Zo’n groot succes zelfs dat we om JJJÓJ roepen! SI VIDO (Vrouwen in de overgang) 1 1 2 Moergestelse gallery één jaar Jaarvergadering Huurdersvereniging Oisterwijk elke dag beter De Rabobank wijzigt de spaarrente We zijn heel dringend op zoek naar medewerk(st)ers voor de afdelingen Groente en fruit Met vriendelijke groeten, Rinus Denissen, ondernemer Jumbo Moergestel Rootven 38 Moergestel, tel. (013) 513 23 59 Rabobank Hb Alarmnummer voor als het écht nodig is.. Kortom: we willen graag helpende handen op alle afdelingen van onze supermarkt. Ook handen die ons willen helpen in een deeltijdbaan zijn van harte welkom! Vleeswaren Voor de kassa En in de vulploegen Hebt u interesse om werkzaam te zijn in een supermarkt waar u bij kunt dragen aan een uitstekende service en kunt werken in een enthousiast team, aarzel dan niet en maak een afspraak. Selesailah een nieuwe expositie van Jeanne Geubbels-Denissen in The A-R-TTIC Iedere eerste en derde woensdag van de maand is er een koffieochtend van 9.30-10.30, waar vrouwen tussen de 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. De komende koffieochtend is woensdag 5 december 2001. Bij iedere koffieochtend bestaat de mogelijkheid om je op te geven voor een gespreksgroep, 12 keer voor fl. 75,-. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164 te Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie: 456 2738 of 542 6591. De eerste ledenvergadering van deze op 14 juni 2000 opgerichte vereniging werd vorige week donderdag gehouden in de Kunstkring te Oisterwijk. Hierin is opge gaan de Huurdersraad die op 12 decem ber 1995 werd opgericht als antwoord op de verschillende bewonerscommissies die voorheen verdeeld waren over de diverse wijken in Oisterwijk en Moer gestel. Om meer inspraak te hebben op de beslissingen van de woningstichting Sint Joseph over zaken die voor de huur ders van belang zijn zal men met een zo groot mogelijk aantal leden dienen te zijn. xkH/ In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Een jaar geleden startte Jeanne een voor Moer gestel eerste en unieke expositieruimte. Achter haar woonhuis aan de Raadhuisstraat ging toen een lang gekoesterde wens in vervulling. Jeanne geeft aan nooit gedroomd te hebben dat The A-R-TTIC al zo snel succesvol zou zijn en in deze behoefte zou kunnen voorzien. Met de opening van The A-R-TTIC werd het in Moergestel mogelijk werken van Moergestelse kunstenaars te exposeren. De praktijk van het afgelopen jaar leert dat naast Moergstelse, tevens kunstenaars van buiten de regio en zelfs uit het buitenland hebben geëxposeerd. Deze va riëteit in kunstenaars en kunstwerken maakte het aanbod zeer breed en attractief. Zo exposeer den naast Nederlandse, ook kunstenaars uit België en Afrika. The A-R-TTIC ontving het afgelopen jaar hon derden bezoekers, waarbij Jeanne aantekent dat behalve Moergestelnaren, veel bezoekers uit de regio kwamen. Gezien de groter wordende belangstelling van het afgelopen half jaar heeft Jeanne alle vertrouwen in de toekomst en ver wacht ze een groeiend aantal bezoekers. Om deze bezoekers volop aan hun trekken te kunnen laten komen streeft ze naar een hoge kwaliteit en grote variëteit in werken. Zo heeft ze voor het komende jaar onder meer een exposi tie geprogrammeerd waarin moderne sculptu ren worden geëxposeerd. Ook zal o.a grafisch werk en een fototentoonstelling van Gerdien Wolthaus worden getoond (de winnares van de Adriaan Boer-prijs). Eerst zal echter eigen werk van Jeanne Geubbels in the A-R-TTIC te zien zijn. Deze expositie is een afsluiting van een periode van 10 jaar die gewijd is aan het Indonesische thema. De expositie draagt de naam Selesailah en is in het afgelopen jaar vervaardigd. Jeanne hanteert acryl, olieverf, gewassen krijt en extracten die zij maakt uit thee en koffie. Bovenstaande lijkt voldoende reden om binnen kort een kijkje te gaan nemen in The A-R-TTIC. Op 2 december a.s. vindt de opening plaats en bent u van harte welkom. Overigens bent u ook welkom op woensdag, donderdag en vrijdag vanaf 10.00 uur tot 17.00 uurRaadhuisstraat 37 te Moergestel of op afspraak: tel./fax 513 3623. Zeker om direct betrokken te zijn en inspraak te hebben bij beleid en beheer van de ’huisbaas’. Zaken als jaarlijkse huurverhoging, onderhoud, renovatie, sloop, nieuwbouw zorg voor de woon omgeving, woonklimaat, overlastbestrijding en afhandeling van klachten zullen pas goed ver lopen als er een groot aantal leden achter deze vereniging staat. Tot voor kort was het lid maatschap gratis maar de overheid heefj beslist dat met ingang van 1 januari 2002 een contri- butiebijdrage dient te worden betaald van fl. 1,= (euro 0.45) per maand. Ook de Gemeente Oisterwijk en de Woningstichting dragen met een subsidie bij in de kosten. Een niet onover komelijk bedrag als het gaat om Uw belangen ten aanzien van de verhuurder te behartigen. Per 1 december 1998 is de Overlegwet (WOHV) in werking getreden en dat wil zeggen dat de verhuurder verplicht is met een vertegenwoor diging van haar huurders in overleg moet tre den over onderwerpen inzake beleid en beheer (BBSH Besluit Beheer Sociale Huursector). Op de eerste vergadering werden als bestuur de navolgende personen voorgesteld en het gebied wat zij vertegenwoordigen: Voorzitter: C. Van Elderen Moergestel, Secretaris: P van den Biggelaar Centrum en Westend, Penning meester: Mevr. M. van Kuyen-Andriesse Pan- nenschuur en Heukelom en de leden: P Sante- goeds Waterhoef, Mevr. R. van den Boogaard Waterhoef en M. Bisschoff Pannenschuur en Heukelom. Ook wilde men nog een aantal bestuursleden trachten in te lijven maar dat is tot op heden nog niet gelukt maar dat zal in de toekomst zeker mogelijk Voor het komende jaar heeft men weer een groot aantal wensen die men probeert te reali seren. Men vraagt aan St. Joseph een ruimer beleid ten aanzien van zelf aangebrachte voorzieningen (ZAV). Bij planmatig en groot onderhoud zal men bepleiten dat de huurders inspraak dienen te krijgen in de kleur van de tegels, het keukenblok en eventueel te vervan gen sanitair. Ook zal er in 2002 weer een buren- dag worden georganiseerd omdat dit het afge lopen jaar zo goed was bevallen. Het maande lijkse spreekuur zal gehandhaafd blijven en men kan voor klachten of informatie terecht op de le maandag van de maand op het kantoor Poirterstraat 5 te Oisterwijk en de 3e maandag van de maand in de Rozendries te Moergestel van 19.30 - 21.00 uur. De samenwerking tussen St. Joseph (2200 woningen) en Hilvarenbeek/ Haghorst/Diessen (3000 woningen) heeft enkele weken geleden een getekende samenwerkings overeenkomst opgeleverd. U kunt lid worden door opgave bij een der bestuursleden Cees van Elderen (513 2891), Piet van den Biggelaar (521 8381) of tijdens de spreekuren in Oisterwijk of Moergestel. 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 28 NOVEMBER 2001 PAGINA 7 Nieuwe Jumbo na twee weken HULP groot succes! Elke dag: met ingang van 20 november 2001 Rabo Internet Sparen 4,10% Rabo Tele Sparen 3.50% 7 Rabo RegenBoog Rekening 3.50% Rabo Jongerenrekening 2,70% Wijzigingen voorbehouden Elke dag: guldens goedkoper Elke dag: voor al uw boodschappen Elke dag: is vers ook echt vers Werknemerssparen premie-spaarrekening spaarloonrekening winstdelingsspaarrekening Zodra het tegoed een saldogrens overschrijdt wordt het hogere percentage vergoed over het hele saldo. 3,00% 2,75% 2,25% 1,75% 3,00% 2,75% 2,25% 1,75% 3,20% 3,20% 3,20% Elke dag: vlot winkelen Rabo Rendement Rekening* vanaf f 25.000, vanaf 10.000,- vanaf f 1.000,- fO,-totf 1.000, Rabo Beleggersrekening* vanaf f 25.000, vanaf f 10.000,- vanaff 1.000,- fO,-totf 1.000,- Elke dag: Niet tevreden? Geld terug! staan uw wensen centraal Elke dag: service met 'n glimlach

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 7