De Blaoskapellencommissie van C.V. ’De Pierewaaiers’ presenteert zaterdag 24 november a.s. vanaf 16.00 uur het met medewerking van maar liefst 30 kapellen in alle horecabedrijven van Moergestel SPONSORS 2001 U bent welkom in Café De Brouwer, Café-Restaurant ’t Stokske, Partycentrum Den Boogaard, Feestcafé Cambrinus, Partyboerderij ’t Draaiboompje, Restaurant La Commandite, Café De Klaore, Café ’t Centrum, Café-Cafetaria Epi, Bar De Steeg en Herberg De Veerkes! Kom ook naar de Muzikaalste Zaterdag van het Zuiden... Café-Cafetaria Epi, Moergestel Ceralco, Udenhout Bruurs Loon-, transportbedrijf, Moergestel C.S.O., Moergestel Slijterij In den Korenmaaier, Moergestel SnelBouw, Haaren Algemene Brandstoffen Compagnie Tilburg B.V., Tilburg Alkulux, Tilburg B E Groente en Fruit Speciaalzaak, Moergestel Bar de Steeg, Moergestel Bemoti B.V., Tilburg Bouwbedrijf Gebr. van Gisbergen B.V., Hooge Mierde Bouwbedrijf M J Vromans B.V., Udenhout Interpolis N.V., Tilburg Isolatiebedrijf H. Verheijen, Moergestel Kadoshop Broers, Moergestel Latour, Oirschot Liftlease, Cothen Superior Shoes van Bommel, Moergestel Tankstation Total, van Esch, Moergestel Televersal Communicatie Partners, Moergestel Vadestru B.V., Udenhout Nieuwenhuizen Natuursteen B.V., Udenhout P.V.S. Meubelen, Moergestel Partyboerderij ’t Draaiboompje, Moergestel Partycentrum Den Boogaard, Moergestel Partycentrum La Commandite, Moergestel PEGA BEST, Ramen en Deuren, Best Raab Karcher Bouwstoffen, Tilburg Rabobank, Moergestel Roel Maas B.V., Oisterwijk Schildersbedrijf H. Kerkhof, Moergestel Shell Nederland Cirred Lederwaren B.V., Moergestel CVT. Van Tilburg Keukens, Tilburg Weekblad De Gèsselse, Moergestel De Koningshoeven Bierbrouwerij, Berkel-Enschot Dommelsch Bierbrouwerijen, Dommelen Electrotechnisch Install. Bedrijf F. van Velthoven, Moergestel Feestcafé Cambrinus, Moergestel Grafisch Bedrijf Emmen, Moergestel Graveka, Diessen A.J. Rijkleding, Oisterwijk A.M.J. op ’t Hoog Zn. B.V.,Aannemersbedrijf, Moergestel Aannemersbedrijf Gebr. Janssen B.V., Moergestel Abdij O.L.V. Koningshoeven, Berkel-Enschot Café De Klaore, Moergestel Café Herberg De Veerkes, Moergestel Café Het Centrum, Moergestel Café Restaurant De Brouwer, Moergestel Café Restaurant ’t Stokske, Moergestel Van Dijck Grond- en Wegenbouw, Moergestel Van Gorp-BolsiusB.V., Tilburg Verhaaren B.V., Moergestel Westgeest B.V., Olieproducten, Oisterwijk DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 21 NOVEMBER 2001 PAGINA 10 l 19e Blaaskapellen- festival

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 10