogan ’nulla tenaci invia est via’ -voor de aanhouder is geen weg onbegaanbaar- weer de allure van weleer. NIEUWJAARSRECEPTIE Op zondag 13 januari hebben we een nieuw jaarsreceptie. Dit jaar is dan al weer bijna twee weken jong, maar dan is er toch nog de gele genheid om elkaar een handje te geven, en el kaar gelukkig nieuwjaar te wensen. D’n Tob is geopend vanaf 15.00 uur. December 1981, eerste kerstdag. Na weken van geruchten was het dan zover. Een groot aantal vrijwilligers, familie, vrienden en kennissen, trok de wijken in om middels een eenvoudig met de hand geschreven berichtje het belan grijke nieuws te verspreiden. Moergestel had zijn eigen lokale tv-zender. Die avond, om half twaalf, zouden de eerste beelden op het scherm verschijnen. Voor dit late tijdstip was gekozen om op geen enkele manier de legale zenders voor de voeten te lopen. Al snel bleek toen dat Moergestel -TV niet de makkelijke weg zou kiezen van de in die jaren lucratieve reclame en zogenaamde spannende beelden.” De inzet was te investeren in de toe komst van de lokale omroep. De honderden reacties, zowel mondeling, telefonisch als schrif telijk, na die eerste uitzending, toonden aan dat de kijkers dit op zijn waarde wisten te schatten. MOERGESTEL -TV. POSTBUS HO. DE GÈSSELSE -WOENSDAG 19 DECEMBER 2001 PAGINA 25 Zondag 30 december: Reguliere radio-uitzending van 10.00 tot 12.00 uur. Op donderdag 27 december is er geen herhalingsuitzendingü! r Maandag 31 december: Vanaf 19.00 uur speciale Oudejaarsuitzending, gewijd aan het 20-jarig bestaan van MTV. 1e Kerstdag 25 december: Radio uitzending van 10.00 tot 14.00 uur. De traditionele Kerstuitzending ’7 Ballen en een piek’, ’n Programma van Corné Schoenmaker, Peter van de Wouw, Marcel Oerlemans, Martien Oerlemans, John Steijger en Jan van Eijndhoven. 14.00 uur: TV-uitzending: toneelstuk: ’Bloesems’ door De Tweede Jeugd. O' ren. Info: 013 513 2632. 23 December: Partytime bij d’n Draai. Jingle Ammel mee! van 16.00 uur tot wè na tienen. Met de feestdagen mooie nagels. Maak op tijd een afspraak met onze nagelstyliste. DA Drogisterij Kemps, tel. 513 12 81. Elke zondag Schoteldag van 17.00 tot 20.30 uur bij Café De Brouwer. Elke week ’n andere schotel voor maar f 12,50. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbran den en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Volop kerstbomen op de Oirschotseweg 41. G. Antonis, Moergestel. Een bruikbaar tweedehandsje over of juist nodig? Dan ’s zaterdags voormiddag naar Anto nis, Oirschotseweg 41,513 1114. Muziekvereni ging ’Prinses Juliana’. 6 Januari is ’t weer driekoningen zingen. Mooist verkleed-weekend! Waar? Bij d’n Draai natuurlijk. Vanaf 16.00 uur. Nieuw! Nieuw! Geboortekaartjes van Klijn- tje... verrassend... modern... opvallend... Wilt u tijdig reserveren? Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, tel. 513 2268, e-mail: buro76@wolmail.nl Genoeg binnen gezeten? Kom dan 1e Kerstdag samen met de twee krullen naar de Veerkes. Open vanaf 21.00 uur. Kunstnagels met of zonder versiering. Kom vrijblijvend informeren bij onze nagelstyliste. DA Drogisterij Kemps. Gevraagd: strijkijzers; speelgoed; plakband; potloden; pennen; schrijfpapier; breigaren; lap pen stof; scharen en naaimachines; oud en nieuw kadopapier; kadolint. Leen v. Herck, tel. 513 2567. Van 13.30-18.00 uur weer de Kerstperikelen 2e Kerstdag in ’t Draaiboompje Bras(s)band Clapopp. Worstenbroodjes (met eigen gemaakt gehakt) 6 stuks 3,00. Hele doos 84 stuks 1 38,50. Ook geschikt om in te vriezen. Slagerij Ketelaars. kosten, bij ’normale’ grootte 16,-; anders 18,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Jongerenviering op kerstavond in de kerk van Moergestel, met medewerking van het Jongerenkoor Diessen. Aanvang 23.30 uur, thema: ’Kerstmis voor iedereen!’ Te koop: antieke eiken kast hxbxd 2x1,6x0.6m f 750,-; antieke lamp flas/koper 200,-. Tel. 06- 22373325. 6 Januari: Driekoningen! Bij dit jaarlijkse festijn moet ook jij bij zijn. The turn tree is the place to be. Nieuw in de Medische Boulevard van het St. Elisabeth Ziekenhuis: Health Beauty Sacha Praktijk voor huidtherapie en schoonheidsver- zorging (o.a. gelaatsbehandelingen, acné- behandelingen en elektrisch ontharen). Voor meer informatie bel 013-5457116. Hebt u de medewerkersnieuwjaarswens- Pierewaaiersnieuwjaarsreceptieadvertentie van Café De Brouwer al gezien? Stadspost Oisterwijk. Kerst- en nieuwjaars- post 0,50. Alleen voor postcodes 4000 t/m 7295. Inleveradres: DA Drogisterij C. Kemps, Rootven 8. 2e Kerstdag in de Veerkes: Kerstballen en Piekenparty met DJ Jeroen Vis! Open vanaf 16.00 uur. (Sierbestrating, grond-sloop-opruim-riool- werken, bomen rooien, tuinaanleg, schuttin gen. Tel. 06-19154052. Jongerenviering op kerstavond in de kerk van Moergestel, met medewerking van het Jongerenkoor Diessen. Aanvang 23.30 uur, thema: 'Kerstmis voor iedereen!' Geboortekaartjes? Een meer dan bijzondere keus vindt u bij ons! Buro ’76, Oisterwijkseweg 43. Waar anders? Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 kosten, bij ’normale’ grootte 16,-; anders 18,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Hebt u de medewerkersnieuwjaarswens- Pierewaaiersnieuwjaarsreceptieadvertentie van Café De Brouwer al gezien? Cadeautip: schoonheidssalonbon bij DA Drogisterij Kemps. 2e Kerstdag wederom Kerstperikelen door Bras(s)band Clapopp. Partycentrum 't Draai boompje. Kerstbomen te koop in diverse maten: H. de Laat, Vinkenberg 10, Moergestel, telefoon 013- 5132330. 2e Kerstdag in de Veerkes: Kerstballen en Piekenparty met DJ Jeroen Vis! Open vanaf 16.00 uur. 23 December Jingle Ammel mee! met DJ Johnny. The turn tree is the place to be. Kerstgeschenk: mandjes gevuld met ver schillende soorten geitenkaas. De Geiten hoeve, Torentjeshoeve 6a, 5018 TL Tilburg, tel.: 013-5368323 (nabij Trappistenklooster). Eerlijk is eerlijk: de Federstube 2001 staat er netjes bij. De oude Bauers zullen er in 2002 een hele kluif aan hebben. PS. Zorgen de nieu we Bauers dan voor bier en geraniums? Te koop: z.g.a.n. wasmachine. Type AEG Turnamat, combinatie bovenlader f 500,-. Tel. 513 3109. Huidtherapie: o.a. electrische epilatie en acnebehandeling. Gedeeltelijke vergoeding door ziekenfonds. Voor meer informatie: Els de Vocht, Nieuwe Bosscheweg 96, Tilburg, tel. 5353852. De Geitenhoeve: het adres voor heerlijke geitenkaas en eieren. Tevens geven wij excur sies op ons biologisch geitenbedrijf (op af spraak). De Geitenhoeve, Torentjeshoeve 6a, 5018 TL Tilburg, tel.: 013-5368323 (nabij Trap- pistenklooster). VU-RIO. riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Genoeg binnen gezeten? Kom dan 1e Kerstdag samen met de twee krullen naar de Veerkes. Open vanaf 21.00 uur. Bezoek ook eens onze web-site: www.batavus.com/schepens. Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. Creanita creatieve cursussen. Vol- qp wassenen woensdagmorgen en -avond en workshops. Kinderen ma-di-do. Vanaf 11 jaar op vrijdag en kinderfeest jes. 28 December knutselen voor kinde-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 25