Bedankt allemaal!!! VOGEL* I E.J. van Delft HUISARTS Aphrodite Vrijwilligers Nationaal Jeugdfonds Jantje Beton gehuldigd "Moet ik mijn bankrekeningen omzetten in Euro's?" ’De Gèsselse’ met Kerstmis... De Euro komt eraan p Sint bij ’De Vurhaai’ J L1 WOENSDAG 21 NOVEMBER 2001 - 26e JAARGANG - Nr. 1169 Moergestel Biest-Houtakker I Haghorst 0/ ,v, Dus bij deze: M.T.V., Koolstra. Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 ;e: De tijd gaat snel, dat zult u zelf ongetwijfeld ervaren, en voordat we het weten is het al weer Kerstmis. Voor wat ’De Gèsselse’ betreft houdt dat het volgende in: in de weken 52 en 1 (de woensdagen 26 december en 2 januari) zal deze krant NIET verschijnen. Het traditionele Kerstnummer van ’De Gèsselse’ zal verschijnen op woensdag 19 december a.s. Advertenties, teksten, nieuwjaars wensen e.d. voor dat nummer kunt u nu al inleveren. Het eerstvolgende nummer daarna (in het nieuwe jaar dus...) mag u weer verwachten op woensdag 9 januari. i.v.m. nascholing AFWEZIG op DONDERDAG 22 EN VRIJDAG 23 NOVEMBER Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 Huidverzorgingsinstituut PROFILE en kindermandjes Samen met vele vrijwilligers uit het hele land werden zaterdag 10 november jl. Elly van Zon van Laak en Riky Bergman-van de Loo in het Ecodrome in Zwolle gehuldigd. In het Jaar van de Vrijwilligers mochten zij uit handen van de directeur van het Nationaal Fonds Jantje Beton de zilveren speld in ontvangst nemen. Beide kregen deze onderscheiding voor de jarenlange coördinatie en organisatie van de col lecte voor Jantje Beton in Moergestel. Het is al weer bijna een week geleden dat de Sint en zijn gevolg in ons dorp zijn aangekomen per rijtuig. De kinderen hebben inmiddels al iedere avond hun keelt jes schor gezongen en al te vaak hun schoeisel bij de schoorsteen gezet in de hoop deze ’s-morgens gevuld terug te zien. Maar hieraan voorafgaand hebben vele ouders en hun kinderen afgelopen weekend met een overweldigend enthousiasme de Sint verwelkomt in Moergestel. De Sint heeft ook genoten van de rijtoer door Moergestel temeer omdat hij zag dat alle kinderen blij waren. De Sint en zijn gevolg hebben weer de moeite genomen ieder Moergestels kind tussen de 2 en 8 ontvangen in Partyboerderij ’t Draaiboompje en de kinderen alvast in Sint Nicolaasstemming gebracht door middel van een presentje. Deze ontvangst was niet mogelijk zonder de financiële steun van de Moergestelse bevolking en de hulp van de vele collectanten. Dat het allemaal ordelijk verlopen is in ’t Draai boompje voor en tijdens de voorstellingen is mede te danken aan de zaalwachters. Verder mogen wij van het Sint Nicolaascomité de volgende bedrijven en instanties zeker niet vergeten te bedanken en we hopen tegelijk dat we ook in de komende jaren van hun diensten gebruik mogen maken. Vanaf 1 januari 2002 vervangt de Euro de gulden. Voor u het weet betaalt, ontvangt, rekent en werkt u in Euro's, alsof u nooit anders gewend bent geweest. Maar zover is het nog niet. De komst van de Euro roept heel wat praktische vragen op. Rabobank Moergestel helpt u op weg. Voor Sinterklaas kunt u nu al reserveren...!!! Schepens Tweewielers gestel, C. van Zoals elk jaar brengt de Sint ook dit jaar weer een bezoek aan de kinderen van Buurtvereniging ’De Vurhaai’. De Goedheiligman heeft beloofd te komen a.s. zaterdag 24 november om 14.30 uur. Traditio neel vindt dit bezoek plaats in de kantine van Camping ’De Bosfazant’. De kinderen van ’De Vurhaai’ zijn van harte uit genodigd. Zij mogen hun papa, mama, opa, oma, oom, tante, zusjes en broertjes allemaal meebrengen! Tot zaterdagmiddag 14.30 uur! VISA (voorheen 'Moergestel-Nieuws Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl Waarneming: Laat tijdig uw medicijnen aanvullen DE URHAA) (fr 3 7Q Schoolstraat 5 MOERGESTEL W J Tel. 013-513 1474 DE FIETSSPECIALIST 1 Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Altijd leuke aanbiedingen Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326 ijS- E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg ’s-Maandags gesloten

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 1