178 264 316 90x200 van 925.- Molton matrashoes ’t stokske 4 Seizoenen dekbed van Texel mét garantie en EXTRA korting!!! 1-persoons van 29.95 'Te*gl Pocketvering matras 80x200 en 90x200 van 695.- Ver bouwings opruiming Tot 50% en meer! OP=OP Pirelly 100% latex matras 80x200 van 875.- 578 Elektrisch verstelbare lattenbodem 80/90x200 PJ XJTm Miezels NU NU NU NU ZEER SPECIALE PRIJS 498 medewerk(st)er medewerk(st)er voor in de bediening l.j Deze week in DEMO Bezoekerscentrum Oisterwijk organiseert Ledenvergadering GroenLinks Kerstspecial ’Ons Genoegen’ Protestantse gemeente Oisterwijk DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 12 DECEMBER 2001 PAGINA 3 1-Persoons 140x200 van 289,- voor 2-Persoons 200x200 van 395,- voor Lits-jumeaux 200x240 van 498,- voor vervolg van pagina 1 café - restaurant - speeltuin Tevens zijn wij op zoek naar een Hebt u interesse, neem dan even contact met ons op. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een voor schoonmaakwerkzaamheden Tegen inlevering van deze bon bij aankoop van een Texel 4 Seizoenen-dekbed Gezellig rustpunt, gelegen langs diverse fiets- en wandelroutes aan de rand van bossen en vennen. Het bestuur nodigt alle leden en sympathisan ten uit op de algemene ledenvergadering, die wordt gehouden op donderdag 13 december a.s. van 19.30 tot 22 uur in kamer 7 van het Raad huis Lind 56 te Oisterwijk. De volgende onder werpen zullen o.a. op de agenda staan: - definitieve vaststelling van het programma voor de komende raadsperiode - de kandidatenlijst voor de komende verkiezingen - Lijstverbinding met de Ev.d.A.. Namens het bestuur Henk Henk Holland, secretaris, tel. 5131187 Zandstraat 1 5066 CA MOERGESTEL Tel. (013) 51313 85 OP PAD MET DE BOSWACHTER Op zondag 16 december om 10.00 uur kunt u op winterwandeling met een van de boswachters van Vereniging Natuurmonumenten. De wan deling duurt ongeveer 2 uur en wordt afgesloten met een lekkere kop snert in ’t Stokske. Reser veren is vereist. De kosten voor het geheel be dragen f 9,50/euro 4,31 voor leden van Natuurmonumenten; niet leden betalen f 14,50/ euro 6,58. I I I NU I I I I I I I WINTERS BOS Ook in een winters bos valt er veel te zien. Het silhouet van de loofbomen en ook de karak teristieke kleur en tekening van de schors van bepaalde boomsoorten zijn nu heel opvallend. Zo’ n winters bos is vooral ook weldadig stil. Het is er soms zo stil dat j e een merel tussen de dorre bladeren naar voedsel hoort zoeken. Wat dieren en bomen moeten doen om de win ter goed door te komen vertelt de boswachter u tijdens de wandeling. Voor nadere informatie over deze wandeling kunt u terecht bij het Bezoekerscentrum Oisterwijk, tel. 521 9209. a.s. Zondag, 16 december, verzorgt 'Ons Genoegen’ bij ’La Commandite’ een Kerstspecial. Dit Oisterwijkse jazzgenootschap heeft elke maand een speciaal optreden in Moergestel waar bij iedere belangstellende (gratis welkom is. Tijdens het decemberconcert zal ’Ons Genoe gen’ aandacht besteden aan jazz en kerstmelo- dieën en natuurlijk ook oude stijl-jazz. De zaal is open om 14.00 uur; het concert begint om 17.00 uur. Zondagló december. Dienst Kerkstraat 64. Aanvang 10.15 uur. Voorganger: ds. Sj. van der Zee uit Sleeuwijk. Schriftlezingen: Jesaja 35: 1-10 en Mattheus 11:2-11 .Deze derde zondag van Advent viert de gemeente dat God nabij is gekomen en steeds weer komt, tot de woestijn zal bloeien. Ik ver moed dat velen zich kunnen herkennen in de vertwijfeling die zich van Johannes de Doper heeft meester gemaakt. Hoop voor zijn volk, de vrede, het leek allemaal dichtbij gekomen. Nu hij gevangen zit, in het donker lijkt het alles zand dat tussen zijn handen doorglipt. Zijn hart is zwaar. Zwaar als het hart van de ballin gen in de tijd van Jesaja. Evenals de ballingen moet Johannes het met een woord doen. En dat geldt ook voor ons, tegen alle pijn en wanhoop in, die bezit van je kunnen nemen bij het zien van al die schroeiplekken op deze aarde, klinken woorden: ’’sterkt de slappe handen, verstevigt de knikkende knieën, vreest niet. Zie er komt een nieuwe werkelijkheid. Kijk maar! Daar waar de zwarte winteraarde de allerlaatste gloed bewaarde huist leven nog als kiembegin. W. van Egmond Na de dienst kunt u schrijven voor Amnesty en de boekentafel staat voor u klaar. Er is kindemevendienst en creche voor 0 - 4 jaar. Jeugdkerk voor de groep van 11-14 jaar. Hollandse avond Op 14 december kunnen we weer lekker mee deinen met een lekker Hollands muziekje. D’n Tob is open vanaf 21:00 uur. Kerstbingo Op vrij dag 21 December hebben weer ons jaar lijkse kerstbingo. Er is weer een overvloed aan prijzen te winnen in verschillende categorieën. Dus voor iedereen is er wat. D’n Tob is open vanaf20.30 uur en de bingo begint om 21.00 uur, dus kom gezellig even langs. Contributie-inning De contributie zal deze keer al in december van de rekening worden afgeschreven, dit in ver band met de komst van de Euro. f MOERGESTEL En als dat nog niet genoeg is kun je ook ieder doordeweekse dag terecht in het internetcafé om wat te e-mailen, te chatten, te internetten of spel letjes te doen. En dan is er natuurlijk ook nog de flipperkast, de tafelvoetbal, de fotoplay en het dartbordJe hoeft je dus nooit te vervelen bij DEMO binnen. Kom gewoon langs, de koffie staat klaar en de verwarming staat aan! Het belooft wederom een muzikaal hoogstandje te worden zoals we dat van de Moergestelse harmonie gewend zijn met vele bekende werken van zowel klassieke als moderne componisten. Het concert wordt ook dit jaar weer even onder broken voor de bekendmaking van de meest ver dienstelijke vrijwilliger van het jaar 2001. De Stichting WieKentKunst vervolgt dit nieuwe, vorig jaar gestarte initiatief door ook dit jaar een persoon die met vrijwilligerswerk binnen de Moergestelse gemeenschap bijzonder is opge vallen te huldigen, als Moergestelse Reus. Eén van de wethouders zal tijdens een korte plech tigheid in de pauze van het concertprogramma de naam van de uitverkorene bekend maken en het bijbehorende beeldje, de Moergestelse Reus, uitreiken. Vorig jaar was dat Ed Hurkmans als eerste, wie wordt zijn opvolger/ opvolgster? Weer een hoogtepunt, zij het van een andere soort, op deze ongetwijfeld bijzonder sfeervolle muzikale avond. De muzikanten van onze har monie bereiden zich al voor op het concours waaraan in november volgend deelgenomen gaat worden. En dat komt het muzikale peil ongetwijfeld ten goede. Vele bekende werken van zowel klassieke als moderne componisten zullen te beluisteren zijn. Zoals altijd belooft het weer een uiterst gezellige avond te worden met na het concert nog een tijdje gezellig samen, en ook zoals altijd is ook nu de entree weer gratis. Deze week een rustig weekje in DEMO. Nou ja rustig, het is er natuurlijk iedere dag gezel lig druk en er is altijd wel wat te doenzoals: - Disco Aloha, woensdagavond van 19.00 tot 21.00. De disco- en activiteitenavond voor jongeren uit het speciaal onderwijs. - Purple Haze, de zaterdagavond van 21.00 tot 02.00. Het gezelligste alternatieve muziekcafé van Oisterwijk en omstreken. Met alle rock, nu metal, black matal en hardcore hits en ’gouwe ouwe’ en alle ruimte om te dansen. - Filmavond, de maandagavond vanaf 20.00 uur. De nieuwste videofilms op groot scherm. Entree f2,50, na 20.30 sluit de deur, dus wees op tijd. De complete woninginrichter 598 tl. ?5 495 koffie staat altijd Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 1 I I I omikW® i zolang de voorraad strekt MOERGESTEL DRUNEN Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 1 2 34 I 14.“ Tm ’n Kopje I I voor u klaar en rer,biParl‘eerrUimte I er bij onze winkels •n overvloed!.'.'

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3