Erespeld voor Peter Swinkels VOCELi Hij komt... Hij komt... zaterdag a.s.! Kapsalon Barbers "Hoeveel Eurobiljetten zijn er?" De Euro komt eraan WOENSDAG 14 NOVEMBER 2001 - 26e JAARGANG - Nr. 1168 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst Peter Swinkels nadat hij de gemeentespeld had gekregen. Het Sint-Nicolaascomité. c BRILLEN LENZEN Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Als dank voor bewezen diensten meldde de burgemeester dat het gemeentebestuur had besloten Swinkels te eren met de gemeente speld van de gemeente Oisterwijk in zilver, die de burgemeester vakkundig op de revers van Swinkels’ smoking speldde. Peter kreeg uiteraard het woord om het gemeen tebestuur te bedanken, maar bleek zo verrast dat zijn altijd aanwezige spraakwaterval vrijwel droog kwam te liggen. De tijden van bezoek zijn als volgt verdeeld: Zaterdag 17 november: 15.00 u. de kinderen met de roze kaartjes, 17.00 u. de kinderen met de gele kaartjes, Zondag 18 november: 13.00 u. de kinderen met de blauwe kaartjes, 15.00 u. de kinderen met de groene kaartjes, De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 15% KORTING op Race/ATB handschoenen PROF/LZ Vanaf 1 januari 2002 vervangt de Euro de gulden. Voor u het weet betaalt, ontvangt, rekent en werkt u in Euro's, alsof u nooit anders gewend bent geweest. Maar zover is het nog niet. De komst van de Euro roept heel wat praktische vragen op. Rabobank Moergestel helpt u op weg. Tijdens het prinsenbal van carnavalsver eniging De Pierewaaiers op zaterdag 10 november jl. in café De Brouwer, nam burgemeester Kortmann die aanwezig was tijdens het aftreden van stadsprins Willem d’n Twidde, zijn kans waar. Hij begon met Prins Willem te bedanken voor de waardige en deskundige wijze waarop hij tijdens het carnaval de scep ter had gezwaaid over het Pierewaaiers- rijk en liet tussen de regels doorschemeren dat hij stiekem hoopte dat Prins Willem als het aan de burgemeester lag voor de derde keer mocht terugkeren. Vervolgens richtte de burgemeester het woord tot de nieuwe voorzitter van de Pierewaaiers Bernard Smits. Hij gaf een schets van wat de nieuwbakken voorzitter allemaal te wachten staat en maakte een vergelijking tussen de werkzaamheden en verantwoordelijkheden van een voorzitter en een hoofd van de school. Wanneer uw kind (leeftijd van 2 tot met 8 jaar) wegens ziekte niet naar de Sint kan komen, of als u nog niet in het bezit bent van kaartjes, omdat u niet thuis was met de collecte, dan kunt u alsnog contact opnemen c.q. kaartjes afhalen bij mevr. R. Willems Schoolstraat 69, tel. 513 1914 te Moergestel. Ook namens de Pierewaaiers danken wij het gemeentebestuur voor de attente wijze waarop zij onze oud voorzitter hebben geëerd en feliciteren wij Peter Swinkels van harte met deze welverdiende onderscheiding. Voor Sinterklaas kunt u nu al reserveren...!!! Schepens Tweewielers [FOÜiW jï Huidverzorgingsinstiti nodigde oud voorzitter van de Pierewaaiers, Peter Swinkels, uit op het podium. De burge meester maakte duidelijk dat hij het aftreden van Swinkels op donderdag 8 november j.l. niet ongemerkt voorbij wilde laten gaan, ener zijds vanwege de persoonlijke relatie die hij met Peter Swinkels had opgebouwd sinds Moer gestel bij Oisterwijk is gekomen en eigenlijk ook al daarvoor. Anderzijds vanwege de enorme staat van dienst die Peter voor het Moergestelse carnaval en uiteraard in het bijzonder voor de Pierewaaiers heeft gehad tijdens zijn 15 jarig lid maatschap. Swinkels was daarvan 11 jaar be stuurslid, 6 jaar voorzitter, presentator van het prinsenbal, het Pierevarieté en het Pieregeblèr, organisator van de Pierrotverbranding en com missielid van de wagenbouw, het bloaskapellen- festival, de opening van het carnaval, 11 jaar van de prinsencommissie en de prinsenbalcom- missie en initiatiefnemer van het kindercar naval en de openingsmiddag op zaterdag. Met andere woorden een voorzitter die zelfhef voor touw nam en zeer gedreven streefde naar hoge kwaliteit van het carnaval. Na lang wachten heeft het Sint Nico- laascomité van de reispiet de beves tiging ontvangen dat Sint Nicolaas inderdaad op zaterdag middag 17 november per rijtuig in Moergestel zal 'jk aankomen. We zijn met W de voorbereidingen nagenoeg gereed om •'VjL JdL de Sint op gepaste wijze te ontvangen, maar zijn wel een beetje afhankelijk van een grote opkomst van de Moergestelse kinderen met hun ouders, want jullie aanwezigheid geeft de intocht natuurlijk een extra feestelijk tintje. Voor de goede orde geven wij u hierbij de vol gende mededelingen c.q. aanwijzingen: De intocht en ontvangst van Sint Nicolaas be gint zaterdag 17 november 13.30 uur ter hoogte van de Molen op de hoek Scheerman/School- straat! Verder volgt Sint Nicolaas met zijn ge volg de volgende route: Schoolstraat, Burg, ter Veerstraat, Eysenbrand, Burg. Poortstraat, Duyvekotstraat, Krijtestraat, Rootven, Raad huisstraat. 14.15 uur ontvangst op het oude gemeentehuis door B&W Oisterwijk. Door onze collectanten zijn kaartjes afgegeven waarop datum en uur staan aangegeven wan neer uw kinderen worden verwacht bij de Sint in de zaal van Partyboerderij ’t Draaiboompje. Houdt u zich wel aan de tijd en de kleur van de kaartjes welke u van de collectanten gehad heeft. Als u met een verkeerd kaartje aankomt zijn wij helaas genoodzaakt om u te weigeren, dit doen wij niet graag maar is noodzakelijk, anders verliezen wij het overzicht. Tenslotte kwam de burgemeester tot het belang rijkste onderdeel van zijn speciale speech. Hij de esselse VISA 1 Openingstijden: RUUD PAN IS mu <3£> Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 5132871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 DE FIETSSPECIALIST ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl Altijd leuke aanbiedingen y- Kerkstraat 21. Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl 51 Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 l“ 1 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 1